Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Подземни Поети
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2
Lethe
predpolagam trqbva da kaja ne6to

ami vypreki 4e pyrvona4alnoto vpe4atlenie e za izliqniqta na fanati4en black metalist ama ot nai -mizantropi4nite [koeto moje i da e taka btw] t.e. ne e mnogo dobro , struva si da stignete do kraq
autumn
тези можеше да ги пуснеш в темата с вицове.

Нито са оригинални като идеи, нито предстваляват нещо високо стойностно като стил (предсказуемост, честа загуба на ритъм, непредумишлени повторения, банален изказ и твърде ограничен речник, вероятно заимтсван с текстовете на някоя здрава бруталистка банда проповядваща къде масов, къде индивидуален канибализъм)

жалки напъни за поезия.
същото внушение би могъл да постигне и с наи-обикновен прозеичен текст.

Бих добавил и това, че по всяка вероятност пичът е позьор
ако приемем, че не е, и че излиянията му са искрени като сълзица(кървава), тогава бих го нарекъл пикьо. Това си е мое лично мнение.

От цялата простотия най ме ядосаха думите на "преписвача", които маи трябваше да минават за предговор или нещо от този сорт. Ако някой има претенцията да говори за литература, пък ако ще и "подземна" да е, то пи4а/пи4ката поне трябва да има елементарната загриженост, да си провери пунктуацията. Но дори това мога да преглътна. Оба4е фактът че съставителят/съставителката на въпросния текст има наглостта не просто да мери жалките излияния на "подземния тип" с литературата в книжарниците, ами и да твърди, 4е, видите ли, "подземните поети" са едва ли не класи над "книжарни4еските"... ами не ми оставя нищо друго, освен най-прозеично да й тегля майната. Не знам за кое отдавна отминало време става дума, но то май не е било на тази планета.

Жалка е също и романтиката на "писането по стени". Като ти е трудно да драска6 по грапавите стени, ми недей подяволите да го прави6. Напиши го на хартия, подпиши се отдолу, покажи го на начетени хора, които могат да го оценят... или те е страх от това? Впрoчем тези "подземни стихове" може да се харесат на "подземните обитатели". Всеки с аудиторията си.

Накрая да спомена, че нямам нисто против "поезията по стените", стига да е на ниво. Но претенциите на автора тук са жалки.
Btw, всъщност в първото произведение се забелязват някои интересни попадения, но уви, не са в посланието на текста. Btw, посланията в стихотворенията се повтарят. Само дето в първото стихотворение авторът говори на "нас хората", а във второто на "тях, дугите хора".

ПС: Второто стихотворение мяза на "Балада за братята Холик" на Хиподил.
ПС: Всъстноист са доста забавни, ако човек не ги взима на сериозно и ей сега ще ги пратя на един приятел да им се порядва и той.
Alekto
Lethe,ako ne se luja mai haresva6 poeziq i osobeno Qvorov...v takuv slu4ai,molq te kaji mi,4e tazi slovesna diariq ne ti haresva.
Za mene tova sa jalkite izliqniq na nqkoi narkoman ili na nqkoe kompelksirano su6testvo,iztukano ot agresiq,naso4ena kum vsi4ko zaobikalq6to go.
6to se otnasq do "poeti4noto"...spored mene to si e oti6lo ruka za ruka sus zdraviq razum na "poeta".
Beerzebub
Преписано от стените на София
Хмм....
В кенефа в даскало пишеше: "Наведи се и дишай с пълни гърди!" icon_headbang[1].gif
То обаче предизика поне усмивка (в смисъл, предизвика НЕЩО), за разлика от стиховете, на тоя блекар, тъпанар... или какъвто там е...

И още нещо, Mormegil, тия тъпотии определно не заслужават времето, което си отделил, за да напишеш това огромно мнение wink.gif ...
anonimna_dx
syglasna s izkazwaniqta do sega.... ph34r.gif
pre4etoh pyrwoto do kraq i se skysah ot smqh.....gorkoto to.... blink.gif
autumn
Цитат(Beelzebub @ Nov 18 2004, 09:31 PM)
И още нещо, Mormegil, тия тъпотии определно не заслужават времето, което си отделил, за да напишеш това огромно мнение wink.gif ...

taka e... ama nqmam, kakvo da pravq;)
btw, po u4ilistnite kenefi ima nqkoi dosta mydri misli kato "koito aka, zlo go 4aka" naprimer:) abe tova si predmet na folkloristikata:)
Beerzebub
На стената: В случай на пожар, погледни нагоре!
На метър нагоре: Не сега бе, тъпак - в случай на пожар!

На стената с/у вратата: Обърни се на дясно -> (дясната стена) обърни се назад -> (лявата стена) обърни се на ляво -> (на вратата) К'во се въртиш бе, дебил? ПИКАЙ!!

Или: Всеки пикльо може да опикае стената... Бъди МЪЖ - осери тавана!


Не че са нещо ново... Виждал съм ги 10-ки пъти. Но поне са по-стойностни от "ония".
Lethe
Цитат(Mormegil2 @ Nov 18 2004, 10:34 PM)
po u4ilistnite kenefi ima nqkoi dosta mydri misli

iz kenefite v moito daskalo ima predimno testove za bremennost

a namiram "poeziqta" na neizvestniq avtor o4arovatelna imenno zaradi o4ebiinata si prostota
smile.gif
Beerzebub
Цитат(Lethe @ Nov 19 2004, 04:53 PM)
a namiram "poeziqta" na neizvestniq avtor o4arovatelna imenno zaradi o4ebiinata si prostota
smile.gif

Хмм... Т'ва не го разбирам, ама аз съм си просто геймърче и... no.gif

ПП. СТРАХОТЕН аватар! Аз по едно време бях правил подобни снимки. С електрическа крушка се получава убийствено, на черния фон се вижда само нажежената жичка, страхотно... Е, с пламъчето на свещта е друг ефекта, де... Както и да е, отплеснах се huh.gif
Твоя смерт
Цитат(Mormegil2 @ Nov 18 2004, 08:22 PM)
тези можеше да ги пуснеш в темата с вицове.

Нито са оригинални като идеи, нито предстваляват нещо високо стойностно като стил (предсказуемост, честа загуба на ритъм, непредумишлени повторения, банален изказ и твърде ограничен речник, вероятно заимтсван с текстовете на някоя здрава бруталистка банда проповядваща къде масов, къде индивидуален канибализъм)

жалки напъни за поезия.
същото внушение би могъл да постигне и с наи-обикновен прозеичен текст.

Бих добавил и това, че по всяка вероятност пичът е позьор
ако приемем, че не е, и че излиянията му са искрени като сълзица(кървава), тогава бих го нарекъл пикьо. Това си е мое лично мнение.

От цялата простотия най ме ядосаха думите на "преписвача", които маи трябваше да минават за предговор или нещо от този сорт. Ако някой има претенцията да говори за литература, пък ако ще и "подземна" да е, то пи4а/пи4ката поне трябва да има елементарната загриженост, да си провери пунктуацията. Но дори това мога да преглътна. Оба4е фактът че съставителят/съставителката на въпросния текст има наглостта не просто да мери жалките излияния на "подземния тип" с литературата в книжарниците, ами и да твърди, 4е, видите ли, "подземните поети" са едва ли не класи над "книжарни4еските"... ами не ми оставя нищо друго, освен най-прозеично да й тегля майната. Не знам за кое отдавна отминало време става дума, но то май не е било на тази планета.

Жалка е също и романтиката на "писането по стени". Като ти е трудно да драска6 по грапавите стени, ми недей подяволите да го прави6. Напиши го на хартия, подпиши се отдолу, покажи го на начетени хора, които могат да го оценят... или те е страх от това? Впрoчем тези "подземни стихове" може да се харесат на "подземните обитатели". Всеки с аудиторията си.

Накрая да спомена, че нямам нисто против "поезията по стените", стига да е на ниво. Но претенциите на автора тук са жалки.
Btw, всъщност в първото произведение се забелязват някои интересни попадения, но уви, не са в посланието на текста. Btw, посланията в стихотворенията се повтарят. Само дето в първото стихотворение авторът говори на "нас хората", а във второто на "тях, дугите хора".

ПС: Второто стихотворение мяза на "Балада за братята Холик" на Хиподил.
ПС: Всъстноист са доста забавни, ако човек не ги взима на сериозно и ей сега ще ги пратя на един приятел да им се порядва и той.

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif punk.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Sunforger
Цитат(Твоя смерт @ Nov 19 2004, 06:51 PM)
Цитат(Mormegil2 @ Nov 18 2004, 08:22 PM)
тези можеше да ги пуснеш в темата с вицове.

Нито са оригинални като идеи, нито предстваляват нещо високо стойностно като стил (предсказуемост, честа загуба на ритъм, непредумишлени повторения, банален изказ и твърде ограничен речник, вероятно заимтсван с текстовете на някоя здрава бруталистка банда проповядваща къде масов, къде индивидуален канибализъм)

жалки напъни за поезия.
същото внушение би могъл да постигне и с наи-обикновен прозеичен текст.

Бих добавил и това, че по всяка вероятност пичът е позьор
ако приемем, че не е, и че излиянията му са искрени като сълзица(кървава), тогава бих го нарекъл пикьо. Това си е мое лично мнение.

От цялата простотия най ме ядосаха думите на "преписвача", които маи трябваше да минават за предговор или нещо от този сорт. Ако някой има претенцията да говори за литература, пък ако ще и "подземна" да е, то пи4а/пи4ката поне трябва да има елементарната загриженост, да си провери пунктуацията. Но дори това мога да преглътна. Оба4е фактът че съставителят/съставителката на въпросния текст има наглостта не просто да мери жалките излияния на "подземния тип" с литературата в книжарниците, ами и да твърди, 4е, видите ли, "подземните поети" са едва ли не класи над "книжарни4еските"... ами не ми оставя нищо друго, освен най-прозеично да й тегля майната. Не знам за кое отдавна отминало време става дума, но то май не е било на тази планета.

Жалка е също и романтиката на "писането по стени". Като ти е трудно да драска6 по грапавите стени, ми недей подяволите да го прави6. Напиши го на хартия, подпиши се отдолу, покажи го на начетени хора, които могат да го оценят... или те е страх от това? Впрoчем тези "подземни стихове" може да се харесат на "подземните обитатели". Всеки с аудиторията си.

Накрая да спомена, че нямам нисто против "поезията по стените", стига да е на ниво. Но претенциите на автора тук са жалки.
Btw, всъщност в първото произведение се забелязват някои интересни попадения, но уви, не са в посланието на текста. Btw, посланията в стихотворенията се повтарят. Само дето в първото стихотворение авторът говори на "нас хората", а във второто на "тях, дугите хора".

ПС: Второто стихотворение мяза на "Балада за братята Холик" на Хиподил.
ПС: Всъстноист са доста забавни, ако човек не ги взима на сериозно и ей сега ще ги пратя на един приятел да им се порядва и той.

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif punk.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

S0 fO0ckin trO0!
Lethe
ee proqvete malko uvajenie kym avtora dee
Твоя смерт
"Авторът" е изнасилил думите laugh.gif В този ред на мисли - ето ги и моите тъпизми - ако някой прояви интерес Хо-Хо laugh.gif
Beerzebub
Цитат(Lethe @ Nov 19 2004, 06:04 PM)
ee proqvete malko uvajenie kym avtora dee

Доколкото виждам, никой досега не го е псувал в прав текст... Това е достатъчен жест.
Alekto
Lethe,poeziqta,bila tq i pod formata na beli stihove,bi trqbvalo da nosi svoeto poslanie.A 6to se otnasq do tezi bezcelno izstrelqni dumi...te mogat da povliqqt edinstveno na stoma6no-4revniq mi trakt!
Beerzebub
Цитат(Alekto @ Nov 19 2004, 06:29 PM)
6to se otnasq do tezi bezcelno izstrelqni dumi...te mogat da povliqqt edinstveno na stoma6no-4revniq mi trakt!

Ей, верно... време е за вечеря! cool.gif
Lethe
Цитат(Alekto @ Nov 19 2004, 04:29 PM)
Lethe,poeziqta,bila tq i pod formata na beli stihove,bi trqbvalo da nosi svoeto poslanie.A 6to se otnasq do tezi bezcelno izstrelqni dumi...te mogat da povliqqt edinstveno na stoma6no-4revniq mi trakt!

ami interesna e zlobata i primitivniq na4in po koito e izrazenaaaaaa
[... biggrin.gif]
Alekto
Opredeleno ne namiram ni6to interesno v izrazqvaneto na zlobata na edin lud "genii"...no v kraina smetka sum dlujna da uvaja i tvoqta gledna to4ka hmm.gif
Lethe
ne bix go narekla lud ,nai-malko genii
prosto elementarno izrazena teenagerska zloba sre6tu vsi4ko i vsi4ki

smile.gif
zabavno

a taka iztrygnato nasila uvajenie kym ne4iq 4ujda gledna to4ka xex ..
biggrin.gif
pi4
аз съм авторът на въпросното, дето се обсъжда тука... харесва ми, че не се харесва, такава беше и целта, целта е постигната и с това работата е свършена...

особено се поласкавам от забележките за "пунктуацията", защото тя е напълно безупречна. punk.gif за разлика от тази на забелязващия я....

когато беше писано това хиподил прохождаха в задния си двор. може и да са го чели, когато са се научили на това, но доказаталства няма.

а някой забеляза ли цитата от Блейк в началото?

...на лъва червените очи
Ще плувнат в златни сълзи! (Уилям Блейк, "Нощ")



Бъди добър към себе си, единствен си
и краткотраен
сред многото на планетата, ти си
който иска нежен пръст да очертава
линия от чувствво между настръхналите
зърна и слабините -
който иска език да целува ямката под твоята
мишница, устни да целуват мекотата на
твоте бели бедра -
Бъди добър към себе си, Хари, защото не е добре
когато тялото експлодира
напалм рак и леглото на смъртта във Виетнам
е странно място да сънуваш дървета
наведени над теб и гневни американски лица
ухилени със сомнабулен ужас в твоя последен поглед -
Бъди добър към себе си, защото блаженството на
твоята доброта ще залее полицията утре,
защото кравата плаче в полето и мишката
плаче в котешката бърлога

и т.н. (превод: Владимир Левчев)
Beerzebub
Цитат(pi4 @ Nov 19 2004, 11:14 PM)
аз съм авторът на въпросното, дето се обсъжда тука... харесва ми, че не се харесва, такава беше и целта, целта е постигната и с това работата е свършена...

Еми, честито, man!
Дано се превърне в бестселър, а ти в target of hate... biggrin.gif
autumn
E pi4,
za koe si priznava6, 4e si avtor?
za "proizvedeiniqta" ili za pisanieto predi tqh? Oste mi e trudno da precenq, koe e po-naglo.
Taka i taka si mi padnal, 4akai da te pitam...ti vqrva6 li si naistina, 4e v "Slaveikov" se prodavala literatura po-nis6a stepen ot vyprosnite izliqniq?
A ako si misli6, 4e stihotvoreniqta ti trqbvad a minat za "moderno izkustvo", koeto ima za cel da 6okira i uzhasi...nito men, nito nqkogo drugigo si potresal s nesto drugo, osven s kolosalna prostotiq. Tova ne se broi, tvoreco. Tova i Abra6ev go mozhe.

Vse oste ne si otgovoril na zabelezhkite mi:)

Hvyrli edno oko na stihovete na onaq s kosata (Tvoja Smert). Mozhe da se nau4i6 na nesto...Toi syvsem ne e prav, 4e si "iznasilil dumite". Izvini me za grubiq ezik, ama za da iznasilva6, pyrvo ptrqbvad a znae6, kak se vkarva.
Aide po zhivo i po zdravo!
autumn
Цитат(pi4 @ Nov 19 2004, 09:14 PM)
а някой забеляза ли цитата от Блейк в началото?

...на лъва червените очи
Ще плувнат в златни сълзи! (Уилям Блейк, "Нощ")

Btw, pi4,
ne zabravqi, 4e i nai-svobodniqt tvorec trqbva da spazva nqkoi pravila.
Naprimer, ako ste vkliu4va6 citat, ako ste go pravi6 na epilog, zadylzhitelno go otbelqzva6 s kavi4ki ili razli4en 6rift i ne propuska6 da napi6e6, ot kogo e.
Vsqka druga forma na citirane te pravi plagiqt.
Lethe
mom4e ,ti mai naistina ima6 adski mnogo svobodno vreme

na vsi4ki ni stana qsno 4e nito "genialna " nito "poeziq" mogat da bydat otneseni kym vyprosnoto proizvedenie
i sled kato vypreki tova sym go postnala kato nowa tema ,zna4i vse pak nqkoi e uspql da namer nqkakyv smisyl

prestani da se zaqjda6
autumn
Цитат(Lethe @ Nov 20 2004, 02:52 PM)
mom4e ,ti mai naistina ima6 adski mnogo svobodno vreme

na vsi4ki ni stana qsno 4e nito "genialna " nito "poeziq" mogat da bydat otneseni kym vyprosnoto proizvedenie
i sled kato vypreki tova sym go postnala kato nowa tema ,zna4i vse pak nqkoi e uspql da namer nqkakyv smisyl

prestani da se zaqjda6

momi4e,
napisanoto ot "pi4a" e edno golqmo bezobrazie
Ne me e qd na proizvedeniqta mu(i az na 12 gi pisah podobni) Qd me e na naglata mu neskromnost.
ste se zaqzhdam, taka mu se pada:)
Mozhe da si spodeli6, kakyv smisyl si vidqla v napisanoto ot nego
osven porednoto potvyrzhdenie na lafa "Ne pravete kato tqh, za da ne stanete za smqh":)

PS: Zhalko, 4e "pi4a" se mahna. Mozhe6e da si polafim oste.
Lethe
e mom4e ,4ak pyk neskromnost ne mislq 4e moje da se nare4e
smile.gif

kakvy smisyl vidqh ne mislq da razqsnqvam
naistina e jalko 4e si otide mladiq momyk
6te6e da e dobre da go porazpitam malko za smisyla na tvorbata
i vse pak naistina ne e neobhodimo da se zaqjda6
autumn
peace, sister:)
pi4
вижте кво, нямам време за отговори, като не ви харесва ще го махна. може и нескромно да звучи, но ще го махна. то си седеше там от години и никой не се сърдеше, всички му се радваха и славословеха. сега пък не било поезия, глупаво, откачено и т.н. кво от това, такова си е, мое си е; аз поне съм честен, написах каквото ми се пишеше, кой ви кара да го четете? то е по-дълго от едно пикаене

пък последния път на "славейков" нищо не намерих за четене mat.gif

аз и вече не чета, затъпявам много активно. блазе ви, братя и сестри, че ме четете! пак нескромност, но с ваше позволение...

цитатът е с автор накрая, който не чете до края, да не се оплаква. превод е на владимир левчев, не знам какво е останало от оригинала, защото не съм го цел, тъп съм и прост и не чета. само пиша и се мотая по форуми. голяма забава пада май
gad
и аз не ги харесах ама ако няколко критики те карат да махнеш писанията си от твое лично място не говори добре за теб
Lethe
Цитат(Твоя смерт @ Nov 19 2004, 04:19 PM)
ако някой прояви интерес Хо-Хо laugh.gif

mislq 4e si struva da byde proqven interes
smile.gif
genius
Цитат(pi4 @ Nov 19 2004, 09:14 PM)
аз съм авторът на въпросното, дето се обсъжда тука...

Това, че ти си автора много ме съмнява.
Ти си един пикльо-а който се опитва да привлече внимание върху себе си.
Относно „произведенията” мога да кажа само, че всеки има право да пише и говори каквото си поиска Но все пак автора трябва да се по замисли над съществуването си на този свят.
autumn
Pi4,
gledai sega: Pak ti kazvam, nqmam nisto protiv da pi6e6, kakvoto si iska6, pyk ako ste da e nepovtorim bukluk. Samo nedei naistina da go pi6e6 po stenite,molq te. Vypros na vyzpitanie e. Kakto iska6.
Iznervi me na4ina po koito vyzveli4ava6 sobstvenite si stihotvoreniq nad literaturata v knizharnicite, kak uzh gi pi6e6 po stenite, posle gi prepisva6, kato 4e li ne sa tvoi, i gi hvali6 sqka6 ne sa tvoi...abe izlaga6 si, rabira6 li. Kakvo pove4e da ti obqsnqvam.
Btw, pak pregledah nestata ti i ne vidqh imeto na koito i da e avtor tam.
Ako ste6 gi mahai, tvoq si rabota.
Beerzebub
Цитат(Mormegil2 @ Nov 21 2004, 09:21 PM)
Iznervi me na4ina po koito vyzveli4ava6 sobstvenite si stihotvoreniq nad literaturata v knizharnicite, kak uzh gi pi6e6 po stenite, posle gi prepisva6, kato 4e li ne sa tvoi, i gi hvalim sqka6 ne sa tvoi...

Нещо или се бъркаш, или заяждането ти става твърде явно!

Пак казвам: Не мисля, че тия писания заслужават такава дискусия. Нека си стоят там, пък който проявява интерес - да ги чете. Смятам, че всеки е в правото си както да пише каквото си иска, така и да коментира чуждите произведения. Но нека не прекаляваме...
autumn
Цитат(Beelzebub @ Nov 21 2004, 07:40 PM)
Цитат(Mormegil2 @ Nov 21 2004, 09:21 PM)
Iznervi me na4ina po koito vyzveli4ava6 sobstvenite si stihotvoreniq nad literaturata v knizharnicite, kak uzh gi pi6e6 po stenite, posle gi prepisva6, kato 4e li ne sa tvoi, i gi hvalim sqka6 ne sa tvoi...

Нещо или се бъркаш, или заяждането ти става твърде явно!

Пак казвам: Не мисля, че тия писания заслужават такава дискусия. Нека си стоят там, пък който проявява интерес - да ги чете. Смятам, че всеки е в правото си както да пише каквото си иска, така и да коментира чуждите произведения. Но нека не прекаляваме...

ami da, qvno se byrkam
obqsni mi ti,kato razbira6, vyprosniqt "pi4" na stihotvoreniqta li e avtor, ili na vyvedenieto predi tqh? Az i nego pitah, ama toi nesto si myl4i.


aham...vmesto "hvali6" sym napisal "hvalim" po pogre6ka. Sega ste go opravq
pi4
Цитат(genius @ Nov 21 2004, 02:03 PM)
Цитат(pi4 @ Nov 19 2004, 09:14 PM)
аз съм авторът на въпросното, дето се обсъжда тука...

Това, че ти си автора много ме съмнява.
Ти си един пикльо-а който се опитва да привлече внимание върху себе си.
Относно „произведенията” мога да кажа само, че всеки има право да пише и говори каквото си поиска Но все пак автора трябва да се по замисли над съществуването си на този свят.

Що те съмнява? Откъде знаеш, че съм пикльо, да не си забърсвал от пъпчивото ти чело драгоценните ми капки златна топла мъзга?

върху съществуването не смятам да си измислям изобщо, нямам време за подобно изнасилване. освен това нямам съществуване, имам това, което нося със себе си, то не е малко. то е достатъчно.

честно казано, мисля, че сте прави всички тука. това прави четенето неинтересно, но забавно.

относно авторството... какво значение има пък това? идвам тук, казвам, че съм авторът, повечето вярват (без genius), никой не иска доказателство, никой не пита на коя стена е било това, по кое време, дали е имало стена изобщо, дали пък някой ги е писал изобщо. повечето не го харесват, загрижени са за автора, за неговото крехко здраве, виждат го да гние в лудницата или поне да се пържи в ада на газов котлон под вещите погледи на розовобузи ангелчета. hmm.gif четете и се учете, а ако не щетете, забравете. It's simple, gets the job done.

Впрочем всъщност става дума за плагиат по "Златния век" или както е казал неговият създател: всяко истинско изкуство е плагиат................
Beerzebub
Цитат(Mormegil2 @ Nov 22 2004, 11:02 PM)
obqsni mi ti,kato razbira6, vyprosniqt "pi4"

Хехе... tongue.gif
Сега мене ли ме хвана за мезе, а? Не се и опитвай...
(По)Кажи ми поне къде в постингите си съм казал подобно нещо? Къде съм изказал разбиране/съгласие?

@pi4: Ами на мене въпросните стихове изобщо не ми харесаха и следователно хич не ми дреме кога, къде и от кого са писани... wink.gif
AncientWisdom`
Shit
autumn
Цитат(Beelzebub @ Nov 22 2004, 10:55 PM)
Цитат(Mormegil2 @ Nov 22 2004, 11:02 PM)
obqsni mi ti,kato razbira6, vyprosniqt "pi4"

Хехе... tongue.gif
Сега мене ли ме хвана за мезе, а? Не се и опитвай...
(По)Кажи ми поне къде в постингите си съм казал подобно нещо? Къде съм изказал разбиране/съгласие?

Izobsto ne sym te vzel za meze, nqmam namerenie da se zaqzhdam s teb. Vuzih pak hubavo, kakvo sym pisal.
V citiranoto ot teb se vizhda, 4e "vyprosniqt pi4" e v pylen 4len i zatova i izpylnitel na spomenatoto sled tova deistvie deistvie. Ako be6e "vyprosniq pi4" t.e. v kratyk 4len, ste6e da e razli4no.
T.e. ne sym, kazal, 4e ti go razbira6, a 4e veroqtno razbira6, na kakvo toi e avtor-na stihotvoreniqta ili na vyvedenieto predi tqh. Sega ve4e vsi4ko nared li e? Nadqvam se, 4e nqma gre6ki.

Pi4,
mnogo se izlaga6.

Moooolq vi! Neka prekratim tazi tema. Da be6e "Hamlet", nqma6e da mu otdelim toooolkova mnogo vreme.
genius
emi "pi4" shtom te drazni mnenieto mi za teb shto ne zemesh da dokajesh 4e ti si avtora
vzemi napishi oshte niakoe "veliko proizvedenie" ta da mu se poradvame vsi4ki
stiga s tia prazni prikazki!!!
Lethe
uff
mom4e
q stiga si pisal glupsoti de...
pi4
ph34r.gif

genius, не ме дразни "мнението" ти за мен, ако "пикльо-а" може да се нарече изобщо мнение. Виж се първо себе си, съветвам те от все сърце, погледни си в гащите добре и тогава наричай другите както и те на драго сърце биха те наричали, но които някак си мислят, че една очевидна истина е по-болезнена от една безплатна усмивка smile.gif.

не виждам връзката с доказателството за авторството. Линкът в началото е към моя сайт, така стигнах и до тук, ако това ти стига - добре, ако ли не: можеше да прочетеш малко повече, за да разбереш за какво става дума, но вероятно не те интересува. Аз съм авторът на предговора, един съвсем насмешлив безобиден предговор mellow.gif колкото да не е голо съвсем, но и той беше окачествен като безочлив и нагъл, толкоз по-зле за този, който си ги приказва без да му мисли много-много.

останалото е от един приятел, с който бяхме много близки, но с когото вече нямаме никаква връзка и не знам жив ли е и с какво се занимава. Истинските поети умират млади... понякога. Ако ли останат живи - тежко им

Останалото не ме интесува изобщо.

Lethe, да ти благодаря още веднъж за въвеждането ми в тази благонамерена компания, наистина да бях търсил такива приветливи люде, нямаше да мога да намеря н и к ъ д е, дори и на улицата. Както и за популяризаренето на прекрасните "Подземни Поети"... Много съм ти задължен...
Lethe
oo mersi mersi
pak zapovqdai
biggrin.gif
Твоя смерт
Цитат(pi4 @ Nov 24 2004, 08:18 PM)
Останалото не ме интесува изобщо.

Non Plus Ultra laugh.gif laugh.gif laugh.gif
genius
pi4, pogledni si mneniata
ta ti sam si protivore4ish
ako ne se be priznal 4e si TAP az shtiah da izpolzvam niakolko epiteta po tvoi adres, no shte se vazdarja. 4ovek sam govori za sebe si.
Aaa i mersi za saveta. Poglednah i vidiah kakvo LIPSVA pri teb sorry, no se sardi na prirodata,a ne na men.
Mai istinata naistina boli a?
autumn
Цитат(pi4 @ Nov 24 2004, 08:18 PM)
Аз съм авторът на предговора, един съвсем насмешлив безобиден предговор mellow.gif колкото да не е голо съвсем, но и той беше окачествен като безочлив и нагъл, толкоз по-зле за този, който си ги приказва без да му мисли много-много.

останалото е от един приятел, с който бяхме много близки, но с когото вече нямаме никаква връзка и не знам жив ли е и с какво се занимава. Истинските поети умират млади... понякога. Ако ли останат живи - тежко им

Останалото не ме интесува изобщо.

Lethe, да ти благодаря още веднъж за въвеждането ми в тази благонамерена компания, наистина да бях търсил такива приветливи люде, нямаше да мога да намеря н и к ъ д е, дори и на улицата. Както и за популяризаренето на прекрасните "Подземни Поети"... Много съм ти задължен...

Long live true poets!
Lethe
uff
nali nqm6e da pi6ete pove4e ....
autumn
Цитат(Lethe @ Nov 25 2004, 05:21 PM)
uff
nali nqm6e da pi6ete pove4e ....

e ne mozhe da ne si napravq gavrata:)
tova za istinskite poeti be6e mnogo sladko:)
Lethe
tc tc
posle koi se vdetinqval...
autumn
Цитат(Lethe @ Nov 25 2004, 06:46 PM)
tc tc
posle koi se vdetinqval...

koi?
az li?
mozhe;)
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.