Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Eternal`Cryptic - Privet i ot mene ;]
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Eternal`Cryptic
Em zdraveite foruma e dosta qk ima kakvo da se nau4i ot nego gotini xora ima kato gledam i otgovrq na interesite mi taka4e nema na4in i az se nabutfam tuka .Taka o6e ot purvia den admina mi napravi zabelejka zaradi pic-a mi v podpisa 4e e malko golemi4uk no go opravixme burzo sega si4ko e ok i se nadqvam na ne mu suzdavam pove4e problemi ;]] Em kazvam se Nedel4o Zimin malko strano ime i si e taka 50% sum rusnak .. tfa gore dolu me kefi ma s taq VODKA verno ne6o ima ;] na 16 godini sum i sum ot selo Sofia;] Predimno se kefa na rock-a no ima i dr. sega prosto ne mi se izbroqva a i ne mi se pi6i mnogo ;]Specqlno se kefa na Guns N Roses to brad4e pove4eto mi temi sa za tqx ne 4e sa mnogo de ;] ama ne se zdurjax i vednaga napisax tema za GUNS ..kolkoto da vi kaja za bg muzikata se kefa na BG PUNK scena .. XIPODIL KONTROL etc.. specqlno xipodil gi slu6am ot kakto izlezna BATE GOIKO toest 98ma sus " nadurveni vugli6ta " daje si spomnqm nekuf maluk i se kefix na bateto posle sled godinite zaribfka vleznax v istinskia genii na grupata no kakto i da e za XIPODIL 6e prava tema az pak se raspisax ai 6e begam do sled nqkolko posta ;]]]
SepulTeraHead
Добре дошъл. Споделям симпатиите ти към Хиподил. Първият има албум особено, е ебати феноменалното нещо.
icon_headbang[1].gif Сутрин Го Навира icon_headbang[1].gif
Lethe
welkome
AncientWisdom`
Zdr
Qko hipodil predi da zapishat Skakasmotanuec
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.