Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Коя вокалистка ви кефи най-много
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
BlutEngel
Aja“Bruce Chickinson” Kim (The Iron Maidens).
Airin Of Ancelot
Цитат(PrincessOfDark @ May 26 2006, 08:47 PM) *
аз съм пристрастна и си избирам Таря без грам колебание bowdown.gif велика е... има невероятен глас wub.gif

Имаше, или по-скоро не желае да използва пълния му капацитет вече. dry.gif
Chambers_Of_Blood
и от мен глас и две ръце за Таря
ThE-SaMe-IdIoT
Jonna Enckell
F.E.A.R
Тази мацка, Таря сигурно е най бленуваното момиче на планетата. Много ми е чудно дали успява да фане всичката тази любовна енергия дето прифърча към нея smile.gif В интерес на истината много я харесах на първата снимка на която я видях (Oceanborn- вътре в обложката, дано не се лъжа). И там беше коленичила пред групата и се беше мушнала в една носия... ама от онези тип баварска келнерка smile.gif Аз нали съм си ценител на по- изрязаните носии...
EVANESCENCE
Цитат(PrincessOfDark @ May 26 2006, 07:47 PM) *
аз съм пристрастна и си избирам Таря без грам колебание bowdown.gif велика е... има невероятен глас wub.gif

И аз така smile.gif rolleyes.gif
Wrath_Child
Ей туй маце Angela Gossow има разбиваш глас!Искам и аз да я науча нейната техника.
icon_headbang[1].gif
Arq
Вокалиската на Die Form,Henriette Bordvik от Sirenia и Таря...има и о6те, но сега не ми се пи6е...
scion_of_storm
Таря като че ли,не се сещам за друга сега,после може би smile.gif
fugazi
Таря Турунен .


Луд съм по нея smile.gif Влюбен съм.Обичам я...

Е признах си накрая...

Поздрави на хубавия форум bye.gif
gogdelb
Rachel Heyzer


ex-Occult(Hol) ,ex-Pathology (Hol) ,ex-Sinister (Hol) ,ex-Infinited Hate, ex-Sacramental Sachem
beowulf
Надя от Гранулом.
С 2 Ръце !!!

Такава мощ и енергия в гласа !!!! В сравнение с нея, всички звучат като баби.
Нашето си е най.добро !
Warrior Of Ice
Тия дни, благодарение на Mort, за пореден път се убедих, че Sharon от Within Temptation е много голяма фронтдама. Глас, красота, излъчване, емоция - има от всичко по много.
Airin Of Ancelot
Много си прав! А Within Temptation въобще правят страшно въздействаща музика, макар и сравнително простовата. bowdown.gif
`Xandria`
Цитат(Airin Of Ancelot @ May 31 2006, 03:47 PM) *
макар и сравнително простовата

Аз не откривам нищо простовато в музиката им, не е толкова лесна за асимилиране.Особено албумът The silent force за мен е многопластов, въпреки явното слагане на китарите на заден план, за да изпъкне гласа на Sharon,наистина, напоследък са по-мелодичeн готик, последния албум е олекотен и насочен определено за повече слушатели, но за мен музиката им си остава трудно смилаема, въпреки това...отклонение,което дори ми харесва.
Warrior Of Ice
Е, едни After Forever са доста по-сложна група, например... Но е интересно това, което казваш за "The Silent Force". Когато го слушах за пръв път, ми допаднаха само първите две-три парчета, а останалото го пропуснах покрай ушите си като напън да се имитират Evanescence. Вярно, албумът целенасочено е по-модерен, но пък това не му отнема от красотата. На път е да се превърне в любимият ми техен запис... wub.gif
`Xandria`
^O,не, нищо не може да отнеме красотата на гласа на Sharon.Имах предвид,че въпреки последния албум,който е значително по-насочен към масовата публика,старите албуми не показват капчица простоватост, и макар сега да звучат по-олекотено, не са изгубили напълно(надявам се) по-старото си звучене.А и не е толкова лош албума, по-различен е,но пак са те.
Warrior Of Ice
Всъщност въобще не са го загубили - в последното им DVD това личи доста ясно. smile.gif
cunt
ToTo
Пичката от Otep ми харесва като вокал а като жена не мога да кажа не я познавам толкова добре че да определя smile.gif . Аз дори и за името и не се сещам!!!
Airin Of Ancelot
Цитат(ToTo @ Jun 7 2006, 04:10 PM) *
Пичката от Otep ми харесва като вокал а като жена не мога да кажа не я познавам толкова добре че да определя smile.gif . Аз дори и за името и не се сещам!!!

Shamaya се казва момичето. В началото доста ми допадаха някои от партиите й, но пък самите Otep бързо ми омръзнаха...
Voice_Of_Glass
Хм, ако втората част на заглавието на темата не беше такова, нямаше да е толкова мъжка.
И все пак - най-добрата вокалистка за мен е Сандра Насек определено. А, и Лив Кристин може би...
MadHatter
^Сори, за поправката, но се казва Насич, сръбкиня е както сигурно знаеш wink.gif И съм съгласна с мнението ти за нея, бтв.
-->1. http://www.metal-world.info/forum/index.ph...pic=2043&st=630

Така за образоване
F.E.A.R
"кефи" е слаба дума когато говорим за Алана... мацкооо!!!

нещо обаче ми зачезна след Нострадамус на Николо Коцев
Wolfheart
^Преди беше добре, но сега вече не е ли малко дърта?
п.с. Айде поздравче с Night In Gales - Black Velvet icon_headbang[1].gif
Voice_Of_Glass
Цитат(MadHatter @ Jun 11 2006, 06:23 PM) *
^Сори, за поправката, но се казва Насич, сръбкиня е както сигурно знаеш wink.gif И съм съгласна с мнението ти за нея, бтв.
-->1. http://www.metal-world.info/forum/index.ph...pic=2043&st=630

Така за образоване

Ах, кой ме излъга, че тя била немкиня! mad.gif Много мерси за поправката! bye.gif
Радвам се много, че Сандра е от комшите и е избрала да забива як рок, вместо да дъни мазен турбо фолк и да хвърля гюбеци полу-гола! tongue.gif
(Лепа, много сори! biggrin.gif)
Rolf
Цитат(Voice_Of_Glass @ Jun 11 2006, 05:50 PM) *
И все пак - най-добрата вокалистка за мен е Сандра Насек определено.

Хм... малко пресилено ми се вижда. В метъла има жени с доста по-богати гласове, както и по-красиви.
Voice_Of_Glass
Прав си, може би не трябваше да казвам, че е "най-добрата". smile.gif Сега като се замисля, в действителност темата не е "Коя вокалистка е най-добрата", а "коя ме кефи най-много". Сега вече в правилен контекст - Сандра ме кефи най-много!
Mort
VS

Абе бая по-хубави има от Сандра...
Fortress of Tears
И като гласови данни и като външен вид на мен най-много ми допадат Simone Simons от Epica и Manda Ophuis от Nemesea! rolleyes.gif

Забележете само за каква коса става на въпрос при девойката от Nemsea

Ето я и прекрасната мома от Epica

Като не ме мързи толкова ще напиша и другите вокалистки, които са ми най на сърце (пфф, пусти мързел)!
Voodoo_girl
Еми тъй като съм фенка на Lacuna Coil и Arch Enemy също, няма как да не гласувам за Ейнджъл и за Кристина, но определено ми допада и Симон, вокалистката на Епика. А ако не трябва да се ограничавам мао с избромените във първият пост бих добавила и Елена Вог, новата вокалистка на Flowing Tears. A също и Ейми Лий. А и Отеп Шамайа. Ааааа .... Много станаха.
Duh5
Яя, каква хубава тема, заслужава ли да е така назад заровена?
Снимки, давайте снимки хора! И по-новите да си кажат мнението:)

Аз например ще взема да ги прослушам тия:
Цитат(Tanais @ Aug 2 2005, 08:45 AM) *
Именно!

wub.gif
conguestadors


Това са жените на моите мечти. wub.gif
Mangalf
Виле Вало е моята любима вокалистка
Mago De Oz
^^наборе, тя да те чуе жената... от опит говоря, един път моята ме чу да се точа на Симончето от Епика... мамка му, само тя верно ме привлича сексуално!!!
Vlad
Най-яката жена в метъла е Sabina Classen icon_headbang[1].gif Иначе визуално ми допадат Kaisa от Battlelore,Andrea от Lunatica,a Simone Simons е с най-хубавата коса на света rolleyes.gif
SharondenAdel
Аве аз повече си падам по вокалисти но....... айде и аз да си кажа за Таря и Шарон wub.gif
Airin Of Ancelot
^ Супер апокрифна снимка на Шарън, за пръв път я виждам. happy.gif Като жена поне за мен стои доста над всички останали, вече за гласовите качества спорът е по-сложен...
[SoulConsumer]
Кристина Скабия...

HOT!!!
Mangalf
не мога да повярвам че има хора които казват че тая БУЦА таря е яка. Вие май друга не сте чували а?
MadHatter
Това, че Таря няма стандартното женско лице, не значи, че е грозна, драги съфорумецо.
Rodd1ck
По-скоро стандартно мъжко. whistle.gif
Mangalf
Цитат(MadHatter @ Jul 27 2007, 07:01 PM) *
Това, че Таря няма стандартното женско лице, не значи, че е грозна, драги съфорумецо.

Лицето на таря не е нестандартно. То просто е неприятно. Тя е буца.(точка)
SharondenAdel
Както винаги съм казвала, всеки с вкуса си smile.gif
Vlad
Mangalf и ти явно си ограничен.(точка)
conguestadors
Какво лошо има в това, да не харесваш Таря??? Ами буца си е! censored2.gif drinks_drunk.gif
Vlad
Няма лошо само да споменеш, че е буца за теб лично rolleyes.gif
RazorJack
Абе може да не е метъл вокалист ама ей тая ме кефи максимално wub.gif

Пък оная Вибеке на снимката по нагоре в темата винаги ми е напомняла на някакво горско пухкаво животинче laugh.gif Иначе не ме кефи особено.

В тая стара тема може и да съм се изказвал вече не помня ама като метъл глас май Шарън ми е фаворитката а и като визия не е зле .. жалко че са се взели с оня ръб дето ми смотанее доста ...
Mangalf
Цитат(Vlad @ Jul 27 2007, 11:06 PM) *
Mangalf и ти явно си ограничен.(точка)

ти пък не си - което е лошо.
Duh5
Не се карайте де:) Някои ги кефи - други не:) Само не ми казвайте (мъжката част) че ако ви падне, няма да... такова... поговорите с нея smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.