Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: mp3 >Distorment - Blind Hatred.Чуйте завършен микс
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Sw1tched
Distorment - Blind Hatred

Това е да не кажа финалната версия(че винаги може да има следваща) на Blind Hatred с подобаващ звук. Изтеглете я и споделете мнението си.
RAPTOR
Моите най-искрени комплименти icon_headbang[1].gif
Morbid Freak
Супер е..особено ми хареса частта със бързите барабани хаех...като цяло е яко ..ще чакам концерт icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
S-O-D
тва инструментал ли си е или ще има и вокали
Sw1tched
Цитат
тва инструментал ли си е или ще има и вокали


blink.gif blink.gif
има си вокали mellow.gif
giggle
Цитат(Morbid Freak @ Nov 26 2004, 05:41 PM)
Супер е..особено ми хареса частта със бързите барабани хаех...като цяло е яко ..ще чакам концерт icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif

NALI i az tva kazah icon_headbang[1].gif
qko si e ,are da pravite koncert v rs!
SPARK headbang[1].gif
SepulTeraHead
Интересно какво ще мислите и за другите песни. На мене Blind Hatred си ми е любимата. Това от 1:17 нататък си е, честно казано, най-екстремното нещо което сме правили. icon_headbang[1].gif
Crafter
Копеле, ние имаме 4 песни... не схващам как говориш за НАЙ-нещо... но как да е... та гледам, че на всички ви харесва... освен на странно пияното нещо, което не е чуло вокалите... но как да е... а някой може ли да каже някакво компетентно мнение за качеството на звука... за това дали този файл звучи като любимите ви групи... или каквото и да е такова нещо???
Svetyl
Brawo, aide w rs na koncert.
Lethe
ako mojeh da tegql 6tqh da ti kaja kak e zvuka ,no moga samo da predpolagam
mnogo mi e interesno da 4uq vokalista btw
i barabanista of course
Beerzebub
Страшно е парчето!!
Казах го в IRC, ще го кажа и тук: Супер е!!
Само да ми тръгне ICQ, ще ви го кажа и там biggrin.gif
Crafter
Ами няма какво... според всички, звука е добре... странно, но явно е добре smile.gif
Lethe
pozdravleniq
biggrin.gif
Sw1tched
Цитат(Lethe @ Nov 27 2004, 01:49 AM)
ako mojeh da tegql 6tqh da ti kaja kak e zvuka ,no moga samo da predpolagam
mnogo mi e interesno da 4uq vokalista btw
i barabanista of course

traffic ли ? Е нищо след няколко дни да е първото което си свалила и да доидеш на рептиция ако те кефи tongue.gif cool.gif
synchu
Цитат(Sw1tched @ Nov 27 2004, 02:28 AM)
Цитат(Lethe @ Nov 27 2004, 01:49 AM)
ako mojeh da tegql 6tqh da ti kaja kak e zvuka ,no moga samo da predpolagam
mnogo mi e interesno da 4uq vokalista btw
i barabanista of course

traffic ли ? Е нищо след няколко дни да е първото което си свалила и да доидеш на рептиция ако те кефи tongue.gif cool.gif

глей го само жени кани на репетиция....
cool.gif
falio`
mina, abe po-dobre ne go slushai par4eto i ela na reeticiq parfo 4e posle nqma da iskash! hihi
wub.gif
Sw1tched
Цитат(synchu @ Nov 27 2004, 04:08 PM)
глей го само жени кани на репетиция....
cool.gif

Чувствай се поканен
biggrin.gif
TaNk
Mnogo dobra rabota guitar.gif !Barabanite sa naistina mn dobri!Samo 4e istinski li sa za6toto mn rqdko se polu4avat tolkova dobre zapisani v bg studio?
SepulTeraHead
Не са истински.
Георги Първанов
Добре, добре. Но къде е партията? Къде е протеста срещу капитализма? Безотговорно е, да не се насочва общественото внимание натам.
Sw1tched
Цитат(Георги Първанов @ Nov 29 2004, 11:34 AM)
Добре, добре. Но къде е партията? Къде е протеста срещу капитализма? Безотговорно е, да не се насочва общественото внимание натам.

Против капитализма пеем в песента си K.U.R. другарю Първанов, там е спомената необходимостта от сплотеност на пролетариата т.е. - Keep Unity & Respect
The Trooper
Цитат(Sw1tched @ Nov 29 2004, 04:10 PM)
Цитат(Георги Първанов @ Nov 29 2004, 11:34 AM)
Добре, добре. Но къде е партията? Къде е протеста срещу капитализма? Безотговорно е, да не се насочва общественото внимание натам.

Против капитализма пеем в песента си K.U.R. другарю Първанов, там е спомената необходимостта от сплотеност на пролетариата т.е. - Keep Unity & Respect

Цитат
...K.U.R.... Keep Unity & Respect
w00t.gif laugh.gif Много добро заглавийце
SepulTeraHead
Дам. Мое творение е. Хехе! Всъшност е доста дълбоко посланието. Или е дебело и топло... не знам...
Crafter
Мдам... дебело и топло... точно както ми го харесваш.
ThrashIsNotDead
blink.gif ebati kolkoto mneniq i nikoi nishto za zvuka
ZVUKA E SUPER ...
barabanite sa dobri , vokalite sushto ,... basa v nachaloto e perfekten ... malko kitarite sa zaglusheni ama tva si e samo moe mnenie ...
kato cqlo nai dobro vpechatlenie mi praviqt barabanite
bravo bravo...
chakame oshte
Abe shto ne vrutnete i edno solo vuv blind hatred...
samo predlojenie
Sw1tched
Цитат(The_Burnt_Hell @ Dec 2 2004, 10:53 PM)
malko kitarite sa zaglusheni ama tva si e samo moe mnenie ...

bravo bravo...
chakame oshte
Abe shto ne vrutnete i edno solo vuv blind hatred...
samo predlojenie

китарите наистина са заглушени и тия дни ще има нова версия, не е само твое мнение хехе. Щот няма кой да ги свири тея сола докато аз бича рифа хехе guitar.gif
Crafter
Всъщност не е за тва... истината е че:

"Високите ноти са гейски"

Sw1tched
bowdown.gif bowdown.gif
SepulTeraHead
Да, така е.
abductor
Най-накрая го чух и аз. Хареса ми, браво!
SepulTeraHead
We Rules!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.