Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: W.A.S.P.
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
vassiljp
Снощи не е имало билети за концерта-поне 500 души са останали навън.
Защо го правят в тази малка зала?
Някой който е бил да разказва и ако има снимки да ги качи някъде.
Да се порадваме на Блеки и неговата команда.
Warrior Of Ice
Цитат(vassiljp @ Dec 1 2004, 08:27 AM)
Снощи не е имало билети за концерта-поне 500 души са останали навън.

Това за пръв път го чувам... А иначе залата наистина беше пълна, но не чак претъпкана.

Концертът беше изключителен, Blackie и компания изнесоха образцово шоу. Малко по-малко от час и половина свириха... за моя радост направиха "The Raging Storm" в биса. smile.gif Озвучаването - прилично, на каквото сме свикнали вече.

Снимките са проблем, защото не допускаха хора с фотоапарати, освен от пресата, а на тях позволиха да снимат само през първите десетина минути.
synchu
E ти не си ли преса? wink.gif)

Надяваме се на повече инфо за концерта, който за съжаление не успях да посетя sad.gif(
Warrior Of Ice
Цитат(synchu @ Dec 1 2004, 09:37 AM)
E ти не си ли преса? wink.gif

Не питай, че за организацията с журналистите не ми се говори... wink.gif Иначе имахме фотограф на концерта, снимки ще има в следващия (четвърти) SMF. И подробен репортаж ще има, само че ще го пише Стоян. smile.gif
Apocalyptic City
Концертът наистина беше изключителен. W.A.S.P. изсвириха почти всички (защото имаше възможност и за още) свои готини парчета – Inside the Electic Circus, L.O.V.E Machine, Wild Child, The Headless Children, I wanna be Somebody, две разкошни по мое мнение парчета от новия им албум – Come back to Black и The Raging Storm.
Изпълнение на Blackie на части от The Crimsom Idol – мисля, че част от The Titanic Overture, след това The Gypsy Meets the Boy, след което песента премина в Sleeping (In the Fire) – не съм сигурна за поредността, защото бях развълнувана и може би не предавам точно… Щастлива съм, че отидох.
Изсвириха и The Idol от същия албум, при което имаше размазващо соло
на D. Roberts.
А по отношение на билетите лично аз видях хора, които си търсеха билети пред залата. Но и вътре наистина не беше супер претъпкано…
Dragon's Bride
tova 4e sa ostanali xora otvan e vqrno
za sajalenie
predi malko govorix s edin pi4 koito mikaza : ne mi se zanimava6e da davam pari na oxranata za da gledam ot vratata...e tova li e na4ina
inak....kakvo da kaja...
itze fotoaparati ima6e kolkoto si iska6 ...a i ne mi e qsno do koga ste ustiskat fronta stoto si e ve4e bezsmisleno - s toq gsm-i s kameri ....
inak koncerta - da mnogo mi xaresa punk.gif
Dagon
Приятели, концерта беше ВЕЛИК, СМАЗВАЩ, НЕПОВТОРИМ!!!!!! А за Blackie Lawless мога да кажа само, че е ТИТАН във всяко едно отношение

Барабаниста Stet Howland направо ми смачка главата!!! Егати изрода тилилейски То беше блъскане с палки, ръце, крака, седнал, прав, пеещ.....абе голям музикант!!!!

Ето и моята версия на сетлиста, защото скромно смятам, че е най-точна, хе-хе

INTRO: "The End"
1. Medley:
a.On Your Knees
b.Inside The Electric Circus
c.Hate To Love Me (whole song!)
2. L.O.V.E. Machine
3. Wild Child
4. Animal (Fuck Like A Beast)
5. Come back to Black
6. The Headless Children
7. The Idol icon_headbang[1].gif headbang[1].gif punk.gif
8. The Real Me
9. I Wanna Be Somebody
Encore 1:
10. Acoustic medley
a.Titanic Overture
b.The Gipsy Meets The Boy
c.Sleeping (In The Fire) icon_headbang[1].gif headbang[1].gif punk.gif
d.Titanic Overture (Reprise)
11.Raging Storm icon_headbang[1].gif headbang[1].gif punk.gif
Encore 2:
12.Blind In Texas
AncientWisdom`
Sajelqvam mnogo ne mojah da prisustvam ! sad.gif
Ataegina
koncerta beshe neveroqten... nqmashe tolkova golqmo shou, no za men prejivqvaneto beshe strahotno.
hora s fotoaparati imashe baq - no sega takiva mogat da se skriqt dori v pricheskata - ako e malko po-buhnala.
ne sym spec po ozvuchavane, no mikrofoniqta, koqto se poluchavashe ot vreme na vreme baq me izdrazni
publikata stoq v poza mirno pochti prez cqloto vreme - pone tazi pred men, koeto me ustrojvashe zashtoto mojeh da se podpiram na tqh, za da podskacham smile.gif
Svetyl
SMAZAH se!!!!!!! Blackie beshe neweroqten, WASP bqha neweroqtni. Wsichkite qki pesni. Liubimi sa mi Wild Child i The Real Me. A kak Blackie uprawlqwashe tylpata... fenomenalno! I kato se ocykli sreshtu horata. Pronizwasht pogled!!!
Nqmam dumi... shte mi dyrji mnogo tozi koncert!
WASP WASP WASP!!!!!!!!!!!!!! icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Snowwhite
Размазах се от кеф снощи-няма да коментирам-да сте отишли,да сте видели.А колкото до билетите една позната също улетя с възможността да си закупи.Все си мисля,че можеха и да натамънят нещата и да пуснат хората,някои от провинцията също не можаха да влязат и си беше адски грубо това!!! ranting.gif

А иначе-изпопребиха си ме boxed.gif, както си подобава за един истински концерт,добрата новинa е,че този път нямам спукан лакът или фрактури от подобен характер,както след първия концерт на Soulfly. tongue.gif
Beerzebub
Цитат(Snowwhite @ Dec 2 2004, 01:05 AM)
нямам спукан ... след първия концерт на Soulfly

АУ!

Боже, на мене най-сериозната ми "травма" по време на концерт беше, когато на WinterStorms'03 се подхлъзнах като идиот на неква разлята бира...
Snowwhite
Е-когато си най-отпред и си с миловиден израз всички решават,че БАШ върху теб трябва да падат-хем на мекичко,хем на добричко,че да не ги бие то после!!! ranting.gif Пак си имах пораженийца от рода на цицинки и някой и друг съсипан сребърен пръстен снощи,но това си е нищо,в сравнение с другите ми концертни похождения...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.