Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Нещо българско
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Nightmare
http://www.president.bg/mnenia.php

Посетете това място, хвърлете по един поглед, пуснете мнение със скритата надежда, че Някой може да го вземе под внимание .... И разбира се произнесете се и тук, кажете какво мислите по въпроса ...
Георги Първанов
Заебете. Бях пян...
The Metal Dragon
Ами, адмирации - крайно време беше някой да се сети, че й е тука мястото! bg.gif salut.gif bg.gif
melhaer
с риск да предизвикам спор бих казал, че на този документ мястото му е там, където е бил измислен, създаден и където е прекарал целия си живот...

и без това манастира си е Българска територя...
Nightmare
Големи патриоти, няма що ...
Нека темата се изтрие, явно почти никой не се вълнува от българските светини.

А пък, melhear, дали манастирът е на българска територия или не няма особено значение - той е недостъпен, незащитен от външни фактори и в мизерно състояние.
Peter
И аз съм на мнението на melhaer.

С какво е толкова важна тази книга за бъдещия ни живот? Нямаме ли си други проблеми от ежедневието?
Затварят центъра на София за четири дни, защото щяли да идват някакви костюми и блокират обикновените хора, които трябва да се чудят как да стигнат на работа (ако бачкат на частно); някакъв областен шеф бил педофил; забраняват ни да си спираме парното, т.е. доживот трябва да им плащаме; има и куп други належащи проблеми, обаче ни занимават с една книга от преди няколко века...

Това ми намирисва на PR... Просто отвличане на вниманието от важните проблеми и трупане на точки.
_SiegfrieD_
Цитат(melhaer @ Dec 3 2004, 11:20 AM)
с риск да предизвикам спор бих казал, че на този документ мястото му е там, където е бил измислен, създаден и където е прекарал целия си живот...

и без това манастира си е Българска територя...

Напълно съм съгласна.Няма какво повече да кажа.
AncientWisdom`
Цитат(_SiegfrieD_ @ Dec 6 2004, 01:36 PM)
Цитат(melhaer @ Dec 3 2004, 11:20 AM)
с риск да предизвикам спор бих казал, че на този документ мястото му е там, където е бил измислен, създаден и където е прекарал целия си живот...

и без това манастира си е Българска територя...

Напълно съм съгласна.Няма какво повече да кажа.

Az sushto s`m saglasen
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.