Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Филми
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
alpha prime
Цитат
^За "Бързи и яростни: Токио дрифт" ли става дума? На мен и един път гледам ми беше много, за да се наситя със слабоумние.


е да не е много сюжетен ама .. искам само нисан-а(ако не се лъжа) на гада icon_headbang[1].gif
няма да се разсърдя и на още няколко коли от каталога на филма .. онзи червен додж в началото wub.gif ... мечти ...

по темата : от няколко седмици свлих ТИхия хълм ма е страх си помисля как са насрали сюжета на играта и още не съм си го пуснал
Ol' Skull
Мене ми хареса. Няпомня ми на Resident Evil ('щото и в двата филма внимението ми бе фокусирано върху няколко яки путки, предолагам). Въпреки, че можеха да се натискат малко... Жалко, че лапето не умря накрая. Деба, подсети ме за Cujo. Деба тъпото лайно, трябваше майката до го удуши... и после кучето да я ебе icon_headbang[1].gif Ама беше грозна
ThE-SaMe-IdIoT
Цитат(Nightmare @ Aug 30 2006, 04:39 PM) *
Вторият сезон на Prison Break мисля, че ще ме разочарова. Някак си прекалено нереалистично се изплъзват юнаците ни ..... а що полиция е подире им.

Аз започнах да го гледам от днес на обяд и до 8:30 само това правих biggrin.gif .. първи сезон имам предвид

^А Resident Evil не ми хареса нито едната част .. прекалено е измислено .. няква кучка избива всички .. huh.gif
AuroraBeauPre
xaxaxax за последно гледах
Особености на националния руски Лов/ и Риболов bowdown.gif
Мноо яко laugh.gif
ThE-SaMe-IdIoT
Пф .. изгледа 18 серии по 40 минути на Prison Break за 2 дни happy.gif
RazorJack
Idle Hands are the devil's playground icon_headbang[1].gif

Много добър филм! несериозен хорър/комедия с участието на Offspring!
и Джесика Алба wub.gif
````````
Форест Гъмп... не знам какво да ви кажа за този филм. Който не го е гледал е хубаво да го види. Започва тъпо.. направо мирише на някаква тъпня.. по някое време обаче те тресва изключителна симпатия към хероя... в края на филма вече ти е истински смазано.. Бих казала, че е дори тежък филм.
conguestadors
Е то това си е класика. Ако намериш прочети и книгите. Те са две части.
Angermeans
Снощи гледах: Metal - A Headbanger's Journey

Изобщо не очаквах да е толкова добър филма, страхотно е направен. Някои от интервютата са много добри, а и всички по-важни стилове от метъла са покрити... е, без прогресив,пауър и готик, ама това какъв метъл е ? tongue.gif

Дий Снайдър здраво ме изкефи !
Nightmare
Вчера даваха по BTV май че "Бягащият човек" - поредната абсурдна екранизация по Стивън Кинг. Честно да си кажа не помня добре книгата, но знам че ми остави огромно впечатление, че имаше идея и напрежение, а това вчерашното беше помия. А Шварценегер е гей.
max.666
Даааааааааааааа, тоя филм е една от най-тъпите екранизацйи на книга на Стивън Кинг, тук жестоко са орязали сюжета.
От книгата са взели само идеята. Тоя тъпизъм няма нищо общо с книгата.
Филма е доста тъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъп.
ГАДОСТ,ОТВРАТ и т.н.
SepulTeraHead
Цитат(Ol' Skull @ Aug 20 2006, 04:29 PM) *
I'm the Juggernaut, bitch! icon_headbang[1].gif
Еба ти тъпия филм иначе. Оная част с "робските имена" беше абсурдна.

Аз го гледах вчера. Забавен е. Кво? \m/ X-Men \m/
`Xandria`

Sooner Or Later They Will Find You. bowdown.gif
Kak съм пропуснала този невероятен филм не знам, днес го гледах, тъй като вътре е любимата ми актриса Кидман, а при нея, както и при Деп, не обичам да имам пропуски, и съм впечатлена. От много отдавна филм не ме е стряскал така, ето това е истинска история за призраци, отначало действието се развива доста бавно, но по-късно се разгръща, за да достигне една непредсказуема кулминация. Има я и патологичната атмосфера, която толкова трудно се постига, за да е наистина страшен филма, а сюжета се оказва повече от интересен. bowdown.gif
Силно препоръчвам.
Mort
Днес си купих и ще си гледам Sleepy Hollow и Hannibal за по 5лв. от няква промоция на Александа видео.
parabellum
Какви са тези нови mainstream измислици, дето ги гледате?

Напоследък изгледах старата филмография (70's) на Jack Nicholson. И най-добрият му филм, според мене:


Някой да знае къде има за сваляне втората част (The Two Jakes, 1990)?
Pyjamka
Dracula - the dark prince
Нелоша екранизация на истинската история за историческата личност Влад Дракула. Ако въобще има истинска история. Имаше известни пропуски в сюжета, но беше интересно да се изгледа докрай. Би харесало на всеки, който малко или много се интересува от подобна тематика.
g0shk0
Това е филма metal.gif
`Xandria`
Цитат(Pyjamka @ Sep 5 2006, 04:01 PM) *
Dracula - the dark prince
Нелоша екранизация на истинската история за историческата личност Влад Дракула. Ако въобще има истинска история. Имаше известни пропуски в сюжета, но беше интересно да се изгледа докрай. Би харесало на всеки, който малко или много се интересува от подобна тематика.

За същия филм от 2000 година ли става дума?Аз лично мисля, че е ужасен...
Ако някой се интересува от "подобна тематика", по-добре въобще да не си губи времето да го гледа.
Slash
http://www.imdb.com/title/tt0103874/
http://www.imdb.com/title/tt0109506/


Такива Филми са само веднъж.
Ares


Ей тука е истината
SepulTeraHead
^ Любимият ми филм! Доколкото знам и на немалка част от форума. Култ!

Говореше се за продължение. Някой да е чувал нещо? unsure.gif
Beerzebub
^^ Любимият не, но "един от" - със сигурност.


Цитат(Slash @ Sep 5 2006, 07:12 PM) *

Кво му намирате толкова на тоз' гарван?
Mort
Цитат(Benedict XVI @ Sep 5 2006, 08:28 PM) *
^ Любимият ми филм! Доколкото знам и на немалка част от форума. Култ!

Говореше се за продължение. Някой да е чувал нещо? unsure.gif

Много як филм наистина...
Slash
Цитат(Beerzebub @ Sep 5 2006, 08:57 PM) *
Кво му намирате толкова на тоз' гарван?

За мен - сантимент преди всичко. А самият филм се е доказал през годините, с атмосферата си! Пък в случая с "Дракула" го споменах, защото продълженията му са също жалки и обидни.
stage
Цитат
Доколкото знам и на немалка част от форума. Култ!

+1 bowdown.gif

Насладих се на Hard Candy mellow.gif Филма цепи мивки. Тябва да се гледа на всяка цена excl.gif
Wolfheart
Valentine

Не прекалено оригинален, но за сметка на това изключително стряскащ филм. Един от филмите, в които измират повечето главни герои. Става въпрос за няколко бивши съученички, които са толкова надути, че ти се иска някой да ги изтрепи. И ето, че това става. Един човек, с маска на Купидон им разказва играта, като преди убийствата им подарява картичка за св. Валентин.
Warrior Of Ice
Цитат(stage @ Sep 6 2006, 01:27 AM) *
Насладих се на Hard Candy mellow.gif Филма цепи мивки. Тябва да се гледа на всяка цена excl.gif

Доста е брутален, но и на мен ми допадна замисълът.
stage
Да, наистина са малко филмите, в които незнаеш какво ще се случи до последния момент. Брутално уникален icon_headbang[1].gif Обяснява доста неща...като например защо Белзебъб не иска да си говори с мене по КЮ-то biggrin.gif
Ares


Тоя филм е убиец,не спрях да се смея през целите му 2 часа
conguestadors


Това ми е един от любимите филми.
Pyjamka
^Ares, ти явно си успял да се абстрахираш от непрестанното повтаряне на думата "fuck". Защото аз не можах и едва изтраях първите 10 минути. И като изключим невероятно циничното начало на филма (ако не се лъжа, в едно от изреченията имаше около 5 пъти "шибан" и "шибанярски" - защото така го превеждаха), пак не изглеждаше много обещаващо. Някакъв автомобил с мангизи, някакви килими, някаква космическа станция.... Голяма простотия, а ми го прехвалиха много! Не знам, но се обиждам при подобна реч. Като ти е било смешно 2 часа, браво.
Slash
Прибирам се аз преди малко и чувам по Диема, как някакъв бил на яхта във Варна. Друг пък разправяше, колко опасна е за самотния чужденец - София. Направих си труда да потърся този филм - ето го. Главния герой е някакъв рус полусупермен-полупедерас', млатещ с таекуондо ритници тъпите и гадни българи... Много гнусно филме, наистина. puke.gif


Оня ден си припомних любимия ми филм на Педро Алмодовар...
"What Have I Done Тo Deserve This?" bowdown.gif
Който го няма, да си го има...
http://punk.centrum-group.com/cinema/Que.h...lmodovar.1984)/
Ares
Цитат(Pyjamka @ Sep 8 2006, 11:09 PM) *
^Ares, ти явно си успял да се абстрахираш от непрестанното повтаряне на думата "fuck". Защото аз не можах и едва изтраях първите 10 минути. И като изключим невероятно циничното начало на филма (ако не се лъжа, в едно от изреченията имаше около 5 пъти "шибан" и "шибанярски" - защото така го превеждаха), пак не изглеждаше много обещаващо. Някакъв автомобил с мангизи, някакви килими, някаква космическа станция.... Голяма простотия, а ми го прехвалиха много! Не знам, но се обиждам при подобна реч. Като ти е било смешно 2 часа, браво.

Това е смещното циничното начало и факта че филма е пародия на много известни филми
като Star Wars и Matrix го прави уникален.
Пък и е много смещно на турски да си говорят през целия филм.
Де да знам мен ме кефи.
Rodd1ck
Цитат(Beerzebub @ Sep 5 2006, 08:57 PM) *
Кво му намирате толкова на тоз' гарван?


Заедно с Батман това са филми, които много ми напомнят за детството. Ти си по-възрастен и заради това не ти е направил сигурно впечатление.
ThE-SaMe-IdIoT
Мен плодчетата ми напомнят за детството wink.gif
Rodd1ck
Култ! bowdown.gif
Pestilencia
Цитат(Ares @ Sep 5 2006, 07:47 PM) *


Ей тука е истината

Аааа,това е ункален филм.Даже имам такава тениска sp_ike.gif
Pyjamka
Гледах "Малкият Буда" с участието на Киану Рийвс и Бриджит Фонда. Не е кой знае какво. Скапан сюжет и слаба актьорска игра се опитват да убедят зрителя, че златната среда е винаги в центъра и никога в някоя от двете крайности. Изобилства от ненужни ефекти. Става да се гледа като няма нищо за правене, но определено може да се намери и по-добро.
`Xandria`
След като видях постнатата обложка на Hard Candy тук, предизвика интереса ми и реших да го дръпна.
Отдавна филм не ми беше опъвал така нервите suicide.gif, през цялото време бях напрегната какво ще се случи.От този тип филми е, без атмосфера, практически само 2 персонажа през цялото време, което и разгръща образите им пълно. Страхотен сюжет, най-много ми хареса това, че границата между жертва и злодей се разми, всъщност няма жертва... icon_headbang[1].gif
Действието му може и да е малко подтискащо, зависи,не се изненадох, когато прочетох реакции в imdb като this film makes me sick. wink.gif
Добър е, един от малкото за тази година!
Ares

bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
blame
Цитат(Ares @ Sep 5 2006, 07:47 PM) *


Ей тука е истината

Вчера най-накрая го гледах.
Хареса ми, час и 40 минути,а сякаш минаха като 10 (минути). smile.gif Много се очудих когато детектива почна да крещи пред къщата и в един момент осъзнавам,че тези реплики са ми до болка познати...Bleeding Тhrough - Love Lost In A Hail Of Gun Fire де. huh.gif

И другото което гледах вчера - BloodRayne - бива тъп, ама чак пък толкова? Половината мина в превъртане, даже мацката не беше особено хубава.
Ivita
Днес си припомних Зеления път, за мен е велик филм, незнам за книгата но филма ме разбив2а. А иначе много отдавна търся(гледала съм го много пъти) Падащо небе и немога да си го намеря,някой ако знае от къде мога да си го сваля,моля!
Pyjamka
Бях пропуснала един от най-злокобните филми (поне на мен ми се видя такъв) - "Проклятието Блеър". Разтърси психиката ми много здраво и, признавам си, беше ме адски страх, докато го гледах. Филмът създава изключително чувство за неподправеност и реализъм. Изглежда напълно естествен. Не ми се беше случвало да гледам нещо така... смразяващо, ако мога да го нарека.
Задължителен - филм един път и завинаги.
ThE-SaMe-IdIoT
Изгледах новия Prison Break .. не успях да изчакам до утре happy.gif
Nightmare
^ Имаш предвид четвърта серия от втори сезон ли? Аз пък днес ще я гледам. smile.gif Нямам търпение.
А пък вчера бях на Stay Alive - оригинален беше, но в никакъв случай страшен.
ThE-SaMe-IdIoT
Да, нея .. и сега пак трябва да чакам .. no.gif
Ares

bowdown.gif

Ще си позволя да пиша двапъти,не се сърдетe



И този много го уважавам
````````
Аз гледах..Трисан и Изолда.Малко по-добре направена детска приказка е. Нали все пак е по легенда... Ами какво да кажа... мен ме нагласи тоя филм на една романтична вълна.. И после цяла вечер се разхождах..съмнявам се много хора от вас да го харест... Просто..много любов, рицари, чест и мечове.. и любов:")))
`Xandria`
^ Много хубав филм ```````` !

Цитат(`Xandria` @ Jun 18 2006, 04:24 PM) *
Tristan + Isolde (2006)

wub.gif
Pyjamka
Много филми смлях за последните два дни. Вчера гледах два - "Един не тъп американски филм" и "Сайлент Хил". За пъривя какво мога кажа? Едно тъпо запълване на времето от скучния следобед. Имаше и смешни моменти, но като цяло бе толкова несериозен, че е фактически "единственият най-най-тъп американски тийнейджърски филм". wink.gif
За втория. Доколкото разбирам, има компютърна игра със същото име. Което ме кара да асоциирам с всички филми, правени по компютърни игри, и да направя съответния извод - просто "невероятни" са. Да, ама Silent Hill ми се стори интересен като идея, но не успях да схвана края. Т.е. може би някъде към средата изгубих нещо, защото по едно време ми стана съвсем непонятен. Някой гледал ли го е? А в играта за какво се разказва? Понеже това, което най не разбрах, бе как така майката и момиченцето останаха в едно тъмно пространство, а бащата си живееше в неговото и на практика те не успяха да се засекат. Ако някой може да ми обясни... hmm.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.