Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Филми
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
t0xIc
az puk ako imah kintite i turpenieto naistina bih gi sudil negrite...
giggle
Poneje pusnaha HBO i go gledam ve4er ,v4era hvanah filma Chasovete..i mnogo mi haresa. Be6e dostatu4no zadulbo4en i zaintriguva6t,malko sduharski deistva i mi be6e trudno prez pove4eto vreme da svurja kakvo stava,no na kraq mi se proqsni vsi4ko ,abe hubav film
i o6te ne sa ni sprqli hbo makar 4e be6e do v4era drinks_drunk.gif
gad
Kill Bill
ебати филма ph34r.gif



радвам се че не го гледах на компа
````````
Bravo be Asene:")) 4ak sega li go gleda

Az pyk ot dosta vreme iskam da gledam Kill Bill 2
gad
Mерси, Николета :Р {}
Не съжалявам че го гледах чак сега, друго си е на кино cool.gif
И втория ще го чакам на кино, голяма работа че от няколко месеца го има по мрежата а първата част повече от година сигурно
Заслужава си!
````````
Ama si otvratitelen!! kak moje da mi goovri6 taka! znae6 4e mrazq! gad!!!!!!!

Vsy6tnost ..ne se syrdq. Samo 6te izmislq kak da si vyrna:")
vader
Е не можах да прегледам всичките постове дали някой е споменал Rock star, но за мен този филм се превърна в религия.Който не го е гледал е малко да се каже какво е изпуснал smile.gif
Валкирия
Гледала съм го -нашият човек постига мечтата си,после преоткрива себе си-не е лош филмът.Чух,че се опитали да пресъздадат историята та Джудас no.gif Тъй като темата се завъртя около филми,свързани с рок музиката,то аз препоръчвамВнимание-под родителски контрол Филмът е по дийствителен случай,с личното участие на Д.Снайдър
vader
Ами до колкото знам и Rock Star е по действителен случай и Steel Dragon си е реална група. Е малко трудно намерих техни песни а и имат не лоши парчета.
Валкирия
Може,аз пък съм чувала,че Steel Dragon се създават впоследствие(след филма де).Разбира се,възможно е и или аз да съм се объркала,или мен да са ме объркали
Nightmare
Наскоро гледах Resident Evil 2 и Dirty Dancing 2 Havana Nights - и двата от 2004 година.
Първия не мога да го препоръчам на никой ... същинска отврат. Все още не съм си пускала първата част, но предполагам че ще е със стотици пъти по-добра! Изобщо хубавите филми ги развалят с комерсиалните си цели като пускат продължения ... Единствено в момента се сещам за Пришълеца - той получи моето пълно одобрение на четвъртата част!
Dirty Dancing 2 ми хареса доста повече, не заради сюжета, който отново не е нищо особено, а заради латиноамериканските танци. Винаги съм имала специално отношение към тях. А и главният герой е голям сладур. biggrin.gif
Валкирия
Глеахте ли вчераИнтимни части ?Супер филм super.gif
SepulTeraHead
Последния филм който гледах беше втората част на Кръстникът. Ебати великия филм. "My father thought me many things. Кeep your friends close, but your enemies closer"... това като го каза Майкъл, очаквах да почне да дъни Biohazard полсе... .....
SepulTeraHead
Escape From New York
Бях гледал Escape From L.A.(cheezyest.movie.ever!) преди и исках да видя и пъвообраза. Филма е КУЛТОВ! Готиното му е, че е точно ултра хипер дупер убер малоумен екшън. Тоя главен герой е точно тоталното клише. Говори малко, гледа злобно, не цепи басмата на никой и е печен и се справя сам с всичко. headbang[1].gif ... хехе. Ама тия заигравки с концепцията за "свобода" в САЩ са си направо култ. А и има ебати КУЛТОВИТЕ декори. Air Force One разбит посред Ню Йорк headbang[1].gif Тва ако някой не го е гледал и му се гледа нещо жизнерадостно плоско, го препоръчвам с две ръце. Ако не съм го казал вече: К У Л Т !
giggle
V 4as po angliiski ni pusnaha da gledame filma Lilja-4-ever
filma e ruski i istoriqta se vurti okolo edno 16 godi6no rusko devoi4e...koeto tolkova premejdiq preturpqva 4e sled kato e obrugano po vsqkakvi paragrafi se samoubiva....filma e mnogo pou4itelen i zdravo depresira6t....ot momentite kogato q iznasilvat i tq prostituira posle ne sa spestili ama nikvi kadri.... SPARK
abe zdravo zaciklihme sled toq film 0_o gadna istoriq ...
gad
ебати
на нас по английски ни пускаха Марио Брос blink.gif
giggle
Sledva6tiq 4as pak 6te gledame nqkuv podoben ama dokumentalen amerikansk ....poneje daskalkata e ot sa6t i samo s tova ni zaliva....veroqtno 6te e na tema global problems i 6te ima sqkvi gadosti osven temata zasegnata vuv filma....
anonimna_dx
Искам да изкажа официалната си благодарност на Peter за това че ми спомена и препоръча "Ефекта на пеперудата"- за което искренно му благодаря.На мен лично този филм изключително много ми хареса.... wub.gif wub.gif предполагам че намеса има и емоционалното състояние в което го гледах-усилва ефекта wub.gif
Beerzebub
Не е лош The Butterfly Effect. Оригинален. Обаче както повечето, с разни заигравки с времето, срада от същия дефект... Хмм, трудно е да се обясни... Забелязал се че почти всички подобни филми не са добре изпипани като логика...
SepulTeraHead
Romper Stomper
Филма беше ОК. Сцените с насилие бяха яки. Половината филм е един бой между скиновете и някви японци. Актьорите си играят прилично, филма е сниман добре, но аз лично не намерих някакво послание въобще в този филм. American History X е в пъти по-смислен и по-добър филм! И все пак Romper Stomper си струва да се гледа.
anonimna_dx
Beel прав си. По принцип се дразня на филми свързани с пътуване в миналото...много даже, но специално за тоя- бях под разни емоционални ефекти за това немога да споря.... wink.gif wub.gif evil.gif
alpha prime
sega si swalih epizodi na alf ....
twa opredeleno e nai golemiqt film izlizal nqkoga
alf i al bundi >>>>>>>>>>>>>>.*
SepulTeraHead
Bundy >>>>>>>>>> ALF
anonimna_dx
gledah "hi6tnika sre6tu pri6aleca"- mi kato cqlo wesel film, no ni6to powe4e...... ph34r.gif .....
mn me radwat i hi6tnika i pri6eleca- osobenno pri6aleca ot pri6aleca -zawry6taneto...... sladur... wub.gif
The_Berzerker
последно зяпах guinea pig 2 - flower of flesh and blood. един от най-бруталните ужаси.
Peter
Тая вечер гледах Fight Club. Филмът наистина си заслужава, смислен е, има идея - не като повечето нови филми.
SepulTeraHead
Цитат(Beelzebub @ Nov 5 2004, 03:05 PM)
Не е лош The Butterfly Effect. Оригинален. Обаче както повечето, с разни заигравки с времето, срада от същия дефект... Хмм, трудно е да се обясни... Забелязал се че почти всички подобни филми не са добре изпипани като логика...

The Butterfly Effect
Неочаквано добър. По принцип въобще не харесвам подобни трилъри. Жена ми ме кара да ги гледам и винаги е мъчително преживяване. Не и този път. Много добър сценарии. Историята се развива по интересен начин и напрежението остава до края. Другото което направи впечатление е, че имаше безумно много сетове във филма. Едва ли съм гледал друг филм, в който действието да се развива на толкова много различни места. Щях да му дам 5 звезди, но 2 неща ме издразниха. Първо: тоя тип не мога да го възприема насериозно. През цялото време очаквам да спре, да уграе, да се ухили и да каже "You've been PUNKD". Второ: не знам какъв акцент се опитваха да докарат, често не разбирах какво казват. Трябва да го гледам наново в англ. субтитри. Иначе як филм. Препоръчвам го на всеки, който не го е гледал.
Mort
абе имаше един филм, от който ефектът на пеперудата бая е крал, плюс това беше по-добър ама не се сещам за заглавието...
Shiva
Цитат(The_Berzerker @ Nov 19 2004, 09:12 AM)
последно зяпах guinea pig 2 - flower of flesh and blood. един от най-бруталните ужаси.

Ужас... huh.gif По-скоро гнусотия
Shiva
Цитат(Mort @ Dec 1 2004, 05:35 PM)
абе имаше един филм, от който ефектът на пеперудата бая е крал, плюс това беше по-добър ама не се сещам за заглавието...

Ако е този,за който си мисля,това е "Дони Дарко"-милиони пъти по-добър от "Ефекта на Пеперудата",с много по-добра актьорска игра,ефекти,мрачно настроение и идея като цяло.
Undeadgirl
Цитат(Shiva @ Dec 1 2004, 06:01 PM)
Цитат(The_Berzerker @ Nov 19 2004, 09:12 AM)
последно зяпах guinea pig 2 - flower of flesh and blood. един от най-бруталните ужаси.

Ужас... huh.gif По-скоро гнусотия

Всъщност това е (по моето скромно мнение) есенцията на жанра хорър въобще. Погнусата, първичното отвращение и страх...
Както и да е, за да не е много оф-топик:

Nosferatu, a Symphony of Horror



IMDb. И ревю Gamers Workshop (препращам направо към коментара на съфорумника ми Мордет, защото абсолютно споделям мнението му, пък и човекът си го е казал по-добре от мен )
Beerzebub
Преди няколко часа гледах Exorcist: The Beginning. Арена, 20:15, 3-та зала, 4-ти ред, 4-то място tongue.gif ... Нелошо филмче, но на фона на стария The Exorcist (от 73-та май, един от любимците ми) просто бледнее! Сега комерсът си е казал думата... Но не се оплаквам, очаквах доста по-малко.

И още нещо... Ако искате нещо съвсем безцелно, просто за да се похилите идиотски, гледайте Dodgeball. През голяма част от времето се досещах каква ще е следващата идиотщина и пак се спуквах от смях... Дебилия и половина... но от класа!
Sw1tched
Цитат(Beelzebub @ Dec 5 2004, 01:14 AM)
И още нещо... Ако искате нещо съвсем безцелно, просто за да се похилите идиотски, гледайте Dodgeball. През голяма част от времето се досещах каква ще е следващата идиотщина и пак се спуквах от смях... Дебилия и половина... но от класа!

ахехе това ако е което си мисля е култ! ама то не е ли малко старичък филм ?
Beerzebub
Dodgeball: A True Underdog Story... май е от тая година. Да не го бъраш с Rollerball?
AncientWisdom`
Interviu s vampir,Rok v zamaka,To,SWAT
Beerzebub
SWAT? Хехе... тъпичък филм според мен... доста!
Death_Angel
А аз знаете ли какво гледах.?.поредната серия на сериала "Скандала в Ко64ето"....интересен е.. ranting.gif ranting.gif ranting.gif ranting.gif ranting.gif
Nightmare
>......... Последното, което гледах беше Van Helsing - единствено мога да похваля специалните ефекти
Nightmare
21 grams - трудносмилаем, но изпълнен със смисъл и житейски истини. Само за задълбочени хора. tongue.gif
Mort
За всички фенове на здравото фентъзи, горещо ви препоръчвам:

Има го в data.bg link
Ataegina
10q - to4no takyv film mi se gleda6e ot dosta vreme nasam
Peter
Цитат(Shiva @ Dec 1 2004, 09:02 PM)
Цитат(Mort @ Dec 1 2004, 05:35 PM)
абе имаше един филм, от който ефектът на пеперудата бая е крал, плюс това беше по-добър ама не се сещам за заглавието...

Ако е този,за който си мисля,това е "Дони Дарко"-милиони пъти по-добър от "Ефекта на Пеперудата",с много по-добра актьорска игра,ефекти,мрачно настроение и идея като цяло.

"Donnie Darko" е наистина супер як филм!!! Просто го гледайте, заслужава си...
Blackhearted_Angel
nqkoi kefi li se na Hellraiser,skoro si gledah pak 4ta 4ast-mania6ko ei..mn me kefi toq film...You suffer beautifully but I am here for business not for pleasure.. evil.gif devilsmiley.gif
Warrior Of Ice
Цитат(Blackhearted_Angel @ Jan 5 2005, 03:36 PM)
nqkoi kefi li se na Hellraiser,skoro si gledah pak 4ta 4ast-mania6ko ei..mn me kefi toq film...

Класика в хорър жанра... icon_headbang[1].gif "Hellbound" може би е любимият ми от поредицата.
Blashyrkh
Цитат(Mort @ Dec 25 2004, 03:45 PM)
За всички фенове на здравото фентъзи, горещо ви препоръчвам:

Има го в data.bg link

Абе не е лошо филмчето. Дори не са изопачили много мита.
pixie
SVALKI
tova e filma:)
davat go po pyrva i ve4e gledah mislq 4e 3 serii i prosto rulz!
po e qk ot priqteli i ot bundy vzeti zaedno
nz dr pyt da sym se hilila taka smile.gif
gledaite go:)
_SiegfrieD_
Последният филм,който ми направи приятно впечатление беше "Червената цигулка".Тази,иначе измислена история за уникалната цигулка, чийто лак е замесен с кръвта на починатата при раждане жена на майстора, е представена достатъчно добре и въздействащо...
Peter
"Pi", ей това е филмът icon_headbang[1].gif
Гледах го преди около година и сега пак се сетих за него... много ме кефи.
Нищо, че часът е 00:57, отивам пак да гледам култовите поменти... headbang[1].gif
Beerzebub
"Пи" е много добър, да! много нестандартен. Доколкот знам е курсов проект на някакъв студент, а не комерсиална прсдукция!


Цитат(_SiegfrieD_ @ Jan 17 2005, 11:02 PM)
Последният филм,който ми направи приятно впечатление беше "Червената цигулка".Тази,иначе измислена история за уникалната цигулка, чийто лак е замесен с кръвта на починатата при раждане жена на майстора, е представена достатъчно добре и въздействащо...

Гледал съм го... Страхотен е! Доколкото помня всеки музикант, който се хващаше да свири на нея ставаше адски добър, но тя сякаш го "изсмукваше". (Дано не бъркам филма!)


Аз днес гледах Battlefield Earth... Трябва да си намеря и книигата са wink.gif ...
Mort
Цитат
Аз днес гледах Battlefield Earth... Трябва да си намеря и книигата са

Доста по-добра е от филма повярвай ми! От Хабърд ти препоръчвам още Страх и великолепната декагология (май така се викаше на серия от 10 книги)MISSION EARTH - Мисия Земя... Мисля, че всичките са на издателска къща "Вузев".
Иначе аз скоро гледах Александър и останах доста разочарован. Филмът беше тричасово мъчение, изпълнено с гейове (и тия са завладяли света no.gif). И вместо поредния колосален филм на Оливър Стоун излезе няква скапана боза с две скапани бойни сцени, които ги виждаш още на рекламата.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.