Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Филми
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
t0xIc
WALL-E whistle.gif

Сега дръпнах и DVDRip на The Midnight Meat Train icon_headbang[1].gif

Ще има "романтична кино-вечер" след малко bowdown.gif suicide.gif
Mago De Oz
Относно "Тъмният Рицар" ...силно съм недоволен ...меко казано ! Липсва му мрака и готическата атмосфера от предишните филми, превърнали са го просто в поредният екшън...доста зле...
t0xIc
Що на всички металурзи им липсва "мрачната готическа визия"?
Ебати клишето сте. Да ви наемем за един хор и да подкрепяте АТАКА в ритъм whistle.gif


Шегичка.
LordZombie
Тва са някви шегички тип Къци, дето ако не каже "Шегичка, шегичка" няма да се сетят хората да се смеят dry.gif
love_hunter
Днес най-накрая ще гледам 'The dark knight'. :>
Revenant
Midnight Meat Train е много добър въпреки че го гледах на руски
conguestadors
Цитат(Night @ Aug 20 2008, 08:39 PM) *

wub.gif wub.gif wub.gif

Това е един от шедьоврите на Моника Белучи, просто уникален филм.
love_hunter
Аз пък гледах "Черният рицар" и бях очарована.. smile.gif
LordZombie
не съм го гледал няма и да го сторя.Много рядко някой филм ме завладява и ме кара да го гледам
t0xIc
Направо плачем, че ще го пропуснеш.
Warrior Of Ice
"The Fall" на Тарсем Сингх е нещо впечатляващо. Без лъскави ефекти, предлага едно много човешко и непосредствено внушение - емоционално преплитане на фикция и действителност, донякъде в духа на "El Laberinto del Fauno". Въобще, страшно силна лента... Оригиналът на сценария е на Валери Петров.
love_hunter
"Wanted" ... хареса ми. smile.gif
Duh5
Wall E! Wall E! Wall E!

Не знам защо обожавам такива филми!
t0xIc
Хаха аватара ми е същия за myspace и скайп....


Уоли....Иваааа
icon_headbang[1].gif
ludspamer
Уоли?! suicide.gif
love_hunter
Изглежда ми доста тъпичък.. :Д
Ataegina
ейййййй - това не е Уоли, а Закс /без звездният принц/...
А филмчето на пиксар е върховато!
t0xIc
"ииииваааа"
icon_headbang[1].gif
Night
Един от любимите ми,препоръчвам го на когото не го е гледал(+това саундтракът е чудесен)

wub.gif
sgoh
Последните две вечери гледах "Hot Fuzz" и "Shaun of the Dead" и съм супер доволен icon_headbang[1].gif
Nick Frost и Simon Pegg са страшен тандем drinks_drunk.gif
LordZombie
Снощи гледах Eurotrip по телевизията,арна комедийка бих казал
sgoh
In Bruges super.gif
Страхотни актьори, главозамайващи кадри, приятно заплетен и порядъчно драматичен сюжет. И черен хумор drinks_drunk.gif
Като нищо ще го изгледам пак.


Marie: [to Ray and Harry] Why don't you both put your guns down, and go home?
Harry: Don't be stupid. This is a shootout.

icon_headbang[1].gif
sgoh
Тоя Get Smart се оказа яко тъб. Имаше 3-4 яки лафа и те бяха пуснати не на място hmm.gif
ludspamer
^Той тоя главния герой(мъжа) имаше много шибана физиономия.Поне мен ме дразни.
Revenant
nobody
Leon (1994) thumbdown.gif
LordZombie
Някой гледал ли е филма на Мистър Лорди и компания да даде препоръки ?
ludspamer
Dark Floors.Не е лош, няма кой знае кфи страхотии, но става.Аз го гледах веднъж, щото ми беше интересно да го видя.
love_hunter
Цитат(nobody @ Sep 22 2008, 12:40 PM) *
Leon (1994) thumbdown.gif

Филмът е зверски. wink.gif
Не знам кво не си доволен..

Иначе снощи пак изгледах 'Властелинът на пръстените: Двете Кули' happy.gif
Atrocity
^ Аз и през седмицата го гледах, че ме "мързеше" да чакам да дойде неделя. Обаче си го гледах с удължената част и с много по-добри субтитри.
RazorJack
много рядко ми се случва да спирам филм в първите 10 минути заради некадърна и малоумна операторска работа ама death race определено успя да го постигне. как може такива безмозъчни оператори да има незнам... нито как са завършили който и да е университет devil.gif
ама това няма да се гледа.
Warrior Of Ice
Отдавна не бях гледал наистина добър хорър/психотрилър, но "Mirrors" се оказа точно такъв. Без да е нещо свръх иновативно, идеята е доста интересна и е поднесена по грабващ интереса начин. Пък и Кийфър Съдерланд си е култов.
lodborg
^ Страхотен. И аз го гледах преди няколко дни, определено препоръчвам на всички, които са го пропуснали.
onnellinen
Тоя 'Атила', дето в момента са го пуснали по бТВ, може да те откаже от гледане само със звука си. То не е драматизъм, не е чудо.
gadabout
За пръв път гледах френски филм, дето да ми хареса (Нели, ти си!). "99 франка" се зове. Типичен за френското кино като режисура, хумор и разни болни включвания, но по все още неясни за мен причини ми допадна.
cunt
sweet and lowdown

nice shean penn in here. разсъждения над някои характеристики на "твореца".
stage
Shean Penn <3

Eddie_The_Beast
Последните дни си пускам филмче почти всяка вечер. Успокояващо ми действат sp_ike.gif
Blow - определено смислен филм. Най- странната роля на Джони Деп, мисля, но репликите в края силно ме впечатлиха.
И естествено нямаше как да не мина на вълна Lunch, отново... прегледах си пак двата сезона на Twin Peaks + Blue Velvet и Lost Highway. Този човек е гений ! wub.gif
MadHatter
^Определено не му е най-странната роля, но със сигурност доста нетипична. Но пък на фона на всички други филми с чичо Джони, които съм гледала, този ми направи най-малко впечатление.
Ta' Zhal
Най-странната роля на Деп според мен е в Arizona Dream. Адски шизофреничен филм. Така и не успях да го харесам.
MadHatter
Мсклонна съм да се съглася, макар че летящите риби ме плениха от пръв поглед laugh.gif На мен ми харесва ужасно много, но определено има глупави моменти, които изобщо не отиват на характерите на героите. Абе...whatever, кво критикарствам аз.
LordZombie
Цитат(ludspamer @ Sep 22 2008, 03:06 PM) *
Dark Floors.Не е лош, няма кой знае кфи страхотии, но става.Аз го гледах веднъж, щото ми беше интересно да го видя.

Човече филма не е толкова страшен, обаче идеята е гениална. Просто е велика, цялата идея за повтарящият се кошмар...
LordZombie
Снощи гледах A nightmare on Elm street.Доста добър филм.Със сигурност ще гледам и другите части от историята,а бтв не знаех,че Джони Деп играе в него
ludspamer
Гледай ревютата на AVGN за Фреди wink.gif

http://www.youtube.com/watch?v=3p713bNaO4A

Към края е най-весело, където се клонира laugh.gif
Atrocity
^ Epic! laugh.gif Чак ме е яд, че съм ги гледал всичките вече по няколко пъти crying.gif .
LordZombie
Хаха,определено кърти ! laugh.gif

The hell with that god damn motherfucking bull shit !
ludspamer
bowdown.gif bowdown.gif

-I say we take a shit on it.
-Good.Empty ur ass all over it.

...

bowdown.gif
RazorJack
не ви ли дразнят разни голями неправдоподобности във филми дето иначе щяха да са много яки?

не говоря за фантастичните неща дето не знаеш дали някога ще са така или не. говоря за нещата дето е пределно ясно че са глупости или абсолютно невъзможно поведение на психологично ниво.

или как например някакъв супер гениален хакер на 15 години майка му го оставя сам вкъщи и той му става скучно, тръшка се, обикаля малко из хола и решава да отиде в градския мол да позяпа brickwall.gif що за малоумие ... за всеки, достатъчно интелигентен за да бъде хакер, е абсолютно невъзможно да му стане скучно. да не говорим че не би припарил до такова място като мол.

или пък как показват машина с 5 харддиска дето се виждат и вече е ебати суперкомпютъра.

а това пък като го видях вече не можах да се сдържа smile.gif



много е яко да шибнеш чип от Терминатор от сума ти години напред в бъдещето на края на pci слота brickwall.gif

добре де, толкова милиона бюджет, не можаха ли маааааааалко да си напънат мозъците повече?
ludspamer
^Повечето хора едва ли ще знаят какво е ПиСиай слот whistle.gif
Aggressive Perfector
PULP.

FUCKING.

FICTION.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.