Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Филми
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
The Forsaken
Днес май излиза "Небесно Царство" с Орландо БЛУУУУУМ! Дано си намеря билети за вечерта, че филм с Орландо wub.gif си заслужава повече от 1 път гледане wub.gif
rage`girl
Орландо Блум puke.gif puke.gif puke.gif
Mort
Като гледах рекламата само се ядосах, без да ми казват разбрах че режисьор е Ридли Скот и помислих, че се е осрал и е решил да направи продължение на иначе чудесния Гладиатор. То се оказа, че не е съвсем продължение, ама изглеждаше по същия начин като гладиатор, с Елесеевите полета или каквито там бяха, с кадрите от зимната гора и т.н. Този тип филми взе да се изчерпва доста... Не залагайте много надежди.
Ro6ava GarGa
Орландо съкс...кажете как беше оня филм дето беше нещо подобно на "Герои"?
rage`girl
House of a flying daggers?
Ataegina
А на мен Константин много ми хареса - може би и защото бях в настроение да ми хареса и го гледах на кино. Съвсем непретендиращ за сериозност филм. И главният герой /Киану, който дори да е гей пак си има чар/ съвсем не беше безкористен, честолюбив ГЕРОЙ, а просто обикновен човек...

скоро гледах и G.O.R.A. турски филм - пародия на м/узвездни войни и матрицата - смешен ми беше.
rage`girl
Цитат(Ataegina @ May 6 2005, 10:21 PM)
скоро гледах и G.O.R.A. турски филм - пародия на м/узвездни войни и матрицата - смешен ми беше.

И аз го гледах...доста тъпичка турска боза според мен, но имаше някакъв чар, щом я изгледах цялата...въпреки че на всеки 5 мин. мъже гледаха или имаха всякакъв друг незрителен контакт с други (голи, надупени, извънземни) мъже.
Направо разби детското в мен hmm.gif
Alekto
Svalih si "Sin City"...Ne sum liubitel na komiksi,no tiq dni 6te go gledam i 6te izkaja mnenie.Vse pak u4astva Benicio Del Toro. cool.gif
rage`girl
Бенисио играе гадното копеле...няма да ти казвам какво ще се случи за да ти бъде интерено...Бих казала че за филм по комикс ( още повече филм на Тарантино) си го бива.А Мики Рурк и Илайджа Ууд направо ми се издигнаха в очите.(особено втория, ролята му е много радваща)
SepulTeraHead
Цитат(Alekto @ May 7 2005, 12:13 AM)
Svalih si "Sin City"...Ne sum liubitel na komiksi,no tiq dni 6te go gledam i 6te izkaja mnenie.Vse pak u4astva Benicio Del Toro. cool.gif

Я дай линк...
Alekto
Цитат(rage`girl @ May 6 2005, 09:17 PM)
Цитат(Alekto @ May 6 2005, 11:13 PM)
Svalih si "Sin City"...Ne sum liubitel na komiksi,no tiq dni 6te go gledam i 6te izkaja mnenie.Vse pak u4astva Benicio Del Toro. cool.gif

Бенисио играе гадното копеле...няма да ти казвам какво ще се случи за да ти бъде интерено...

Tui kato ba6tata go gleda dnes ne propusna da mi suob6ti,4e "tvoq 4ovek se zastrelq pravo vuv geiskata fizionomiq". blink.gif
Ba6tinska revnost... SPARK
Mort
Цитат
Илайджа Ууд направо ми се издигнаха в очите
Да бе да не повярваш колко добре се справи като младия Ханибал...
Everblack
Днес е 7 май. Започва финалното броене... само 12 дни до Star Wars icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
Абе пуснаха ли шибаните билети за премиерата? Накой има ли идея от къде да си взема?
Mort
От билетния център на НДК.
SepulTeraHead
Пуснъти ли съ?
Mort
Ми предполагам, че дъ...
Death_Angel
Аа Орландо не съкс..не всичкис а супер мускули и съвършенни все пак.Мен Гарфилд ме изкефи и Дълбоко в гората...може би щот е на френски ама мн перверзно има лесбийки иха tongue.gif
Angermeans
Другата седмица ще ходя да го гледам "Kingdom of Heaven" та да видя за какво иде реч...
Трябва и най-накрая да се наканя да го гледам "Legends of the Fall", откога ми го хвалят и откога ми кисне на харда mellow.gif
Drummer
Що не обсъждате по-стари филми, които си заслужават, а не тия нови Холивутски клишета? Kingdom of Heaven, Constantine...

OH COME ON! thumbdown.gif
Slash
Ми и аз питам що не.

Аз мога да напиша цяло есе за "Смело Сърце", например.
rage`girl
Днес гледах "Леон" с Жан Рено.Не го бях гледала мнооого отдавна.Изключителен филм според мен.Той и "Герой" с Джет Ли са единствените филми на коитосъм плакала.
Alekto
Цитат(SepulTeraHead @ May 6 2005, 09:18 PM)
Цитат(Alekto @ May 7 2005, 12:13 AM)
Svalih si "Sin City"...Ne sum liubitel na komiksi,no tiq dni 6te go gledam i 6te izkaja mnenie.Vse pak u4astva Benicio Del Toro. cool.gif

Я дай линк...

Mi az 4rez Torenta si go namerih,ama ako iska6 napravo moga da ti go metna na disk smile.gif .
Lethe
Цитат(Angermeans @ May 7 2005, 11:26 AM)
Другата седмица ще ходя да го гледам "Kingdom of Heaven"

Гледах го вчера. Тъпичък е.
smile.gif
xskacorex
LEON е страхотен филм.
Radio - гледайте го!
Wolfheart
Цитат(xxskacorexx @ May 8 2005, 07:27 PM)
LEON е страхотен филм.

True
Slash
Ами Жан Рено, какво да говорим. А да не споменавам и Люк Бесон... пък друг любим филм с Жан Рено ми е "Ронин", заедно с най-големия - Де Ниро!
rage`girl
Цитат(Slash @ May 8 2005, 10:13 PM)
Ами Жан Рено, какво да говорим. А да не споменавам и Люк Бесон... пък друг любим филм с Жан Рено ми е "Ронин", заедно с най-големия - Де Ниро!

Дааа...страхотен филм..само дето Робърт Де Ниро е малко изнервящ.Де Ниро ме кефи само в "Кръстникът"(обичам го тоя филм)
giggle
Gledah Edward Scissorhands...star film ama si e dosta hubav, a i da ne govorim za johny depp kolko dobre igrae..
Slash
Цитат(rage`girl @ May 8 2005, 10:20 PM)
Дааа...страхотен филм..само дето Робърт Де Ниро е малко изнервящ.Де Ниро ме кефи само в "Кръстникът"(обичам го тоя филм)

Е, явно не си гледала много филми с Де Ниро. "Кръстникът" е с Ал Пачино, Марлон Брандо, Робърт Дювал и т.н. Явно бъркаш Пачино и Де Ниро. А това че Де Ниро бил изнервящ за пръв път го чувам... надявам се за последен, защото е глупост.
rage`girl
Цитат(Slash @ May 8 2005, 10:30 PM)
Цитат(rage`girl @ May 8 2005, 10:20 PM)
Дааа...страхотен филм..само дето Робърт Де Ниро  е малко изнервящ.Де Ниро ме кефи само в "Кръстникът"(обичам го тоя филм)

Е, явно не си гледала много филми с Де Ниро. "Кръстникът" е с Ал Пачино, Марлон Брандо, Робърт Дювал и т.н. Явно бъркаш Пачино и Де Ниро. А това че Де Ниро бил изнервящ за пръв път го чувам... надявам се за последен, защото е глупост.

Във втората част н а"Кръстникът", Робърт Де Ниро играе Вито Корлеоне...в това съм 10003453453634% сигурна и няма нужда да спорим.


Гледеала съм достатъчно филми с Де Ниро, за да си съставя мнение за него


всеки си има вкус и нито ти можеш да ме убедиш, че става за актьор, нито аз теб обратоното.
Drummer
Цитат(Slash @ May 8 2005, 08:30 PM)
Е, явно не си гледала много филми с Де Ниро. "Кръстникът" е с Ал Пачино, Марлон Брандо, Робърт Дювал и т.н. Явно бъркаш Пачино и Де Ниро. А това че Де Ниро бил изнервящ за пръв път го чувам... надявам се за последен, защото е глупост.

Май ти не си гледал много филми с Де Ниро, съмнявам се, че и The Godfather си го гледал...
Anyways, снощи пак гледах The Thing. Култ бе. Филмите от този период са най-добрите, които могат да се видят от Холивутската кино индустрия до днес.
Ro6ava GarGa
Цитат(rage`girl @ May 6 2005, 10:33 AM)
Цитат(Ro6ava GarGa @ May 6 2005, 10:28 AM)
Орландо съкс...кажете как беше оня филм дето беше нещо подобно на "Герои"?

House of a flying daggers?

да? готин ли е?искам да чуя и др. мнение
Alekto
Taka - gledah 'Konstantin' i sum razo4arovana.
Gledah i 'Riding The Bullet' - film po St.King.Mnogo mi haresa,ama az sum pristrastna kum cqloto mu tvor4estvo. tongue.gif
t0xIc
THe Machnist ?
kvo 6te kajete za Kris4un Beil?
biggrin.gif
rage`girl
Цитат(Ro6ava GarGa @ May 10 2005, 02:00 PM)
Цитат(rage`girl @ May 6 2005, 10:33 AM)
Цитат(Ro6ava GarGa @ May 6 2005, 10:28 AM)
Орландо съкс...кажете как беше оня филм дето беше нещо подобно на "Герои"?

House of a flying daggers?

да? готин ли е?искам да чуя и др. мнение

Мен лично не ми хареса.Зарибяващ е .. има за какво да се хванеш, но е далеч от класата на "герой", според мен."Герой" беше красив филм докато това е (почти) жалко подобие.
Ol' Skull
Преди малко гледах Van Helsing... искам си 2та часа от живота обратно mellow.gif Ревютата в локалния бяха 'се позитивни ("Перфектен", "Магически (blink.gif)", "Неможах да намеря грешки в него"), но въпреки това реших да го гледам.
Г Р Е Ш К А !
Не можел да намери грешки в него? Blind? Филмът беше пълен с глупави сцени, които нямаха нищо общо със сюжета, а момента с абсцента, преди да паднат при Франкенщайн? "Не го дръж на езика си, може да..." mellow.gif ТЪПО! По-смислено щеше да е, ако ги бяха оставили да седят и да се гледат безизразно, след което от небето пада, примерно, един ЗИЛ и ги забива при Франкенщайн. Филмът е жалък puke.gif
0 от 100000000000000000000000000000000000

Гледах и Dog Soldiers icon_headbang[1].gif Има върколаци, има британски акцент, има застреляно куче... 8.83 от 10
SepulTeraHead
Цитат(Ol' Skull @ May 11 2005, 04:26 PM)
застреляно куче

icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Mort
Цитат
Dog Soldiers
От де го намери?
Ol' Skull
От локалния.
Ataegina
Гледа ми се някой филм от рода на Гепи /наскоро пак гледах Две димящи дола icon_headbang[1].gif /.
Английска простотия - класна работа.
Засега на пръсти се броят филмите, които са ме карали да се задъхвам и превивам от смях.
Някой да препоръча заглавия?
Mort
^Гаднярът - пак английска простотийка.
Ataegina
а как му е оригиналното заглавие - на инглиш?
иначе тенкю вери мъч wink.gif
Mort
Mean Machine, ако не се лъжа.
Nightwish
Цитат(Ataegina @ May 11 2005, 07:56 PM)
Засега на пръсти се броят филмите, които са ме карали да се задъхвам и превивам от смях.
Някой да препоръча заглавия?

Сещам се за "Сам в къщи" всички части..това е страшен филм, много ми харесва laugh.gif
Ro6ava GarGa
Love Actually(нещо романтично)
...и Pride And Prejudice(нещо осъвременено)
...и The Last Castle(нещо за размисъл)
...и The Road To El Dorado(нещо за детето в теб)...
rage`girl
Наскоро гледах анимацийките по Clerks.Много се изкефих.Игралните не бяха толкова добри(Бен Афлек puke.gif ), но Mallrats беше добър.Също така и Happy tree friends - потресаващо, нямам думи.
Slash
Цитат(Ataegina @ May 11 2005, 07:56 PM)
Засега на пръсти се броят филмите, които са ме карали да се задъхвам и превивам от смях.
Някой да препоръча заглавия?

Всичко с Джим Кери! bowdown.gif
Cynthia
Цитат(Slash @ May 12 2005, 02:24 AM)
Цитат(Ataegina @ May 11 2005, 07:56 PM)
Засега на пръсти се броят филмите, които са ме карали да се задъхвам и превивам от смях.
Някой да препоръча заглавия?

Всичко с Джим Кери! bowdown.gif

О, даааа - гаранция 100% за превиване от смях!!! biggrin.gif
Mort
Майор Пейн ми е една от любимите комедии...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.