Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Филми
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
Mort
То чуденето ми е по-скоро заради Спилбърг, който напоследък хич не ме кефи с филмите си, особено онази национална обида "Терминалът".
Drummer
Paradoksalno e. Ima dva filma "War of The Worlds", koito i dvata sa zasneti po edno i sushtno vreme... sega i dvata shte se izluchvat po edno i sushto vreme. Tova samo Hollywood moze da go napravi. Inache tozi na Spielberg, deto e s Tom Cruise e klasi nad drugia.


P.S. Niakoi kaza loshi dumi za Pi. Ami, idioti ste. Tova e edin ot nai-dobrite filmi na vsichki vremena ot tozi zanr.

Edit:
Цитат
То чуденето ми е по-скоро заради Спилбърг, който напоследък хич не ме кефи с филмите си, особено онази национална обида "Терминалът".

Da be, obida... propaganda sigruno protiv Bulgaria, nali? Edna ot nai-dobrite roli na Hanks e tova.
Mort
Да де ама заради такива простотии хората по света си мислят, че сме циганска държава, а това мен лично ме обижда.
Drummer
Kak shte si misliat takiva raboti horata? Bulgaria e sred nai-prosperirashtite durzavi v sveta po ikonomicheska mosht, tehnologichen prinos i kup drugi faktori, opredeliashti kluchovite pozitzii na Bulgaria sred stranite lideri.
thumbdown.gif
Ol' Skull
За Sin City: Управлява icon_headbang[1].gif ! Трябва да пуснат оскарите по-рано, само за да му ги дадат всичките. Даже има лесбийки headbang[1].gif !
Nightwish
"The Day After Tomorow" гледах последно...Интересен филм, много дори. И то в тази жега като се гледа, просто може човек да замръзне laugh.gif

Това е един от малкото филми, в които американския президент си признава грешките и не говори колко е велика американската нация.. smile.gif

Сега е наред "Пи"...не знам защо имате такова мнение, ама аз ще го гледам и после ще говоря wink.gif
RazorJack
Уха аз от няколко дена си гледкам сериалчето Witchblade, правено по комикса и всъщност е доста добро, така се прави екранизация по комикс а не като тея холивъдски изгъзици за spiderman ... жалко че не е с много добро качество само ама такова може да се намери в нета ph34r.gif
Beerzebub
Batman: The Beginning - доста приятен филм. Нищо общо с лигавостта на другите подобни кои съм гледал. Дано направят подобни мрачни римейкове на някой от другите епизоди..
Mort
Цитат(RazorJack @ Jun 29 2005, 06:47 PM)
Уха аз от няколко дена си гледкам сериалчето Witchblade, правено по комикса и всъщност е доста добро, така се прави екранизация по комикс а не като тея холивъдски изгъзици за spiderman ... жалко че не е с много добро качество само ама такова може да се намери в нета ph34r.gif

Ей, откъде го намери? Преди време бях гледал пилотния епизод, който беше около час и нещо, но после отделните серии, така и не ги намерих.

Иначе днес гледах Войната на световете - останах доста доволен, защото филмът се доближи максимално до книгата, доколкото изобщо това може да се каже за филм по книга. Но беше добро, даже доста по-добро от Денят на независимостта например, който беше прекалено холивудски.
RazorJack
Ами isohunt cool.gif
Drummer
Цитат(Mort @ Jun 29 2005, 04:51 PM)
Иначе днес гледах Войната на световете

Koi...
http://www.imdb.com/title/tt0449040/
http://www.imdb.com/title/tt0407304/
Mort
Цитат(Beelzebub @ Jun 29 2005, 06:49 PM)
Batman: The Beginning - доста приятен филм.  Нищо общо с лигавостта на другите подобни кои съм гледал. Дано направят подобни мрачни римейкове на  някой от другите епизоди..

Първите два бяха ИСТИНСКИТЕ Батман, освен че бяха пионери в областта на филмите по комикси и до ден днешен си остават най-здравите (заедно със Споон по мое мнение). Все още не съм го гледал, но имам надежди с оглед на множеството положителни мнения, относно филма и най-вече това, че има завръщане към истински мрачната и готическа атмосфера на първите два. А пък и Крисчън Бейл е добър актьор...
ivomag
А аз току щто изгледах Mr.and.Mrs.Smith и се скусах да се смея!Баси и майтапа дето е тоя филм. suicide.gif
Ro6ava GarGa
Mort...искам "Музика за душата" и ще ти вряскам докато не ми кажеш от каде да си го дръпнаааа.... wub.gif
Mort
Абе търсих ти го, ама нещо не мога да го намеря ебаси sad.gif
RazorJack
Цитат(Ro6ava GarGa @ Jun 29 2005, 10:58 PM)
Mort...искам "Музика за душата" и ще ти вряскам докато не ми кажеш от каде да си го дръпнаааа.... wub.gif

Абе това не беше ли книга (щото имам една такава) ??? Или и филм ли има?
Alekto
Hodih da gledam na kino mistur i misis Smit...Kato cqlo e mnogo besmislen i glupav film.
Mort
^ да ама се скъсах от смях...
Beerzebub
Цитат(Alekto @ Jun 30 2005, 10:27 PM)
Hodih da gledam na kino mistur i misis Smit...Kato cqlo e mnogo besmislen i glupav film.

6 ле'а на вятъра... Дано поне комнаията да си е заслужавала... wink.gif


Аз вчера гледах Sin City. Наистина много добър филм... Страхотна атмосфера и визия. icon_headbang[1].gif
Warrior Of Ice
Цитат(Beelzebub @ Jul 1 2005, 02:05 PM)
Аз вчера гледах Sin City. Наистина много добър филм... Страхотна атмосфера и визия. icon_headbang[1].gif

Наистина е рядко качествен на фона на реката от помия, изливаща се от Холивуд. Един различен филм. Много ярки образи; визията наистина е оригинална...
Slash
От Холивуд може да блика помия, но от там излизат и най-качествените неща. И аз гледах вече Sin City. Нямаше просто как да не ми хареса. Любими актьори, прекрасна атмосфера, филм със стил.
Mort
Като преглътнеш, че е черно-бял и изключиш многото абсурдни моменти, става, но съм гледал и по-мрачни и въздействащи филми. И в крайна сметка си остава филм по комикс... В сравнение с него Кил Бил е доста по-екстравагантен... и цветен(като изключим един момент, който обаче не присъства в японската версия), което не му пречи да е по-малко мрачен и кървав.
moonshield
В Син Сити най-много ми хареса Бенисио Дел Торо! Като цяло се изкефих на филма.
Slash
Цитат(Mort @ Jul 1 2005, 04:15 PM)
но съм гледал и по-мрачни и въздействащи филми.



icon_headbang[1].gif
Ol' Skull
Цитат(Mort @ Jul 1 2005, 05:15 PM)
Като преглътнеш, че е черно-бял

Айде стига! Мене пък т'ва най-много ме изкефи във филма! Надъхва на т.нар. "film noir" happy.gif . Ама наистина имаше няколко много глупави сцени. И 'се пак е най-добрия филм по комикс, който съм гледал до сега. През 5 минути - я чифт цици, я гол задник bowdown.gif . Странно как човекът сътворил траверсията "Spy Kids" може да направи нещо такова. Даже един тип беше написъл: "Поредния шедьовър на Тарантино" или нещо такова laugh.gif
Mort
Цитат(Slash @ Jul 1 2005, 04:43 PM)
Цитат(Mort @ Jul 1 2005, 04:15 PM)
но съм гледал и по-мрачни и въздействащи филми.



icon_headbang[1].gif

Чудесен пример...
Alekto
Цитат(Beelzebub @ Jul 1 2005, 11:05 AM)
Цитат(Alekto @ Jun 30 2005, 10:27 PM)
Hodih da gledam na kino mistur i misis Smit...Kato cqlo e mnogo besmislen i glupav film.

6 ле'а на вятъра... Дано поне комнаията да си е заслужавала... wink.gif

E,ne e kato s tebe,ama si q biva6e kompaniqta.Puk i ne gi davah az tiq 6lv... rolleyes.gif

Btw ako ne ste gledali Talantliviqt Mr.Ripli go napravete.Tva mi e qko liubim film...v4era go gledah sa ne znam si koi put.Stari4uk e,ama Mat Deimun pravi mnogo dobra rolq. icon_headbang[1].gif
RazorJack
Ааа току що и аз гледах Sin City ... не нямам думи ... тва е ебати уникално добрия филм ... bowdown.gif
moonshield
^
мдааа...
Minitabandus
Sin City наистина е невероятен филм. Чакам с нетърпение да издадат оригиналния комикс у нас... а това ще е скоро ако се вярва издателите.
````````
добре..тук си закъсняваме с 1,2 седмици -
Mr. and Mrs. Smith

Sin City.. в домашни условия най-вероятно:")
Ol' Skull
Tombstone icon_headbang[1].gif ! Гледал съм го поне 100 пъти и мисля да го изгледам още 2-3 пъти, преди да го изгледам в неделя за 2 път по bTV icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif !!!
The Jolly Roger
Това наистина са правилното решение и правилният филм!
Beerzebub
Цитат(```````` @ Jul 4 2005, 06:25 PM)
добре..тук си закъсняваме с 1,2 седмици -
Mr. and Mrs. Smith

Sin City.. в домашни условия най-вероятно:")

Как нежно ни се подигра! laugh.gif

Представяш ли си как ше дам 6 ле'а за Mr & Mrs Smith...
A за Sin City просто нямах пари.
_TNT_
Вчера гледах "Войната на световете"... Първо да отбележа-не съм чел книгата и не мога да си вадя никакви заключения за нея,но филмът беше ужасен.По-безсмислен филм не бях гледал.Два часа филмово време Том Круз бяга и се разминава на сантиметри от някви убер гадове извънземни, които като по чудо стрелят в страни от него, измитайки огромни пространства препълнени с хора, коли, абе въобще де кво има.Всички коли биват я взривявани, я изпарявани, но на нашият герой(който така и не разбрах защо, аджеба, е толкова специален), колата остава непокътната.Даже самият той остана непокътнат след уникални премеждия.Но хайде, това сме го гледали и в други американски филми, главният герой е безсмъртен...Така след два часа пукотевици, експлозии и сякви чудеса на техниката идва финалът, от който очаквах да има някакъв приличен извод, някакво оригинално послание, което да осмисли филма.
!!!СПОЙЛЕР!!! //ако въобще има смисъл така да се нарече...
Накрая без каквато и да е логика, след като извънземните буквално смилат хората,
щитовете на гадовете падат и хората побеждават.С две изречения накрая се казва как микробите победили извънземните, как земята била на хората и така...
!!!СПОЙЛЕР!!!
Е извинявам се ама тва не е велик филм, на велики актьор и режисьор...
Mort
^ Трябвало е да прочетеш книгата и там е така...
SepulTeraHead
Още не съм чел позитивно ревю на този филм. А мислех да ходя да го гледам... Явно ще чакам да се появи DVD rip с добро качество.
````````
За какво да се подигравам бе?:") Само отбелязвам, че филмите в киното идват 2,3 седмици по - късно. Аз дадох 2 лева:)
Warrior Of Ice
Току-що догледах последния (13-ти) епизод на "Battlestar Galactica". Оказа се най-добрият нов научнофантастичен сериал, на който съм попадал. Много е човешки, без сюрии извънземни с визия, родена от нечие смахнато въображение. Има сложни, неедноизмерни персонажи, които търпят развитие, има много действие и динамика и най-важното - директност и никакъв пълнеж. Накратко, представено е едно алтернативно недалечно бъдеще, в което човечеството е подложено на тотално изтребление от една еволюирала машинна цивилизация. Грабва от първата серия... icon_headbang[1].gif
falio`
Роботи!
ебати якия филм bowdown.gif
Ol' Skull
Tombstone, Tombstone, Tomb-fucking-stone icon_headbang[1].gif !
*бах ти великия филм! Т'ва ми няпомня, че и Fistfull of Dollars, For a Few Dollars More, Once Upon a Time in the West и Кет Балу също са *бах ти великите филми! Съветвам който не ги е гледал веднага да си прищипе пишката с капака на тоалетната чиния.
Mort
Цитат(Ol' Skull @ Jul 11 2005, 02:57 AM)
Tombstone, Tombstone, Tomb-fucking-stone icon_headbang[1].gif !
*бах ти великия филм! Т'ва ми няпомня, че и Fistfull of Dollars, For a Few Dollars More, Once Upon a Time in the West и Кет Балу също са *бах ти великите филми! Съветвам който не ги е гледал веднага да си прищипе пишката с капака на тоалетната чиния.

Абсолютни класики, едни от най-любимите ми филми изобщо, бих добавил Добрият, лошият и злият и Непростимо...
RazorJack
Цитат(Warrior Of Ice @ Jul 6 2005, 07:33 PM)
Току-що догледах последния (13-ти) епизод на "Battlestar Galactica". Оказа се най-добрият нов научнофантастичен сериал, на който съм попадал. Много е човешки, без сюрии извънземни с визия, родена от нечие смахнато въображение. Има сложни, неедноизмерни персонажи, които търпят развитие, има много действие и динамика и най-важното - директност и никакъв пълнеж. Накратко, представено е едно алтернативно недалечно бъдеще, в което човечеството е подложено на тотално изтребление от една еволюирала машинна цивилизация. Грабва от първата серия... icon_headbang[1].gif

За мен пък няма по-добро от Farscape ! Напълних 8 DVD-та със всичките му серии и доста време си го зяпках и за мен тва е най-великия такъв сериал cool.gif
Warrior Of Ice
Днес най-сетне гледах прословутия "Война на световете". Повече от приличен филм, даже си е съвсем добър. Не разбирам от какво са вдъхновени всички тези, които се надпреварваха да го оплюват. Не е нещо невиждано, но си струва да се гледа.
SepulTeraHead
Аз пък хванах някъв епизод на Farscape: Peacekeeper Wars по Hallmark, което ме подсети, че са факт от около половин година сигурно. Сега ги дърпам. Кофти беше, че сериал, който ме кефеше толкова, бешпе така брутално недовършен.
Warrior Of Ice
Гледах въпросните две серии (всичко около три часа) преди няколко седмици, има ги в датата. Доста адекватен (и силен) завършек, не знам защо не го направиха още в последния сезон.
SepulTeraHead
Защтото последния сезон беше безобразно слаб и накрая им орязаха кинтите biggrin.gif... примерно. Я кажи къде ги има качени, че сега ги дърпам от некъв торент и не е безкрайно бързо(както би било ако тегля от датата. homelan = icon_headbang[1].gif напоследък).
Mort
Днес гледах Батман: Началото, честно казано не очаквах, че ще е толкова добър. Отидох да го гледам, защото нямаше какво да правя, малко насила, въпреки че имах едно на ум съдейки по изключително добрите отзиви и високия рейтинг в imdb.com. Спокойно мога да кажа, че е поне толкова добър, колкото първите два, демек за мен се нарежда сред най-добре направените филми по комикси (където всъщност слагам само Spawn и Константин). Дори и сценарият да беше тъпо написан (а той не беше), невероятната актьорска игра на един куп добри актьори, щеше да спаси положението. Един изключителен Крисчън Бейл, успя да надмине Майкъл Кийтън според мен. Голямо бъдеще го чака този младеж, особено с оглед че успява да сътвори всякакви образи, от отегчения убиец в Американски психар, през кльощавия обсебен механик в Машиниста, до човека прилеп...
Ro6ava GarGa
Ако има любители на готините анимации...Kaena(анимации,data.bg)
изключително добро филмче...
ТУК
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.