Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Филми
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
nigga
За филми си пишем, а? openwidehug.gif Аз имам няколко предложения, извинявам се ако се повтаря, обаче търсачката не иска да търси rolleyes.gif На първо място A Beatiful Mind (Красив ум), следва Man on Fire (Мъж/човек на прицел), Pi (Пи, филм за изкушените от математиката, може да е безинтересен за другите). Revolution OS (Движение за свободен софтуер) и Antitrust (Антитръст, също има нотка размисли за свободата на софтуера и нарушаването и от един монополист в момента).

За БГ киното, чакам да излезе Бунтът на L! Последният филм, който ме развълнува истински беше 'Писмо до Америка'.
RazorJack
Току що гледах Монти Пайтън енд дъ холи грейл ... няма такава тъпотия, това удря в земята дори филмите на Мел Брукс по малоумие. А гледах го щото доста ми го хвалиха, четох разни интервюта с Дъглас Адамс дето е искал пътеводителя да бъде като филм за Монти в космоса ... е не, бах тоя английски хумор. thumbdown.gif
anonimna_dx
THE GRUDGE dowolno dobyr film:) dali pod efecta koito bqh ili zarad filma haresa mi..
_TNT_
RazorJack, съгласен.Това може би е един от НААЙ-ТЪПИТЕ филми, който е правен някога и със сигурност най-тъпият, който аз съм гледал.Даже не помня до къде го гледах, но не го пожелавам на никого, не правете тази грешка smile.gif
Скоро гледах "Crash" - доста сериозен и много добър филм, при това американски wink.gif
Sunforger
Цитат(RazorJack @ Sep 6 2005, 01:10 AM)
Току що гледах Монти Пайтън енд дъ холи грейл ... няма такава тъпотия, това удря в земята дори филмите на Мел Брукс по малоумие. А гледах го щото доста ми го хвалиха, четох разни интервюта с Дъглас Адамс дето е искал пътеводителя да бъде като филм за Монти в космоса ... е не, бах тоя английски хумор. thumbdown.gif

Monty Python's 'The Life of Brian' = Fuer die Ewigkeit.
Mort
Сега гледах Транспортьорът 2, ебаси якия малоумен екшън! metal.gif Направо се сцепих от кеф... Ако ви се гледат екшън, бързи коли, леки жени, бойни сцени, гилзи и кръв или просто нещо за забавление, ви го препоръчвам!
feather
"Donnie Darko" беше филма, който току що гледах. Много странен, шашнах се тотално. Наистина изследва за първи път теми подобни на "Мементо" и "The Jacket", както ми беше казал Ицо. Сюжета е интересен, уникален е. Сега ми трябва малко време да асимилирам...
Aresius
Аз гледах Дюс Биголоу - Европейско Жиголо
Епа няма такава простотия... съдрах си задника от смях laugh.gif metal.gif
xskacorex
някой гледал ли е големият лебовски. чудя се дали да си го изтегля.
Demiurg
^ Тегли го - готин е. Не е вселенски хит, ама е забавен и добре направен.
RazorJack
Еее просто задължително гледайте Airheads който не го е гледал, уникално добър филм! За тежката музиката и комерсиализацията въобще.

Въпрос от филма:

-Кой е по-силен: Леми или Бог?
-Леми?
-Не.
-Бог?
-Грешен отговор. Това е подвеждащ въпрос. Леми е Бог! icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Beerzebub
Цитат(RazorJack @ Sep 11 2005, 11:51 PM)
За тежката музиката и комерсиализацията въобще.

Т'ва не ми вдъхва доверие... smile.gif
Ще го видя, ако не забравя.
````````
Ами гледах "Батман в началото". Ем.. да, не е нещо осообено. Филма е направен да го гледаш с зяпнла ауста и да повтарш уау.. ся кой кого мели:")) Ама не ме издразни.. дори дечицата не ме издразниха:) Просто губене на време. И смях на воля в празния салон. хеах laugh.gif
Nightmare
Minority Report - от години все се каня да го гледам и днес най-после успях. Пуснаха го в автобуса към Варна.
Интересен замисъл, добро изпълнение, струваше си да жертвам съня си. smile.gif
anonimna_dx
Bugs Bunny - A Witch's Tangled Hare
hahaha само много ми е интересно как аджеба тя е толкова време във въздуха скачаща...0-о ибаси смешния смях... wink.gif
Тежкия heavy metalist
Аз преди 2 седмици гледах едно фимче "Фреди срещу Джеисън"много е готин там Фреди те убива докато спиш а Джеисън докато си буден по кви яки начини убиват само тръпки ме побиха sad.gif
giggle
Charlie and the CHocolate Factory... kofti film za Johny Depp...mai daje i na brat mi ne mu be6e interesen ,vupreki 4e e napraven za deca
The Island - e toi mi be6e interesen kato ideq i si go izgledah s interes do krai ,no burzo go zabravih...
SepulTeraHead
The Punisher 2004
Слабичко. Някак си повече очаквах. Очаквах повече екшън и инфантилни емоции породени от факта, че това е филм по як комикс. Ама точно това нямаше за съжаление.

Някой да зне от къде да си намеря екранизацията от 80те?
feather
^ Ето тук го има, но най-вероятно не можеш да теглиш от там. Мога да го сваля ако кажеш и да ти го пращам някак - не е проблем. smile.gif
RazorJack
Ухааа Final Fantasy VII ! icon_headbang[1].gif Тия японци не са хора, ебати якия филм, ебати якия саундтрак! Предната версия на Final Fantasy (дето не беше японска) нищо не представлява в сравнение с това. Това тук е нагледен пример как трябва да се правят филми за супергерои. Битките са ебати якото направени и героите също и въобще всичко е ебати якото и незнам за кой път казвам ебати! bowdown.gif
Warrior Of Ice
"Final Fantasy VII" наистина е страшно красиво филмче. Изключително детайлна супермодерна 3D анимация, в сравнение с която и най-добрия енджин на игра бледнее. На Sephiroth са му докарали покъртителна визия! Битките, както каза Мишо, са произведение на изкуството. Единственият недостатък за мен е донякъде несвързаната фабула...
Mort
Цитат(Warrior Of Ice @ Sep 16 2005, 07:26 AM)
"Final Fantasy VII" наистина е страшно красиво филмче. Изключително детайлна супермодерна 3D анимация, в сравнение с която и най-добрия енджин на игра бледнее. На Sephiroth са му докарали покъртителна визия! Битките, както каза Мишо, са произведение на изкуството. Единственият недостатък за мен е донякъде несвързаната фабула...

Тя несвързаната фабула си е запазена марка на всички анимета. Иначе филмчето е най-яката анимация след Final Fantasy: The Spirits Within.
RazorJack
Цитат(Warrior Of Ice @ Sep 16 2005, 05:26 AM)
Единственият недостатък за мен е донякъде несвързаната фабула...

Ами аз доколкото разбрах, фабулата си била много свързана даже, но със игрите wink.gif
За съжаление и аз не съм ги играл, но от фенове на поредицата разбрах че който не е играл игрите нямало да загрее и половината от историята ...
Ol' Skull
Най-много 5 от 10 му давам. Яки са анимацията и боя, ама нямам намерение да играя 10+ игри за PS, да схвана за к'во иде реч, *ба ти hmm.gif. И досадното японско бращулевене... не мога да разбера дали са ми наред субитрите.
Ro6ava GarGa
може ли едно предложение?като пускате коментари за филми които според вас си заслужават пускаите по едно линк4е...сега вече фриитата работят...а?
Mort
Цитат(Ro6ava GarGa @ Sep 16 2005, 04:20 PM)
може ли едно предложение?като пускате коментари за филми които според вас си заслужават пускаите по едно линк4е...сега вече фриитата работят...а?

Мързи те да си ги търсиш или?!
SepulTeraHead
Цитат(feather @ Sep 15 2005, 08:28 PM)
^ Ето тук го има, но най-вероятно не можеш да теглиш от там. Мога да го сваля ако кажеш и да ти го пращам някак - не е проблем. smile.gif

Това е пак версията от 2004. Деба и тъпаците кво са объркали файловете. Ще ги чукам...

Поне на тоя сървър намерих Четвъртък, който е ЕБАТИ ЯКИЯ ФИЛМ! Малко е старичък, но си заслужава гледането и преглеждането в моя случай wink.gif
Ro6ava GarGa
Цитат(Mort @ Sep 16 2005, 06:40 PM)
Мързи те да си ги търсиш или?!

да и ми е тъпо като говорите за яки филми а аз не мога да си ги дръпна щото ме мързи да ги търся:)
rage`girl
Цитат(RazorJack @ Sep 16 2005, 10:28 AM)
Цитат(Warrior Of Ice @ Sep 16 2005, 05:26 AM)
Единственият недостатък за мен е донякъде несвързаната фабула...

Ами аз доколкото разбрах, фабулата си била много свързана даже, но със игрите wink.gif
За съжаление и аз не съм ги играл, но от фенове на поредицата разбрах че който не е играл игрите нямало да загрее и половината от историята ...

Чесно казано аз съм играла някои от игрите, но пак не успях да хвана тук-там някой моменти.
Иначе този филм заедно с Ghost in the Shell и Ghost in the Shell:Innocence са най-добрите анимета като визия..Дори както чух Горилаз използват в новите си клипове същия енджин като на Ghost in the Shell.
feather
Гледах "9/11". Може да се досетите за кое събитие става въпрос. wink.gif Има няколко подобни филма с почти същото име, но този е "уж" документален.
Този път филма ме изненада приятно. Е, "приятно" не е най-подходящата дума за филм правен по абсолютно действителен атентат, но пък беше направен добре. Изцяло документален е. За мое щастие отсъстваха псевдо патриотичните изцепки и режисьорски измислици, преувеличения. Имаше ги до една граница, която се радвам, че не се прекрачи. wink.gif Лично на мен ми хареса и ме запозна по-отблизо със ситуацията. Документалността е почти сигурна. Все пак си говорим за събитие, с което не се спря да се спекулира. wink.gif Нейсе, доволна съм.
Nightmare
Anger Management - не е от новите филми, но пък е доволно тъпа комедия. biggrin.gif
Ro6ava GarGa
Dust Factory...тъп колкото си искате...
Must Love Dogs...много сладко филм4е:)
SepulTeraHead
Memento
Дам, всички, които ми разправяха как това бил ебати якия филм, се оказаха прави. Просто гениално творение, според мен! Ако някой все още не го е гледал... да поправи тази грешка при първа възможност хехе.
anonimna_dx
^съм .. бая отдавна.. да така е!!!!!!!!!! страхотен е! punk.gif


бтв "Ванила скай" гледал ли си? ако не - заслужава си!
Sw1tched
Изгледах и аз SAW. Не е лошо, не ми хареса колкото "кубовете", но става.
Тежкия heavy metalist
Да си поговорим за страшните филмчета....абе вие гледаите Фреди срещу Джеисън пък после ще говорим....
Ataegina
"Зорба - Гъркът" Покъртителен филм. Как съм го пропускала досега незнам, но добре, че ми попадна. С доста смесени чувства го гледах. Това е филм, който няма да остарее. Силен, емоционален и човешки.
nigga
A Brilliant Madness - документален за John F. Nash (лауреат на Нобелова награда за икономика 94 година. За развитие идеите на Теория на игрите и приложението им в икономиката и военното дело). Лично за мен велика личност, дала много на науката и преборила една страшна болест.
Ol' Skull
Изгледах няколко епизода на X-Men Evolution. К'ва е тая шибана мода да превърщаш комиксови герои в смотани тинейджъри с разните им там "тийн проблеми" и глупости, *ба ти. Споко, човече suicide.gif! Д' е*а некадърния филм. И няма помен от зарибената музика на старите серии.

П.С. Изгледах още няколко серии и не е чак толкова тъп (като за детски филм) ама т'ва е наистина дразнещо. И не е само с X-Men, въпреки, че другите (Batman, Spiderman, ала-бала) никога не са ме кефили.
Ro6ava GarGa
Meet The Fockers blink.gif тъпо,тъпо,ТЪПО!
aflame fairy
tongue.gif ...tarsq na4in da gledam "The queen of the damned"...nqkoi moje li da me svetne kade 6te moga da go otkriq
feather
Я пробвай от този сайт. wink.gif
Имам и една молба към теб - пиши на кирилица! rtfm.gif
RazorJack
Аз пък гледах двете части на Firestarter. Първата част е много добра, втората нещо са я поосрали ама пак става за гледане. Някаква мацка дето може да запали цял град с мисълта си и винаги има около леглото си 4-5 пожарогасителя, в случай че санува кошмари icon_headbang[1].gif
aflame fairy
мерси за сайта...ама тая другата подробност незнам дали ще успея да я изтрая wacko.gif wacko.gif
Beerzebub
Alien Planet
Май попада в категорията на научно популярните. Филмът симулира мисия до непозната планета, одалечена на светлинни години от нас, в търсене на извънземен живот. Готиното е че е технически издържан и липсват брутални измислици (като изключим напълно измисления свят, който се изследва в течение на филма tongue.gif ). Интересно е да се види...
rage`girl
Цитат(RazorJack @ Oct 10 2005, 01:03 AM)
Аз пък гледах двете части на Firestarter. Първата част е много добра, втората нещо са я поосрали ама пак става за гледане. Някаква мацка дето може да запали цял град с мисълта си и винаги има около леглото си 4-5 пожарогасителя, в случай че санува кошмари icon_headbang[1].gif

дам...як филм.Между другото той е по роман на Стивън Кинг.
Аз пък гледах една простотия - "Фантоми" по Дийн Кунц. puke.gif Боза.
KingNothing
Гледайте Tim Burton Corpse Bride !!! МНого добро анимационно филмче за възрастни:) и много добра идея за визуализация на всичко:)
Ro6ava GarGa
о,не не не не! това е ужаснооооо!^
KingNothing
e на мен ми хареса! просто изказах мнение:) не те карам да гледаш;)
anonimna_dx
^а аз имам някакъв спомен, че го мернах в ДЦ-то.. ама ся немога го намеря... thumbdown.gif ще продължавам търся dry.gif
иначе сега смятам да си пусна да гледам "Red Eye"2005

ps: sprqh go..drug pyt wink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.