Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Филми
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
Slash
Пикам е много тъпа шопска дума. Казва се пикая, ебати!
Сега ако кажеш, че в Scary Movie дразнещите лигавщини са повече отколкото в Shaun of the Dead, ще си пикаме взаимно.

Иначе вчера гледах The Pianist... много силен филм! bowdown.gif
Тежкия heavy metalist
Цитат(Slash @ Nov 26 2005, 02:55 PM)
Пикам е много тъпа шопска дума. Казва се пикая, ебати!
Сега ако кажеш, че в Scary Movie дразнещите лигавщини са повече отколкото в Shaun of the Dead, ще си пикаме взаимно.

Иначе вчера гледах The Pianist... много силен филм! bowdown.gif

Много културни сме станали маи,а tongue.gif
Иначе аз съм фен на страхотииките със зомбита blackmetal.gif
Warrior Of Ice
Като спомена зомбита, неотдавна гледах Land Of The Dead - поредния смехотворен филм по темата...
Beerzebub
Препоръчвам на всички филма Lord Of War.
Много интересна гледна точка и страхотно достоверен...
stage
Цитат(xskacorex @ Nov 25 2005, 11:29 PM)
КУЧЕШКА ЛЮБОВ

Тоя филм наш от кога го търси един мой рибешки познат...
xskacorex
Цитат(stage @ Nov 27 2005, 12:10 AM)
Цитат(xskacorex @ Nov 25 2005, 11:29 PM)
КУЧЕШКА ЛЮБОВ

Тоя филм наш от кога го търси един мой рибешки познат...

сома ли го търси бе smile.gif
Цитат
Пикам е много тъпа шопска дума. Казва се пикая, ебати!

мислех, че аз съм единственият, който мрази пикам. да живее пикая.
Warrior Of Ice
Снощи гледах Pi - изключително странен филм, за който бях чувал крайно противоположни мнения. Е, на мен ми се видя доста добре замислен и оригинален, хареса ми.
stage
Цитат(xskacorex @ Nov 27 2005, 08:43 AM)
сома ли го търси бе smile.gif

аха laugh.gif точно ония ден стана въпрос за него че си го е търсил от много време и не може да си го намери на ДВД.Що не се обаждаш по рано smile.gif
xskacorex
Цитат(stage @ Nov 27 2005, 03:52 PM)
Цитат(xskacorex @ Nov 27 2005, 08:43 AM)
сома ли го търси бе smile.gif

аха laugh.gif точно ония ден стана въпрос за него че си го е търсил от много време и не може да си го намери на ДВД.Що не се обаждаш по рано smile.gif

ми кажи му , че за 4 кинта си ги поръчвам аз двд-тата при един познат. аз тази вечер или утре най-късно ще мина да взема моя диск, та направо мога да кажа на пича да запише още един..
autumn
"Clockwork Orange" на Стенли Кюбрик
голяма класика! Много силен филм по всички показатели. Иска се да мислиш от време на време.


"The Gothfather" на Франсис Форд Копола. Изобщо не разбирам, защо някои хора го смятат за най-добър филм на вички времена. Не ми направи особено впечатление. Вероятно е просто много добра адаптация.

"Страстите Христови" на Мел Гибсън.
Ревах, виках и се гърчих. Ако основната идея на този филм не е да те накара да преживееш страданията на Исус и да се "пречистиш" по този начин, не виждам, какво толкова му има. Писна ми от Monica Belluci. Една и съща роля и дават във всеки филм. Може ли някои ражисьор да прояви въбражение и да вземе някоя друга страстна мадама за ролята на "бахти божествената и невероятна мадама". Летисия Каста или Мануела Аркури например.
ManOwaRadO
Е сега за пръв път гледах "Черна котка, бял котарак". Мале хора, казвам ви - тоя филм е бесен та бесен!!!
t0xIc
Цитат(ManOwaRadO @ Nov 29 2005, 05:11 PM)
Е сега за пръв път гледах "Черна котка, бял котарак". Мале хора, казвам ви - тоя филм е бесен та бесен!!!

както казват българите - което не става с пари , става с повече пари
Тежкия heavy metalist
Цитат(xskacorex @ Nov 27 2005, 08:43 AM)
Цитат(stage @ Nov 27 2005, 12:10 AM)
Цитат(xskacorex @ Nov 25 2005, 11:29 PM)
КУЧЕШКА ЛЮБОВ

Тоя филм наш от кога го търси един мой рибешки познат...

сома ли го търси бе smile.gif
Цитат
Пикам е много тъпа шопска дума. Казва се пикая, ебати!

мислех, че аз съм единственият, който мрази пикам. да живее пикая.

metal.gif Аз пък съм за пикая smile.gif
Верно и аз го гледах "Черна котка бял котарак"много е як icon_headbang[1].gif
ALAgator
Препоръчвам на всички двата последни филма които гледах. Струва си човек да отдели време за тях.
RIDING THE BULLET bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif

THE JACKET bowdown.gif bowdown.gif
stage
е сeга RIDING THE BULLET наистина е много як.А "Черна котка, бял котарак" си е класика smile.gif
ManOwaRadO
"The Mating Habits of the Earthbound Human" - еми така се казва филма, незнам кво му е българското заглавие. Много е добро - то всъщност е научно популярен филм за размножителния период при хората направен от извънземните. А и Кармен Електра е... да си ебе майката!
RazorJack
то и аз гледах Doom ... наистина е по-добър колкото очаквах. Само дето е по-добър resident evil от самият resident evil, а няма нищо общо с doom ... ама тва са подробности biggrin.gif
spartan117
Цитат(RazorJack @ Dec 3 2005, 06:00 PM)
то и аз гледах Doom ... наистина е по-добър колкото очаквах. Само дето е по-добър resident evil от самият resident evil, а няма нищо общо с doom ... ама тва са подробности biggrin.gif

Като стана дума за Doom,аз ходих в събота на кино нали съм на 14 не ми дадоха билет mat.gif evil2.gif доста се ядосах....ма после го гледах вкъщи.Як е punk.gif
Pyjamka
Как така не ти дадоха билет? huh.gif
RazorJack
За вашето коледно настроение:




Аз много се накефих, брутализе бе братче! icon_headbang[1].gif
DisasterpriseR
An American Werewolf In Paris - no comment, just watch it!!!
anonimna_dx
The Brothers Grimm - хубав филм wub.gif
The Cave - става за гледане, харесвами това че няма някви фантастични глупости за чудовища и т.н., а всичко си е логочно, обяснимо.. smile.gif
Buying the cоw - а в този филм има някои моменти от които само като се сетя умирам от смях.. ( дане щях да падна от стола като ги гледах за 1-ви път laugh.gif ) иначе розов филм с комедийни моменти.. wink.gif ама какви моменти само.. happy.gif
Crafter
Der Untergang
Благодаря на Федър и Ицо за препоръката. Невероятен филм...
bowdown.gif
feather
Знаех си, че ще те заинтригува. smile.gif И аз съм изключително впечатлена от него.
Crafter
Учудващо обективен...
RazorJack
Serenity bowdown.gif

Невероятно добър филм. Ама има нещо гнило тука, доста са преписвали явно ... това не е холивуд, прекалено добро е за холивуд, само японците могат да изпипат нещо толкова педантично със такова внимание към всеки детайл. А във cast-а на края нямаше пукнато японско име.
Mort
И аз съм си го свалил, може и да му хвърля едно око довечера.
Warrior Of Ice
Според мен пък не е нищо особено, дори малко хаотичен ми се видя. Има силна визия, но много от идеите си остават недоразвити... Започва отникъде и свършва никъде. wink.gif
Beerzebub
Гледайте сериала Firefly, преди да си пуснете Serenity. Последното заглавие е хронологично след 14-те сериии... wink.gif
ThE-SaMe-IdIoT
Lost е сериала biggrin.gif
Mort
Цитат(ThE-SaMe-IdIoT @ Dec 7 2005, 10:05 AM)
Lost е сериала biggrin.gif

...
и 24 (в арена.бг вече има кратък prequel към новия 5ти сезон) и Prison Break (който излезе в почивка до март sad.gif ) и CSI:Miami & NY tongue.gif
RazorJack
Цитат(Beerzebub @ Dec 7 2005, 07:11 AM)
Гледайте сериала Firefly, преди да си пуснете Serenity. Последното заглавие е хронологично след 14-те сериии... wink.gif

Хмм вече е късно ама ще го дръпна. Ама нещо не можах да го намеря в bg и ще има да тегля 5Gb отвън ... бая ще има да чакам.
Nightmare
One Flew Over The Cuckoo's Nest
Филмът е велик!
Jack Nicholson е велик!
Beerzebub
Цитат(RazorJack @ Dec 7 2005, 01:08 PM)
Цитат(Beerzebub @ Dec 7 2005, 07:11 AM)
Гледайте сериала Firefly, преди да си пуснете Serenity. Последното заглавие е хронологично след 14-те сериии... wink.gif

Хмм вече е късно ама ще го дръпна. Ама нещо не можах да го намеря в bg и ще има да тегля 5Gb отвън ... бая ще има да чакам.

http://rack5.free.evro.net/free2/FireFlys/Firefly/


icon_headbang[1].gif
RazorJack
10x
засмуках го вече icon_headbang[1].gif

edit: мдааа вече изгледах пилотният. Много добро сериалче, като гледам май ще се нареди сред любимите ми, точно до Farscape icon_headbang[1].gif

бтв оная мацка дето е механика на кораба е толкова сладка че не е истина wub.gif
`Xandria`
Такааа,вчера гледах "Летящи кинжали".По принцип не съм любителка на китайското кино и признавам,че подходих с известна доза предрасъдък към филма,за което сега съжалявам-изключително въздействащ ,красиви бойни сцени,пейзаж...всичко. happy.gif
Но като изключим това,напоследък съм безкрайно отегчена от по-новички филми thumbdown.gif .Някои може ли да препоръча нещо хубаво? huh.gif
stage
За Щурма: филма се казва "Твърда вяра" намери си го пич
Ro6ava GarGa
`Xandria` след кинжалите това което мога да ти препоръчам е Hero (ако не си го гледала), Seven Swords и Warriors Of Heaven And Earth
RazorJack
XX/XY

Абе тва на практика няма сюжет, ама участва оная супер яката и невероятна мацка от Страшен Филм 2 wub.gif
Пък и е поучително филмче.




The Frighteners

Много добър филм на Джаксън. Още по-доброто е че няма никакви хобитове и хобайтове. Ама има призраци и доста кръв. icon_headbang[1].gif
Nightmare
Der Untergang - "фашагите" да гледат. biggrin.gif
`Xandria`
Цитат(Ro6ava GarGa @ Dec 14 2005, 10:17 PM)
`Xandria` след кинжалите това което мога да ти препоръчам е Hero (ако не си го гледала), Seven Swords и Warriors Of Heaven And Earth

Мерси! happy.gif Ще ги гледам,след като изгледам 3 части на Властелина за 1001 път. icon_headbang[1].gif
Warrior Of Ice
"The Exorcism Of Emily Rose". По принцип филмите за хора, обладани от демони, ми се виждат изключително абсурдни, но не и този. Без да натрапва категорично внушение, повдига някои въпроси. Освен това е базиран на действителен случай.
The Outsider
Тhe Crow - уникален филм, гледах го на премиерата през 94-а и чаках с години да го издадат на двд , а гадовете го пуснаха на формат 4:3 и стерео звук mat.gif От sci-fi сериалите за мен съществува само един - FARSCAPE . след него всичко друго ми се струва ПЪЛНА БОЗА.
А по отношение на пародии ви препоръчвам класиките History of the world,
Airplane, Top secret. от новите такива : G.O.R.A. bowdown.gif
feather
Гледахме преди малко с Ицо един филм от 97-ма - "Absolute Power". В главната роля е любимият на всички ни (wink.gif) Клин Ийстууд (не знам как точно да му напиша името на български unsure.gif ). Той е и продуцент и режисьор! icon_headbang[1].gif Голям работа е! Филма не беше особено шашкащ с някакви ефекти или ненам-какви-си модерни раоти...wink.gif Но пък беше супер интересен и до някъде бая интригуващ. Доволна съм! punk.gif
stage
Ghost in the Shell metal.gif
falio`
"Чарли и шоколадовата фабрика" ебати добрия филм. Когато го пусках викам ква ще е тая гейска приказка, а супер много ме накефи филм4ето. много смислено и яко направено!
а гледах и DOOM,....бях се нагласил 4е ще е по-зле, ама не беше 4ак толкова лош. яко клишета ама имаше и добри моменти
rage`girl
Цитат(stage @ Dec 20 2005, 04:33 AM)
Ghost in the Shell metal.gif

Красиво... bowdown.gif
ManOwaRadO
"SAW 2" оправда прогнозите и очакванията ми. Яко психария и касапница, напрежението се запазва до края, който естествено отново е най-неочакван и изненадващ. Който не го е гледал веднага да го тегли, ама бъдете готови за много мъка!
Ro6ava GarGa
Цитат(stage @ Dec 20 2005, 05:33 AM)
Ghost in the Shell metal.gif

censored2.gif имам dvd на 1 и 2ра 1част...ама суб. за ми на японски/китаиски?!и понеже е делнат на 3 няма как да си намеря...абе с 2 думи Ro6ava GarGa= ranting.gif
ThE-SaMe-IdIoT
Цитат(ManOwaRadO @ Dec 20 2005, 02:21 PM)
"SAW 2" оправда прогнозите и очакванията ми. Яко психария и касапница, напрежението се запазва до края, който естествено отново е най-неочакван и изненадващ. Който не го е гледал веднага да го тегли, ама бъдете готови за много мъка!

мхм .. тва е един от малкото филми дето 2рата част .. поне според мен .. е по добра от първата ..а най ми хареса като я фърлиха в спринцофките .. чак мен ме заболя ohmy.gif ся остава само да чакаме 3ката
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.