Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Да поговорим за метълите!!!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2
Izpoved
Дали цялата метълска визия не се разте4е с времето и по скоро в това разно-стилие, и дали всъщност металите не пускат коса именно заради "мацките", били те така наре4ените метълки или руси UNSS-арки.Не искам да обиждам никой, но незнайно защо ми се струва 4е пове4ето метали се събират за да жулят бира с цаца, а когато попитам някой бесен метал-4атър как е минал еди- кой си фест, той не помни.
Впуснах се в глупости, може би нещата са ясни за пове4ето от вас...
а просто исках да поговорим по темата. unsure.gif huh.gif
Warrior Of Ice
Не знам дали визията се е разтекла... и честно казано, не ме интересува особено. Нося дълга коса защото така ми харесва. Прочие, "мацките" предпочитат късо подстриганите. А това за бирата с цаца - има нещо такова (к'во лошо има?). Не знам какво се опитваш да ми внушиш - че метълите са имиджари ли, що ли...? С това не съм съгласен.
FuckMeJesus
[QUOTE]Warrior Of Ice Posted on Jun 25 2003, 06:50 PM
Прочие, "мацките" предпочитат късо подстриганите
zavisi, zavisi... wink.gif

az su6to ne sum mnogo suglasna...tova, 4e ima mnogo piandeta, koito predi festove se napivat i ne pomnqt ni6to, e suvsem drugo...
Sw1tched
аз съм пълен guin.gif ..въздържател. Външния вид да подсказва за музикалния вкус е готино но да се самоограничаваш...още повече с морално остаряло облекло...
Warrior Of Ice
...но пък е още по-тъпо да следваш модните тенденции!
Sw1tched
е кво ?ако ме кефи - защо не?стига да не го правиш от конфронтизъм или там както го казахте smile.gif
Warrior Of Ice
Съгласен... но същото се отнася и за "морално остарелите дрехи"! biggrin.gif
Metanoia
Цитат(Warrior Of Ice @ Jun 25 2003, 05:50 PM)
Прочие, "мацките" предпочитат късо подстриганите.

Само "грандоманките" както ги наричат в Ямбол. Иначе метълките си предпочитат дългокоси, вервай ми. cool.gif

В интерес на истината аз си пуснах косата дълга и взех да нося "метълски" дрехи не само защото ми харесва, а и защото исках да правя на пук и да знам поне защо винаги "нормалните" хора не ме намират за "нормален". То пък взе че се получи обратното. biggrin.gif
Peter
I az edno vreme bqh s dulga kosa i ne me gledaha taka stranno, kakto sega kogato sum na greben...
A ina4e kakvo predpo4itat "mackite" si zavisi ot konkretnoto momi4e smile.gif
SepulTeraHead
Аз съм опитвал, ама никога не мога да изтрая да си писна дълга коса...
Izpoved
Е.има време...аз я отглеждам 10-та година
Metanoia
Цитат(Izpoved @ Jun 27 2003, 01:14 AM)
Опитай , моята стигна едва 80 см. cool.gif

Леле и аз с моите 40-50 къде се ръгам в "А" категория... huh.gif
Izpoved
Опитай, аз стигнах до 80 см. cool.gif
SepulTeraHead
Поне си пускам брада... сега е около ... 5см dry.gif
Ама това е само от нова година досега.
Peter
A moqt greben e ve4e kum 14-15 cm visok smile.gif
SepulTeraHead
punk.gif
FuckMeJesus
abe hora, ne vi li cuftqt kosite?az moita ne sum q merila, ama kolkoto i da se staraq da q pusna, idva moment v koito prosto pove4e ne moje i q otrqzvam.prosto super mnogo se skapva i do krusta nikoga ne stiga...
Warrior Of Ice
Зависи си от косата... и от начина на хранене smile.gif.
Hansi
Цитат(FuckMeJesus @ Jun 27 2003, 09:02 PM)
abe hora, ne vi li cuftqt kosite?az moita ne sum q merila, ama kolkoto i da se staraq da q pusna, idva moment v koito prosto pove4e ne moje i q otrqzvam.prosto super mnogo se skapva i do krusta nikoga ne stiga...

За съжаление и моята е така и каквото и да правя по-дълга от 50см не може да стане. sad.gif brickwall.gif
FuckMeJesus
mdam.....ama tupo e
Peter
Az moita ako q pusna 50 cm ne znam kakvi tavani 6te mi trqbvat laugh.gif
Metanoia
FuckMeJesus няма да я решеш и ще и мажеш краищата с пшенично масло след къпане и нямаш грижи. Ако нямаш НИКАКЪВ пърхот ще ти кажа и друга рецепта - за една година ще ти дръпне с 30 см. косата!
FuckMeJesus
da ne q re6a?ama kak taka...prekaleno e golqma, za da ne q re6a i izglejda ujasno...
SepulTeraHead
Къпи се с пилешка кръв. Обаче действа само ако ни пращаш снимки от процедурата. Довери ми се. Два метра за една година!
Peter
Az znam edna pecepta, pra, pra, prababa mi e bila 6amanka. KOsata ti 6te porastne s 10 metra za 6 meseca...
E... posle 6te ti opada kosata, ama kakvo da se pravi, ni6to ne e suvar6enno. Pone edna godina garanciq ti davam 4e 6te izdurji. Ako ne - vru6tam ti 100 kinta laugh.gif
Izpoved
Цитат(SepulTeraHead @ Jun 27 2003, 12:07 PM)
Поне си пускам брада... сега е около ... 5см <_<
Ама това е само от нова година досега.

Ех, да можех и аз брада да пусна....но няма как.На жените не им растат.Пускай и заради мен :D
Peter
Цитат(Izpoved @ Jun 28 2003, 09:35 PM)
Ех, да можех и аз брада да пусна....но няма как.На жените не им растат.Пускай и заради мен biggrin.gif

hahahahahahhaahhahaahahahahahha... ima nqkoi, koito oba4e sa dosta "nadareni" i moje da go izprevarqt SepulTeraHead tongue.gif
FuckMeJesus
mdam...ima momi, na koito sum izmislila prqkor "kapitan petko voivoda"...no kakvo puk..vseki sus strannostite si.
SepulTeraHead, tova s kruvta moje da go probvam, ako osiguri6 takava, 4e az s ubiistva na hlebarki ne se spravqm, da ne govorim za pilci...
RAPTOR
FuckMeJesus, женската половина на родителското тяло (сиреч - майка ми) има доста добър опит из козметиката dry.gif . Ако искаш мога да поговоря с нея и съответно да ти дам съвет от нейно име, а?
Peter, такова като твойто наистина не бях виждал. Аз ти го казах и преди, ама да си го кажа пак smile.gif. Което ме подсеща за една реклама за натурални сокове ... рано сутрин ... петел ... punk.gif
Не, сериозно, адски ти се кефя на гребена! smile.gif
FuckMeJesus
e, i az kato momi4e imam nqkakvi poznaniq v kozmetikata...pravq maski, maja q, vra4uvam...prosto nikoga ne moje da ima pulen efekt, zatova se 4udq kak nqkoi hora ne se nujdaqt ot podstrijka mnooogo dulgo vreme...no, razni hora, razni kosi...na men mi e interesno de, ama ne mislq, 4e trqbva da zadrustvame sega foruma s kozmeti4ni recepti, tui kato 6te zatormozim i dosadim na drugite...mnogo po4nah da govorq, blagodarq za zagrijenostta, though
Muscle_Head
Майната й на косата,само пречи.Гола глава rulz!
SepulTeraHead
Цитат
hahahahahahhaahhahaahahahahahha... ima nqkoi, koito oba4e sa dosta "nadareni" i moje da go izprevarqt SepulTeraHead

Учителката ми по литература направо ме разбива честно казано. А и по разни автобус съм виждал такива баби че си е ебало майката....
Peter
RAPTOR sega ve4e mi e po-visok i po-qko nagore. I az adski mu se kefq, ama mnogo problemi si imam... i v daskalo, i po ulicite... mad.gif
FuckMeJesus
Peter, da ti kaja stranno e, oba4e mnogo se pritesnqvam za teb...nqkva zagrijenost iznikva v men kato ti vidq hubaviq greben i si pomislq kakvo moje da ti pri4ini...
Peter
FuckMeJesus ami dam, prava si. V Sofiq specialno polojenieto e kofti. A i sled oniq put deto me ponartupaha fa6agite ve4e gledam da ne se dvija ve4erno vreme sam po ulicite.
Onzi den kato visqhme na Pametnika edin priqtel mi razpravq6e za nqkav negov poznat punk, deto skinari metnali po nego pave i mu stro6ili glavata...
FuckMeJesus
a ti kolko 4esto si hodi6 na greben i koga go sresva6 normalno ili kakto tam go durji6 ina4e..?
Peter
Mi ne go vdigam kato sum na daskalo. Ina4e si hodq s dignat greben punk.gif No primerno nqma smisul da si go vdigam ponedelnik sledobed, kogato se pribera ot daskalo i ne e qsno dali 6te hodq nqkude... A mnogo veselo stava kato si go napravq sus sapun tongue.gif
Muscle_Head
Цитат
No primerno nqma smisul da si go vdigam ponedelnik sledobed

Хехехе,как готино звучи smile.gif)
Peter
Frostak! Az za grebena govorq. tongue.gif
Sw1tched
Цитат(Muscle_Head @ Jul 1 2003, 01:27 AM)
Цитат
No primerno nqma smisul da si go vdigam ponedelnik sledobed

Хехехе,как готино звучи smile.gif)

а като добавиш:

Цитат
kogato se pribera ot daskalo i ne e qsno dali 6te hodq nqkude... A mnogo veselo stava kato si go napravq sus sapun
FuckMeJesus
kakto bi kazal edin poznat:Ц Ц Ц
Peter
Dobre... sledva6tiq put navsqkude 6te pi6a, 4e stava vupros za grebena... cool.gif
Auuu ma ste perverzi tipove... tstststs wink.gif biggrin.gif laugh.gif
SepulTeraHead
Абе на мене брадата ми седи малко на една страна, може да пробвам със сапун..
Peter
Receptata e maje6 sus sapun i posle su6i6 sus su6oar wink.gif tongue.gif
... i na men ne6to grebena leko mi se e kilnal... sega 6te vzema da go izpravq na max rolleyes.gif
SepulTeraHead
Хах.. със сапун стана... punk.gif
blood_freak
heh .. az oshte malko she chakam i az puskam brada wink.gif twa e mnoo qko neshto.. am
dosta she traa da pochakam.. dokato stane kat na wokala na Static-X
blizkite 8 godini .. moje i da stane tei wink.gif

puk 1 priqtel ot fitnes-a .. wika .. az sq kat pusna brada.. i kat stane dulga.. she si q naprq.. na edna shtangichka.. s tejesti ot strani wink.gif

az mislq che twa ne e losha ideq wink.gif
FuckMeJesus
vseki sus strannostite si...
Muscle_Head
Цитат
QUOTE(Muscle_Head @ Jul 1 2003, 01:27 AM)
QUOTE
No primerno nqma smisul da si go vdigam ponedelnik sledobed

Хехехе,как готино звучи )

а като добавиш:
QUOTE
kogato se pribera ot daskalo i ne e qsno dali 6te hodq nqkude... A mnogo veselo stava kato si go napravq sus sapun


Хаааааахаха smile.gif) Браво,пич,не го бях видял т'ва. smile.gif
Peter много извратен стана.
Peter
Muscle_Head az li sum izvraten??? Ti mi izvadi dumite ot konteksta i gi tulkuva6 gre6no i si misli6 nqkakvi perverzni raboti... tststststs...
SepulTeraHead
Аз ако я боядисам още веднъж ще земе да изпопада...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.