Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Hail
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Blashyrkh
Малко информация: Казвам се Петър от София и съм на 17. Слушам само метъл и то всякъкъв: от Maiden, ManOwar, Hammerfall, Dickinson, Iced Earth, Blind Guardian, Nightwish, през Slayer, Sepultura, Soulfly, Sodom, Metallica, Destruction до Dimmu Borgir, Amon Amrath, Mithotyn, At the Gates, Nargaroth, Thyrfing, Unleashed, Summoning, Burzum, Satyricon, Cannibal Corpse.........
Но като цяло главно Black и Trash.
Може би една от най-любимите ми групи е Immortal.




Чета фентъзи (главно Толкин и Пратчет), и фантастика (главно Азимов).Любими книги: Силмарилион, Фондацията, Малки богове, Какавидите)

Фен съм на екстремните спортове, главно планинско колоездене. Иначе обичам да практикувам много спортове като футбол, баскетбол, волейбол, тенис на маса, хек...

Хобито ми са планините.
abductor
Ами добре си дошъл bye.gif
AncientWisdom`
Цитат(Blashyrkh @ Dec 17 2004, 10:11 AM)
Малко информация: Казвам се Петър от София и съм на 17. Слушам само метъл и то всякъкъв: от Maiden, ManOwar, Hammerfall, Dickinson, Iced Earth, Blind Guardian, Nightwish, през Slayer, Sepultura, Soulfly, Sodom, Metallica, Destruction до Dimmu Borgir, Amon Amrath, Mithotyn, At the Gates, Nargaroth, Thyrfing, Unleashed, Summoning, Burzum, Satyricon, Cannibal Corpse.........
Но като цяло главно Black и Trash.
Може би една от най-любимите ми групи е Immortal.




Чета фентъзи (главно Толкин и Пратчет), и фантастика (главно Азимов).Любими книги: Силмарилион, Фондацията, Малки богове, Какавидите)

Фен съм на екстремните спортове, главно планинско колоездене. Иначе обичам да практикувам много спортове като футбол, баскетбол, волейбол, тенис на маса, хек...

Хобито ми са планините.

Na men e edna ot nai-lubimite mi grupi e Immortal az sushto slusham predimno Thrash i Black smile.gif
Dobre doshul !!!\
icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
_SiegfrieD_
Цитат(Blashyrkh @ Dec 17 2004, 12:11 PM)
Mithotyn, Nargaroth, Thyrfing, Burzum.....

Може би една от най-любимите ми групи е Immortal.

Поздравления за тия 5 групи cool.gif
Виждам,че си падаш и по Viking Metal.
SepulTeraHead
Heil! headbang[1].gif
````````
футбол, баскетбол, волейбол, тенис на маса, хек, планинско колоездене, планини.... Снимки имаш ли? :РРР
Blashyrkh
Ако имаш предвид лични снимки, нямам много щтото не съм фотогеничен, tongue.gif иначе ето малко снимки от планините. Аз съм правил всички. Колкото до планинското колоездене все още нямам байк, на събирам кинти от 2 години blink.gif
falio`
yo
mn sa qki snimkite!
_SiegfrieD_
Ехааа.С професионален апарат ли са правени?
Blashyrkh
Не съвсем. С HP photosmart 945. Апаратa е доса добър, но като цяло се преебах с HP hmm.gif
Dragon's Bride
снимките са много готини супер ...оф- я кажи защо си си прекарал с НР че и аз мислих такъв да взимам hmm.gif инак Привет! cool.gif
Blashyrkh
Благодаря smile.gif

Ми за 1 година 3 пъти съм го връщал за смяна. Просто блокира във включено положение и толкоз. А преди тва изгоря пиксел на матрицата. На диспея пък имаше изгорели писксели още от 2 месец....

Иначе апарата е доста добър. Зуум (8 пъти), ефекти, Digital Flash...
Nightmare
Със закъснение се произнасям - но добре дошъл и от мен.
Слушаш разнообразна музика (метъл) , опитваш се да придадеш цвят на живота, рискуваш - продължавай все така и съм убедена, че никога няма да съжаляваш.
Blashyrkh
Ми благодаря smile.gif cool.gif . Трогнат съм mellow.gif
pi4
страшни снимки! браво! пък и задето ходиш по планините!
Blashyrkh
Цитат(pi4 @ Dec 20 2004, 08:13 PM)
пък и задето ходиш по планините!

Опитай някои път следното: качваш някои голям връх (Вихрен например) И горе надънваш "Mountains of Might". evil.gif Просто се пренасяш в друго измерение, казвам ти!
HellCat
Цитат(Blashyrkh @ Dec 17 2004, 12:11 PM)
Maiden, ManOwar, Hammerfall, Dickinson, Iced Earth, Blind Guardian, Nightwish, Slayer, Sepultura, Soulfly, Sodom, Metallica, Destruction, Immortal.




Чета фентъзи (главно Толкин и Пратчет), и фантастика (главно Азимов).Любими книги: Силмарилион, Фондацията, Малки богове, Какавидите)

Фен съм на екстремните спортове, главно планинско колоездене. Иначе обичам да практикувам много спортове като футбол, баскетбол, волейбол, тенис на маса, хек...

Хобито ми са планините.

ee бравос бравос... bowdown.gif
Добре дошъл... bye.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.