Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: sepultura или soulfly
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
lubaka
Доста време мина откакто великия MAX напусна sepultura и от тогава тази група не издала нито един албум, който поне малко да се доближи до албуми-
те с MAX, но за наша радост MAX създаде soulfly. Просто мисля че soulfly e естественото продължение на sepultura a тази група сега, която се подвизава под това име просто няма нищо общо с онази велика група от епохата на MAX.
Svetyl
Syglasen sym s wsichko koeto kaza, samo bez towa che albumite na Sepultura s negyra ne stawat. I te si imat swoq char. Roorback e mnogo hubaw album. Werno po-weliki ot albumite s Max nqma da ima, no wse pak. A che Soulfly sa prodyljenie na Sepultura.... wypros na mnenie...
SepulTeraHead
Sepultura с Max > Nailbomb >>>> Soulfly > Sepultura с Derrick

End of story.
gad
Nailbomb не съм ги чувал ама иначе съм съгласен с автора на темата
Sepultura + Max >>>>> SoulFly >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Sepultura + Derrick Green
Beerzebub
Не харесвам особено и двете групи. Sepultura, може би...
Warrior Of Ice
Определено Sepultura с Max. wink.gif Няма какво да се обяснява, това си е легендарна епоха...

icon_headbang[1].gif Beneath The Remains icon_headbang[1].gif
gad
о да, тоя албум е ебати..
icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
Цитат(gad @ Dec 19 2004, 01:07 AM)
Nailbomb не съм ги чувал

Nailbomb - Point Blank

Албумът е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН. Мисли за малко по-хардкор Chaos A.D., с тук там индустриални елементи. И хипер много, хипер яки рифове. На мен ми е в Top 10 Ever!
Ако не ви се дърпа цялото, любимите ми песни поне: Wasting Away, Cockroaches, World Of Shit, Sick Life...
gad
мерси
сега остава и да излъжа датата някак..
Dragon's Bride
soulfly cool.gif
InsArtTure
Цитат
Албумът е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН. Мисли за малко по-хардкор Chaos A.D., с тук там индустриални елементи. И хипер много, хипер яки рифове. На мен ми е в Top 10 Ever!
Ако не ви се дърпа цялото, любимите ми песни поне: Wasting Away, Cockroaches, World Of Shit, Sick Life...


Мале Сеп-за първи път да ни съвпаднат вкусовете.Тоя албум рулира яко. Въртял съм го стотици пъти!!!

"Hate is reality"
AncientWisdom`
Sepultura s Max , istinata e oba4e e 4e voobshte ne moje da kazvate 4e si4ko hubavo napraveno ot SEPULTURA e blagodarenie na Max istinata e 4e Roots ne e koi znae kolko po razli4en ot RootBack !!! Oshte s Max Sepultura zapo4naha s raznite mu tam instrumenti identi4ni za braziliq !!!

Pozdrav za si4ki s Inner Self !!! icon_headbang[1].gif
Snowwhite
Цитат(SepulTeraHead @ Dec 18 2004, 07:53 PM)
Sepultura с Max > Nailbomb >>>> Soulfly > Sepultura с Derrick

End of story.


. wub.gif .......... wub.gif .......... wub.gif .......... wub.gif .......... wub.gif .......... wub.gif .
blink.gif huh.gif blink.gif Ей, д'еба колко е прав тоз' човек ! ! ! blink.gif huh.gif blink.gif
tongue.gif Радвам се,че не си ги мисля само аз тез' нещица ! ! ! tongue.gif
. wub.gif .......... wub.gif .......... wub.gif .......... wub.gif .......... wub.gif .......... wub.gif .

Но това е малко като да имаш две деца от различни мъже(респективно-жени) и да обичаш по-малко едното,защото обичаш по-малко неговия(та) баща(майка),или защото е с увреждания...
gad
хехе, на това с децата му се казва естествен подбор wink.gif
lubaka
SEPULTURA TVA E MAX
NAILBOMB TVA E MAX
SOULFLY TVA E MAX
КАКВО ДР ДА КАЖА drinks_drunk.gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Ignath
sepultura s max
toq noviq e nakyv NEGYYYR!!!!!
Nightmare
И към двете групи изпитвам симпатии, но няма смисъл да уточнявам, че Sepultura с Max беше къде-къде по-високо ...
Crafter
Цитат(Snowwhite @ Dec 22 2004, 08:32 AM)
Цитат(SepulTeraHead @ Dec 18 2004, 07:53 PM)
Sepultura с Max > Nailbomb >>>> Soulfly > Sepultura с Derrick

End of story.


. wub.gif .......... wub.gif .......... wub.gif .......... wub.gif .......... wub.gif .......... wub.gif .
blink.gif huh.gif blink.gif Ей, д'еба колко е прав тоз' човек ! ! ! blink.gif huh.gif blink.gif
tongue.gif Радвам се,че не си ги мисля само аз тез' нещица ! ! ! tongue.gif
. wub.gif .......... wub.gif .......... wub.gif .......... wub.gif .......... wub.gif .......... wub.gif .

Но това е малко като да имаш две деца от различни мъже(респективно-жени) и да обичаш по-малко едното,защото обичаш по-малко неговия(та) баща(майка),или защото е с увреждания...

Или защото Снежанка си е забравила хапчетата?

хахааххахахаахахахахахаха

А сега сериозно:
Аз лично предпочитам намирам Сепултура с Макс и Соулфлай за групи почти на едно ниво... дори ако трябва да съм честен съм се кефил на повече песни на Соулфлай.

А не разбрах точно защо се намеси и Нейлбомб, НО групата определено си я бива! Преди доста време по незнайна за мен причина бях слушал точно Point Black и се накефих на интересният индъстриал преплетен с тежките рифове, които обаче страшнобързо ми писнаха заради разнообразието и елементарността си.
А иначе с цялото ми уважение: Миксовете им са НЕКАДЪРНИ ОТ НАПЪЛНО ВСЯКЪДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!

Та лично за мен:
Soulfly = Sepultura с Max >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Nailbomb >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Sepultura без Max... а към Светъл... имам чувствтото, че се кефиш на вокалите заменили оригиналните такива в дадена група, която и да е тя... щото сори, ама негъра просто НЕ Е ЗА ТАМ!
Svetyl
Ne kazwam che negyra e po-dobyr ot Max haha, da ne sym lud. Kazwam, che ne biwa da byde pliut tolkowa... pone se opitwa i ponqkoga uspqwa da dokara glas...
lubaka
Негъра нямя място там това е истината. thumbdown.gif
Ignath
Abe kyv glas be tyoq iskat da peqt za gangsta shit i da s epraat na ebati myjete basi gadni te negari
ne mu e mqstoto tam
Mort
Сори, ама чернилките нямат място в метъла, да си правят там шибания рап и да се мислят за много велики ranting.gif
Crafter
Сори, ако ме питате негрите ИМАТ място в метъла... ама страшно малко и определено не в Сепултура!
Демек Ice T примерно... обаче тоя пич просто не е за там. Не знам какво изобщо прави там, но той просто не може да направи нищо яко. Не че съм слушал много от неговият период, но тва дет слушах си беше достатъчно.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.