Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: с кого все пак...
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
pi4
след няколко бърбъна (one burbon one scotch one bear както пеееше старият John Lee, бог да го прости) се питам ако сега падна и на сутринта се събудя в леглото си, до мен като искам да усетя/видя:

а. Lemmy
ф. Britney Spears

Lemmy май печели?
_SiegfrieD_
Britney Spears,а най-добре King Ov Hell
laugh.gif
SepulTeraHead
Britney! Тя няма penis, I надявам се.
AncientWisdom`
Цитат(SepulTeraHead @ Dec 20 2004, 11:23 PM)
Britney! Тя няма penis, I надявам се.

Mislq 4e s`m na tvoeto mnenie !
alpha prime
бритни е по добрия вариант при всяко едно положение
abductor
Цитат(SepulTeraHead @ Dec 21 2004, 02:23 AM)
Britney! Тя няма penis, I надявам се.

Абе не е сигурно...
DrownedInASteamOfDespair
Цитат(abductor @ Dec 21 2004, 03:46 PM)
Цитат(SepulTeraHead @ Dec 21 2004, 02:23 AM)
Britney! Тя няма penis, I надявам се.

Абе не е сигурно...

Ами и в двата случая ще се събудиш с болки(в различни области според човека).Или ще станеш под виковете от Ace of Spades или Toxic...Наистина е труден избор,но тъй като Motorhead свирят твъъъъърде бързо за моя вкус избирам Britney-то...пък и е жена.
pi4
кво леми губи? тая дебелока крава ви трябва и за какво? за доене, за сутрешната чашка мляко? И ако няма пенис можеш да й завържеш един, super.gif

а леми може да ти изпее нещо за разбуждане, better go to hell!
Svetyl
Britney iskam smile.gif Hohohoh smile.gif
pi4
абе кви сте ми металисти всички тука, пък за металистки да не говорим...

добре де, нека всеки слага каквото си иска и без това няма да се дореди...
SharondenAdel
Ако бях момче щях да кажа БритнитУ ама сега от женско съм все пак а иЛеми по ми харесва laugh.gif
t0xIc
Тоя е по-грозен и от смъртта. Митовете за сексапила му не знам кой ги мъдри.
ViolentBeauty
Добре де, толкова ли няма с какво да се занимавате, че вадите безкрайно ТЪПИ теми от преди 100 години?!
wqwrrr
^ Имам чувството, че скоро ще ги напляскаш. sp_ike.gif bowdown.gif
Iron Maiden
^ Права е , такива теми като видя и направо......
SepulTeraHead
Това е хубав момент да си припомним как Бритни полудя.

Бръсната глава!

Тауировки!

Надпис на главата "666" и викове към санитарите "Аз съм натихристът!!!!!"


icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif bowdown.gif blackmetal.gif bowdown.gif
Voodoo_girl
За бога 100% Леми, поне не е толкова стряскащ, колкото нея. Даже си е симпатяга. happy.gif Пък и като се сетя сега на какво прилича Бръкни с Пръсти. suicide.gif
ViolentBeauty
Ех, как мразя да се повтарям hmm.gif
Noredel
Ае, хора, няма ли трети вариант ...?
Свар
Предпочитам да се събудя до още алкохол wink.gif
KingSlayer
Има laugh.gif laugh.gif

ViolentBeauty
Стига беее, това е молоумна тема!!! Събудете се до готина мацка или пич, стига чесали пръсти.... dash1.gif
RazorJack
хм за съжаление или не ... просто е невъзможно да се напия дотолкова че да загубя контрол с кой си лягам. ако се напия повече ... просто падам някъде и ме няма smile.gif а тая тема е от преди 3 години май ...
Virgin_Steel
^ и те няма , ама на следващия ден се чудиш по кои стълби си се търкалял по гъз biggrin.gif
RazorJack
А ако се окаже че наоколо няма стълби а те боли задника тогава вече сигурно ще е шитаво laugh.gif laugh.gif laugh.gif
SteamOfBlood
Oх Бръкни..Упс Бритни blackmetal.gif .
sodomicdream
Бръкни с пръст
тя ми е присърце sp_ike.gif
ShannonLarkin
бритни е плешива бе sp_ike.gif
ludspamer
Не слушам моторхед, така че взимам Бритни sp_ike.gif .Ама ако е м/у Макс Кавалера/Крис Барнс и Бритни може да си помисля laugh.gif .Но най би било добре след Бритни да видя Макс или Крис е пърфект smile.gif
Sirenia_fan
Абе, по-добре Бритни. Нея можеш да я нае*еш, пък споменатите мъже - не. rolleyes.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.