Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: 2004-ta
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Svetyl
Tuk ne stawa wypros za albumi, koncerti i tem podobni, za tqh si ima podforum. Interesni sa mi nqkolko wyprosi:
Kakwo hubawo naprawihte prez tazi godina?
Kakwo losho naprawihte prez tazi godina?
Za kakwo ne wi ostana wreme prez tazi godina?
Kakwo oshte trqbwashe da stane prez tazi godina?
Kakwo wi podrazni i razweseli prez godinata?
I drugi podobni. Abe wyobshte godinata za was s nqkolko izrecheniq.

Pri mene beshe 50 na 50, imahme qki poseshteniq ot sf, imah spoluki w liubowta i nespoluki w drugi oblasti, zawyrshih dobre 9 klas, no pochnah zle deseti smile.gif abe na grebena na wylnata.
I nai wajnoto, kakwo ochakwate ot nowata 2005-ta?
Sw1tched
Kakwo hubawo naprawihte prez tazi godina?
-Запознах се с the_rage, Jicata и Sturmfuhrer и направихме група
-Отидох в Русе и се запознах с 'жена' ми
- wub.gif
-Отидох на концерт на Machine Head icon_headbang[1].gif
Kakwo losho naprawihte prez tazi godina?
- Не знам..зависи от дефиницията на 'лошо'
Za kakwo ne wi ostana wreme prez tazi godina?
-За концерт с групата..но такъв твърде вероятно ще има в края на Януари 2005
-Да си науча за класното по математика ..мързел
-Да стана велик китарист biggrin.gif
Kakwo oshte trqbwashe da stane prez tazi godina?
-Купони...много и яки.
Kakwo wi podrazni i razweseli prez godinata?
-Семейни проблеми; Развеселиха ме близките ми.

Едит: Най-яката година в живота ми..досега.
SepulTeraHead
Баси... тая тема не разбрахте ли, че трябва аз да я пусна. Чаках да свърши шибаната година първо ranting.gif

Kakwo hubawo naprawihte prez tazi godina?
- Още съм с прекрасната ми малка сладка женичка wub.gif wub.gif wub.gif
- Видях възможно най-любимата си група на живо!
- Видях още няколко групи които са ми в топ 10 на живо. Баси. Откъм концерти тази година беше идеална. Само съм МЕЧТАЛ да видя Мachine Head, God Fobid, Stampin' Ground и Born From Pain на живо. НИКОГА не съм си и представял, че може да се случи наистина.
- Запознах се с Rage, Cicata, Sturmfuhrera и направихме група. И управляваме.
- Запознах се с доста нови готини хора....
- Писането в списание SMF
- Направих сякви услуги на всякви хора, за които тепърва чакам признание. Деба и педалите.
Kakwo losho naprawihte prez tazi godina?
- Изневерих на жена ми... деба... Тва беше тъпо, безсмислено, гадно и противоречащо на всичко което мисля за правилно.
Za kakwo ne wi ostana wreme prez tazi godina?
- Да уча за кандидатстудентски изпити...
Kakwo oshte trqbwashe da stane prez tazi godina?
- Да уча, деба
- Да работя лятото. Баща ми как ме върза тъпо у нас.
- Да отида на море. Баси... 2ра година не съм ходил. Липссва ми.
Kakwo wi podrazni i razweseli prez godinata?
- Сякви работи. Аз съм хипер нервак - всичко ме дразни по принцип.
- Развселиха ме най-вече всички епизоди на South Park и Family Guy.
- Тъпотиите на жена ми wub.gif Тва важи и за дразненето, и за развеселяването.
I drugi podobni. Abe wyobshte godinata za was s nqkolko izrecheniq.
- Баси яката гoдина.
nai wajnoto, kakwo ochakwate ot nowata 2005-ta?
- Надявам се да не е по-лоша по никакъв начин.
- С Distorment да направим много по-сериозни неща. Има бъдеще тази работа, според мен!
- The Haunted. Live!
Lethe
и тази поредна тъпа шибана година мина без дядо Господ да слезе на Земята и да ми даде всички отговори ,които ШИБАНИТЕ МАЛКИ ХОРА не могат.
тази поредна тъпа година се отличаваше с това ,че всичката помия на света ми се изля на главата ,и все още се излива
този факт адски ме развеселява
_SiegfrieD_
Хмм като цяло ми беше доста гадна година,особено последната половина-няма какво да я коментирам.Иначе поне минах на неограничен wink.gif
pi4
тази година беше катастрофална. успях да си направя/представя собственото фото-шоу и да взема първите облаги (не пари) от фотография, което надхвърли целите ми
anonimna_dx
За мен тази година бе много добра в някои насоки wub.gif , а в други не чак толкова. blink.gif Запознах се с много нови хора и изживях много нови емоции,намерих добри приятели..Доволна съм.Бих могла да кажа че тази година бе една от най-хубавите ми до сега и надявам се да не е последната(поне ще се постарая да не е!) wub.gif
Death_Angel
Ми ко да кажа..тази година мина в много алкохл.Хубавите неща които направих са че се сдобрих с най-добрата си приятелка,завързах още много приятели,и всякви такива,а и бях във Франция цял месец та и от горе..а лошите,че се скарах с най-добрия си приятел и то що,щото той ме харесваше и стана един скандал,а и друго лошо,много сърца разбих тая година,аз дето съм такава душичка и това успях да направя..Ем това е общо взето biggrin.gif
giggle
Kakvo hubavo stana prez minalata godina:zapo4vaiki po hronologi4en red
po4nah vruzka v koqto ima6e i hubavi momenti,no prikliu4i,vsqko zlo za dobro
otidoh na mega qka ekskurziq s klasa si napihme se i izkarahme super
zavur6ih 9 klas dosta uspe6no
v na4aloto na vakanciqta se zapoznah s muj mi...s koito ottogava izjivqhme ebati velikite momenti wub.gif i o6te sme zaedno vupreki malkite prepqtstviq
zapoznah se s kultovite li4nosti Sw1tched wub.gif ,sep,rage,jicata,anonimna_dx,beelzebub,warrior_of_ice,alpha_prime i o6te mnooogo mnooogo punk.gif
otidoh v ispaniq s hora ,pojivqh si,na konkursa tam spe4elihme treto mqsto v kategoriqta ni,i pqh i solo...vidqh otnovo sveta
za rd-to mi se subrahme vsi4ki koito iskah da sa s men
Otidoh na koncerta na MACHINE HEAD vupreki fakta 4e ne me puskat na koncerti,koeto pravi koncerta o6te po priqten spomen!!!
i vse takiva hubavi raboti hehe

Kakvo lo6o napravih
Ahm ako se broi za lo6o fakta 4e roditelite mi ne sa dovolni ot durjanieto mi za tqhnoto old-school vuzpitanie ...tova e

Za kakvo ne mi ostana vreme
Za pove4e sre6ti i kuponi s priqtelite mi ....a ina4e tova koeto ne uspqh da napravq e da hodq po 4esto do sf,no ne zavisi ot men
ne mi ostana vreme i da peq v hora ,za koeto malko mi e guzno za6toto 4 godini pqh i vidqh svqt blagodarenie na otdadenostta na horata tam...

Kakvo me podrazni
Ima6e momenti ,v koito durjanieto na nqkoi hora me drazne6e adski mnogo..no ne mislq 4e e bilo ne6to zna4imo 6tom v momenta ne me burka;]
podrazni me fakta ,4e ne me puskat v sf po 4esto ,a kogato me puskat imam nqkvi ograni4eniq bezsmisleni...no ima vreme , dano da po4nat da me razbirat na6te prez 2005

V ob6ti linii prez 2004 stoinostnoto ,koeto napravih be6e da zatvurdq priqtelstvata si,i za purva godina ne sujelqvam za nikoq ot postupkite mi,radvam se 4e riskuvah za da postigna tova koeto imam sega;]
za 2005 6te se opitam da go zapazq,osnovno tova mi e celta tongue.gif
Beerzebub
Хехе... Готина година... готини хора.
Са е късно, а и не искам да избоявам всички (за да не изпусна някого), но задължително си струва да спомена: Дес, цялата тумба Русенци, Fight, Alekto... You make me happy!! biggrin.gif
Дано 2005 да я бие, обаче!

НО, в музикално отношение 2003-та ми допадна повече!!!
icon_headbang[1].gif headbang[1].gif icon_headbang[1].gif headbang[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.