Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Кубинки?
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5
ludspamer
Да не говорим, че са за 170лв, а през зимата едва ли вършат работа.
sgoh
E никой не е казал, че трябва целогодишно да се носят едни и същи патъци smile.gif
tmetalwarrior
Както и да е.
gadabout
Адидаските са много добри. Не си падам по точно този тип гъбоберки, но много уважавам марката и имам няколко чифта.
А аз оня ден си взех Steel 3 дупки - много е тъпо колко малко от цветовете има у нас...
Arq
Цитат(ViolentBeauty @ Apr 11 2008, 11:55 AM) *
^ Всеки чифт Стийлки се продват с два чифта връзки, ключодържател (отварачка) или запалка или няква друга дреболия, подарък happy.gif
Пък и колкото чифта връзки да ти дадът, се късат, протъркват се!

Дам убедена съм че трябва да се продават с всичко това, но все пак сме в България... ако нямаше друг чифт щях да си тръгна и без кутия laugh.gif
cunt
Предлагам за продажба чифт Wehrmacht 36ти номер, 3 дупки, метално бомбе (не от моделите с дебела подметка). Ако има интерес ще прибавя снимки.
The Torn Prince
Цитат(broken_mirror @ Apr 7 2008, 10:27 PM) *
аз просто ако настъпя някой с мойте кубинки спокойно мога да го убия... whistle.gif smoke.gif flush.gif Laie_41.gif viking.gif icon_poop.gif bounce8.gif

аз постигам същия ефек като събуя моите whistle.gif
Soldier.Of.Fortune
Цитат(ludspamer @ Dec 5 2007, 05:18 PM) *
Аз съм с Камелот и много радват bowdown.gif

Ааа не мисля, че са добри! Един приятел си купи и му издържаха месец... suicide.gif
cunt
Продавам кубинки Steel 3 дупки, черно, 36ти номер в отлично състояние.
За заинтересованите - ПМ или ICQ за повече информация.
ludspamer
Цитат(Soldier.Of.Fortune @ Sep 27 2008, 11:07 AM) *
Цитат(ludspamer @ Dec 5 2007, 05:18 PM) *
Аз съм с Камелот и много радват bowdown.gif

Ааа не мисля, че са добри! Един приятел си купи и му издържаха месец... suicide.gif

Аз издържах 1 зима засега с тях, един друг приятел ги носи ЦЕЛОГОДИШНО и им няма абсолютно нищо, за 2 години вече.
scion_of_storm
Хахахахаха, целогодишното одене с кубинки си е доста тру метълско несъмнено. drinks_drunk.gif
Vlad
Мен пък в топлото време ми е по-добре с кубинките, за зимата няма какво да коментираме. Друг е въпроса, че обикновенно ме мързи да ги връзвам и нахлузвам смръдливите кецове.
the_mess
Ние пък кубинки не носим-макаронки ФТВ! Инак немога да разбера как така се ходи лятос в горещините с кубинки! Вие луди ли сте бе дееа!?!?!?
ludspamer
Малко са тежички верно, аз лично само зимата нося, понякога малко и есента.
Deathcrush
Стиилки са мойте - през есента и зимата нямат равни! bowdown.gif
disappointed
Здавейте rolleyes.gif ! Откъде да си взема Хубави (не много Хард) Женски Кубинки .. Моля ви .. Помощщ ..
Night
Миналата година си взех от един нормален магазин за обувки едни кубинчестоподобни и съм много доволна,обаче ги слагам във възможно най-големия студ
disappointed,потърси аз дамските магазини;въпреки че не знам откъде си и какво точно разбираш под "не много хард"
Domsdey
Здравейте smile.gif
Я кажете, от къде да си взема хубави, здрави кубинки в София?
Взех си едни от метъл хевън за 120лв., те не издържаха и 2 месеца без да се изпоразлепят..
LordZombie
New Rock ?

Просто предполагам де, някой който е пробвал да каже...
Domsdey
Гледах днес страшно красиви(по мой вкус) кубинки на New Rock, обаче цената ми се видя малко нанагорна(200 паунда, по мои сметки ~450лв.), такава ли е и тук?
Domsdey
Намерих ги(new rock) в Интернет, но имат ли магазин в София?
Понеже на сайта им пише:
МАГАЗИНИ:
Сливен - пл. Левски - 0878 664 746
Варна - хотел Черно Море - 0878 664 739, и ул. Шипка 17-19 - 0878 664 743
Бургас - ул. Мара Гидик 2 - 0884 299 725
atila
Търся кубинки- 38 номер ,високи, черни с 10-20 дупки . Аз съм от Варна . skype: bns_vn
MetallicaAntiFan
Бах, аз ако тръгна да си продавам кубинките никой няма да ми ги купи... Кой ще вземе 47-8 номер кубинки?! Иначе сега са ми много неудобни, особено след като не съм ги носил десет месеца..
intercessia
Цитат(Domsdey @ Nov 22 2009, 11:26 AM) *
Намерих ги(new rock) в Интернет, но имат ли магазин в София?
Понеже на сайта им пише:
МАГАЗИНИ:
Сливен - пл. Левски - 0878 664 746
Варна - хотел Черно Море - 0878 664 739, и ул. Шипка 17-19 - 0878 664 743
Бургас - ул. Мара Гидик 2 - 0884 299 725

Имат до малките пет кьошета, улицата посока пазара, вдясно smile.gif
EvilBowlOfCereal
Някой наскоро да си е взимал Бг. Армейски? Бих бил доволен, ако някой даде отзив smile.gif
Frodo
Трябва ми актуална информация къде в софия продават маркови кубинки.По специално грипфаст,тредеър,соловеър но не изключвам и други марки.
Frodo
Моля ви, дайте ми информация.
cherryjam
Виж ТУК не са от изброените марки , но има интересни модели на сносни цени.
GeorgiLozanov
мерси доста полезна информация
Gru
За A.L.F. фенове и членове .

http://www.vegetarian-shoes.co.uk/airseal_...ck/10533_p.html

АЙ пък дано и някой от другите спаси живот.
Myst
Имам червен Steel 20 дупки от Горгон... През дупките ми влиза сняг през зимата,но да речем, че това се преживява. Зимата обаче едната обувка се разпадна точно като по картинките - зейна до половината. Закрепиха ми ги с нови винтове, бяха изпуснали старите, та в този ред на мисли - колкото и да ви е яко,никакъв hardstyle с кубинки. Иначе си ги нося и през лятото, ако сметна, че е удачно, макар че в последно време предпочитам да си ходя с кецове.
Старите ми кубинки бяха Kamelot, поживяха около три години, но пък видяха много зор, защото бях прекалено "трю", за да нося други обувки, и зиме,лете, концерти, разходки, все ми бяха на краката. И още са годни, но само за лятото, тъй като кожата преди бомбето се нацепи и пуска много вода. =)
mental
Само инвейдър и мартенс, другото не струва, кур за стийловете и кур за трутата, дето носят лятото кубинки...
MetallicA123
някой може ли да ми кажЕ какво мисли за Steel 20 дупки
unsure.gif искам да си зимам ама трябва някой да ме посъветва аз ги гледах в SUBWAYSHOP
gordost
Еми ако е за метъл гъзарията си ги вземи, моите са здрави. Втора-трета година вече...

Ама двайсет дупки... Хубаво си помисли, човек. Двайсет! Без кукички! Моят съвет е десет, максимум петнайсет.
azoteccccc
Аз имам сийлки 3 дупки, но не съм доволен от грайфера грам. На асфалт се пързаля дори, стига да е влажно времето. Също така са много големи и ми се пълнят с всякакви боклуци, особено във влажно есенно време са ужасни...
Savatage
Моите са десетки Камелот, имам ги вече от 4 или 5 години, малко кожата се е поулющила, но иначе са съвсем здрави. Преди ги носех и зиме и лете, сега малко повече ме мързи да ги връзвам и ги нося само като е мокро. По повод носено през лятото - лично на мен никога не ми е било топло и не са ми се "спарвали" краката от кубинки. Кожата е добър топлоизолатор и както пази топло през зимата, така и пази (сравнително) хладно през лятото.
Frodo
МОЛЯ ВИ,ДАЙТЕ МИ ИНФОРМАЦИЯ КЪДЕ В БЪЛГАРИЯ(ИЛИ ПО ИНТЕРНЕТ) ПРОДАВАТ МАРКОВИ КУБИНКИ.
Frodo
Ще се намери ли някоя добра душа да ми помогне?
Possessed
http://www.hiphopwear.bg/taxonomy/term/193
Frodo
Къде в София продават кубинки Dr Martens 20 дупки?
pa®tci
Цитат(Frodo @ Jul 10 2017, 07:51 PM) *
Къде в София продават кубинки Dr Martens 20 дупки?

По софийските улици си имаме предостатъчно дупки - за чий са ти още и на кубинките?
Frodo
Просто се кефя на метъл и кубинки.Надявам се някой да ми даде информация.
Frodo
Някой ще ми отговори ли?
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.