Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Кубинки?
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5
Nightwish
Има едни високи, които са с едни пружини на подметката и пак са с много железа..пак са много скъпи, не знам дали за тях говориш. Тук в Сливен съм виждала две момичета с такива. Едната е една моя съученичка, която ако ритне някой с тея обувки, може да го остави без зъби..Много тежички ми се виждат..
_SiegfrieD_
New Rock sux!Не бих сложила такъв кич!
Мое мнение smile.gif
The Forsaken
Леле, никога няма да обуя талова нещо huh.gif Не че някой ще ми разреши де, но самата мисъл за това нещо не ме привлича много много...какъв му е смисълът, много са тежки, скъпи са и са малко..ами от естетическа гледна точка...ами айде няма да кажа, че ще ме изгоните no.gif
Nightwish
Хе, не изглеждат зле отстрани..недейте си мисли, че е кой знае какво..
Аз само казвам какви съм виждала smile.gif) Малко грубички за момиче, но иначе не изглеждат лошо..дори понякога твърде примамливо ми изглеждат smile.gif)

Между другото..те тези пружини са скрити ...виждаш само една част от тях:)


И това, че аз съм виждала такива, не значи , че това е New Rock или както там се казват. Аз просто казвам, какви кубинки аз видях..Това не значи , че това представляват тези обувки:)Не си правете погрешни изводи , моля:)
Javor
Имам едни 8-9 годишни кубинки, но си ги слагам само ако съм решил да се самонакажа laugh.gif или да газя до коленете в кал ако ходя за риба smile.gif

Иначе кецовете управляват punk.gif Колкото и не-метълско да е това smile.gif
The Forsaken
Цитат
Не си правете погрешни изводи, моля

Спокойно, няма...И на мен ми се виждат малко груби, пък и сигурно са доста тежички....Хмм, за кецовете съм съгласна B) пък и кой е казал, че трябва да е метълско?
jimmy page
Цитат(Death_Angel @ Dec 24 2004, 06:31 PM)
Аз от кубинки не разбирам..обаче една приятелка си взе от един магазин долу в подлеза на НДК и са хипшер яки...за 87 кинта май ги каза..ама са върхът просто

ахам..познавам 10 човека с такива...и са 95 кинта...аз оттам си зех якето..д*ба как се изръсих тогава mat.gif
Ro6ava GarGa
изрових стара тема...гледаите и мечтаите:



саита:тук
SepulTeraHead
(Снимката е от google, просто кубинките ми са същите като тия вляво)

Ако не ми покриваха татуса щях да ги нося и лятото ас късите панталони. icon_headbang[1].gif Кубинки icon_headbang[1].gif
Nightmare
Тези на долния ред са големи изгъзици бе. Няма го бойния дух!!!
... Иначе сега си спомням wub.gif как на млади години си марширувах с едни красавци, доставени директно от поделението в Балчик, ноо умаляха ми - няма как, растем.
Slash
Абе вие добре ли сте? Българи ли сте?

Цървулите на бай Харалампи >>> вашите кубинки и панамки.

Всъщност на мен ми харесват тези...



... но на Хари няма да му седят добре. no.gif
_SiegfrieD_
Цитат(Ro6ava GarGa @ Sep 1 2005, 07:25 AM)

А,Ъндърграунда нямат грешка.Имам един чифт и наистина си заслужават цената.
П.С.Има ги в магазин "Горгон",за който не знае.
Ataegina
А знаете ли дали на всички тези подковани кубинки им е дървенка подметката? И дали изобщо съществува, от тези марки кубинки такъв модел с по-мека подметка - до степен на мекост да речем: да може да се извива?
nigga
виж
Я погледнете тук. Не вярвам на някой то вас да се хареса това, но като качество ще издуха половината от вашите 'яки' модели.
Vlad
Абе най-добре са си наще си български кубинки.Въпреки че напоследък почнаха да правят много куци модели.
Ro6ava GarGa
аз от саита на Горгон си харесах едни Steel smile.gif

http://gorgonbg.org/
cunt
^Сега чакам да доставят там малки номера и надяам се ще се сдобия с таквиз 10 дупки примерно. happy.gif
ludmnou
"Баща ми си взе някви Chamelot. И понеже той не носи такива работи, познайте кой ще ги налази. 1337 са!"" тиа Chamelot добри ли са или за ни6то не стават ???
RazorJack
Цитат(nigga @ Oct 20 2005, 04:50 PM)
виж
Я погледнете тук. Не вярвам на някой то вас да се хареса това, но като качество ще издуха половината от вашите 'яки' модели.

Всъщност тия ме кефят.
Моите са яки ама като ходя в тоя мокър сняг и пропускат вода ... та може да си взема едни такива за зимата biggrin.gif
cunt
Цитат(ludmnou @ Dec 20 2005, 02:37 AM)
"Баща ми си взе някви Chamelot. И понеже той не носи такива работи, познайте кой ще ги налази. 1337 са!"" тиа Chamelot добри ли са или за ни6то не стават ???

Имат ебаси подметката поне тез които сега се предлагат. Няква даеа дебелата.
SepulTeraHead
Не виждаш ли, че съм написал "1337 са"???? Кво повече да ти се каже?
Vlad
Аз имам някви Камелотки и освен че им е мноо мека подметката други оплаквания немам rolleyes.gif
†MidiaN†
Скромният ми вкус просто не позволява да разбирам от кубинки ; )
Но определено ми е приятно да гледам другите как се кефят на кожени чорапогащници ; )
`Xandria`
Цитат(†MidiaN† @ Dec 21 2005, 11:05 PM)
кефят на кожени чорапогащници ; )

blink.gif ама че определение
иначе от сайта на Горгон незнам кое по-напред да избера,всички ме радват cool.gif
dosmos
Цитат(SepulTeraHead @ Dec 20 2005, 10:42 PM)
Не виждаш ли, че съм написал "1337 са"???? Кво повече да ти се каже?

E KOPELE KVO 6te re4e 1337 sa ???????????????? suicide.gif suicide.gif
gad
http://www.urbandictionary.com/define.php?term=1337

първия резултат от google
Dragon's Bride
Цитат(`Xandria` @ Dec 22 2005, 08:55 AM)
иначе от сайта на Горгон незнам кое по-напред да избера,всички ме радват cool.gif

не е въпроса да те радват, а да видиш дали ще са ти удобни, за колко време ще си ги нанизваш, колко тежат и колко студ ще ти държи металното бомбе и още мноооого подобни неща wink.gif
`Xandria`
Цитат(Dragon's Bride @ Dec 28 2005, 09:43 PM)
Цитат(`Xandria` @ Dec 22 2005, 08:55 AM)
иначе от сайта на Горгон незнам кое по-напред да избера,всички ме радват cool.gif

не е въпроса да те радват, а да видиш дали ще са ти удобни, за колко време ще си ги нанизваш, колко тежат и колко студ ще ти държи металното бомбе и още мноооого подобни неща wink.gif

Точно това е въпроса,много ясно че трябва да е и удобна обувката и топла,това се подразбира,но това не значи,че трябва да е някоя грозотия,и да,всички ми харесаха happy.gif .Иначе мерси че каза,никога нямаше да се сетя. wink.gif
cunt
След месеци лутане хаха успях да се снабдя с едни steel boots (моя номер дори). Радвам се (след ходенето с кецове из снега). Има си преимущества- не е мокро, няма травми на пръстите след посещение на места с много хора...хахх
xskacorex
syotvetno ima travmi za vuprosnite mnogo hora, koito ne sa s kubinki..
cunt
Не настъпвам бабите в трамвая.
SepulTeraHead
Цитат(dosmos @ Dec 26 2005, 05:19 PM)
Цитат(SepulTeraHead @ Dec 20 2005, 10:42 PM)
Не виждаш ли, че съм написал "1337 са"???? Кво повече да ти се каже?

E KOPELE KVO 6te re4e 1337 sa ???????????????? suicide.gif suicide.gif

Абе яки са. Железни са. Здрави са. Като се спънеш в стълбите, се чудиш дали не си строшил стълбите ебати. icon_headbang[1].gif
Кубинки
Много хубаво въздишате по кубинките, но сега е разбираемо, зима е. Ала широкоизвестно е, че много от метълите носят кубинки и през лятото. Вие носите ли ги тогава и въобще какво е мнението ви за това явление - хора да се движат с 5 килограмови тежести на краката при 30-40 градуса температури?
SepulTeraHead
Правил съм го 1-2 пъти. Не е фатално.
Blashyrkh
Изобщо не е. Не че го правя редовно, но за няколкото пъти в които съм го правил, просто е малко задушно на краката. Ходенето с дебели чорапи е по-кофти. Освен това повечето от тия кубинки са супр тънки - има си летни, има си зимни.
SepulTeraHead
^ Именно. Чорапите са по-зловещи.
ivomag
Цитат(Кубинки @ Dec 29 2005, 10:11 AM)
Много хубаво въздишате по кубинките, но сега е разбираемо, зима е. Ала широкоизвестно е, че много от метълите носят кубинки и през лятото. Вие носите ли ги тогава и въобще какво е мнението ви за това явление - хора да се движат с 5 килограмови тежести на краката при 30-40 градуса температури?

Разбира се,че нося кубинките и през лятото,а само в случайте,когато съм с колелото съм с кецове!Да си призная свикнал съм с тях и не ми пречи жегата,дори напротиф,ако си със свесни чорапи,дори ми е хладно с тях!
blood_freak
Даже кецовете или маратонките повече спарват от едни кубинки от естествена кожа без подплата вътре.. носил съм такива цяло лято и си е много по добре от колкото да тръгнеш с кецове или маратонки.
lilit
ПОСЛЕДНИТЕ ,КОИТО СИ ВЗЕХ И СЪМ МНОГО ДОВОЛНА СА NEW ROCKР НЕ СА МНОГО ТЕЖКИ ,13 ДУПКИ И ТОВА УДОВОЛСТВИЕ СРЕЩУ 270 ЛЕВА, НО СЕГА МАЙ СА НАМАЛЕНИ
_SiegfrieD_
Ню Рок са цигания...
Dragon's Bride
Цитат(`Xandria` @ Dec 28 2005, 07:57 PM)
Цитат(Dragon's Bride @ Dec 28 2005, 09:43 PM)
Цитат(`Xandria` @ Dec 22 2005, 08:55 AM)
иначе от сайта на Горгон незнам кое по-напред да избера,всички ме радват cool.gif

не е въпроса да те радват, а да видиш дали ще са ти удобни, за колко време ще си ги нанизваш, колко тежат и колко студ ще ти държи металното бомбе и още мноооого подобни неща wink.gif

Точно това е въпроса,много ясно че трябва да е и удобна обувката и топла,това се подразбира,но това не значи,че трябва да е някоя грозотия,и да,всички ми харесаха happy.gif .Иначе мерси че каза,никога нямаше да се сетя. wink.gif

dry.gif ай, без тоя тон можем да минем а?
Питаш - отговарям ти...
Кво да ти кажа ми аз имам такива и такива и да ти пусна по 2-3 снимки в профил и анфас...и ударихме хилядарката..
Ми те всичките са еднакви - кубинки като кубинки
Това, което е важно според мен е да решиш: колко често ще ходиш с тях, колко да са високи като навръзване и т.н.
Цвят и марка най-лесно се избира
Сега си има всичко /или поне почти всичко/- има и Мартенси /не гръчки или турски/, и Стийл-а ни е хубав и ъндърграунда...
А по въпроса за топленето- някой яко те е излъгал - кубинки с метално бомбе не топлят - кое да те стопли металното бомбе или кожата- тц! вършат работа щото изолират
И като казах изолират се сетих важно за мен е също дали езика им е цял- едно е да е цял и да си джвакаш в локвите, друго е да не е..
Та такива ми ти работи...

п.п. @ Зиги,
"Ню Рок са цигания... "
за тва сме на едно мнение!

със здраве!
`Xandria`
Цитат(Dragon's Bride @ Jan 3 2006, 01:23 PM)
dry.gif ай, без тоя тон можем да минем а?
Питаш - отговарям ти...

НЕ СЪМ ПИТАЛА за 1000-та качества на кубинките, просто изрaзих възхищението си от сайта на Горгон, от където и започнаха дългите ти постове за предимствата и недостатъците им, което не ме вълнува! bye.gif
Nikola Bathory
Аз имам NEW ROCK, много са готини! Същите, като тези, които носят Cradle OF Filth! cool.gif
SepulTeraHead
Цитат(Nikola Bathory @ Jan 4 2006, 07:06 PM)
Cradle OF Filth!

bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
Blashyrkh
А същия грим носиш ли???? laugh.gif biggrin.gif
Ol' Skull
Нека отбележим, че Steel са едни да-му-еба-майката мъчни кубинки за стягане.
Magesnik
Aз съм намислил едни такива да си купя някой ден, но да видя кога ше събера пари.
Bloody_Dark
за мене ето това са кубинките ! -> http://img70.imageshack.us/img70/366/baro01a1lz.jpg
http://img222.imageshack.us/img222/2113/baro03c8ru.jpg
ама за тях само ще си мечтая crying.gif въпреки че вече събирам пари и цяло лято ще работя за да мога да си купя поне едните
Тези ги изрових от google biggrin.gif
Vaskes
Ходих да си търся кубинки преди няколко дни, но безуспешно. Магазинът, който предполагаемо се намира около пресечката на Ангел Кънчев и Солунска така и не го намерих (за по-сигурно минах по целия участък на Солунска между Граф Игнатиев и Витошка и по половината Ангел Кънчев, но пак нищо не видях). Имаше магазини за обувки, но там не се продаваха кубинки. В Горгон пък нещо не ми харесаха Steel-ките, които предлагаха в момента. До магазина на Мария Луиза и Цар Симеон още не съм ходил, но сестра ми си взе едни Rangers преди време оттам, които се скапаха за нула време, та съм леко предубеден.

Та някой има ли идея откъде мога да си намеря някакви качествени кубинки, че старите вече за нищо не стават, а иде зима smile.gif
Като модел съм се ориентирал към нещо като това, което показаха Peter и Magesnik:

alpha prime
военен склад ...аз не нося такива лайна мааедин приятел ползва чичо си полковник да му зима кубинки
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.