Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: KAK PREKARAH NOVA GODINA
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
LEVSKAR4ETO_
tradiciata vinagi e povelqvala nova godina da bade praznik za vsi4ki narodi. navsqkade praznyvat makar i razli4no tyk tame.az naprimer bqh do 12 s semeistvoto i bratov4edite.sled tova s edni priqtel4eta 3-4 prodaljihme qdeneto i
pieneto v moqta staq i sled tova ytidohme v edno zavedenie v kvartala.tam si be6e
dosta smisal pesni tanci hybavo nastroenie i mnogo mnogo alkohol:P izkarahme
dokam 7 i ottam az li4no si legnah pak 2-3 ytidoha nqkade na kafe smile.gif
Blashyrkh
Вечеря със семейството - традиция
Преди и малко след Посрещането - у приятели
След това болен с температуа в леглото вместо на следващия купон, без да съм опитал любимата ми ракия специално за случая, и без да са свършили пиратките - не е традиция (но с моя късмет не се съмнявам mat.gif ranting.gif )
_SiegfrieD_
Аз съм с бронхит,така че не ми беше особено интересно.Поне тръгнах да се оправям,мисля...
giggle
A nqmam nikakvi oplakvaniq...Kakto trugna purviq den dano i cqlata godina da e taka tongue.gif
v 9 izlqzohme otvku6ti i kum kupona s priqtelite ..
no nqma6e da bude tolkova hubavo ,ako muj mi ne be6e do6ul v rs.... wub.gif
Svetyl
Pa az draifah smile.gif Anyway........
icon_headbang[1].gif 2005 icon_headbang[1].gif
synchu
махнаме си главите...just like every new New Year...wink.gif
айде ЧНГ на всички smile.gif
drinks_drunk.gif
Jicata
Наруших традицията smile.gif Бях в Пловдив от 31-ви до днес и с xabbathx, rage` и компания цепнахме яко biggrin.gifD drinks_drunk.gif
````````
Iskarhame veselo..kakto vsqka nova godina. Mnogo tanci..mnogo qdene...mnogo piene... e ne 4ak tolkova mnogo:) I samo leki4ko syjalqvam 4e ni domyrzq da otidem do cnetyra..mojeh da vidq suma poznati:))) Da ni e 4estita novata godina... i dano kysmeta mi da se sbydne..Myrzel!:"))

A va6ite kysmeti?
Crafter
Падна ми се нова жена деба...

аве тука няква традиция ли е да ми се трият постоевте деба...
The Metal Dragon
Скъсахме се да се хилим общо взето цяла вечер (нощ), ама то може и от препиване да беше.... с кола.... Все едно. Не можахме обаче да излезем и на улицата, щото съседите организираха Третата Световна там, ама гледката и от балкона беше готина.... добре че не се задуших с целия тоя пушек наоколо. SPARK
А като го подкарахме на Замунда -- цяла вечер. Тия хора са големи веселяци (оказа се).

Цитат
A va6ite kysmeti?

Книжките, книжките -- ще пада писане тая година!! cool.gif
melhaer
Аз първо бях на вечеря с приятели, после в суингин хол, където си махнах главата, най накрая се прибрах. Беше забавно нищо, че нямам много ясни спомени - освен че няколко мацки ми бъркаха под шотландкста пола,з а да видят дали имам гащи:)
falio`
Цитат(Jicata @ Jan 2 2005, 11:17 PM)
Наруших традицията smile.gif Бях в Пловдив от 31-ви до днес и с xabbathx, rage` и компания цепнахме яко biggrin.gifD drinks_drunk.gif

дам .мн яко. и на 1ви даже в стамболииски при PURETOOOOOOOOO0O0O00O0O0o0o0o0o0O0O0O0OOOOOO wub.gif wub.gif .
p.s. radfam se 4e na kupona v dan4o imashe tolkfa mnogo vegetarianci maina. a hladilnika imashe nekfi mesa super super. no v stm beshe mn qko. lom!
lubaka
1) металистично icon_headbang[1].gif headbang[1].gif punk.gif
2) drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif
alpha prime
на гости в Радомир на едни приятелчета ...
мятъл ... мазало ... простотия icon_headbang[1].gif
Dragon's Bride
Цитат(melhaer @ Jan 3 2005, 09:20 AM)
освен че няколко мацки ми бъркаха под шотландската пола,за да видят дали имам гащи:)

ихааааааааааааа
туй не ми го каза
а не замръзна ли бре SPARK
xskacorex
Цитат(Jicata @ Jan 2 2005, 09:17 PM)
Наруших традицията smile.gif Бях в Пловдив от 31-ви до днес и с xabbathx, rage` и компания цепнахме яко biggrin.gifD drinks_drunk.gif

<ilcheto>...Jica ti cepna nai mnogo kopele MAINA icon_headbang[1].gif
Jicata heavy metala Maina hehe cunki w00t.gif w00t.gif
ThrashIsNotDead
Аз не помня...
The Jolly Roger
На 31 бях на Батемберг с народа и тия около меннакрая бяха целите в шампанско. После 1 час и 20-30 минути след началото на новата година бях във Владая у един приятел(не питайте как; аз не плащах таксито biggrin.gif ) Луд купон,много народ, много пиене и много други хубави (доста красиви между другото) преживявания evil.gif , ама ми дойде множко. Особено след като продължихме на сутринта в чест на двама или трима Василовци(точен брой така и не установих). Втори януари го прекарах като алкохолно зомби. tongue.gif
Ignath
napih se kato gqur s razni priqteli mqtahme piratki edin be6e donesyl pistolet strelqhme malko posle pak pihme i povry6tahme i posle zaspah male o6te me boli glavata drinks_drunk.gif

ot banicata mi se padna drinks_drunk.gif
Feanor`
icon_headbang[1].gif drinks_drunk.gif icon_headbang[1].gif
giggle
Na men mi se padna putyvane v 4ujbina i nova liubov,
na sw1tched mu se padna murzel i u4astie v big brother hheheh headbang[1].gif
AncientWisdom`
1vo s nashte vkushti a sled tova v edin priqtel cqla nosht drinks_drunk.gif icon_headbang[1].gif zdravo izbushvane stana !
PIHME DO KAM 7 SUTRINTA A POSLE IZLQZOHME SHTOTO IMAHME SRESHTA NA PAMETNIKA S DRUGITE FENOVE I SE SABRAHME OKOLO 50 4OVEKA (MOJESHE I POVE4E AKO BQHA DOSHLI SI4KI DETO OBESHTAHA) i taka ne sprehme da kurkame do kum obqd ,be beshe super !
Death_Angel
Ммм както обикновенно на масата с мойте любими родители thumbdown.gif пийвайки славно и хапвайки пак славно..докато баща ми не реши да спи както обикновенно и аз отидох да гледам Тайният прозорец.И след това в 12 без десет изпуших една цигара с мисълта"Това е последната цигара за тази година"защото тряяше да спирам цигарите ама като винаги само трябваше..и после пийнах една чашка шампанско преко сили.И после гледах мълчанието на агнетата до към 1и30 и заспах щот майка ми реши така,че тряя си лягам ranting.gif И на 1ви вместо на метъл Рд бях на Мелник баму подигравката,беше изумителна тъпотия целия тъп,тъп,тъп ден е след тва слушах най-добрата ми приятелка как се е забавлявала цяла нощ..бах и както винаги ТЪПОТИЯ ДО ШИЯ ranting.gif ranting.gif ranting.gif thumbdown.gif ranting.gif ranting.gif
LEVSKAR4ETO_
death angel kakto kazvat horata vsqko zlo za dobro taka 4e ne mislq 4e ima koi
znae za kakvo da se qdosva6(osobeno kato gledam i drugite kak sa izkarali a
nai lo6oto koeto moje da se sly4i na 4ovek na 31 dekemvri e da bade bolen:(
no btw pozdravlenia za filma koito si gledala (mal4anieto na agnetata) ne znam
dali ti e haresal no tova e edin ot lubimite mi filmi smile.gif hybavoto na praznika e da
go po4yvstva6 kato praznik a ne nov povod da se otreje6 taka 4e da ne pomni6
ni6to posle cool.gif

p.s. v4era se vidqh s edin priqtel koito mi razkaza kak e prekaral novata godina-
piinal s tehnitev tqh do 12 i v 12.30 si legnal smile.gif
Alekto
Mnogo dobre...kato izkliu4im,4e ni se skapa uredbata...no alkohola pomogna da otpusnem medenite si glas4eta SPARK kum 1:30h otidohme na klub ta da 4uem i drugite talanti kak se opravqt s peeneto smile.gif
Sw1tched
Mi az bqh s "zhena mi"
...................................................................................................
.............................................................. wub.gif ..parvite 3-4 4asa na 2005 bqha super qki
Death_Angel
Цитат(LEVSKAR4ETO_ @ Jan 5 2005, 06:45 PM)
death angel kakto kazvat horata vsqko zlo za dobro taka 4e ne mislq 4e ima koi
znae za kakvo da se qdosva6(osobeno kato gledam i drugite kak sa izkarali a
nai lo6oto koeto moje da se sly4i na 4ovek na 31 dekemvri e da bade bolen:(
no btw pozdravlenia za filma koito si gledala (mal4anieto na agnetata) ne znam
dali ti e haresal no tova e edin ot lubimite mi filmi smile.gif hybavoto na praznika e da
go po4yvstva6 kato praznik a ne nov povod da se otreje6 taka 4e da ne pomni6
ni6to posle cool.gif

p.s. v4era se vidqh s edin priqtel koito mi razkaza kak e prekaral novata godina-
piinal s tehnitev tqh do 12 i v 12.30 si legnal smile.gif

Е мерси,твоя пост много ме зарадва:)Много ти тенкс.А колкото до филма И мен много ми харесва ама все не мога да го гледам като хората,защото все правя нещо ph34r.gif /готвя..например..??/
Injudicator
Аз много весело си прекарах ама за малко да не се взривим в едни протехники.Имаше някво кат бомба дето се слага в голяма тръба,пали се то хвърчи високо нагоре и после гърми яко.Та един идиот взе че го запали и го изпусна на земята и аре кат по филмите всички се разбягаха.Гръмна си доста силнично за обикновен фойерверк.Навсякъде огън,искри светлина(кат малка граната)... icon_headbang[1].gif абе весело...
ivomag
Mi kak mina,s napiwane i dori nito edin kasmet ne mi se padna ot banicata!Gadost!No kwo da se prai,edni s kasmet,edni s nowo gadge, a az s mahmurluk!
Snowwhite
Аз пък го подкарах екстра!!!На 31-ви у нас с маман до 12 и малко,след това с едни кретеноидни приятели и любимия в "Уго"...На връх първи през деня се съсипах от секс, drinks_drunk.gif и лютички бирени фъстъчки!!!И изобщо - не съм очаквала да изкарам и наполовина толкова добре.Това ми беше най-смръхленото предновогодишно настроение и тотално бях оте*ала надежди за празниците.А то какво излезе...
wub.gif .. wub.gif .. wub.gif .. wub.gif .. wub.gif .. wub.gif .. wub.gif .. wub.gif .. wub.gif .. wub.gif .. wub.gif .. wub.gif .. wub.gif .. wub.gif .. wub.gif .. wub.gif .. wub.gif .. wub.gif
За всички, на които им се и за тези, на които не им се падна " wub.gif " от баничката ! ! ! До догодина ! ! !
Sw1tched
Цитат(Snowwhite @ Jan 16 2005, 12:54 PM)
На връх първи през деня се съсипах от секс, drinks_drunk.gif и лютички бирени фъстъчки!!!

super.gif Аз пък не се сетих за бирени фъстъчки laugh.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.