Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Хайде едно здрасти и от мен
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Angermeans
Ето ме и мен.

Преди пишех предимно в чужди форуми, но напоследък съм се развихрил и из родните и си викам дай да се обадя и тук, да видим как вървят дискусиите wink.gif
Някои от тук ги знам от други форуми и т.н., че и "на живо" (Sturmfuhrer, sw1ched...)

Любими стилове - може да се каже, че слушам каквото ми допадне, стилове трудно мога да кажа smile.gif Но по-екстремния метъл преобладава донякъде wink.gif
Най-любими групи: My Dying Bride (Uber alles !), Ulver, Katatonia, Anathema, Celestial Season, Death, At the Gates, Carcass, Enslaved, Freak Kitchen, Killswitch Engage, Nevermore, Portishead, Megadeth и т.н.

Това е, в общи линии...
Lethe
добре дошъл
my dying bride ... wub.gif
InsArtTure
Няма как да не те приветствам с "Добре дошъл", при положение, че по-екстремният метъл преобладава и те радват групи като My Dying Bride+At The Gates!!!

!!!HAIL!!!
Alekto
Dobre do6ul !
icon_headbang[1].gif Anathema & My Dying Bride icon_headbang[1].gif
AncientWisdom`
icon_headbang[1].gif Dobre doshal !
SepulTeraHead
Ника ти от албум на Strife ли идва?
Sw1tched
Оо и тука се заварваме tongue.gif . Яко KsE, Caliban и т.н. да дъниш headbang[1].gif и да дойдеш на 26-ти на концерта ни !
Crafter
Добре дошъл.
Ама защо Мегадет на последно място ве wink.gif

А защо на живо в кавички? Да не би Денис да е бил умрял като си го видял хахахахах
Angermeans
Sw1tched - Къде ви е на 26ти концерта ? Много ясно, че ще съм там !

SepulturaHead - Мда, преди години им бях голям фен. И още съм им де wink.gif , въпреки че не останаха много хардкор групи, на които наистина да се кефя.

Sturmfuhrera - Денис-рязания-пенис да не се обажда tongue.gif
Dragon's Bride
привет и от мен bye.gif
Sw1tched
Ми в клуб кокарача (ул. Леге 10) ..тепърва ще пускаме 9825792 теми по случая в всякакви форуми, сайта ни е почти завършен също.
Snowwhite
Цитат(Angermeans @ Jan 5 2005, 11:36 PM)
Някои от тук ги знам от други форуми и т.н., че и "на живо" (Sturmfuhrer, sw1ched...)

А мен...Защо ме забравяш?!? ranting.gif Аааааааааа - не!!!Така вече ще се скараме!!!Всеки бърза да пикае!!!
Angermeans
Бе аз чак после видях, че двамата със Сънчо също сте тук smile.gif Даже той Сънчо от доста време си е акостирал човека smile.gif
Death_Angel
Ам здрасти smile.gif Добре си дошъл във форумченцето...smile.gif))Само такива ли групи слушаш?.Нещо полекичко huh.gif пуу никъде не мога да си намеря сродна душа ohmy.gif
Angermeans
Чети бре скъпа, казах, че екстремния метъл донякъде преобладава, което обаче не значи, че само екстремен метъл слушам smile.gif

Виж групите, които съм споменал - примерно Portishead. Те са просто дет/грайнд отвсякъде tongue.gif
С Anathema, Katatonia и Ulver визирам цялото им творчество, а и на 3те групи в последните години изобщо не го свързвам с тежката музика smile.gif
falio`
Цитат(Angermeans @ Jan 6 2005, 01:36 AM)
......Portishead....

wub.gif

welcom
Crafter
Цитат(Death_Angel @ Jan 8 2005, 09:30 PM)
Ам здрасти smile.gif Добре си дошъл във форумченцето...smile.gif))Само такива ли групи слушаш?.Нещо полекичко huh.gif пуу никъде не мога да си намеря сродна душа ohmy.gif

Мацка, молим ти се, преди да си намериш сродна душа, пиши с нормален шрифт... както казваше един човек от тоя форум:

Ти не си нищо повече от мен за това ще те банна

хахахахахахахах
SepulTeraHead
Цитат(Angermeans @ Jan 8 2005, 09:59 PM)
Чети бре скъпа, казах, че екстремния метъл донякъде преобладава, което обаче не значи, че само екстремен метъл слушам smile.gif

Виж групите, които съм споменал - примерно Portishead. Те са просто дет/грайнд отвсякъде tongue.gif
С Anathema, Katatonia и Ulver визирам цялото им творчество, а и на 3те групи в последните години изобщо не го свързвам с тежката музика smile.gif

Пич, тя е на 13 сигурно и слуша само Nightwish. Кво и се обясняваш въобще? Половината от тия групи дори имената не им е чувала.
abductor
Всъщност и аз се учудих бая как така пича е споменал Portishead между Nevermore и Megadeth... Иначе са интересна група, но някак си не се вързват стилово smile.gif .
С тебе очевидно не се се познаваме, така че добре дошъл и от мен!
alpha prime
hallo
adski hail
Death_Angel
Цитат(Sturmfuhrera @ Jan 9 2005, 03:53 PM)
Цитат(Death_Angel @ Jan 8 2005, 09:30 PM)
Ам здрасти smile.gif Добре си дошъл във форумченцето...smile.gif))Само такива ли групи слушаш?.Нещо полекичко huh.gif пуу никъде не мога да си намеря сродна душа ohmy.gif

Мацка, молим ти се, преди да си намериш сродна душа, пиши с нормален шрифт... както казваше един човек от тоя форум:

Ти не си нищо повече от мен за това ще те банна

хахахахахахаха



Пич, тя е на 13 сигурно и слуша само Nightwish. Кво и се обясняваш въобще? Половината от тия групи дори имената не им е чувала.

"Мацка"Тогава с какъв шрифт да пиша?Какво ми е на тоя шрифт,а?И кво бан,а?Ми хубаво на твоите заповеди бе!Казвай с къв на м.... си шрифт да пиша тогава???


Ам на 13 значи,а?Ми не малко на 16 бия,ама все в г..!Плюс това не мога да кажа,че знам всички тея групи които са писани из целия форум,може би знам 1/2от тях.Тва че слушам Nightwish или Rammstein или Iron Maiden,или може би Crematory някъв проблем ли е?!
Crafter
Не мацка, това с банна беше шега с двама от форума... единия от тях е пълен идиот, а другият просто прекалено бързо се хваща на бъзици... как да е...


С тоя шрифт е далеч по-добре smile.gif

Айде със здраве и молим ти се не ми крещи така (знаеш за какво говоря), молим ти се smile.gif

Айде некой ден имаш еднабира от мен и тейк ит ийзи (щото иначе боли wink.gif )
InsArtTure
Цитат
Ам на 13 значи,а?Ми не малко на 16 бия,ама все в г..!Плюс това не мога да кажа,че знам всички тея групи които са писани из целия форум,може би знам 1/2от тях.Тва че слушам Nightwish или Rammstein или Iron Maiden,или може би Crematory някъв проблем ли е?!


Абе може и проблем да е ,щото ние тука се славим с това, че слушаме много и разнообразни групи,ха,ха,ха biggrin.gif

А иначе Angermeans-кой е този на аватара? Любопитно ми е.
pi4
наистина е есктремно: от portishead до megadeth. а deep purple слушаш ли? те са някъде по средата...
Wolfheart
Добре дошъл

Anathema, Death, At the Gates, Killswitch Engage, Nevermore
_SiegfrieD_
Ех,как обичам леките закачки в тия теми tongue.gif
Здрасти.
Angermeans
А аз пък обичам шоколад biggrin.gif

InsArt†ure - Лейн Стейли от Alice in Chains (Почина от свърхдоза преди почти 3 години)
KpuTukA
Bill Hicks:See I think, drugs have ddone some good things for us. I really do. And if you don't believe drugs have done good things for us. Do me a favor, go home tonight, take all your albums, all your tapes, and all your CDs, and burn them. 'Cause you know what? The musicians who made all that great music that's enhanced your lives throughout the years were Reeeeeeeal fucking high on drugs.-

но шита си остава

...и кой по дяволите не знае Лейн blink.gif кой не е чувал за него smile.gif
ivomag
Е и аз се доредох най-сетне да ти кажа официално здрасти!Радва ме,че тук срещам сродна душа,която да слуша и Alice In Chans! drinks_drunk.gif
Dead`blue`eyes
Здравей! bye.gif
Ей ivomag ти се радваш на всеки, тва е добре!Добър човечец tongue.gif. Как си?
falio`
коя смяна си?
Angermeans
^

super.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.