Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Izcepki
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
AncientWisdom`
Maiko mila horata v doseshtate se v koi forum vseki put kogato vlqza me razsmivat vse pove4e i pove4e ! Vijte neshto interesno sigoren s`m 4e nikoi ne go e znael ! :
По принцип не съм голяма фенка точно на дет метъл-а, но всеки има скрити страсти и моята със сигурност е Ancient.Не знам дали е пускана тема за тях,но дори и да е, не я намерих,така че... Ако тука има фенове хайде да споделите какво ви харесва и какво не,какво мислите за членовете на бандата,а и едно последно въпросче - Копират ли някоя друга дет метъл банда според вас?

На мене лично най-любимия ми техен албум е Proxima Centauri (и най-вече The Witch по обясними причини ,а и защото Jesus Christ я писа песничката), но и God Loves the dead не е никак за изхвърляне!

И въпреки,че Aphazel е сякаш водещо лице аз продължавам да държа на Божия син
_SiegfrieD_
Аз защо влизам в metalbg.com мислиш laugh.gif
Beerzebub
Темите с малко/много хумор (или просто опит за такъв) са за "Вицове".

Иначе тая май е поредната която ще се заключи... bye.gif

И как на някои не им писна да си вдигат самочувствието по този начин! SPARK
lubaka
blink.gif Ха тия Ancient не ги ли пишеха блек а? Това да не е виц форум ?
Ignath
hahahaha basi izcepkite edin priqtel vednyj kato se napihme kaza 4e manowar sa pederasi ahahahahhaha
Sw1tched
Цитат
hahahaha basi izcepkite edin priqtel vednyj kato se napihme kaza 4e manowar sa pederasi ahahahahhaha

Изцепка е ..факт. Но не защото пича е казал че са педераси, а защото ти е смешно че е отбелязал очевидното. biggrin.gif
Ignath
kopele kvo im e pedalskoto ebati onoq be6e ebati typaka vij gi kv sa myje pio6kata ti edva li e golqma kato na demaio govori kato ima6 pokritie na prikazkite osven tva te sa kralete na metyla i ne se ebavai s tqh
Svetyl
TOWA che Joey deMaio e rekordior po poredni masturbiraniq, towa che manowar se afishirat za krale na metala, towa che muzikata im e lesno smilaema ne gi prawi krale smile.gif Pich i az bqh taka priznawam, no ot dosta wreme weche sym "otkazal" Manowarskite gluposti. Orientirai se kym neshto po-dobro(Maiden, Judas, Edguy, Metalium etc.)
Blashyrkh
Значи всички които не слушат Manowar твърдят че те са педераси. Не мога да си обясня защо. Може малко да се вживяват и да се правят на "виж ме кой съм аз", но определено са най-добрата Heavy Metal група по мое мнение.
Ако имате нещо против тях го изразете като критика на творчеството им, а не с обиди по сексуалната им ориентация!
AncientWisdom`
Цитат(Beelzebub @ Jan 6 2005, 05:24 PM)
Темите с малко/много хумор (или просто опит за такъв) са за "Вицове".

Иначе тая май е поредната която ще се заключи... bye.gif

И как на някои не им писна да си вдигат самочувствието по този начин! SPARK

Ti mai si reshil da ne se otkazvash i postoqno da se zaqjdash s men ????
E sorry ama neznam kuv ti e problem ne smqtam 4e si digam samo4uvstvieto zashtoto tova koeto go imam mi e napulno dostatu4no ! thumbdown.gif
giggle
I kude po to4no sa izcepkite....
Sw1tched
Цитат(Blashyrkh @ Jan 7 2005, 09:09 AM)
Значи всички които не слушат Manowar твърдят че те са педераси. Не мога да си обясня защо.

Първо на Ignath да отговоря...т'ва че на някой му е голяма оная работа не го прави хетеросексуален wink.gif .

А за Blashyrkh ...ако не заключат темата навреме SepulTeraHead ще ти постне достатъчно снимки в подкрепа на тази теза headbang[1].gif Manowar headbang[1].gif

или както форума преобразуваше тази дума на "I'm a fuckin retard" biggrin.gif
lubaka
Какви са тия безмислени спорове, всеки има право на избор.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.