Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: 6te ima li report ot 'Eternal Winter Storms'04 Dob
.::Metal World::. Форуми > .:: Metal World ::. > .:: Metal World ::.
agarchist
^te imali reportaj ot fest w Dobri4? Be6e dosta ma6taben i dobur kato sound... a puk ima6e raznoobrazni stilowo grupi...
AncientWisdom`
icon_headbang[1].gif drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif Grupa X , Staro Zlo , Morga !
alpha prime
ochebrykno ne ...
za6to kato ste tolkowa napred w nemuzikata ne napi6ete tezi koito ste prisystwali kogato iskate adski polojitelni ocenki za sebe si wink.gif bye.gif
btw w drqnowo ima6e ebati qkite heavy grupi icon_headbang[1].gif samo agar... mi kaje6 koi to4no sa 6te ti blagodarq blink.gif
az razbrah 4e ni6to ne razbiram no wse pak mi dai urok po heavy metal grupi laugh.gif
AncientWisdom`
Цитат(alpha prime @ Jan 18 2005, 05:13 PM)
ochebrykno ne ...
za6to kato ste tolkowa napred w nemuzikata ne napi6ete tezi koito ste prisystwali kogato iskate adski polojitelni ocenki za sebe si wink.gif bye.gif
btw w drqnowo ima6e ebati qkite heavy grupi icon_headbang[1].gif samo agar... mi kaje6 koi to4no sa 6te ti blagodarq blink.gif
az razbrah 4e ni6to ne razbiram no wse pak mi dai urok po heavy metal grupi laugh.gif

Amm.. statiqta ti za drqnovo si beshe ubava we kvo ti puka mn qsno primerno 4e prasil ot grupa x she kaje 4e zaslujava 11/10 po desetobalnata sistema
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.