Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Morgul - харесвате ли ги?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Blackhearted_Angel
Nqkoi slu6a li Morgul ot was?wpe4atleni li ste ot The Horror Grandeur?ako ima takiwa,kajete mi za nqkoq grupa, koqto pone malko se doblijawa po stil s Morgul...
Blackhearted_Angel
sorry za gre6kata po-skoro hareswate li go...smile.gif)a ne gi SPARK biggrin.gif
Beerzebub
Аз лично много харесвам музката на Jack Ripper.
Има гениални идеи в музиката му.

Чуй Hollenthon. Не че има много общо с Morgul, но предполагам, че ще ти допадне.
Ето линк!
_SiegfrieD_
Интересна музика,но определено цигулката е инструментът,който най-много ми лази по нервите.Иначе The Horor Grandeur не е лош албум,а песента която най-много ми допада е The Murdering Mind.
Hellveto -пак солопроект,но този път на поляк, е интересен оркестрален паган блек метъл.Не че има много общо с Morgul,но не е лошо да се чуе.
Blackhearted_Angel
Цитат(_SiegfrieD_ @ Jan 19 2005, 03:31 PM)
Интересна музика,но определено цигулката е инструментът,който най-много ми лази по нервите.Иначе The Horor Grandeur не е лош албум,а песента която най-много ми допада е The Murdering Mind.
Hellveto -пак солопроект,но този път на поляк, е интересен оркестрален паган блек метъл.Не че има много общо с Morgul,но не е лошо да се чуе.

Dobre,mersi 6te prou4a Hellveto,moje i da me izkefi.Ami az mn se kefq na pesnite Cassandra's Nightmare,The Murdering Mind i The Horror Grandeur-awe tzeliq album mi dopada dosta.
Blackhearted_Angel
Цитат(Beelzebub @ Jan 19 2005, 11:45 AM)
Аз лично много харесвам музката на Jack Ripper.
Има гениални идеи в музиката му.

Чуй Hollenthon. Не че има много общо с Morgul, но предполагам, че ще ти допадне.
Ето линк!

Blagodarq ti 6te gi proslu6am smile.gif
Lord_Azerath
Аз съм слушал Morgul преди време, включването на цигулките е много добра идея.
AncientWisdom`
Parody of The Mass & Lost in Shadows grey..
Tiq 2 albuma na Morgul kurtqt !
Hollenthon naistina e mn qko az za sajalenie s`m slushal 2riq album ! headbang[1].gif
ivomag
Аз не ги бях слушал преди тази тема,но се постарах да ги чуя,и не само това а си ги записаш и сега Parody of The Mass ми се върти почти по всяко време на компа!
DiBorg
Az imam albuma Lost In Shadows Grey. Edin ot nai-lubimite mi albumi. Nqkoga moje da si vzema i drugite. Mnogo gotina grupa... punk.gif
Feanor`
Е точно тоя албум ме издразни.. спомням си имаше една песен дето бяха откраднали няколко рофа от Dissection... като цяло не мв впечатли особено англичаните могат да правят само лигав симфоничен блек по най-комерсиалния възможен начин, по мое мнение... Айде един негативен вот да има bye.gif
DiBorg
gluposti Feanor`, pylni gluposti bye.gif
Feanor`
Цитат(DiBorg @ Feb 1 2005, 10:09 AM)
gluposti Feanor`, pylni gluposti bye.gif

Абе я си слушай пънкарийте и не ме апострофирай така wub.gif
Поздрав с The Offspring bye.gif
ivomag
Ха,а The Offspring въобще не са комерсиални така ли?Или което ти отърва това е! mat.gif
SharondenAdel
MORGUL рулираттт icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Най ми харесват песните - 'SHE' и 'THE NEED TO KILL'
Nightmare_
Много гнусна група...
Iron Maiden
Абе не е ли то як норвежки блек метъл.....
Vermic
^^Уверявам се че твойте постове са пълни с смисъл...

До колкото Мургул...Харесват ми ама аз не слушам мелодичен блек или дет...
Iron Maiden
Еми олд скуула си е олд скуул , класика в жанра , тия мелодични групи с нищо не ме трогват , мое мнение все пак !
Vermic
^Мисля че се бъркаш...
Сори просто си постнахме постовете едновременно,моя пост не беше за твоя smile.gif...
SteamOfBlood
Абе много взехте всичките да се бъркате no.gif laugh.gif
@SharondenAdel-SHE?!Мразя тази песен!Много е...Странна,едно такова леко хеви чак бие laugh.gif сигорно са били надрусани! censored2.gif
Иначе Morgul си е Morgul! blackmetal.gif
Iron Maiden
^^Да знам , ама ти казвам че и ти явно предпочиташ олд скуула пред мелодичните неща.....
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.