Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Актуални интервюта на български
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Lord_Azerath
Тук може да намерите актуални интервюта на български и английски.

Интервю с Dylan Hughes (Dominus, 09 Февруари 2005)

Интервю с Ville (Dominus, 06 Февруари 2005)
Mort
Интересно. Добър сайт между другото препоръчвам го на всички блек метъл фенове...
Angermeans
Ох, писна ми да чакам, трябва да си смъкна отнякъде новия албум на Moonsorrow, защото предишните два - Suden Uni и Kivenkantaja са убийствено яки...

Иначе да видя въпросната банда в България не се надявам, виж това лято на някой фестивал в Германия или Холандия - може wink.gif
Lord_Azerath
Никой не е казвал че ще идват. hmm.gif
Warrior Of Ice
Цитат(Angermeans @ Feb 9 2005, 09:18 PM)
Ох, писна ми да чакам, трябва да си смъкна отнякъде новия албум на Moonsorrow, защото предишните два - Suden Uni и Kivenkantaja са убийствено яки...

Този, смея да твърдя, е още по-добър. Взимай. smile.gif
_SiegfrieD_
Цитат(Warrior Of Ice @ Feb 9 2005, 11:19 PM)
Цитат(Angermeans @ Feb 9 2005, 09:18 PM)
Ох, писна ми да чакам, трябва да си смъкна отнякъде новия албум на Moonsorrow, защото предишните два - Suden Uni и Kivenkantaja са убийствено яки...

Този, смея да твърдя, е още по-добър. Взимай. smile.gif

Глупости.Според мен новият им албум е доста скучен нищо,че са се опитали да вдъхнат нова нотка в цялостната епичност на звученето.Композициите са станали безкрайни и доста еднообразни според мен.Миналите два албума много повече ми допадаха като цяло.
П.С.Аз "новия" го имам от два месеца cool.gif
Warrior Of Ice
Цитат(_SiegfrieD_ @ Feb 10 2005, 10:27 PM)
Според мен новият им албум е доста скучен нищо,че са се опитали да вдъхнат нова нотка в цялостната епичност на звученето.Композициите са станали безкрайни и доста еднообразни според мен.

Въпрос на предпочитания. wink.gif На мен точно това, че са станали по-описателни, много ми допада. А еднообразни не бих нарекъл песните им... Вярно, чувствително по-дълги са, но има достатъчно динамика в тях, за да са интересни.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.