Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: SaXoN Otnowo w BG?!?!?!?!?!?!?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Svetyl
A dano e wqrno, umiram ot kef samo pri misylta....
FESTIVALS 2005

DATE VENUE CITY COUNTRY
21.05.05 Schwung Festival 2005 Roeselare B
03.06.05 Festival 2005 (tbc) Varna BUL
04.06.05 Iron Fest 2005 Tradato / Milano ITA
09.06.05 Sweden Rock Festival Solvesborg SWE
11.06.05 El Tiemblo Festival 2005 Madrid ES
24.06.05 Bang Your Head Festival Balingen GER
14.08.05 Sziget Festival 2005 Budapest HU

www.saxon747.com/frame.html
The Jolly Roger
Ех, защо пак не е в София, сега ще трябва да се разкарвам до Варна, а даже не знам дали ще имам възможността...
Svetyl
Men mi e po blizo smile.gif
Blashyrkh
Цитат(The Jolly Roger @ Feb 17 2005, 07:41 AM)
Ех, защо пак не е в София, сега ще трябва да се разкарвам до Варна, а даже не знам дали ще имам възможността...

е нали за Вакен се редиш, пък някаква Варна да те спре tongue.gif
alpha prime
Цитат(The Jolly Roger @ Feb 17 2005, 10:41 AM)
Ех, защо пак не е в София, сега ще трябва да се разкарвам до Варна, а даже не знам дали ще имам възможността...

a zashto wsichko w taq dyrzhawa trqbwa da e w nasranata sofiq ?

warna zwuchi mnoogo dobre smile.gif dano da e wqrno
Beerzebub
Честито ви!
Да се размажете на концерта!! biggrin.gif
alpha prime
wsyshtonst ... dano da go ima wink.gif
p.s: Az weche stanah ebati mnitelniq za nqkwi dobri nowini maina
The Jolly Roger
Абе София си е София. Нищо че във Варна със сигурност ще наемат по-голяма зала от Христо Ботев, а дори и от Зимния Дворец. Но пък щеше да е супре ако беше на Академик. Все пак за юни става дума, та дано да е на открито.
The Trooper
Аз като голям фен на групата, се съмнявам изключително много за това нещо. Иначе няма да е лошо да видя една от любимите ми NWOBHM групи за втори път 2-3 седмици преди любимата група (живот и здраве, дай боже да стане).
Svetyl
Цитат
Аз като голям фен на групата, се съмнявам изключително много за това нещо. Иначе няма да е лошо да видя една от любимите ми NWOBHM групи за втори път 2-3 седмици преди любимата група (живот и здраве, дай боже да стане).


Az kato ogromen fen na nai-liubimata si grupa wyobshte, sym siguren che shte stane, shtom go ima na oficialniq site. Werno imashe i predi nqkakwa data,no ne wqrwam da naprawqt wtoro obyrkwane.
Ataegina
ех... честито...
аз ще съм далеч тогава (за голямо мое съжаление ще ги изпусна за втори път, но не толкова голямо, че да ме разколебае да не бъда далеч smile.gif.
alpha prime
Цитат(The Jolly Roger @ Feb 18 2005, 10:08 AM)
Абе София си е София. Нищо че във Варна със сигурност ще наемат по-голяма зала от Христо Ботев, а дори и от Зимния Дворец. Но пък щеше да е супре ако беше на Академик. Все пак за юни става дума, та дано да е на открито.

izwinqwam se no s kakwo sofiq e poweche ot warna primerno
Mort
Айде, айде като беше в София концерта (да имаха концерт в София преди година или май бяха две няма значение) и то заедно с още 4 групи барабар с Доро Пеш зала Христо Ботев беше ПРАЗНА. София не заслужава да ги види отново, дано поне Варна се представи по-добре...
Svetyl
Az pyk ne iskam da ima mnogo hora wyw Warna. Izkefih se na predniq koncert shtoto imah mqsto da kufeq:P Dano i na toq e tei smile.gif
The Jolly Roger
За концерта на Саксън в София имаше адски много предпоставки залата да е доста празна. Все пак дилемата бе Саксън срещу Helloween, а хората готови да се изръсят най-малко 50 лв. за няма и седмица не са много. Затова Зимния дворец на спорта беше тъпкан, поне(забележи) за един от двата концерта провели се там. А ако на Саксън и Доро Пеш концерта се беше провел в зала Христо Ботев, то тя щеше да е пълна.
Javor
Цитат(Blashyrkh @ Feb 17 2005, 11:39 AM)
е нали за Вакен се редиш, пък някаква Варна да те спре tongue.gif

Ако някой се реди за Wacken, да свирка. Аз си имам билет вече и не отказвам компания drinks_drunk.gif. Колкото до Saxon - из някакъв друг форум прочетох днес, че вчера по Кречетало БТР са обявили за 6ти Юни, Axel Rudi Pell, Saxon и още някаква група май за Варна(или Каварна). Абе не знам - ще се чуе wink.gif
Svetyl
Eheee Javore mersi za infoto smile.gif
Javor
Във форума на Про-Рок има подобна тема - от там съм прочел това за Кречеталото и за изказванията на БТР. Дано да стане - във Варна е хубаво през лятото punk.gif
Vaskes
Дано!! Втори път не смятам да ги пропусна!! smile.gif Вярно, че дори с намалението, билета до Варна ще излезе поне колкото самия билет за концерта, ама.. кой знае, мога да поостана повечко във Варна, хем на море, хем на концерт, хем да се видя с едни приятели.. Така определено ще си струва smile.gif
alpha prime
Цитат(Javor @ Feb 21 2005, 02:17 PM)
Цитат(Blashyrkh @ Feb 17 2005, 11:39 AM)
е нали за Вакен се редиш, пък някаква Варна да те спре tongue.gif

Ако някой се реди за Wacken, да свирка. Аз си имам билет вече и не отказвам компания drinks_drunk.gif. Колкото до Saxon - из някакъв друг форум прочетох днес, че вчера по Кречетало БТР са обявили за 6ти Юни, Axel Rudi Pell, Saxon и още някаква група май за Варна(или Каварна). Абе не знам - ще се чуе wink.gif

аз тва от доста време го знам от познати. явно за тва са ми приказвали.
наско педераско е споменал за аксепт в оригиналния им състав
Javor
Цитат(alpha prime @ Feb 21 2005, 07:13 PM)
наско педераско е споменал за аксепт в оригиналния им състав

Това бяха първите слухове, които се пускаха и уж бетерите опровергаха. Сега ще видим кога и вторите ще се опровергаят devilsmiley.gif
Svetyl
Wtorite nqma da seoprowergawat pyk! smile.gif
The Jolly Roger
Третата група е Victory. А благодарение на БТР концерта наистина ще е в Каварна. Още слухове пуснати от БТР бяха за съвместни концерти с Удо, а по-късно с целия Accept, а най-жестокия беше за съвместен концерт с Дио biggrin.gif !

То всъщност няма да е зле и да се превърне в реалност...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.