Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Покани за gmail
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Mort
Раздавам покани за gmail (най-добрата и безплатна поща в момента с 1GB място), който иска да каже.
xskacorex
и аз имам 4 покани smile.gif
Ataegina
kakvo predstavlqvat tiq pokani?
mnogo e udobno da imash golqma poshta kogato nqmash zapisvachka wink.gif
Mort
поканата е единствената възможност да се регистрираш
Apocalyptic City
Ми тогава дай една покана, ако са ти в повече. biggrin.gif
Vaskes
А какво точно представлява този gmail?
Ataegina
може ли да ми раздадеш една - моля smile.gif
Alekto
Ako e vuzmojno i az bih iskala smile.gif
Mort
пратете ми като лично съобщение е-мейлите си!!!
Sw1tched
Цитат(Mort @ Feb 19 2005, 12:10 PM)
пратете ми като лично съобщение е-мейлите си!!!

Сега ще ги продаде на 2525 сайта за спам mat.gif ..не бе бъзикам се
Death_Angel
ХхахХАХхахХАХаххАХ ЯК БЪЗИК tongue.gif
KpuTukA
Да бе бъзик!!! ph34r.gif
Mort
Да, де ама вече те имат пощи в gmail, а вие? biggrin.gif
abductor
И аз раздавам - имам 50 таман smile.gif . Та ако искате...
````````
i az imam:P
Dead`blue`eyes
Ами айде почерпете ме и мен с една де wub.gif
Blackhearted_Angel
Ami daite i na men kato ste zapo4nali biggrin.gif
Dead`blue`eyes
Blackhearted_Angel трябва да има за теб wink.gif
Mort
Все още раздавам покани, топли, топли, който разбира тук се спира! Вече gmail предлага цели 2гб място and counting, т.е. на практика може да станат над 10гб!!!!
Slash
Брей, толкова място в пощата... аз няма да слагам зимнина там.
btw - аз имам вече, благодарение на Alekto. rolleyes.gif
Mort
Нищо аз предлагам, ако някой е хартисал без. А Алекто от къде има, има вероятност и аз да съм й я дал, защото на бая хора от форума пратих поканки...
Slash
Прати ни покана за запой, и те признавам. tongue.gif
The Forsaken
Искам и аз, искам и аз, моляя smile.gif w00t.gif плииииййййиисссс
Alekto
Цитат(Mort @ Apr 8 2005, 08:29 AM)
Нищо аз предлагам, ако някой е хартисал без. А Алекто от къде има, има вероятност и аз да съм й я дал, защото на бая хора от форума пратих поканки...

Ot teb wub.gif
Ama az gi razdavam neglasno,4e ako si kaja, kakvato sum konkurentnosposobna,ti ubih biznesa laugh.gif
Slash
Леле, то стана сапунка... аз дадох на Хоакин а той на Педро, които каза на Джовисна, че Химена е омъжена за Хосе.

EDIT :

И в крайна сметка - Химена е прецаканата. huh.gif
Pyjamka
Аз покана за Gmail не искам, отдавна си имам поща там, но пиша, защото възникна проблем с пощата ми и търся някакво решение. Допреди три дни използвах браузър Opera 7.5 Professional и единственото, което не беше в ред с gmail-а, бе, че не се поддържаше напълно от тази версия на Опера. Само че аз с това бях свикнала и съвсем не ми правеше впечатление, че тоз или оня детайл не е доизкосурен. Оня ден обаче реших да стана бял човек и да обновя с по-нова версия, 8.01. Общо взето днес за първи път можах да разгледам верисията по-подробно и да я използвам, защото пък вчера ми изгоря вентилаторът на захранването на компютъра и днес го оправяхме. Тъй... И като си отворих сега пощата в Gmail с новата Опера, се оказа, че тя е на български и освен това е изцяло поддържана от версията на браузъра. Ще кажете "Това добре!", ама не е добре: Оказа се, че в пощата каквото и да натисна, то не отреагирва. Натискам на заглавието на някое писмо, не може да се отвори; натискам отстрани да вляза в папка Drafts - нищо не става. Просто не иска да зарежда! И единственото, което мога да направя, е да Sign out-на. suicide.gif Та, може ли това да е заради браузъра? Или пък е нещо заради новото захранване? Или просто няма нищо, което да не е бъгаво, щом е мое?
Помогнете, моля! Предварително мерси!
xskacorex
po-skoro e
Код
Или просто няма нищо, което да не е бъгаво, щом е мое?
cool.gif
Warrior Of Ice
Със сигурност е или от браузъра, или от самия gmail. Захранването не може да има нищо общо в случая. wink.gif
Pyjamka
xskacorex, това, което си цитирал, беше риторичен въпрос, който си зададох почти на ум. rolleyes.gif

@Warrior: И аз бях почти сигурна, че ще е нещо от браузъра, но знам ли. Утре ще сложа някакъв по-обикновен, където gmail да не е на български. Имам чувството, че всичко, което преведат на български, се скапва. Като Abv ICQ например... Но това е друга тема.
Иначе, благодаря за отговорите ви. Не вярвах някой да откликне.
Warrior Of Ice
Като за начало пробвай с Internet Explorer-а, който си върви с Windows. Не би трябвало да има проблеми...
Queen_Of_Snow
Mort имаш ли още покани?!
MadHatter
аз имам ако ти трябва....само лс evil.gif rolleyes.gif
stage
Цитат(MadHatter @ Dec 18 2005, 11:09 AM)
аз имам ако ти трябва....само лс evil.gif rolleyes.gif

на мен ще пратиш ли? rolleyes.gif
MadHatter
принципно....а какво ще получа в замяна?!?!?! rolleyes.gif
feather
Разберете се с лични съобщения и изобщо не пишете подобни мнения... mat.gif
ThE-SaMe-IdIoT
^ злобата ... агресията wub.gif
а иначе и аз иам към 90 покани на gmail ако не стигнат пишете и на мен
blame
За gmail и аз имам около 100 за раздаване ама искам за Арена!!!! sad.gif
Warrior Of Ice
Еее, прежали се за четири лева... wink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.