Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Black Sabbath у нас
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3
Ol' Skull
Цитат
  От "София Мюзик Ентерпрайсис" официално разпространиха новината, че легендарните BLACK SABBATH ще свирят у нас на 23 юни, в рамките на тазгодишната "Арена Музика". Групата идва в оригиналния си състав - Ozzy Osbourne, Toni Iommi, Geezer Butler и Bill Ward. Концертът ще се състои на стадион "Академик" в София, билетите ще струват 30 лв. на предварителна продажба и 35 лв. в деня на концерта. Продажбата ще започне през втората половина на март
icon_headbang[1].gif
Blashyrkh
Еби му майката!!! 30 лв. Тия чуват ли се?? То и на Мвйдън ще ги пуснат по толкова mat.gif ranting.gif
Dagon
Абе ей!!!! Не 30 , а 100 лева ще дам за група като великите BLACK SABBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAATH!!!!!!!!!


YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH!!!!!

ТОВА Е НАЙ-ЯКАТА НОВИНА!!!!! punk.gif punk.gif punk.gif

icon_headbang[1].gif
Mort
МАЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!
lubaka
headbang[1].gif headbang[1].gif drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif Якоооооооооооо headbang[1].gif
Валкирия
Чудесно! smile.gif smile.gif Аз с удоволствие бих ги дала,за да видя Ози на живо.От къде е инфото за въпросния концерт?Надявам се това да не са поредните слухове...
Svetyl
A siktir!!!!!! /me padna......
SepulTeraHead
Духайте! Това си е мойта тема!

icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif S A B B A T H !!!!!!!! icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
KpuTukA
ТОВА Е КОНЦЕРТЪТ
icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif

SABBATH SABBATH SABBATH aaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif

МИСЛЯ ЧЕ ЩЕ СЕ РАЗПЛАЧА !!!

info
moonshield
Там съм!!!! guitar.gif
Blashyrkh
Не че няма да ги дам де biggrin.gif

Направо ще се РАЗБИЯ icon_headbang[1].gif
Mort
Бе не знам за вас, ама аз ще се замъкна там с половината си рода...
SepulTeraHead
На баща ми му пратих SMS по обед. Още не се е прибрал от работа, ама голямо крещене ще падне сигурно!

icon_headbang[1].gif

np: Wheels Of Confusion icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
От любимия(единия от двата любими) албум на Sabbath. Баси тва е толкова велико, а само като си помисля, че следват Supernaut и Snowblind се празня съвсем...
Blashyrkh
Оф тва с родата е така. Баща ми не пропусна Джудас, но и не пропусна да ме види пиян на кирка май... sad.gif
AncientWisdom`
O4ertava se zabavna 2005
1vo Destruction sega i Black Sabbath ako doidat i Over kill super
Iskam i KREATOR !!!!!! icon_headbang[1].gif
Nightwish
Те буквално всички ще се запътят към София да се види това зрелище..smile.gif Ози пак може да направи някой гаф на сцената:) хихихик:)) Знае ли човек:)
Доста ще са на далавера тогава автобусните компании..колкото човека ще пътуват:)Направо не ми се мисли:)

Това за Ози - каквото съм чувала:))
InsArtTure
Ех-радвам се, въпреки че въобще не слушам тази група. Жалко за мен!
А иначе бая са си 35 лева. Ама кво да се прави?

Пожелавам ви приятен концерт и не пийте много biggrin.gif
Lethe
а толкова ли е сложно като видиш тема за концерт на група ,която не слушаш ,просто ...да не пишеш в нея?
SepulTeraHead
Да бе. Що ме дразните?
Javor
Мухахахаа много били 30 или 35 лева ! Да живеят ФЕНОВЕТЕ thumbdown.gif
В Австрия билетът е 59 евро.
Blashyrkh
Оф не ми излизай с тва как е по света, щтото тук сме в България!!!
The Jolly Roger
Йе, Озито и компания идат! А най-важното е, че най-накрая ще станем свидетели на епохалния сблъсък Ози срещу Шеки! biggrin.gif tongue.gif biggrin.gif

По този случай: Да живей СМЕ-то! drinks_drunk.gif
InsArtTure
Цитат
а толкова ли е сложно като видиш тема за концерт на група ,която не слушаш ,просто ...да не пишеш в нея?


Айде по-спокойно mad.gif
KpuTukA
Ебати, имало хора които не слушат Сабат???? brickwall.gif no.gif
SepulTeraHead
'Секви глупаци има...
lubaka
Да не се слушат групи като black sabbath led zeppelin и judas priest -нямам думи
Та това са групи дали форма и съдържание на рока и метъла за векове напред. headbang[1].gif headbang[1].gif headbang[1].gif
Javor
Цитат(Blashyrkh @ Feb 23 2005, 11:44 AM)
Оф не ми излизай с тва как е по света, щтото тук сме в България!!!

България или Камбоджа - групите за съжаление идват от "света", така че и заплащането им трябва да е като по света hmm.gif Ама майната му ! Важното е че ще свирят тук punk.gif
Mort
15 eвро за концерт е нормална цена навсякъде, за съжаление при нас стандартът и заплатите не са като навсякъде sad.gif
Angermeans
Бе аз честно казано не съм някакъв огромен фен на групата, ама просто са си истински легенди и няма как да се пропуснат. Твърде възможно е това да се окаже последното им европейско турне, тъй че да твърдиш, че си фен на тежката музика, и да не отидеш на концерта е направо престъпление...

А 30-35лв не е чак толкова непосилна сума, поне според мен групата напълно си ги заслужава... В Западна Европа хората дават по над 50 евро за такива концерти !
Vaskes
SABAAAAAAAAATH!!!!! SABAAAAAAAAAATH!!!!
*крещи неистово, след което припада*
Ataegina
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaх bowdown.gif bowdown.gif Black Sabbath bowdown.gif. ....
хъхъ невероятно, но факт - каква новина!
hmm.gif hmm.gif hmm.gif sad.gif sad.gif no.gif no.gif i az nqma da sym tuuuuuuuk
ааааааааааааааааааааахъхъхъ hmm.gif
pi4
ха сега целивайте ръчица, аз съм на 16 юни на концерта
Цитат
Black Sabbath 
Bemerkungen:  Ozzy Osborne, Tony Iommi, T. Butler, B.Ward
Veranstalter:  Promoters Group Munich KA GmbH
Ort:    Olympiapark, Olympiahalle, München
Datum:    Donnerstag, 16. Juni 2005 Beginn: 20:30 Uhr

(съвсем оригиналната група!)
ако не пукна дотогава, ще пусна съобщение, обещавам!

хоп, тук намерих един календар
Цитат
Jun. 09 – Dortmund, GER @ Westfalenhalle 1
Jun. 11 - Derbyshire, UK @ Donington Park (Download)
Jun. 14 – Leipzig, GER @ Arena Leipzig
Jun. 16 – München, GER @ Olympiahalle
Jun. 18 - Nijmegen, NETH @ Fields of Rock Festival
Jun. 20 - Vienna, AUT @ Wiener Stadthalle
Jul. 01 - Roskilde, DEN @ Roskilde Festival
Jul. 03 - Stockholm, SWE @ Globen
Jul. 07 – Oslo, NOR @ Oslo Spektrum
The Metal Dragon
ТАМ СМЕЕЕЕ!!!!!!!!!! icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Nightmare
Иде ми да кажа нещо ултра нецензурно !!!!! ... Но ще го запазя за концерта. Хахах biggrin.gif Мамка му, не съм се и надявала на подобно събитие ... Взимам баща ми, всички варненски метъли и идваме
SepulTeraHead
Защо ли се съмнявам в това, което казваш. rolleyes.gif
Sw1tched
Понякога ставате тъпо заядливи........
....
...
..
.
Буахахаха
Nightmare
Човекът се съмнява, защото е изгубил вяра в мене ... hmm.gif

Хахах, но ще си я върне за нула време. biggrin.gif
izginaame
TAM SAM NA 23 SAM NA AKADEMIK icon_headbang[1].gif
ivomag
Е неще има празно на тоя стадион в паметния ден!Стига деди Ozzy да не пукне до тогава!Хахахаха! drinks_drunk.gif icon_headbang[1].gif guitar.gif
Mort
Аз и тук ще питам, ама ще идват ли и Black Label Society, като подгряващи, че много ми се ще да видя и Зак Уайлд на живо wink.gif tongue.gif ? А за Мейдън, може би до края на месеца ще се разбере дали и те ще "подгряват" на Сабат...
pi4
утре ми идва билетът. поправено: до края на седмицата.

до два дни след това ще го окача тука да ви текат лигите.

никой пък не каза едно мерси mad.gif
Wolfheart
pi4, най-добре го лепни на подписа
pi4
Цитат(wolfheart @ Mar 11 2005, 12:05 AM)
pi4, най-добре го лепни на подписа

веднага щом ми е в ръчичките, май ще се проточи, но и без това има още три месеца. във всеки случай май няма да е тази седмица, надявам се да е другата.
jimmy page
Цитат(Javor @ Feb 23 2005, 09:48 AM)
Мухахахаа много били 30 или 35 лева ! Да живеят ФЕНОВЕТЕ thumbdown.gif
В Австрия билетът е 59 евро.

в австралия си говорим за едни други средни заплати обаче biggrin.gif

а иначе по-темата: ЩЕ СЕ РАЗМАЖАААА....САБАТ!!!!!!!!!!!!! РАЗБИРАТЕ ЛИ ЗА КАКВО СИ ГОВОРИМ!
SepulTeraHead
Човекът за Австрия говори обаче...
jimmy page
добре де...как да е и там не са кат' нашите no.gif
pi4
взех си билета преди една седмица, ама ме мързи да го сканирам.

ако има някой да иска да го зяпа, да се обади, може и да се жертвам...

не изглежда много ефектно, sorry!
feather
Благодарение даденото от Ozzy инфо поствам и възможен сетлист за концерта на Сабат. Той е от първия им "warm-up" концерт и следователно може да подлежи на промяна.

NIB
After Forever
War Pigs
Dirty Women
Fairies Wear Boots
Symptom of the Universe/Sweet Leaf/Electric Funeral
Iron Man
Into the Void
Black Sabbath
The Wizard
Sabbath Bloody Sabbath/Paranoid
Sleeping Village/Children of the Grave
Svetyl
Sled tozi setlist prosto iskam utre da e 23-ti smile.gif
Vaskes
Пък аз си искам Дио...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.