Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Здравейте!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Everblack
Ами... здравейте и от мен... виждам, че пове4ето са написали по нещо за себе си и реших и аз да напиша няколко реда. Казвам се Радослав, но всички ми казват Рони... на 18 години съм и съм от Велинград, като цяло не е лошо тук, но е малък град и бързо омръзва. Слушам метъл от около 4-5 години, в началото започнах с heavy зарибен от един мой съученик и така постепенно започнах да преминавам към други стилове - progressive, thrash, gothic и сега от около година и половина се запалих по black-a. Харесвам по - ъндърграунд неща... Не знам какво повече да кажа за себе си... Това е за сега от мен icon_headbang[1].gif
_SiegfrieD_
Какво разбираш под "по-ъндърграунд" неща?Защото групата,която си сложил на сигнатурата си в последно време мааалко се покомерсиализира:)
Иначе,хайлз cool.gif
pain
mara.. bye.gif biggrin.gif
SepulTeraHead
Цитат(_SiegfrieD_ @ Mar 6 2005, 08:53 PM)
Какво разбираш под "по-ъндърграунд" неща?Защото групата,която си сложил на сигнатурата си в последно време мааалко се покомерсиализира:)

Да бе! Преди малко гледах клипа им по Mtv. Бяха гости в TRL...
moonshield
Хайско:-)
KpuTukA
Велкоме!!!

Опитах но не успях да разчета логото на таз група. blink.gif
Everblack
_SiegfrieD_ ами може и вече да са малко "по-комерсиални", но албумите са им доста добри... Последния ("Weltanschauung", мисля че беше) още не съм го чул, но иначе Nokturnal Mortum са сред любимците ми... Goat Horns и NeChrist са сред любимите ми албуми като цяло. biggrin.gif
Иначе благодаря, че сте прочели какво съм написал icon_headbang[1].gif
Nightmare
Добре дошъл.
Сега трябва да благодариш и на мен. tongue.gif
Everblack
хахаха еее прекаляваш с учтивоста на хората biggrin.gif
Nightwish
Здравей:) bye.gif
````````
:") Здравей!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.