Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Мечти
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5
Nightwish
Стоя си тук и си мисля , че всеки човек има мечти, или поне има нещо , което иска да направи в своя живот. Чудех се дали да създам такава тема...дали ще има интерес към нея и въпреки усещането, че ще има хора, на които няма да им допадне това, я помествам:) Може да се окаже, че има хора с близки, сродни, еднакви мечти, които могат да се постараят да реализират заедно:)

Моите мечти са:
1. Искам да ме приемат специалност Археология , и то в Софийски университет..
2. Искам да успея в живота си smile.gif
3. Искам да отида на концерт на Nightwish и да ги видя тук на родната земя:) Това е една от най - огромните ми мечти..дано се реализира, ах, колко много го искам wub.gif
...и още много други по - малки мечти, които след осъществяването на големите , ще се реализират сами:)

А вашите мечти?! мечтаете ли?! smile.gif

Извинявам се предварително ако някога е помествана тази тема..надявам се не се повтарям... wink.gif
Morbid Freak
имам си една мечта...
да живея в къща.В Созопол..на спокойствие smile.gif
Demiurg
Созопол и спокойствие - само зимата.

За концерт на група - ебаси мечтата -та те свирят навсякъде - въпрос на пари е да идеш и да гледаш когото си искаш. А пари се изкарват.

Аз пък си мечтая да пояздя акула !!! Или поне да я пипна !! ама да мога после и да го разказвам, и то с пълен набор крайници.
Или да видя древна Персия !!!! И Шумер !!! Ама точно в тия страни сега е ебаси положението...

Другото не са мечти, а цели - близки и далечни. Които си зависят главно от мен.
Lethe
Хайде заедно да запрашим към Индия
wub.gif
Ще живеем в маки колибки и ще се запознаем с ученията на индуистите.
Това е моят план.
Планът се осъществява, мечтата е, за да бъде мечта.
smile.gif
Mort
Мерцедес, БМВ, Ферари, опаковани в замък в Германия.
anonimna_dx
хех мечти...
ми ето малко от мойте...

-искам да ида до Австралия и да видя коали на живо в естествената им среда...и да ги докосна... wub.gif
- искам да обиколя света- да посетя и разгледам места като Сахара, поречието на Нил, на Амазонка... да видя Големия каньон... Ниагара,Антарктида- да видя животните им в естествената им среда и да ги докосна..., искам да посетя Хърватия....- с две думи: да обиколя света.! wub.gif



..за ся това, после още... evil.gif
Nightwish
Цитат(Mort @ Mar 7 2005, 06:19 PM)
Мерцедес, БМВ, Ферари, опаковани в замък в Германия.

Замък в Германия wub.gif
moonshield
Както пее бате Ози: I'm just a dreamer....лалалала guitar.gif
Много ми се ще да пообиколя света. И на мен ми се ходи в Австралия:-), а колко ми се ще да си купя телескооооп!!!! Все мечтии, мечтии и всичко е свързано с кинти маа му hmm.gif
Много голяма мечта ми е да мога да свиря на барабани icon_headbang[1].gif


Dream on guys!!!!
Nightwish
Май темата не е толкова безсмислена, колкото може да се стори:) Може би не съм сгрешила като я поставих:) smile.gif) Радвам се:)
Като се споменаха колите...така ми се иска да имам една от онези "костенурки", които са с по две седалки и са едни сплескани такива:)Ех, че хубаво да си мечтае човек:)
giggle
Цитат(Morbid Freak @ Mar 7 2005, 04:17 PM)
имам си една мечта...
да живея в къща.В Созопол..на спокойствие smile.gif

TO4NO,obojavam go tova mqsto...ne 4e sum se zamislqla za takuv tip me4ta..no ne otkazvam opredeleno tongue.gif
golqma me4ta mi e da me priemat s tova ,koeto sum zaplanuvala ot predi 2 godini..i da stana samostoqtelna
o da i me4tata s priqtelq mi na more... wub.gif wub.gif
Svetyl
Мечтая за спокойствие, за реализация в политиката и за концерт на Мейдън smile.gif
pi4
нямам мечти
Lethe
Това беше глупаво изказване.
редактирай го или се обоснови.
Sw1tched
Цитат(Снежная Королева @ Mar 7 2005, 08:28 PM)
Планът се осъществява, мечтата е, за да бъде мечта.
smile.gif

Не баш. Това да свиря в О! шипка например ми беше мечта преди една година ..след първия ми концерт обаче стана по-скоро план. При всички случаи обаче ще е сбъдната мечта.
pi4
Цитат(Снежная Королева @ Mar 7 2005, 10:28 PM)
Това беше глупаво изказване.
редактирай го или се обоснови.

няма да го редактирам.
няма да го обосновавам.
изказването не е глупаво.
може би останалите се чувствуват глупаво.
истината няма нужда да се доказва, а само да се изказва.

какво е мечта? звучи като име на вафла. smile.gif
Nightwish
Цитат(pi4 @ Mar 7 2005, 09:06 PM)
какво е мечта? звучи като име на вафла. smile.gif

Според български тълковен речник думичката мечта означава : "1.Създадена от въображението представа за нещо. Моята мечта е да летя.
2. Предметът на желанията и стремежите. 3. В преносен смисъл, разговорно :Нещо много хубаво, почти нереално. "
...Малко неестествено, но факт smile.gif biggrin.gif
Dragon's Bride
Цитат(pi4 @ Mar 7 2005, 09:06 PM)
какво е мечта? звучи като име на вафла. smile.gif

е тва тряя да си го сложа за подпис smile.gif
The Forsaken
Цитат
нямам мечти

Не може да нямаш мечти. Всеки човек ги има, просто не искаш да си признаеш. Мечтите са плод на нашето подсъзнание, което дори в най-тежките ситуации гледа да се измъкне от кризата, и си фантазира какви ли не глупости....
Значи или лъжеш, или си си изградил преграда между себе си и вътрешното си аз.
ph34r.gif
Nightmare
Хубава тема! Обичам да мечтая! Имам много мечти. Мечтите са като амбициите, без тях животът е без посока, сякаш и без смисъл. Човек, който не фантазира не е пълноценен. Лична преценка.

- Много, много искам да скоча с парашут, да скоча с бънджи, изобщо - да скачам от големи височини;
- Като заговорихме за височини да продължим - искам поне веднъж да управлявам самолет ... Искам и поне още веднъж да се изкача на Мусала;
- Искам поне веднъж да изляза на сцената на Варненския театър;
- Искам да отида в джунглите; до Египет, до Индия ... обиколка на света;
- Мечтая си да срещна идеала ми за мъж или поне ... поне да видя още веднъж сладкия таксиджия, с който се майтапихме днес; biggrin.gif
- Искам в края на живота си да съм доволна от постигнатото;
- Искам да разгледам някой коралов риф;
- Искам да хвана случаен извънградски автобус и заедно с любимия човек да се изгубим;
- Искам най-после да отида на мач!!!!;
- Искам ........ искам да продължавам да правя щури неща;

Искам, но няма май че.
Nightwish
Не спирай да мечтаеш:)Понякога човек единствено от мечтите си се зарежда и продължава напред:) за това поставих тази тема..smile.gif
Радвай се, че можеш да мечтаеш:) Един съвет - недей никога да мислиш, че мечтите не могат да се изпълнят:) wub.gif
Crafter
Баси... мечти... малко ми е странно такова...

мечтая да бъда отново с момичето, което обичам... якото е че няма да стане... да го духам тогава

мечтая да имам сериозен китарист и вокал, с които да мога наистина да покажа на света шибаните песни, които съм написал... пак да го духам... никой не ми се хваща сериозно... сигурно и песните не струват...

мечтая да освободят Гуадалупе Сантоз от затвора

мечтая майка ти да е в леглото ми
Drummer
Цитат(The Forsaken @ Mar 8 2005, 07:11 AM)
Не може да нямаш мечти. Всеки човек ги има, просто не искаш да си признаеш. Мечтите са плод на нашето подсъзнание, което дори в най-тежките ситуации гледа да се измъкне от кризата, и си фантазира какви ли не глупости....
Значи или лъжеш, или си си изградил преграда между себе си и вътрешното си аз.
ph34r.gif

Tova sa gluposti. Naistina chovekut moze da niama nikakvi mechti, kakvo tolkova? Ne e zadulzitelno da mechtae da leti, da iazdi akuli ili drugi podobni izguzetzi, koito sa prisushti v po-goliamata chast ot horata.
Lethe
Цитат(Nightmare @ Mar 8 2005, 09:38 AM)
- Много, много искам да скоча с парашут, да скоча с бънджи, изобщо - да скачам от големи височини;

Ами хайде де!
аз чакам да се постопли, най-добре ще е през лятото -има един много хубав мост близо до София и там организират бънджи скокове.
И не е много скъпо.Това лято ще се пробвам.
KpuTukA
На 23 юни, ако всичко върви както трябва, мечтите ми ще бъдат с една по-малко. headbang[1].gif

И аз бих отишъл до Австралия, дори бих поживял там.

Абе ако бях ударил 5те милиона от тотото щях да забравя за мечтите.
Ама уви.
Това сигурно е щот ТОТО не ме кефят.
InsArtTure
Цитат
мечтая да имам сериозен китарист и вокал

Haha-ako e samo towa da e seriozen-AZ SYM NA LICE. Wokal si ima6,hahahahahha.

A za me4tite-naistina ne mojem bez tqh,i az me4taq i to mnogo i vinagi mi deistva polojitelno...no nqma da spodelqm me4tite si-twyrde li4ni i nerazbiraemi 6te sa za vas!

P.S.-izvinqvaite za latinicata ama si preinstalirah Windowsa i nqmam Flex Type biggrin.gif
Crafter
Цитат(InsArt†ure @ Mar 8 2005, 06:36 PM)
Цитат
мечтая да имам сериозен китарист и вокал

Haha-ako e samo towa da e seriozen-AZ SYM NA LICE. Wokal si ima6,hahahahahha.

A za me4tite-naistina ne mojem bez tqh,i az me4taq i to mnogo i vinagi mi deistva polojitelno...no nqma da spodelqm me4tite si-twyrde li4ni i nerazbiraemi 6te sa za vas!

P.S.-izvinqvaite za latinicata ama si preinstalirah Windowsa i nqmam Flex Type biggrin.gif

Да, сериозността ти личи от километри smile.gif С credalforever`f вчера те псувахме цяла вечер за тва, че никъде не се мяркаш smile.gif То в крайна сметка ще одим да се молим на Снежанка да ми е вокал, а тя каквато е добричка е навита:)

А всъщност ми е леко проблем, щото говорех за вокал на Dark majesty, а ти малко не се вписваш като глас smile.gif НО може просто да променя идеята на групата (или по-скоро просто да я забравя за сметка на Insartture (групата)).

Както и да е. Мяркай се тия дни, молим.

И чуй Kreator - Endorama (албум - най-великия).

А междудругото горе намекна, че не можеш да пееш. Което обективно погледнато не е така. Само малко да се понаучиш с ноти да се опрааш и ше ебеме нечия дет майка smile.gif
Lethe
Цитат(Lord Ash @ Mar 8 2005, 04:09 PM)
То в крайна сметка ще одим да се молим на Снежанка да ми е вокал, а тя каквато е добричка е навита:)

Снежанка е навита ама ще трябва да я научиш да пее преди това
biggrin.gif
Demiurg
???? Ти в колко групи свириш бе, басисте ???
Колкото повече - толкова повече ???
Nightwish
Вие за мечти ли говорите или за басисти и вокалисти?! smile.gif
Темата е за мечтите:)
Sw1tched
Цитат(Бог @ Mar 8 2005, 07:14 PM)
Цитат(Lord Ash @ Mar 8 2005, 04:09 PM)
То в крайна сметка ще одим да се молим на Снежанка да ми е вокал, а тя каквато е добричка е навита:)

Снежанка е навита ама ще трябва да я научиш да пее преди това
biggrin.gif

Говореше за Snowwhite, не за теб.
Lethe
Нищо де, не пречи и аз да се набутам.
Нали някой трябва да ти прави и на теб вокали за епичните балади.
tongue.gif
pi4
Цитат(The Forsaken @ Mar 8 2005, 09:11 AM)
Цитат
нямам мечти

Не може да нямаш мечти. Всеки човек ги има, просто не искаш да си признаеш. Мечтите са плод на нашето подсъзнание, което дори в най-тежките ситуации гледа да се измъкне от кризата, и си фантазира какви ли не глупости....
Значи или лъжеш, или си си изградил преграда между себе си и вътрешното си аз.
ph34r.gif

започвам бавно да загрявам май.
добре, мечтая си сега следното: като кажа нещо откровено, което все пак не се връзва с мнението на всички останали, те да не ми се нахвърлят да ми обясняват, че съм кръгъл идиот. не обидих никого, казах съвсем честно какво е положението, какво ви засегна толкова?
понеже всички сии мислите, че да нямаш мечти е нещо лошо, недопустимо, еретично.
ако бях казал: грозен съм, щяхте да ме успокоявате с тъпостите за вътрешна красота и т.н. а "нямам мечти" и край, "разпни го!"

ами, нямам мечти. утре пак ще пробва, може пък да ме халоса някоя. нали не са твърди тези мечти. от последното халосване с някаква вафла още ми стои цицината на облата кратуна.


а, да: не ми помагайте, моля ви се! smile.gif
The Forsaken
Хахахах, съжалявам, и на мен често ми се случва дървените философи да ми се нахвърлят и да ме линчуват, защото мнението ми е малко по-различно от тяхното... Аз като се замисля имам толкова много мечти- коя от коя по-романтични...^ направо ме е срам от себе си ^ Просто ми се стори необичайно, затова mellow.gif
pi4
Цитат(The Forsaken @ Mar 8 2005, 10:20 PM)
Хахахах, съжалявам, и на мен често ми се случва дървените философи да ми се нахвърлят и да ме линчуват, защото мнението ми е малко по-различно от тяхното... Аз като се замисля имам толкова много мечти- коя от коя по-романтични...^ направо ме е срам от себе си ^ Просто ми се стори необичайно, затова mellow.gif

дааа, малко е добре, тук някак се отзовах в пълно малциинство headbang[1].gif

ама наистина седя и се напъвам за някоя мечта, нищо не излиза, ама че работа!


help.gif
Angermeans
Шурм - Мда, тя Снежанка ми пуска днес вашите неща. Вземай я, голяма работа е тая кака Снежанка, и на мен яко ми помага с уроците по солфеж и тн. smile.gif

По темата:

Ами искам един ден да имам едно хубаво семейство - мила и красива жена, която да ме обича smile.gif и две красиви дечица, примерно момиче и момче, да живеем в хубава къща с двор, обрадена от зеленина (и разбрани съседи biggrin.gif ), да имам доходоносна и перспективна работа, да имам свободно време за семейството и хобитата си, да имам и приятели, на които мога да разчитам,.
Общо взето да си живея нормално и спокойно и да съм щастлив, както и хората около мен.

Иначе искам и аз най-накрая да изкарам нещо смислено като музикална продукция, не търся успех а по-скоро да направя нещо (албум, повече концертни участия, тн.), което да ми остане като приятен спомен. И искам да пътувам повечко - да видя Ирландия, Сиатъл (САЩ), Скандинавските страни и Холандия (това сигурно ще сторя това лято smile.gif ), Канада...
pi4
това са по скоро цели и то сравнително лесни за осъществяване, мечтите ги разбирам някак другояче, затова казвам, че нямам от тях.
а не искаш ли да посетиш münchen на път за холандия? ако искаш - каня те.
drinks_drunk.gif
какво се прави в münchen? яде се и се пие бира на открито през лятото, на закрито през зимата, което ме подсеща, че още не съм ходил на феста на силната бира тази година, срамота, още две седмици има. то време за бира нямам, камо ли мечти. отвратителен живот!
Jicata
Без мечти не се живее! smile.gif
pi4
Цитат(Jicata @ Mar 9 2005, 10:14 PM)
Без мечти не се живее! smile.gif

глупости, да не мислиш, че пиша от оня свят?
The Forsaken
Цитат
а не искаш ли да посетиш münchen на път за холандия? ако искаш - каня те.
drinks_drunk.gif
какво се прави в münchen? яде се и се пие бира на открито през лятото, на закрито през зимата, което ме подсеща, че още не съм ходил на феста на силната бира тази година, срамота, още две седмици има. то време за бира нямам, камо ли мечти. отвратителен живот!

гадни немци! mat.gif мразим ги! Тровят ми живота всеки ден в училище!!
А иначе аз си мечтая много по-нереалистични неща - нали за това са мечтите- отдушник на емоциите и стреса.... За какво ми е подобна семейна идилия? Един отегчителен живот, безинтересен, е, знам че най-вероятно така ще стане, но защо пък да си мечтая за него? Още сме млади за да се обвързваме толкова сериозно ph34r.gif /визирам себе си, кой ви знае вие на колко ли сте/:lol:
Много ми се иска да отида в Нова Зенландия, но това както каза пичът е по-скоро план smile.gif
Ataegina
Хубаво е да мечтаеш, но и да разграничаваш. Иначе ще живееш в сън.

Склонна съм да се съглася, че мечтателят (колкото и красиво и романтично да звучи) е мързеливецът. sleep.gif
pi4
Цитат(The Forsaken @ Mar 9 2005, 10:25 PM)
гадни немци! mat.gif  мразим ги! Тровят ми живота всеки ден в училище!!

хей, хей тука сме бавария, това не е германия.

аз пък искам да отида до Мадагаскар за да видя кое как е там. веднъж един негър ме запита дали не съм от Мадагаскар, а аз - не, от българия, оня беше твърдо убеден, че това е някакво село в малагашката република (както се казва страната върху мадагаскар)

бе някой защо не отвори тема "къде искам да съм сега?" или пък аз да го направя? що пък да не го направя, отивам да го правя!
Murderdoll
за сега най огромната ми мечта е да стане
нещо между мен и...един човек wub.gif wub.gif wub.gif ph34r.gif
която поне на този етап и за момента е неосъществима...
също мечта ми е да уча психология във Варна или Пловдив wub.gif
и да съм барабанистка в някоя група(което също засега е
неосъществимо понеже даже на уроци не ходя) sad.gif
Angermeans
*по погрешка написах нещо, което не беше за тази тема*
Wolfheart
Цитат(Demiurg @ Mar 7 2005, 04:51 PM)
За концерт на група - ебаси мечтата -та те свирят навсякъде - въпрос на пари е да идеш и да гледаш когото си искаш. А пари се изкарват.

За концерт на група - искам да видя Death с Chuck и Queen с Fredy Mercury. Също и Beatles с John Lenon....

Еми...освен твойте...не видях в темата други мечти, които да не могат да се постигнат с повечко кинти. Ех, за приемането в специалност археология в Софийския Университет е нунжо малко повече съобразителност, да знаеш къде да бутнеш парите, за да влезеш. Но скоро, като станат всички специалности платени това няма да е проблем.
Crafter
Цитат(Angermeans @ Mar 9 2005, 12:54 AM)
Шурм - Мда, тя Снежанка ми пуска днес вашите неща. Вземай я, голяма работа е тая кака Снежанка, и на мен яко ми помага с уроците по солфеж и тн. smile.gif

1. Най-много тя да ме вземе smile.gif
2. Тя не ми оправя проблема, щото не може едновременно да свири на китара, клавир и да пее (приемам, че след като барабаниста ми ще оди да учи барабани в университета, той поне е ок).
3. Тя нема да ми оправи другите шибанящини.

С тебе нали трябваше да свириме ма. Кво направи?
Nightwish
Цитат(wolfheart @ Mar 10 2005, 12:50 AM)
Ех, за приемането в специалност археология в Софийския Университет е нунжо малко повече съобразителност, да знаеш къде да бутнеш парите, за да влезеш. Но скоро, като станат всички специалности платени това няма да е проблем.

Ех, да , ако искаш да те приемат, след като платиш тук и там..така е лесно mad.gif Но ако искаш да те приемат както си му е реда..много труд се полага, то без труд нищо не е възможно, но също така се иска и малка доза късмет..А защо мечта?! Защото понякога ми се струва неосъществимо, когато виждам, колкото много хора късат по изпитите, само защото примерно някой си е платил и на тях бала не им стига...Колко отвратително!!! Но това е друга тема на разговор!
А и толкова отдавна си мечтая да копая някъде и да си търся разни съкровища , че вече наистина си е мечта:) Преди ми беше някак си цел..но при това, което чувам вече , за платежоспособните..ми стана мечта..
Death_Angel
Имам си една мечта,да ти го набия в гъза(ТОВА НЕ ЗА НИКОЙ! laugh.gif ) хаха ама няма..та моите мечти са
1.Искам да се оженя за Ели
2.Иксма да отида на Нептун
3.Искам да се провикна от някой връх така че висчки да ме чуят.
4.Искам да се кача някъде от където да виждам почти целия свят.
5Искам да прежбия някоя чалга певица или поне до-такава степен че да не пее вече,бе всъщност що една по-добре всичките.
6.Искам да видя wub.gif Пол Ландерс от Рамщай лили... wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
7.Искам най-добрите ми приятели да значт че си ги обичам и винаги да са си до мен.smile.gif
8.Искам нещо да прегази родителите ми.Ххаха
9.Искам баба ми да живее вечно.
10.Искам Ели да не закаснява никога повече. ем май е това.


РАВНОСМЕТКА:НАГЛА СЪМ !!
Nightwish
Death_Angel По - спокойно де....ти както започна, не знам за кого беше първото ти изречение , обаче.. mad.gif
Death_Angel
Хахахха спокс бе такъв е лафа,ти пък,за никой не беше biggrin.gif най-малкото пък за теб ако това си помисли :)Готик метъли не убивам спокс:))))А иначе с мечтите съм доста зле аз още колко имам не е реално просто хахах wub.gif
Nightwish
Не съм си помислила , че е за мен, просто ме учудих как се настърви така и такива излияния smile.gif)
Имаш мечти, хубаво, ама всичките ли са мечти или някой са цели ?! smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.