Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: къде искам да съм сега?
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
pi4
ами покрай една сходна тема (за мечтите) се изказаха някои мнения кой къде искал да ходи някога си или пък утре, реших да поставя въпроса отделно.

някой чул, някой видял нещо, някой прочел, каквото и да е, въпросът сега, къде ви се е приходило, ако можеше веднага да отидете там.

ето моите цели:
  • Мадагаскар
  • Виетнам
  • Нова Зеландия
(може би ще допълня по-късно). хайде сега са другите наред.
Lethe
Аз ти казах вече- Индия.
wub.gif
anonimna_dx
хммм точно сега - в Русе.. tongue.gif
но иначе в:
-Австралия biggrin.gif
-хммм Нова Зеландия като споменахте... wink.gif
-Финландия, Дания
-Италия-> Флоренция wub.gif
и други ама сега малко ми се спи... ph34r.gif
pi4
да Индия мога да прибавя също. с влак от дели до хайдерабад. ти може би имаш предвид кашмир (част от кашмир е в индия).

да, и италия - сардиния и сицилия, както и апулия.
Murderdoll
точно сега-в леглото искаммммммм....
wub.gif ph34r.gif ph34r.gif
pi4
Цитат(Murderdoll @ Mar 9 2005, 11:54 PM)
точно сега-в леглото искаммммммм....
wub.gif ph34r.gif ph34r.gif

също добра идея. и лесно осъществима, какво ти пречи?
Wolfheart
На Марс, на някой от спътниците на Юпитер....на някой от спътниците на Сатурн....Абе най-добре на Плутон tongue.gif
Death_Angel
Ам искам при Ели.... wub.gif bye.gif а иначе незбъдната мечта ми е Нептун лелей всичко давам за да отида на тая планета.
Angermeans
Е, щом има и кога:

1. 1000г. преди Христа. - В Древна Гърция.
2. 16-17ти век - Норвегия, Швеция или Дания.
3. Края на 80те/самото начало на 90те - Сиатъл (САЩ).

А сега много бих искал да бъда в Дъблин (Ирландия)
Vaskes
Сега.. в Монте Карло.
А щом може да прескачаме и през времето - Англия, по време на Войната на Розите; Шотландия, по времето на освободителната война на Шотландия. А щом може да осткачаме до други планети, значи може да отскачаме и до други светове. Та - Средната земя и по-точно Белерианд. Време - някъде между Първата и Петата Битка, няма значение кога точно.

Иначе по default искам да отида в Норвегия/Швеция, но точно в момента студеното време, колкото и да обичам зимата, започна да ми поомръзва.
_SiegfrieD_
Навсякъде,само не и в нас пред компютъра...
Demiurg
а аз - "Навсякъде, само не и на работа пред компютъра" ranting.gif
ivomag
Ха,колко разнообразни желания и повечето неусъществими за жалост!Аз искам да да посетя Централна Америка някаде около XІV- XV век и в наши дни!А на дръги планети не знам дали бих искал,но на Звездата на Смърта със сигърност бих отишал! cool.gif
Demiurg
Иво, абе в тоя период е било доста кофти да си коренен жител...
Drummer
Цитат
къде искам да съм сега?

Ardenite, Vtorata Svetovna. Rim, 50 godini BC.
Цитат
Ам искам при Ели....  а иначе незбъдната мечта ми е Нептун лелей всичко давам за да отида на тая планета.

Nai-mnogo da te otnesat vetrovete, koito se dvizat s niakolko maha v chas, da izmruznesh leko pri -220C i da propadnesh v gazovete na planetata, turseki kude da stupish. Neshto konkretno li se interesuvash ot astronomia ili prosto taka si reshi, che iskash da idesh tam? Chudno mi e prosto i zashto iskash da idesh tam, ama mai se doseshtam veche.
Nightwish
Сега , в този момент ми се иска да си стоя в къщи , но да не трябва да се занимавам с изпити и учене..а просто да си почивам, което скоро няма да има как да стане:)

Страшно много искам да отида и до Венеция..но това е нещо като цел, така, че ..не се брои:)
Иначе за връщане в миналото...искам да отида по времето , когато е царувал цар Калоян...все пак сме съименници tongue.gif
Искам да отида и в Шотландия и Финландия:)

Ако имам възможност да избирам, искам да се пренеса в момента в студиото на Nightwish и да си ги гледам как записват даден албум или нещо от сорта..абе да съм в близост до тях:) wub.gif
ivomag
Ми за мен не е чак толкова кофти!Изглежда ми доста интересно! biggrin.gif
Drummer
Цитат(Nightwish @ Mar 10 2005, 04:45 PM)
Ако имам възможност да избирам, искам да се пренеса в момента в студиото на Nightwish и да си ги гледам как записват даден албум или нещо от сорта..абе да съм в близост до тях:) wub.gif

Kak moze tolkova mnogo momichentza da se kefiat na taia grupa i da znaiat samo taia grupa, ne moga da razbera.
moonshield
Цитат(Nightwish @ Mar 10 2005, 04:45 PM)
Ако имам възможност да избирам, искам да се пренеса в момента в студиото на Nightwish и да си ги гледам как записват даден албум или нещо от сорта..абе да съм в близост до тях:) wub.gif

И аз винаги съм си мечтала да присъствам на запис на албум guitar.gif
Като гледах двд-то на Chimaira - The dehumanizing Process и видях как се гушат в едно малко помещение, записват всички инструменти един след друг и междувременно пада голям майтап, просто се размазах от кеф.
Особено Андолс как ги наритваше тея барабани...обожавам барабани!!! icon_headbang[1].gif
Nightwish
Цитат(Drummer @ Mar 10 2005, 06:50 PM)
Kak moze tolkova mnogo momichentza da se kefiat na taia grupa i da znaiat samo taia grupa, ne moga da razbera.

Хех...да знаят само тази група и да се вълнуват само от тази група! Това изказване просто ме учудва.. ohmy.gif
Това, че това е любимата ми група, не значи, че знам само нея...и че слушам само нея..А и не виждам нищо лошо, да има момичета, които да я слушат. За да я слушат, значи са ценностни песните и т.н. wub.gif

Разбери го, че групата е хубава и има страхотни албуми...за това толкова много хора я харесват:) Това по въпроса, че не можеш да разбереш, защо толкова хора я слушат wink.gif
Drummer
Цитат(Nightwish @ Mar 10 2005, 05:17 PM)
Хех...да знаят само тази група и да се вълнуват само от тази група! Това изказване просто ме учудва.. ohmy.gif
Това, че това е любимата ми група, не значи, че знам само нея...и че слушам само нея..А и не виждам нищо лошо, да има момичета, които да я слушат. За да я слушат, значи са ценностни песните и т.н. wub.gif

Разбери го, че групата е хубава и има страхотни албуми...за това толкова много хора я харесват:) Това по въпроса, че не можеш да разбереш, защо толкова хора я слушат wink.gif

Kakto i da e. Veroiatno ne shvana kakvo se krieshe v podtexta na gornia mi post.
````````
Аз искам в София:")) скромничко. А лятото искам да прескоча до Рила може би. Ходи ми се по планините:")

А отностно неосъществимите неща - Флоренция, Рим, в Кингстън на гости на yeti...

Всъщност просто искам да се поразходя малко. Обожавам да съм в Русе, но искам малко ваканция:")
Nightwish
Цитат(Drummer @ Mar 10 2005, 07:21 PM)
Kakto i da e. Veroiatno ne shvana kakvo se krieshe v podtexta na gornia mi post.

Ам ако искаше да се забележи явно, да го беше казал по - ясно:) ...Както и да е smile.gif
Sw1tched
В жена ми и вкъщи по възможност sad.gif wub.gif
SepulTeraHead
Цитат
къде искам да съм сега?

Ебати тъпия въпрос! В гащите на жена ми, Е С Т Е С Т В Е Н О !!!!!!!!!
giggle
^hehe me4tateli

az iskam v sf....nqma da konkretiziram hehe
ina4e po 4ujbina da hodq....hodih ve4e vuv viena no mi haresa i iskam pak,i v ispaniq iskam pak ama pone da sum s priqteli da se kefq,tam e golqm kupon..
sega iskam tova,ama prez lqtoto drugo 6te e
Nightwish
Мдам..във Виена наистина е много красиво..Де да можеше да отида пак там:))) wub.gif
Svetyl
Китай, Англия, София, Варна... такива работи smile.gif
Mort
В топлия ковчег, че премръзнах icon_headbang[1].gif
pi4
брей тази тема придобила не само дълбочина, но и ширина, та чак до необхватност.
хич не се бях сетил за време и за микро екскурзии из нечии гащи. последното някак по се връзва с мечтите, но нищо, става и за тука.
това с планетите нещо не можах да го разбера, освен ако прибавим и някаква всеобхватна неуязвимост, що пък не, всъщност?
тогава можем да поговорим и за някой чумав град през 16 век - тропаш си по улиците и ходиш да гледаш кладите, по които горят умрелите. сигурно е незабравима гледка.
значи всъщност всичко се свежда до един трансмитер, който се полюшва на колана и като ти скимне, трас, прас и си отиваш там, където ти се е приискало. кеф ти плутон, кеф ти гащи, кеф ти у леглото под юргана, кеф ти на поляна, кеф ти под платана.
аз пък искам на мадагаскар за да видя лемурите и голямата глупава птица додо (да де, знам, че последната са я изяли преди двеста годни, може пък и да е останала някоя)
Jicata
някаде сам с мн мн алкохол!!! wub.gif help.gif mellow.gif wub.gif sad.gif
The Forsaken
Искам да съм в някоя приказка, точно на края, където казват и всички три дена пили и се веселили......въобще не ми се пише никакъв гаден конспект, нито ми се учи за Шилер.. sad.gif
Demiurg
Баш в момента искам да съм на концерт ! Ама не като зрител! biggrin.gif
Баси как ми се свири !!!!! Като на циганче !!! guitar.gif
Искам свястна групааааа!!!! evil2.gif
giggle
Цитат(Jicata @ Mar 10 2005, 07:03 PM)
някаде сам с мн мн алкохол!!! wub.gif help.gif mellow.gif wub.gif sad.gif

q se osuznai .... no.gif
pi4
Цитат(Demiurg @ Mar 11 2005, 03:11 PM)
Баш в момента искам да съм на концерт !  Ама не като зрител!  biggrin.gif
Баси как ми се свири !!!!! Като на циганче !!!  guitar.gif
Искам свястна групааааа!!!!  evil2.gif

който търси - намира!

(днес съм свръх умен) naughty.gif naughty.gif naughty.gif
Sw1tched
Цитат(Demiurg @ Mar 11 2005, 04:11 PM)
Искам свястна групааааа!!!! evil2.gif

Е щурма ще ти предостави баса на DIstorment, защото 'се държа тъпо с него' super.gif
Demiurg
laugh.gif
Мерси, ама много жица при вас бе !!! Такива неща предпочитам да ги слушам, а не да ги свиря. biggrin.gif
А пък ти си уважавай басиста - добър е и е надъхан.
(Щурма да почерпи !!! drinks_drunk.gif )
Ataegina
Искам в Бразилия! (но само на хубавите места и с хубавите хора)
Искам и в Тайланд (ще заведа и сиамската си котка, за да и сложат един два златни пръстена на опашката)
и в Япония. (но не като турист)
The Forsaken
Mnogo iskam da otida da vidq brat mi, koito e v Bremen.......ve4e otdavna ne sme se vijdali sad.gif iskam da otida c Sibir, posle niakude na sever, vuv Finlandiq, po vuzmojnost
giggle
Цитат(The Forsaken @ Mar 12 2005, 08:14 PM)
Mnogo iskam da otida da vidq brat mi, koito e v Bremen.......ve4e otdavna ne sme se vijdali sad.gif iskam da otida c Sibir, posle niakude na sever, vuv Finlandiq, po vuzmojnost

Sibir blink.gif klasnata mi e ot tam i 4estno kazano ne vijdam pri4ina da hodi6 tam,osven da udari6 s mestnite nqkoq druga vodka...
anonimna_dx
...iskam tam det bqh predi 4as i 15min.... wub.gif no po samo...i udobno... wub.gif headbang[1].gif evil.gif
pi4
Цитат(Deville @ Mar 12 2005, 10:29 PM)
Sibir blink.gif klasnata mi e ot tam i 4estno kazano ne vijdam pri4ina da hodi6 tam,osven da udari6 s mestnite nqkoq druga vodka...

то там една водка е май един литър водка, 60º, light изпълнение drinks_drunk.gif
но трансибирският експрес винаги ми си е струвал приятна възможност за прекарването на една седмица.
The Forsaken
Хм, в Сибир сигурно е страхотно smile.gif Чисто, мнооого сняг, в момента искам да съм където и да е другаде, но не и където съм сега hmm.gif
pi4
Цитат(The Forsaken @ Mar 13 2005, 10:54 AM)
Хм, в Сибир сигурно е страхотно smile.gif Чисто, мнооого сняг, в момента искам да съм където и да е другаде, но не и където съм сега hmm.gif

сега ти цитира Вилхелм Буш, нали?
Цитат
»Warum soll ich nicht beim Gehen« -
Sprach er - »in die Ferne sehen?
Schön ist es auch anderswo,
Und hier bin ich sowieso.«


Wilhelm Busch, aus: Plisch und Plum (1882) - Schluss.


хубаво е навсякъде другаде, а тук съм така или иначе
Alekto
wub.gif
Az iskam da otida do Birma,da pohodq bosa v sve6teniq grad i da razgledam vsi4ki pagodi.Iska mi se da pojiveq tam.
6te mi se da otida nagosti na vui4o mi vuv Finlandiq.
A su6to i da si napravq edna obikolka na Bulgariq.
Nightwish
Къде искам да съм сега..в Поморие на брега на моренцето, защото нещо се размечтах за морето, как хубаво шуми и колко е приятно да го гледкаш и да ти мирише на хубаво и чисто...мммммм wub.gif wub.gif
pi4
Цитат(Alekto @ Mar 15 2005, 03:48 PM)
Az iskam da otida do Birma.

и аз. искам да видя онази пагода по която има повече злато отколкото в банк оф ингланд.

реших да прекарам великден във венеция. тъй ами, стига мечти.
Sw1tched
Цитат(pi4 @ Mar 16 2005, 12:24 AM)
тъй ами, стига мечти.

Нали нямаше мечти?
pi4
Цитат(Sw1tched @ Mar 15 2005, 11:39 PM)
Цитат(pi4 @ Mar 16 2005, 12:24 AM)
тъй ами, стига мечти.

Нали нямаше мечти?

biggrin.gif е па как си го запомнил това бе!
ами нямах мечти и пак нямам.
имам само намерения.
това е сега едно намерение.
никога не съм мечтал да хода във венеция. кво да правя там? и без това не мога да плувам.
The Forsaken
Цитат
Забравих да спомена - не ходя по концерти, мразя да ми надуват главата разни леваци докато чакам да дойдат основните. Обаче съм бил на концерт на Kiss punk.gif, преди да се разотидат, те нямаха нужда някой да им загрява публиката. Детска мечта, която се осъществи...

Hahha, hvanaha li te!! biggrin.gif Ne iskash da si priznaesh, no shtom si imal me4ti, zna4i i sega imash....Aide priznaj si i shte ti prostim salut.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.