Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Lube
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2
Svetyl
Chudno mi e nqkoi drug oswen Nightmare chuwal li gi e? I ako da kakwo wi e mnenieto... spored men sa prosto unikalna grupa:)
anonimna_dx
хмммм ако става дума за руснаци....да:) ама незнам дали е за тях... wink.gif
Murderdoll
ако наистина става дума за руската група
Любэ...
слушала съм ги, лятото като бях в Русия повечето
ми познати нещо се бяха запалили...на мен не ми
хареса hmm.gif
който го интересува...:::Официален сайт:::...
izginaame
neznam q taq grupa
mettal
Ааа, и аз ги знам... майка ми е дайхард фенка biggrin.gif
Revenant
тез пичове ще имат концерт на 23 август в Каварна...само пари да ми останат че да остана и на 25 за Тестамент...ще си продавам телефона
Ето линкче за нечулите щрак
Mago De Oz
Много добри !!!
Ето от малкото НЕметал неща, който уважавам.

"Давай, давай, давай брат до конца "
Svetyl
Наистина страхотна група... wub.gif
blame
Уха,
Случайности.... wub.gif
Днес даже си намерих един техен албум мисля. Последните няколко дни ми се слушат доста. Всъщност ги знам от около година вече. Първата ми любов беше "Кон". Невероятна музика, може и и това,че е на руски я прави такава. Сърдечна е....
InsArtTure
^ Аз им имам всичко без Расея 2005. Ако някой желае...

Иначе са професионалисти. Първите им записи не са никак на ниво, но после натрупват много опит и сега са много наясно какво правят, печелят, правят големи концерти, двд...
Izkufelia
Братя и сестри,
моля дайте адресче/та откъдето да си сваля братушки хеви метъл.
Svetyl
Те не са метъл. Те са... де да знам какво са, за да не ми се смеете няма да ги определям. Но не са метъл :І
InsArtTure
Имат някои рок неща, често ползват досторшън, но най-добре биха били определено като поп-рок с малко етно елементи.
Vaskes
Чувал съм ги smile.gif Имам двама приятели, който са може би едни от най-големите им фенове. Утре ще ходя на купон с руска музика в единия от тях laugh.gif
Всъщност съм слушал само няколко песни, но след всичко, което са ми разправяли за тях, няма как да не ги уважавам smile.gif
И аз правя планове да обединя 23-и с 25-и и 26-и август. Ама предвид, че ще се ходи и на Monsters of Rock, не знам как ще събера пари. То аз още не мога да преживея мисълта, че ще изтърва Billy Idol...
blame
Цитат(InsArtTure @ Jul 7 2006, 05:45 PM) *
^ Аз им имам всичко без Расея 2005. Ако някой желае...

Аз,аз! wub.gif Всъщност не знам дали да те мъча баш за всичко. Няколко албумчета по твой избор примерно ми стигат за сега.

Бтв аз май точно на Рассея съм попаднала,ако някой пък има за него желания. smile.gif
Mpa4ko
Любе рокс...какво повече да кажа
най-гениалните им песни според мен са "Сестра" "Конь" иии
Позови меня тихо по имени позови меня на закате дня посови меня грусть печаль моя
опа..разпях се
Любе си е Любе , защо трябва да ги ограничавате в някакъв стил
Апфхахах веднъж в софия ми се случи в един китайски ресторант по радиото пуснаха първо Малина и Ъзис и веднага след тва "по високой траве"...
Амчи поздрав за всички които ги слушат smile.gif

А Земфира някой да слуша като сме я почнали на руска тематика?
Svetyl
^Чувал съм я по име smile.gif
sepulturatr
Не съм ги и чувал и предполагам, че ако ги чуя няма да бъда очарован. Такива "поп-рок с малко етно елементи" или квото там е аз не слушам.
Pyjamka
Някой може ли да даде малко повече информация по повод концерта, който по-горе казахте, че ще бъде изнесен?
blame
^
http://www.kavarna.bg/?id=30&eid=92&lang=bg
Pyjamka
Благодаря за информацията. Защо обаче не пише цена? Явно ще трябва да се проверява редовно, може би, когато наближи, ще дадат още сведения.
Beerzebub
Та, кой ще ходи на концерта им?
Svetyl
Аз, Мрачко (мисля), Пижамка smile.gif
Revenant
^Ми да са джойна ама има 2 нощувки до 25-ти трябва да го измисля...
Blade al'Slayer
Един приятел, който е наистина запален, ми каза, че ще правят и концерт в София някъде октомври или ноември. Но нямам потвърждение от друг източник.
Иначе имат доста приятни неща, особено за купон с китари...
Beerzebub
^ 23-ти Октомври, НДК, зала N1. Поне преди време бях чел нещо такова.

Иначе за Каварна и аз ще оставам и за следващите два концерта. Но мислех в промеждудъка да посетя Варна.
Сред шопите има ли навити да пътуваме на 22ри/23ти? Тамън ще поплажуваме и побириме малко, преди да си отнесем главите в края на седмицата. smile.gif
Светъл, вие ще оставате ли след Любэ или ще си ходите в Русе?
Arq
mai ne sam gi 4uvala.... mellow.gif
Svetyl
Аз съм до 26-ти засега.
Nightmare
Цитат(Pyjamka @ Jul 10 2006, 08:19 AM) *
Благодаря за информацията. Защо обаче не пише цена? Явно ще трябва да се проверява редовно, може би, когато наближи, ще дадат още сведения.


15 лева е билетчето! smile.gif
Иначе и мен ме бройте за концерта. Трябва да се огранизираме сериозно, хора, защото не съм сигурна, че ще пуснат извънредни маршрутки Варна-Каварна. Към някой със собствено превозно средство трябва да се присламчим. biggrin.gif
Svetyl
Nightmare, без лоши чувства, ама ти наистина ли ще дойдеш?
Nightmare
Да, наистина, освен ако не се случи нещо наистина важно, заради което да отложа.
Откъде това недоверие у тебе?
Пък и да не дойда .... няма да е толкова важно, няма да ви проваля плановете или нещо такова.
Svetyl
^ Абе няма значение, значи ще се видим живот и здраве... smile.gif
Любе-Там за туманами
Поздрав bowdown.gif
Svetyl
Sorry za latinicata, prosto tuka na towa PC nqma kirilica. Bahti welikiq koncert! Naprawo se razbihme totalno. Lube sa nomer edno!!!!!!!!!!
conguestadors
Lube са върхът. Сега ги слушам и се кефя яко.
Grim_Mandy
"Любэ" не са за всеки... Дори хора, които харесват руска музика по принцип, реагират странно на тях, не мога да разбера защо. Първия път, когато се докоснах до тях, беше преди доста години на един патронен празник в училище. Някакво лейм балетче танцуваха на "Конь" blink.gif . И мина дооооста време, преди да си я намеря тази песен, адски ми беше харесала. И така, една по една... Съгласете се, че не са много групите, които биха ви накарали да пеете с цяло гърло колко велика страна е Русия. За любима песен не мога да кажа... Тоест мога, ама никак няма да е една.
Някой по-нагоре спомена за "Сестра"... Текстът е по стихове на Копытин от 1918-19 година, там някъде, затова е толкова добър.
Иначе "Мент", "Солдат", разбира се, "Батька Махно", "Сирота казанская" - те това е песен... И т.н. biggrin.gif
Както каза Светъл... Култов концерт.
Mpa4ko
A где же черт возми фотки?
Svetyl
^Ако мислиш че те разбрах smile.gif
````````
И аз се разписах на концерта... И да.. беше яко.. Всички пяхме и танцувахме.. май главно танцуваха руснаците:") Готино и смазващо..после спах като къпана.
Mpa4ko
mad.gif Swetyl ти холера нерускоговоряща беше на концерта а аз не ...бахти вопиющата несправедливост..СНИМКИ ИСКАМ!!!!
Svetyl
Аз поне снимки нямам... Пижамка ако е снимала нещо...
Nightwish
Имате ли представа откъде мога да си изтегля повече mp3-ки на групата? В Дата се рових безуспешно.
Мерси предварително smile.gif
Svetyl
zvuki.ru може би.
Beerzebub
^^ Голямо търсене ще да е паднало... wink.gif

http://store3.data.bg/mmonk/LUBE(Russ)/

http://torrents.data.bg/details.php?id=40921&hit=1
Nightwish
явно не съм търсила достатъчно добре smile.gif
Мерси Beerzebub! smile.gif happy.gif
````````
Моите снимки са от гсм-а и са нещо подобно...
Beerzebub
На 23-ти Октомври, ако сколасам да отида, ще замъкна и фотоапарата със себе си.
Pyjamka
Цитат(Svetyl @ Aug 27 2006, 11:21 PM) *
Аз поне снимки нямам... Пижамка ако е снимала нещо...

Не съм снимала, защото не взех фотоапарата с мен. Знам ли, можеше да ми го вземат на входа! Аз кога съм била на концерт друг път... Иначе ден или два по-късно по телевизия СКАТ излъчиха малък материал за концерта. smile.gif Николета, снимките са много прилични! Трябвало е повече да направиш.
blame
Ех, от където бяхме застанали страшни снимки щяха да станат.... та болно ми е,че нямах апаратче. sad.gif

Концерта беше страшен. Много добри музиканти и се заформи приятна атмосфвера. smile.gif
Lethe
позовет меня тихо по имени whistle.gif whistle.gif whistle.gif
Pyjamka
Към всички фенове на групата, които не са успели да я видят на живо или желаят отново да се порадват на музиката й:
ЛЮБЭ ще изнесат концерт в София на 24.10. в НДК. Начален час на събитието: 20:00ч. Цените на билетите са 15лв. и 30лв.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.