Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Любими обложки на албуми
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Kasiel


Audrey Horne
sharon


Че и самият албум те кара да изглеждаш точно така. Travis Smith отново е много прав.
MetallicaAntiFan
^А той да не би да е излязъл!?
sharon
^ Пиши в скайп. whistle.gif
Kasiel
Ето тази ми харесва ужасно много :

Kasiel

Pearl Jam - No Code



sharon
Красиво и стилно:


sharon
След вчерашен разговор по темата ми хрумна, че през годината така и не си харесах нищо особено, а обложките, които запомних приятно, красят записи със сходни стилове. В добавка към тази бих отличила две попадения (албум и сингъл), които не са нищо детайлно, но не само пасват идеално на звученето на бандата, а и едно на друго като цялостно оформление. Далеч съм от сравнение по важност с музиката, но поне изразява отношение към продукта, с каквото напоследък все по-малко групи могат да се похвалят:

Artillery
Аз пък съм батално елементарен:

Artillery
Опа двоен пост. Ама нищо - още една тогава smile.gif

Bleach
http://lyrics2bg.com/wp-content/uploads/Korn-Issues-1999.jpg Обложката си пасва много добре с обстановката в албума.
sharon
sharon


Малко Sleepy Hollow-ска атмосфера... happy.gif
metalheart1993
Много ми харесват обложките на Депеш Мод, прекрасни са! а ето няои други които ми харесват.









sharon
laugh.gif Музиката едва ли ще ми е по вкуса, но с обложката сме на друга крайност:

PitBull
Цитат(sharon @ May 14 2012, 12:44 AM) *
laugh.gif Музиката едва ли ще ми е по вкуса, но с обложката сме на друга крайност:

Твърде си предубедена според мен, заслушай се:
http://www.youtube.com/watch?v=6J3mYaAZJ68

Сори за офтопика.
sharon
А, чух един тийзър и просто не ме грабна, затова. Не пречи да преслушам като хората, тук си прав. Най-малкото им го дължа заради великолепието от обложката. MrEvil.gif
SPYBORG
Новия албум на GOROD. Идеално пасване на обложката с музиката. Доста колоритно и артистично.
sharon
Това ми обра точките и се надявах на нещо поне толкова интересно в музикално отношение... но уви. И все пак, обожавам подобни неща:

Infidel
Засега тази е единствената, която ме кефи:

Frightmare






sharon
Предстоящият албум на Saille има великолепна обложка, която ме подсети за адския дизайн на дебюта:

Key
Много се възхищавам на добрите метъл обложки,уникални рисунки.





seek_and_destroy
^ Resilience обложката си е яка, но не мога да кажа същото за албума. От него само „In memory of“ ми харесва. За картинката май са взели идея от това.
sharon
Цитат(Key @ Jun 25 2014, 06:28 PM) *
Много се възхищавам на добрите метъл обложки,уникални рисунки.

Да, стига да се набляга повече на рисунката, октолкото на дигиталната бъркотия. Total design като този. Тази година харесах две-три, последната е още гореща:

Key


Key
Key
Key
Kasiel
Последно това много ми хареса:



и от старите им неща:



и това на Damien Rice:

Key
Key



LordZombie
Key





Key
Key
Сега чета "Ужас" на Дан Симънс,и съм на тема кораби.


Key




Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.