Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: концерта на Soulfly
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Soul_Fly
Eiii fenove.Sha hodim li na Soulfly da se kefim.I o6te ne6to "kefi li vi grupata".Spored mene e mnoooo qka :punk: .MAX CAVALERA rulzzzzz :punk: :punk: :punk:
Jicata
Пич, групата е яка. Ма няма да мога да отида на концерта щото няма с кой :( :( :(
????
mi otidete zaedno! :punk: :punk: :punk:
Warrior Of Ice
Ако ще се организираме, аз съм навит да ходя. Soulfly не са ми сред любимците, но страшно уважавам Max, a и втори път няма да дойдат.
Jicata
Еми да напише нещо Soul Fly , дето е напраил темата,за да се уговорим за среща или кога ще ходиме за билети :) :punk:
Soul_Fly
Amii az se stqgam za koncerta no 1vo da vi pitam ot kade ste si4ki.Tova iskam da znam. :) Puk posle sha se ogovarqme za koncerta.
RAPTOR
Варна. Здрасти! :lol:
Jicata
Еми аз съм от София.
Towellie
София, аз също съм навит да ходим!
RazorJack
Аз ще взема да го пропусна ... не ме кефят особено, ще чакам и ще стискам палци някоя по-кадърна група да дойде лятото :-)
бтв. аре на концерт на Азис кво ще кажете буахахахахахахахаха :P
Jicata
Абе, аре и годините да си пишете,щото и те са от значение все пак :) . Аз съм на 16.
Towellie
18
Soul_Fly
A we Jica maina.Az ako bqh na tvoe mqsto i bqh ot sofia 6tqh da namera nqkoi s koito da otida.Az li4no sum ot plovdiv i sum na 14 godini.I mi trqbva nqkoi po vuzrasten 4ovek s koito da otida.Suvetvam te nameri na vsqka cena nqkoi.Tozi koncert sha e razbivasht :)
Jicata
Еми за сега значи се събираме:

Soul Fly na 14g. - Plovdiv
Az na 16g. - Sofia
Warrior Of Ice na 18g. - Sofia
Towellie na 18g. - Sofia
Soul_Fly
Mmm da a ako ima drugi manqci i navitaci da drasnat edno reply :) :) :) :)
Jicata
Heyyy fenove, kvo shte kajete za koncerta??

Az biah i beshe jestoko. Mnoogo iako POGO. :punk:
Uspiah da stigna na okolko 3 metra ot Max.
Pesnite biaha jestoki - nai-iakite.
Are az spiram da pisha che me boliat vsichki muskuli ;) :mad:
Warrior Of Ice
Невероятно преживяване беше... Soulfly просто ме оставиха без дъх! Както казах, не са ми любима група, но ме изненадаха много приятно - тия пичове се раздадоха, начело с Max. Подгряващите също бяха на ниво и ме хвана яд, че публиката освирка Аналгин - не го заслужаваха, макар и да не бяха подходяща банда за това мероприятие. За звука - просто невероятен. Явно добре бяха поработили по настройването на озвучителната техника, защото всеки инструмент се чуваше упер мощно и същевременно достатъчно ясно. Незабравимо!
xskacorex
Еиии, много ми е кофти, че не успях да дойда на концерта! Вярвам, че наистина е било размазвачка и че сега нямате глас и врата ви е размазан, как исках и аз да съм там.... Дали ще е възможно да получа някакви снимки? :)
Warrior Of Ice
Снимки трудно ще получиш, но гледай Фрактурата тая неделя - ще има кадри от концерта.
SepulTeraHead
Тази тема беше най-отдолу, на най-последнта страница.

YOU CAN'T BEAT THIS!

А сега престанете да изравяте мъртви теми, ОК?
Warrior Of Ice
Е, хайде стига вече... wink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.