Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: След Sabbath и Purple
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Ol' Skull
Цитат
Рок : Deep Purple отново в България!
15/3/2005 17:52:00 (140 reads)

По непотвърдена от български промоутър информация британските рок-легенди Deep Purple отново ще свирят в България.

Като място за концерта се посочва софийският стадион "Академик", а като дата - 20 юли. На предишната дата - 19 юли, пък, е обявен концерт в Скопие.

'бало си е майката
jimmy page
не вЕрвам no.gif
Blashyrkh
Тая година ще е богата super.gif
SepulTeraHead
Раздвоен съм. От една страна се радван, че ще видя 2 култови банди на живо. Все пак концертът на Deep Purple беше "бойното ми кръщение", що се отнася до концери, и винаги съм уважавал тази банда много. А и 10-ти Юли е рожденният ми ден. Но пък от друга страна, понеже хората нямат пари и за 2-те събития, а това ще доведе до намалена посещаемост и на 2-та концерта. Въпреки, че са с 1 мецец растояние помежду. Дано да не съм прав и и двата концерта да се получат добре. biggrin.gif
Niilo
От къде е тая информация?!
pi4
никога няма да отида на концерт на deep purple.
и няма да кажа защо!
още ми звънят ушите от тъпия концерт на judas priest. ебати помиярите! но това няма нищо общо с горното!
The Forsaken
Щастливци, поне може сами да решавате.....мен и без това няма да ме пуснат no.gif
izginaame
Strahotno!!!Sled SABBATH i PURPLE 6te dojiveem da vidim.Dano da e vqrna informaciqta. biggrin.gif
Ol' Skull
Информацията е от AvToRa.CoM. Абе не бързайте да се радвате.
Niilo
http://www.deep-purple.com/tourdates/

Нямат планове за други турнета за тази година. Най-вероятно fake.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.