Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Новите форумни правила
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Slash
Забелязах че много хора ги използват вече, и ги спазват, но да ги кажа все пак:

1. При регистрирането въведи зашеметяващо име, например: #@#44^^%****) или Fkla;'kYps.a,BN9. Така на всички ще стане ясно, че ти си оригинален човек.

2. Непременно пиши така: " ИСкаМ дА Къжа, Чи...", и всички ще започнат да те уважават за това, че плюеш на всякакви условности.

3. Във форумите дават звездички всякакви, даже и парички, за мнение. За да се почувстваш пълноправен и печен всезнайко, пиши във всички теми мнения по този образец:
" , Да!" / А още по- добре: "Аха! " , или " хм!"/

4. Ако в темата има повече от една страница, не си губи времето да я четеш: че какво ли умно има там? Затова, веднага напиши отговора си. Как това да стане по-бързо, вече обясних в т.3.

5.Никога не влизай в спор. Току виж, те победили! Веднага наречи събеседника си глупак, загубеняк, не разбиращ нищо от живота сополанко и смело премини към следващата тема.

6. Искаш ли да те уважават, открий тема с много отговори, запомни заглавието й и веднага отвори нова тема със същото име.

7. Запомни: НИКОГА, повтарям, НИКОГА не ползвай ТЪРСАЧКА!. Ти си влязъл във форума, а не там в някакъв си Google.

8. Ако искаш да смаеш всички с интелекта си, копирай отговори от други форуми: из форумите темитe си приличат и понякога може да се срещнат и умни отговори - така че, смело действай с десен бутон на мишката!

9. Ако искаш да блеснеш със своите ДИЗАЙНЕРСКИ способности смело използвай разноцветни шрифтове И особено техния размер!. Такова съобщение няма как да остане незабелязано. Привлича вниманието и изпъква на общия сив тон.

10.Ако в откритата от тебе тема не отговаря никой, пиши в нея сам./ Как ли? Виж т. 3.

11. Ако модераторът ти направи забележка, постъпи според т. 5, след което, /ако не си Админ/ потърси друг форум и започни от т.1.

12. Създай си "виртуално семейство". Регистрирай няколко ника и ги ползвай активно. Тогава във всяко клонче на родословното дърво, ще цари радостно оживление.

13. Искаш ли да привлечеш вниманието на останалите към твоя тема? Няма нищо по-просто! Важно е заглавието! "Как да обезкосмя дланите си?", или "Тук са моите голи футогравий". Успехът ти е сигурен!

14. Намери си във форума изкупителна жертва. Следи винаги какво пише и коментирай язвително. Надсмей се над аватара й. На ЛС често й пиши гадости и пускай анкети: "Глупак ли е Mryncho?" Когато жертвата се побърка и избяга от форума, обзаведи се с нова. Нека всички да се боят от тебе и да видят какъв си юначага!

15. Ако имаш позната роднина, с неустроен личен живот, заеми се с въпроса. Нужно е само фотография, адрес и обезателно сексуалните й предпочитания, месечният й доход и размерите на тялото.

icon_headbang[1].gif
Drummer
Сега може да започнеш с точка 10. w00t.gif
Mort
16. Който виси по цял ден по форумите и си общува с хората само чрез монитора, е сдухан, задръстен гъз.
Sw1tched
аХъ!
ivomag
Цитат(Mort @ Apr 6 2005, 06:14 PM)
16. Който виси по цял ден по форумите и си общува с хората само чрез монитора, е сдухан, задръстен гъз.

Точно така,затова:
17.Често прави срещи на форума,но се скрий някади и таиничко наблюдавай онези дето са откликнали на апела за среща!А и така може да се осъществи точка №14
pixie
Цитат
5.Никога не влизай в спор. Току виж, те победили! Веднага наречи събеседника си глупак, загубеняк, не разбиращ нищо от живота сополанко и смело премини към следващата тема.



сУпол >>>>>>>>>>>>>>>> сОпол

hehehe vinagi sym se 4udila kak se pi6e tva smile.gif)

whatever:)
Angermeans
18. BLACK METAL IST KRIEG !!!!!!!!
Drummer
Обичам този форум. wub.gif
Между другото, набирам хора от форума за курс, предназначен за идиоти и полуидиоти, които искат да влезнат в ритъм с нещата. Извършва се и по домовете, Brainwashing Inc. (ТЕЛ: в подписа).
pi4
кво ново казваш?
blink.gif
виж се само: за 5 дни над 100 поста. мислиш ли, че е нормално? кой ще ти ги чете? мислиш ли за това? търсиш ли нечие мнение или просто си драскаш?

кво ли ме интересува? fuck you
Slash
^ И аз те обичам, швабензе мабензе дупен. wub.gif
Crafter
Цитат(Mort @ Apr 6 2005, 09:14 PM)
16. Който виси по цял ден по форумите и си общува с хората само чрез монитора, е сдухан, задръстен гъз.

icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Sw1tched
Изпуснахте едно..

Х. Ако си потребител от мъжки пол и видиш nick загатваш за потребител от противоположния пол, трябва задължително да направиш всичко възможно да си уредиш среща с 'нея' дори това да значи да разводниш половината теми във форума. Ако срещата е била провал, обърни се към т.12 и обяви смъртта на някой от 46233632-те ти ника.
Mort
19. Всеки мъж да слага за аватар чифт горди цици!
20. Всяка жена задължително да слага истинската си снимка, за да не се получават недоразумения!
Alekto
Цитат(Mort @ Apr 7 2005, 08:27 AM)
20. Всяка жена задължително да слага истинската си снимка, за да не се получават недоразумения!

I'm here, baby
I'm real, baby... bye.gif
Mort
Цитат
I'm here, baby
I'm real, baby...

Ха, какво ли не са ме наричали, ама baby... и това, че си real на мен какво ми помага, ни мога да те пипна ни да те... wink.gif tongue.gif biggrin.gif
Alekto
Цитат(Mort @ Apr 7 2005, 09:26 AM)
Цитат
I'm here, baby
I'm real, baby...

Ха, какво ли не са ме наричали, ама baby... и това, че си real на мен какво ми помага, ни мога да те пипна ни да те... wink.gif tongue.gif biggrin.gif

Tova e pesen na Barry White wink.gif
gad
Цитат(Mort @ Apr 7 2005, 11:26 AM)
Цитат
I'm here, baby
I'm real, baby...

Ха, какво ли не са ме наричали, ама baby... и това, че си real на мен какво ми помага, ни мога да те пипна ни да те... wink.gif tongue.gif biggrin.gif

еми ако си зациклил на т.16 да biggrin.gif
Hansi
666. Ако не ти харесва някоя група или въобще не знаеш за какво става на въпрос, задължително се включваш в дискусията с мнение от сорта на:
"Абе тия са некви педали." wink.gif laugh.gif w00t.gif
Nightwish
Цитат(Slash @ Apr 7 2005, 12:24 AM)
^ И аз те обичам, швабензе мабензе дупен. wub.gif

Много добре се справяш с езика ...личи се с каква лекота го употребяваш no.gif mad.gif

Тези правила защо ли пък са нови...така като гледам хич не са малко хората дето ги употребяват, та чак пък нови...Ама браво, Slash създаде темата и спазваш тези така "нужни" правила.
SepulTeraHead
Сега ако ми кажеш, че Slash спамва само с глупости... tongue.gif
KpuTukA
Цитат(Mort @ Apr 6 2005, 08:14 PM)
16. Който виси по цял ден по форумите и си общува с хората само чрез монитора, е сдухан, задръстен гъз.

Или е на работа cool.gif
Death_Angel
Мдам КРИТИКА много правилно и такова ги познавам.хех особено уеб дизайнерите са повече така biggrin.gif
Slash
Цитат(SepulTeraHead @ Apr 10 2005, 09:32 AM)
Сега ако ми кажеш, че Slash спамва само с глупости...  tongue.gif

Не. С мега глупости. tongue.gif

Цитат
19. Всеки мъж да слага за аватар чифт горди цици!


Аз предлагам да се организираме, и в определен ден всички (мъже) да бъдем с чифт горди цици за аватар! icon_headbang[1].gif

EDIT :

Пък женската част от форума, да си сложи снимки на техните си...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.