Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: mp3.online.bg
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Everblack
Пускам тази тема, защото не виждам сходна, където мога да попитам wub.gif

Та от известно време имам някакъв проблем с mp3.online.bg, отварям си и си разглеждам и търся в него, но когато дойде моментът за свалянето възниква проблем... Използвам ReGet Deluxe и досега бях много доволен от него, но днес забелязах, че без него, а само с Internet Explorer-a си свалям безпроблемно..., ако някой знае на какво се дължи това нека каже... пробвах да не е от настройките, но отново не се закача... mad.gif

П.С. Предварително благодаря smile.gif
Slash
Напълно познат ми е този проблем. При мен сваля, от 4 до 8 сутринта. laugh.gif Това съм забелязал.
SepulTeraHead
Ползвай аccelerator, който не разделя файла на фрагменти, докато го сваляш. Или направо някой ftp клиент, щото е най-лесно. Направо drag'n drop цялата папка на албума icon_headbang[1].gif
Everblack
Сега ще сваля Download Accelerator, но ако можеш кажи ми някой добър FTP клиент, защото до сега не съм ползвал... нямам си ftp smile.gif
Warrior Of Ice
Flash FXP е много удобна програмка за такива цели. Влизаш си директно в ftp-то, разглеждаш по папки, сваляш си лесно каквото ти е кеф...
Everblack
Warrior Of Ice, много ти благодаря! punk.gif
SepulTeraHead
Цитат(Everblack @ Apr 10 2005, 10:28 AM)
Warrior Of Ice, много ти благодаря! punk.gif

Аз казах същото, но аз да го духам, а на Ицо "много благодарности", нали! ranting.gif
Everblack
Цитат(SepulTeraHead @ Apr 10 2005, 07:30 AM)
Цитат(Everblack @ Apr 10 2005, 10:28 AM)
Warrior Of Ice, много ти благодаря!  punk.gif

Аз казах същото, но аз да го духам, а на Ицо "много благодарности", нали! ranting.gif

SepulTeraHead, не! Просто след твоя пост се зачудих какъв ftp клиент да ползвам и Warrior Of Ice ми предложи Flash FXP..., а иначе за accelerator-а 10x icon_headbang[1].gif
ivomag
Аз не съм доволен от Download Accelerator,някак си не можаш да свикна с него!Иначе ползвам GetRight и ReGet.Доволен съм и от двете програми.А иначе и аз имах същият проблен с mp3.online.bg, но от 2-3 дни си се сваля нормално!Според мен може да е и от самия доставчик,а не от програмата!
Blashyrkh
Според мен няма нужда от програми, просто десен бутон на коя да е от песните които търсачката ти е намерила, после изтриваш адреса до номера на сървъра и остава само копи и пейст. Според мен е безсмислено да се товари компа с програми.

Аиде благодарете и на мен сега tongue.gif
SepulTeraHead
DAP си е доста удобен...
Slash
Аз пък вчера си сложих Ares. Много добро.
http://www.aresgalaxy.org/download.html
````````
DAP rulz:")
.
Sw1tched
С Download Accelerator също става, но преди да натиснеш в/у линка трябва да си избрал от опциите на програмата Download Speed да е normal. В противен случай разделя файловете, което е по-бързо, но mp3 online не го разрешава.
Everblack
е вече с Flash FXP си свалям без никакъв проблем smile.gif
Crafter
Цитат(```````` @ Apr 10 2005, 07:57 PM)
DAP rulz:")
.

Всъщност не е .

ДАП има много проблеми с интерфейса. А и преди сигурно година, създателите му се отказаха да го разработват повече.

Като цяло няма добър download manager.
SepulTeraHead
И къф му е проблема? Download-вам си като цар с него...
Slash
Проблема е, че трябва да има проблем. От DAP по - добра програма няма в момента.
deadman_walking
Всичко е от доставчика . Аз също не можех да дарпам от там до-преди месец, а сега дарпам със 5 MB. icon_headbang[1].gif Оше не мога да повярвам че е истина ,но се получава и аз не знам как . icon_headbang[1].gif punk.gif icon_headbang[1].gif
gad
DAP или поне последната му версия която ползвах беше супер гадна, за всеки download по отделно прозорче и някакви такива

FlashGet headbang[1].gif
Crafter
Цитат(SepulTeraHead @ Apr 11 2005, 03:38 PM)
И къф му е проблема? Download-вам си като цар с него...

ок... твой избор.
но ще го кажа така:
Няма добър Download manager... .
аз дори ползвам най-вече менъджъра на Opera и върши приемлива работа... освен в някои варианти, когато Флаш Гета ми трябва... но тогава ДАП-а е гаден
Everblack
Цитат(deadman_walking @ Apr 11 2005, 08:05 PM)
Всичко е от доставчика . Аз също не можех да дарпам от там до-преди месец, а сега дарпам със 5 MB. icon_headbang[1].gif Оше не мога да повярвам че е истина ,но се получава и аз не знам как . icon_headbang[1].gif punk.gif icon_headbang[1].gif

Щастливец! Аз в най-добрия случай свалям с 5.0 KB sad.gif
Svetyl
Sq sprqha li mp3 online ili samo na men mi se struwa????????????????/
Slash
^Май го прецакаха пак.

Един съвет. Струва ли си да си сложа BitComet?
Warrior Of Ice
Цитат(Slash @ Apr 30 2005, 11:03 PM)
Един съвет. Струва ли си да си сложа BitComet?

Струва си. Все по-често ще ти се налага да сваляш чрез торенти, така че свиквай отрано... Лично аз ползвам BitTornado, но и Comet-a го бива.

Колкото до Онлайна, вероятно пак нещо му настройват и затова не се вижда. Случвало се е неведнъж. Ако ще го затварят, ще разберем, не бойте се.
giggle
За торентите ясно, някой може ли да каже обаче сайтове, от които да тегля с торент (без арена)
Crafter
офтопик, но като цяло в БГ почти няма смислен друг сайт... все пак най-големите са:

data.bg
find-bg.com
torrents-bg.com

...
аве кво се занимавам дапиша...
Everblack
mp3.online-a го няма тези дни и при мен smile.gif, а засега поне аз не съм видял кой знае колко интересни неща с торенти като изключим филмите в arena-та...
_SiegfrieD_
На мен пак ми орязаха достъпа.Голяма работа-и без това имам по-добра музика от качената там biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.