Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: HELP
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
black_lady
[FONT=Arial]icon_headbang[1].gif hei zdraveite ,mi kvo da vi kaja az sam edno takova heavy metalche koeto se nyjdae ot pomo6t mnogo 6te se radvam ako nqkoi mi drasne nqkolko ne neavy grypi ami black znam samo dve no tova ne mi stiga mnogo 6te se kefq ako nqkoi mi pomogne bye.gif help.gif
Angermeans
Ами аз веднага ще ти препоръчам да си свалиш от http://mp3.online.bg албумът Empiricism на групата Borknagar

Според мен това е може би най-добрият мелодичен и леко прогресарски блек метъл... иначе ако искаш нещо по-олд скуул - препоръчвам Taake, Darkthrone, Immortal и така нататък...
SepulTeraHead
Dimmu Borgir
Zyklon

Това бяха, подредени по азбучен ред, блек метъл(или почти) групите които стават за слушане.
Nikola Bathory
Пробвай тези: headbang[1].gif

Cradle Of Filth
Bathory
Burzum
Graveworm
Summoning
Slash
Любимата ми :

Moonspell.

icon_headbang[1].gif
Angermeans
Moonspell и на мен са ми повече от любима група, ама блек метъл blink.gif

Мда, първото демо има някакво леко подобно на блек звучене, но иначе да се твърди, че Moonspell имат каквото и да е общо с блек метъла, е абсурдно !
Mort
Old Man's Child
Niilo
Graveworm са някакъв готик-блек по-скоро, но fuckin rules!
Препоръчвам ги като за начало, защото са много мелодични.

Иначе, хвърли едно ушо и на Catamenia и Samael (първия албум, Рейн ъв Лайт СЪКС!).
Everblack
1. Nokturnal Mortum
2. Graveland
3. Nargaroth
4. Ashen Light
5. Temnozor
6. Immortal
7. Eminenz


Тези са от любимите ми headbang[1].gif
Wolfheart
Illnath
Siebenburgen
Bal Sagoth
Tvangeste
ThrashIsNotDead
MAYHEM
Alekto
Цитат(Angermeans @ Apr 15 2005, 09:56 PM)
Moonspell и на мен са ми повече от любима група, ама блек метъл blink.gif

Мда, първото демо има някакво леко подобно на блек звучене, но иначе да се твърди, че Moonspell имат каквото и да е общо с блек метъла, е абсурдно !

Za6to ne oburne6 pove4e vnimanie na ne6tata ot '92,'93,'94 (Under The Moonspell),'94 (Wolves From The Fog),'95,'96 wink.gif

Ina4e kum goreposo4enite dobavqm :

FINNTROLL
DISSECTION
SATYRICON
THEMGOROTH
DARK FUNERAL
BEHEMOTH
blood_freak
Stormlord не ги забравяите въпреки, че имат малко епик елементи. Те са идеални за преход от хеви към блек wink.gif
Angermeans
Цитат(Alekto @ Apr 16 2005, 11:04 AM)
Цитат(Angermeans @ Apr 15 2005, 09:56 PM)
Moonspell и на мен са ми повече от любима група, ама блек метъл blink.gif

Мда, първото демо има някакво леко подобно на блек звучене, но иначе да се твърди, че Moonspell имат каквото и да е общо с блек метъла, е абсурдно !

Za6to ne oburne6 pove4e vnimanie na ne6tata ot '92,'93,'94 (Under The Moonspell),'94 (Wolves From The Fog),'95,'96 wink.gif

Под първото демо имам предвид демото "Serpent Angel" от 92ра година. И смятам, че съм достатъчно добре запознат с ранния материал на групата - кой мислиш че е качвал демотата на mp3.online.bg преди няколко години ?

Пак продължавам да твърдя, че никога не са били блек метъл...
Nightmare
Finntrol и Dimmu Borgir може би. Agathodaimon също.
_SiegfrieD_
Е,малко ще ми е трудно да ти изредя групи,които се побират на общо над 40 GB пространство...Пък и повечето нито ще ги намериш лесно,нито ще ти харесат cool.gif
П.С.Не слушай Mayhem.Мани какво ти говорят някои laugh.gif
ivomag
Finntrol- icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
И аз много им се кефя!
Angermeans
Цитат(_SiegfrieD_ @ Apr 17 2005, 06:02 PM)
П.С.Не слушай Mayhem.Мани какво ти говорят някои laugh.gif

Абе "De Mysteriis..." си е класика в жанра, каквото и да си говорим.

П.С. За олд-скуул феновете класиката е "Deathcrush" де, но аз съм по-свободомислещ tongue.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.