Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Зодии
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Nightwish
Виждам, че има много потребители, които се вълнуват от зодиите..какво мислите за зодиите? Наблюденията Ви върху тях - дали всички хора от дадена зодия притежават сходни черти в характера си?

Сега сте Вие wink.gif
SepulTeraHead
Ако приемем "някои" и "сходни" за ключовите думи във въпроса ти, да. Определено да.
Lethe
Да, има някои верни неща. Освен това е супер оргинален начин за свалка.
"Оу, твоята зодия много се разбира с моята, хайде да проверим."
"Оу, аз съм зодия Скорпион, казват, че сме мноооого добри любовници, искаш ли да провериш."
ала бала
smile.gif
Beerzebub
Не вярвам много-много, но пък винаги ми е интересно... biggrin.gif
Drummer
Не вярвам, разбира се.
Aglarana
HaH...Според мен не са от голямо значение, съгласна съм и с Лете:)

Бтв:аз съм Скорпионче..хаха wub.gif
Beerzebub
Цитат(bE3cMbPtHa @ May 6 2005, 12:09 PM)
Бтв:аз съм Скорпионче..хаха wub.gif

И ти ли... boxed.gif w00t.gif tongue.gif
Nightwish
Само Скорпиони, Раци, Близнаци ( странна ама много странна зодия са близнаците ) ли има?

Аз съм водолей biggrin.gif
Aglarana
Цитат(Beelzebub @ May 6 2005, 12:12 PM)
Цитат(bE3cMbPtHa @ May 6 2005, 12:09 PM)
Бтв:аз съм Скорпионче..хаха wub.gif

И ти ли... boxed.gif w00t.gif tongue.gif

Хех,даммм!!!А тофа, че Скорпионите са добри любовници го чувам навсякъде, където ме попитат какфа зодия съм tongue.gif
Slash
Цитат(Nightwish @ May 6 2005, 12:14 PM)
Близнаци ( странна ама много странна зодия са близнаците )

На мен ли го казваш...

Не вярвам, ама и вярвам. Но може да вярвам или да не вярвам.
Everblack
Има някои сходни черти в характера на хора от дадена зодия, но може би просто случайност wink.gif Като цяло обаче не се интересувам много, много. Иначе аз съм стрелец.
Svetyl
Твърдо вярвам. Дева съм smile.gif
Sw1tched
Цитат
не забравяй , че съществуват 144 вида *зодия* според това къде в индивидуалния хороскоп им се намират Луната и Асцендента. Като прибавим и другите планети барабар с аспектите помежду им и за капак в кой дом се намирт - се получава , освен манджа с грозде - и един напълно завършен и уникален характер , който е възможно въобще да не отговаря на описанието за *зодия*


Вярвам, но се съобразявам с горния цитат wink.gif
Beerzebub
http://www.astrohoroscope.info/love_horoscope.htm
tongue.gif wub.gif blink.gif boxed.gif
SepulTeraHead
Чел съм го...
Nightwish
Това, което пише в страницата не е вярно... thumbdown.gif
Beerzebub
При мене на места уцели в 10-ката просто.. дори любмия ми цвят са познали. biggrin.gif

http://www.astrohoroscope.info/personal_horoscope.htm
Sw1tched
Цитат(Beelzebub @ May 6 2005, 03:08 PM)
При мене на места уцели в 10-ката просто.. дори любмия ми цвят са познали. biggrin.gif

http://www.astrohoroscope.info/personal_horoscope.htm

Цитат
цвят - розов

ranting.gif Fuck off!


laugh.gif
anonimna_dx
хммм донякъде вярвам в зодиите, но както пише в поста на Sw1tched(цитата) всичко си е строго индивидуално.Зодиите само обобщено цяло,което за всеки човек е до различна степен вярно..Голяма роля както се знае играят и много други фактори.. ph34r.gif Иначе специално за мен някои неща са бих казала с известна доза истина.. blink.gif tongue.gif и все пак хороскопите са само едно примерно показание какво е вероятно да стане, но не без твоята намеса.. wink.gif tongue.gif
Lethe
Астро хороскоп- най-тъпата страница.
smile.gif
Ето това вече е друга песен.
tongue.gif
Slash
АЗ МИСЛЯ - ЗНАЧИ СЪЩЕСТВУВАМ а също мисля , че незаслужено ми викат плямпалото и великия мислител , но хич не ми пука . дай некой лев на заем този път ще бъда сериозен - май ?

Готино е. icon_headbang[1].gif
darga
Категорично вярват в тия измишльотини tongue.gif И аз съм Близне...
Lethe
Йее, събрахме се, Хайде утре ще се почерпим по тоя повод.
tongue.gif
SepulTeraHead
Цитат
Дават да го завираш навсякъде включително и отзад. Дори някои дами предпочитат да се чукат именно там повечко време.

wub.gif wub.gif wub.gif Lethe, драсни някой PM... tongue.gif
Slash
Цитат
Всяка дупка буди любопитство и огромен интерес.

Е па любопитен съм.


Цитат
Няма нищо против използуването на аксесоари и секви там играчки по време на секс

Сметаната рулира. icon_headbang[1].gif


Цитат
Самият Близнак няма да пропусне нищо по интересно от твоето тяло и е склонен да се раздаде до край

Факт!
Lethe
Обаче все ме е забавлявало как всеки мъж, на който го дам тоя сайт, първо гледа за секса кво пише.


Цитат
освен красиви са и умни, нещо което сме свикнали да определяме като абсурд

Подкрепям с две ръце.
biggrin.gif
SepulTeraHead
Цитат(Slash @ May 6 2005, 06:00 PM)
Цитат
Самият Близнак няма да пропусне нищо по интересно от твоето тяло и е склонен да се раздаде до край

Факт!

Аре сега признай какво си си слагал отзад и как беше.
giggle
Ne, ne vqrvam....no e interesno da 4ete6 za zodiqta si ne6ta ot roda na saita, koito Lethe postna
ina4e sum deva i primerno za devite navsqkude pi6e, 4e obi4at da im e podredeno i napravo sa vmania4eni na tazi tema ...e az kogato 4istq,kolkoto i rqdko da se slu4va tova, go pravq po zaduljenie.... biggrin.gif
ot druga strana v saita, koiito beelzebub postna pi6e za deva:
Работа

Области - химия, фармакология, здравеопазване->true...noo ne e zaradi datata v koqto sum rodena..
Slash
Цитат
Аре сега признай какво си си слагал отзад и как беше.

Ми... тоалетна хартия. Беше синя... и миришеше на говедо. Ма нямаше друга.


Цитат
Той си разтяга локумите, но в същото време с едното око следи мача от шампионската лига по телевизията, в ръката си държи дистанционното на музикалната уредба и търси подходяща мелодия по радиото, когато сменя позата или насоката не пропуска да отпие от чашата с ракия и да си дръпне от цигарата и за капак ако звънне телефона - направо ставай и се обличай или го цункай за лека нощ.

Това е жестоко. biggrin.gif

Не е верно!
Nightmare
"Страхотни са тези дами. Здрави, грациозни, гъвкави тела. Хубави очи. Убийствен чар и неустоим поглед. Излъчването им е по особено и будещо заслужен интерес. Необикновенни и оригинални. Изненадата е тяхното оръжие. Непредсказуеми. Косите им са топли и нежни. Печелят мъжките сърца с финес, интелигентност и нестандартен подход. Омагьосва те с няколко думи и движения"
Епа - така си е, няма за кво да се лъжеме ся. biggrin.gif
Вярвам донякъде ... това донякъде идва от да го наречем така - "случайността", че най-добрите ми приятели са везни и водолеи. Но пък странното е, че с всяка една зодия съм се пробвала да завържа приятелство и винаги се получава .. та както и да е, пък и почти всичко, което пишат са моята зодия се отнася лично за мен ...
ivomag
По принцип не обръщам внимание на зодиите!А на приятелите ми не ги знам и кои зодии са!По-важно е,че се разбирам с тях!Иначе прочетох това за зодията ми,и като се замисля има доста неща дето съвпадат с моита личност!Баси!А,да иначе съм рак!
pi4
пък аз съм телец... и какво от това?

зодиите са най-голямата тъпотия... да не би да има 12 типа или пък 12x12? познавам от една зодия съвсем различни хора или съвсем близки, от различни зодии.

за мен тази седмица в хороскопа пишеше, че ще чета тъпотии във форум за музика. ебати, познаха копелетата!
no.gif no.gif no.gif no.gif no.gif no.gif no.gif no.gif
bounce8.gif brickwall.gif bounce8.gif brickwall.gif bounce8.gif brickwall.gif bounce8.gif
Death_Angel
Овен-Огнена зодия,с тях се разбирам.Харесват ми,защото имат храктер..поне по моите наблюдения.
Телец-Зодия,с която не се разбирам,храктер(отврат)но не винаги..Има свтстни телци,разбрани..ама тоя дето познавам личное отврат mad.gif
Близнаци-Зодия с доста труден храктер,много различни реакции проявява.Но ми харесва..обича да води нещата,най-добрата ми приятелка е близнаци и се познаваме от 8 години и се разбираме чудесно..е караме се ама квод а се прави..
Рак-Брадчет ми е ерак..и смея да твърдя че зодия рак е свестна зодия,мн рядко изпада в конфликти...много се крие всмисъл стане ли някъв скандал гледа да се покрие..понее наблюдения са кво да направя
Лъв-УВАЖАВАМ СЕ!Малко сложен храктер съм лично аз..но не обичам да съм лидер както повечето лъвове,за мен важи"тръчкай след другите"
Дева-Не ми харесват,защото повечето деви са доста претенциозни..но не всички.
Везни-Супер яка зодия,разбирам се перфектно с тях.Много весели,винаги могат да те развеселят.
Скорпион-Те се разбират с рибките с лъвовете като мен не се траят много.Нямам впечатления за тази зодия..не съм имала приятели от този раздел на звездите.
Стрелец-Огнена зодия отново, и с тях се разбирам.
Козирог-На моменти супер пичове и женски ама на моменти яко куцат.
Водолей-Зодията,която трябва да се слуша.Наистина досега каквото са ми казали водолеи всичко е станало както по тяхните думи.Супер свестни хора,не викат много:)Тачим ги яко!
Риби-Много риби познавам и мога само едно да кажа...потайни са....ама иначе супер яки където е купона там са и те biggrin.gif
Еми надявам се никой дане съм обидила или поне моля ви не се обиждайте това си е мое мнение:)Пък и темата е за зодии няма само за една да кажа я w00t.gif
The Forsaken
Mnogo mnogo ne viarvam v tezi neshta. Moje bi tova se dulji 4e tazi oblast na ..naukata?..mi e mnogo zle poznata i i niamam mnogo doverie kato cialo....
Hmm ami da az sum Ribi i.da kazvali sa mi 4e sum si potaina..za moqta zodiq pishe oshte 4e sum si bila mnogo fantazirala i silno viarvashta...koeto mai sushto e viarno laugh.gif
Ro6ava GarGa
мисля че тук е мястото Беелзебъб,да преразкажеш сбито за това което си говорехме в тролея...там за 1000 и колкото беше възможни характера:)това е приемливо обяснение...ама мен ме мързи да пиша:)
Beerzebub
Еми...
На един от сайтовете пишеше че всяка зодия се разделя на 144 подтипа (в зависимост от асцендента и т.н.). Елементарната сметка показва че общият брой разновидности на 12-те зодии е 12х144=1278. Плюс това има страшно много други фактори които влияят при формирането нахарактера на всяка отделна личност... Сещате се. smile.gif
M_to
Ot 4asti vqrvam v zodiite, no to4no tam e problema, 4e si ima faktori kato akscendenta naprimer, koito ne sa za izpuskane...v horoskopi vqrvam ot 4asti, ako sa napraveni s nujnite iz4isleniq za men samata...vse pak ne mislq 4e cqlata Astrologiq e izmisllica, no tam ve4e ne6tata stavat dosta slojni...E v nqkoi ot ne6tata pi6e6e i interesni, vqrni ne6ta za men...Vodolei4e sam smile.gif
Ro6ava GarGa
казах ли ти здрасти 4е не помня:)
истината е да ти направят хороскоп от деня,часа и мястото на раждане...'си4ко др. си е малко или много измизслица:) някои да е сравнявал хороскопа си за деня от няколко васника примерно?!ХХАХХХАХАХАХ
Angermeans
Е... аз съм скорпион.

Някои хора тук изкараха представителите на моята зодия егаси и дзверовете. Депресирахте ме, ей thumbdown.gif
Ro6ava GarGa
извинявам се 4е и аз допринесох за това...ам...аз съм афектирана от един "познат" с които просто секи път като се видиме и трябва или да се сбиеме или да се скараме за нещо...тои е 4ерен скорпион...
колкото до белите...е не съм виждала по-мили и отстъп4иви хора...баща ми и брат ми са скорпиони(бели)...и с тях се разбирам 4удесно...smile.gif
Angermeans
Кой скорпион е бял и кой черен ? Хайде кажете този път де, искам да знам що за твар съм blink.gif
Angermeans
Уау, бил съм черен !

Баси якото biggrin.gif
Nightwish
Цитат(Ro6ava GarGa @ May 10 2005, 05:32 PM)
казах ли ти здрасти 4е не помня:)
истината е да ти направят хороскоп от деня,часа и мястото на раждане...'си4ко др. си е малко или много измизслица:) някои да е сравнявал хороскопа си за деня от няколко васника примерно?!ХХАХХХАХАХАХ

Ти да не си мислиш, че някой вярва в хороскопите във вестниците? От далеч като ги видя и разбирам що за стока са..но това не е така само в България или само в дадени ежедневници.

Познавам жена, която се занимава с астрономия. Изучава звездите, като цяло влиянието им върху хората и т.н. При един наш разговор, обясни, че за да ти се направи точен хороскоп са нужни : час на раждане, година, дата- това, което казваш и ти .
На това вече може да се вярва, макар че пак не е сигурно..я колко неща си правим през деня и колко пъти променяме желанията си за плановете през деня, дали пък може всичко да се помести в някакъв си хороскоп? blink.gif

Понякога гледах хороскопите на БТВ и се оказва, че на всички страшно много ще им върви в любовта или всичкото здраве е тяхно..Обикновено проблемите, които се изтъкват в хороскопите за дадена зодия са : "Водолеите днес ще имат проблеми в професионален план, а рибите трябва много да внимават как ще се държат с колегите си днес.."Въртят винаги около една и съща тема.

Не може да определяме дали дадена зодия са някак прекрасни хора, пък друга не стават..Черни, бели скорпиони, или риби шарани и други морски видове..Всичко е строго индивидуално според мен unsure.gif
Ataegina
хмм - може и да има известна доза истина.
Според мен изготвянето на хороскопи се опира по-скоро на приликите, и направо на еднаквостта на хората.
А понякога внушението също играе значителна роля.
````````
Честно казано хич не ме интересува каква зодия е човека срещу мен. Пет пари не давам, освен ако не му наближава рд-то и трябва да се мисли за честитки,подарък, купон....:") Ако трябва да говорим за лични наблюдения - Аз мога да кажа, че даден човек ми прилича на еди кой си.Защото съм видяла прилика в действияа им или в начина на говорене или нещо си там.
А пък кой беше казал, че зодиите се ползват само за свалки. Еми.. Аз като срещна друга везна и е някакво яко... Боби е везна:) Ние с него много се уважаваме... И май с общата зодия ни свършват съгласията и симпатийте:")

Везни рулз:")
Angermeans
Цитат(Nightwish @ May 11 2005, 10:44 AM)
Познавам жена, която се занимава с астрономия. Изучава звездите, като цяло влиянието им върху хората и т.н. При един наш разговор, обясни, че за да ти се направи точен хороскоп са нужни : час на раждане, година, дата- това, което казваш и ти

На това май му се викаше човек, който се занимава с астрология. Принципно астрономите и астролозите много-много не се разбират...
Mort
В Библията е казано да не се вярва на шарлатани biggrin.gif
alpha prime
бах мааму ... хороскопи рулез винаги е приятно да се събудиш и да знаеш че не са успяли да те излъжат
icon_headbang[1].gif алена icon_headbang[1].gif
icon_headbang[1].gif иван от на кафе icon_headbang[1].gif
icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif ЛЮМИЕР icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif

headbang[1].gif thumbdown.gif
onnellinen
Зависи...
Аз понеже си падам малко експлоататорка на отношенията с другите, гледам каква им е зодията smile.gif
Раците например много лесно се експлоатират... За тяхно щастие аз съм добричка и на тях нищо лошо няма да им се случи, даже ще им е добре, хихихи smile.gif А пък с овните като че е най-трудно.
Впрочем, според вас коя зодия най- се влияе на внушения и коя - най-малко?
Ro6ava GarGa
АХАХАХАХАХАХАХХАХХААХХААХХАХАХАХАХА....съмнявам се че някои е толкова навътре със зодиите че да каже...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.