Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: mi....az sam M;)
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
M_to
Eh sega trqbvalo da sa predstavqm...tui nai mrazq, ma ot men da mine...az sam M-to, vsa6tnost i Mimi mi vikat...ot 3 godini jiveq izvan BG, no jelanieto mi da se varna nikoga ne e ogasvalo i vinagi 4akam s netarpenie vakanciite...Taka u4a Arhitektura vav Vienna, grada ne e zle i koncert4eta ima...ina4e sam ot Sofia...na 19...Obi4am s priqteli na po bira i hubava muzika;)...Slu6am glavno Heavy Metal i HardRock, no i drugi ne6ta poslu6vam...Ina4e opitimizma mi e silna 4erta...
Abre tova ne6to ne sa polu4i kat horata, ama neise ako se seta ne6to po interesno 6a drasna, zasega tolkoz;)
Aide Nazdrafe;) punk.gif
Nightwish
Виена , немски tongue.gif

Добре дошла!
Alekto
Zdrasti M! smile.gif
Mnogo se radvam,4e se regna. wub.gif
Everblack
Много го обичам немския... wub.gif

Добре дошла! headbang[1].gif
Slash
Виенише лагерише, добреше дошлеше... сега някой тук от немския лагер ме псува. tongue.gif

Цитат
u4a Arhitektura


Прекрасно!

Цитат
Ina4e opitimizma mi e silna 4erta...


icon_headbang[1].gif
darga
Алоха tongue.gif Уха....само мога да си мечтая...Кой знае колко групи посещават Виена..Ние тука чакаме и се молим на "оня горе" да се навие някоя яка група да дойде drinks_drunk.gif
pi4
Цитат(Slash @ May 9 2005, 06:37 PM)
Виенише лагерише, добреше дошлеше... сега някой тук от немския лагер ме псува. tongue.gif

абе slash, все да те питам, къде си учил немски? така гладко го говориш, пък в писането гьоте ти премита кухнята направо.
кажи, не крий, и ние нещо да научим накрай.
добре, дошла, радвам се, че немският лагер се разширява.
между другото, ако ти трябва кирилица за de клавиатура, скопосал съм си една.
Dragon's Bride
привет ! smile.gif
M_to
mnogo mersi na vsi4ki za privetstviqta:), konzerti ima vqrno e, samo i pove4ko pari da ima6e...
Mnogo se izvinqvam za latinicata, ama mislq 4e pri4inite sa obqsnimi...
Ro6ava GarGa
здравеи,здравеи...мен само оптимизъм не би ме спасил в чужбина...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.