Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Нужда от Спешна Помощ!!!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
InsArtTure
Спешно ми трябват темите по ГЕОГРАФИЯ за кандидатстудентските изпити! Една позната е решила да се пробва и за мен е много важно да се опитам да и помогна, а тя разчита на мен!!!!

Така че-моля ви ако някой от вас има темите за тази година-нека се видим(най-късно в петък) да ми ги даде. Моята позната ще си ги снима и после ще му ги върна на човека.


Хайде помогнете като добри съфорумници. Ужасно много ще съм задължен!!!!
Nightwish
За кога ти трябват тези теми? Мога да попитам тук там , ама ми кажи за кога ти трябват?

Аз ги нямам, защото не се подготвям по География, ама познавам хора, дето може би ги имат темите..всъщност то всичко от учебниците се взема, що направо не си ги научи от учебника познатата ти..това е най - доброто
Mort
Да си вземе учебника на Каракашев, там има всички теми.
InsArtTure
Уредих я с Някакъв зелен учебник, пък дали е на Каракашев, не знам. А иначе темите ми трябват колкото може по-скоро. Значи ако ги намерите и се срещнем в събота хич няма да е зле!
Nightwish
Този ще да е, защото гледах, че учебника, който използват моите познати е някакъв зелен с едни дебели големи букви..Пише "География на България".
InsArtTure
Хубаво де, но ти кажи за темите. За събота!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.