Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Бях нападнат от пилета.
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Drummer
Jesus. Току-що в столицата, по сред бял ден, както минавах покрай къщата на края на улицата, в гръб ме атакуваха няколко кокошки, пилета и други пернати глупости. И точно с това си подписаха смъртната присъда. Изкочиха буквално от нищото. Разбира се, изкарах си акъла, докато разбера какво става, изкрещях и побягнах, без да поглеждам назад. Ако не бях отреагирал по-бързо, сигруно щяха да ме повалят на земята и да ми изкълват ташаците, понеже съм чувал подобни случки от познати. Нечувана простотията просто. В средата на квартала има къща, където се развъждат: козе, кокошки и друг тъп добитък и понеже кофите за боклук за точно пред къщата и тия подли кокошки понякога ходят и ровят там. Шибаният им стопанин е излезнал през това време, за да види какво става, докато ме гонят по улицата и го гледам след малко - започна да размахва някаква тояшка и да вика "Къш, къш, къш". Измъкнах се, ама после кокошките му скочиха на него като се върнаха, дано да са ги изяли. Не мога да го проумея. Впрочем, това не е единствената случка. Преди известно време, пак тези подли кокошки щурмували отворената кола на един човек, докато той ровел в багажника, понеже до Къщата има малък, неохраняем паркинг. Човекът си изкарал акъла и извадил пожарогасителя от багажника и започнах да ги пръска.
Мъртъвци са тия пилета просто, ако още веднъж се опитат да ме оборват. Както и кретентът, дето ги гледа. Пътници, ей. evil2.gif
Slash
SepulTeraHead
Най-якото отмъщение ще е ако убиеш няколмко от пилетата и после си накладеш огън на улицата и гаи сопечеш. Някво може да са вкусни. icon_headbang[1].gif x 634762347712388

Slash, това е на твоя проблем решението smile.gif
Slash
Цитат(SepulTeraHead @ May 18 2005, 03:54 PM)
Slash, това е на твоя проблем решението smile.gif

Дядо Стефчо, Дъмър да не ти е гадже? smile.gif

Разбрах, това е тема "аз съм дебил". Е, няма какво да пиша тук, ма вие си пишете, муцки. wub.gif
Sw1tched
АХАХАХАХАхахаХ тая тема си я сейвкам докато не я е изтрил warrior-а icon_headbang[1].gif
Nikola Bathory
хахахахаххахахахахахахахахахахахахахаах
велико!
Направо са щели като куцо пиле домат да те отнесат!
Велико!
Vaskes
Цитат(Drummer @ May 18 2005, 02:24 PM)
В средата на квартала има къща, където се развъждат: козе, кокошки и друг тъп добитък и понеже кофите за боклук за точно пред къщата и тия подли кокошки понякога ходят и ровят там.

Ти случайно да не живееш в Овча Купел? unsure.gif tongue.gif
Drummer
Цитат(Vaskes @ May 18 2005, 05:39 PM)
Цитат(Drummer @ May 18 2005, 02:24 PM)
В средата на квартала има къща, където се развъждат: козе, кокошки и друг тъп добитък и понеже кофите за боклук за точно пред къщата и тия подли кокошки понякога ходят и ровят там.

Ти случайно да не живееш в Овча Купел? unsure.gif tongue.gif

Omg, не.

Цитат
Най-якото отмъщение ще е ако убиеш няколмко от пилетата и после си накладеш огън на улицата и гаи сопечеш. Някво може да са вкусни.

Пилешката кървава баня е сигурна. Кой знае с какви смески ги храни тоя, понеже имат размер на малък динозавър, пък и ми писна от тая цялата простотия, мамка им. Не си струва и без това скоро ще се разкарвам от тоя преебан квартал. Като се замисля - борбата ми е безсмислена. no.gif
Alekto
Цитат(Vaskes @ May 18 2005, 05:39 PM)
Цитат(Drummer @ May 18 2005, 02:24 PM)
В средата на квартала има къща, където се развъждат: козе, кокошки и друг тъп добитък и понеже кофите за боклук за точно пред къщата и тия подли кокошки понякога ходят и ровят там.

Ти случайно да не живееш в Овча Купел? unsure.gif tongue.gif

Az jiveq tam. wink.gif
No v na6eto kitno selce "edinstveno" moje6 da bude6 premazan ot stado kravi ili pone da zatune6 v izprajneniqta im.I vse pak na mene si mi haresva.Mnogo e purvi4no. laugh.gif
Lethe
О хайде стига, не срещу вашия прозорец пасат крави. laugh.gif
Всъщност отдавна не съм виждала дядото с кравите, може да е преминал към митичните земи отвъд Околовъстното...
gad
Цитат(Drummer @ May 18 2005, 02:24 PM)
Ако не бях отреагирал по-бързо, сигруно щяха да ме повалят на земята и да ми изкълват ташаците

Кой знае, може да за искали да ги мътят? biggrin.gif
Beerzebub
Цитат(Alekto @ May 18 2005, 10:08 PM)
No v na6eto kitno selce "edinstveno" moje6 da bude6 premazan ot stado kravi ili pone da zatune6 v izprajneniqta im.I vse pak na mene si mi haresva.Mnogo e purvi4no. laugh.gif

Да бе...
Викаш, мъжете ходят вечно расъблечени и леко запотени... За какво ти е да се мъкнеш по некви плажове? Просто отваряш прозореца за целта...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.