Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: LIVERPOOL спечели Шампионската лига
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Hansi
LIVERPOOL спечели за пети път най-престижният футболен турнир. icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif

LIVERPOOL

You'll Never Walk Alone

Още не мога да повярвам. wink.gif Доживях го. Още си спомням драмата в Рим. Върви ни с италиански отбори.
Slash
Честито на теб и на всички Фенове! Какво да кажа, понякога човек трябва просто да помълчи...

Класата си е класа!

You'll Never Walk Alone
SepulTeraHead
Цитат(Slash @ May 26 2005, 01:34 AM)
Класата си е класа!

Не баш. Виж в конкретния случай льохманският отбор взе купата, а класният го издуха.
Crafter
Лично субективно мнение:

Преди се интересувах много от футбол опитвах се сериозно да се занимавам с вратарство, но как да е. Това се прееба по здравословни причини. И вече и не гледам футбол, но този мач го гледах и тъй като това ми е интересно наблюдавах най-вече вратарската игра. Като цяло Дида ми е най-антипатичният футболист по принцип и мога с радост да кажа, че го издуха яко smile.gif А Йиржи беше върховен! smile.gif Честито на спечелилите smile.gif
Mort
Невероятен мач, радвам се за Ливърпул, въпреки че съм сравнително безпристрастен. За Милан мога да кажа само, че те са си виновни, все пак от 3-0, 3-3...
Angermeans
Гърция спечели европейското, Ливърпул тазгодишната ШЛ... Някой горе обича некадърните отбори rolleyes.gif

Милан и Челси са си за разстрел, по-слаб отбор не е ставал шампион в Европа от десетилетия...
Crafter
Доста тъпичко звучи да се коментира, че най-добрият отбор в Европа е слаб.
SepulTeraHead
Цитат(Lord Ash @ May 26 2005, 11:19 AM)
Доста тъпичко звучи да се коментира, че най-добрият отбор в Европа е слаб.

Какво за Барселона? rolleyes.gif
Crafter
Цитат(SepulTeraHead @ May 26 2005, 12:17 PM)
Цитат(Lord Ash @ May 26 2005, 11:19 AM)
Доста тъпичко звучи да се коментира, че най-добрият отбор в Европа е слаб.

Какво за Барселона? rolleyes.gif

тази година нищо
SepulTeraHead
BTW - Наясно ли сте с правилата за изпълнение на дузпи? Нека ви спомена, че преди да бъде ританата топката, вратарят няма право да мърда от гол линията. Педераска работа!
melhaer
мога само да цитирам Ето'О

онези нещастници от Мадрид (в случая - Милан, Челси и пр.) да замълчат и да отдадат почит на шампиона!

Сега мое ме голбят 12 000 Е!

YOU`LL NEVER WALK ALONE!
Mort
Цитат
BTW - Наясно ли сте с правилата за изпълнение на дузпи? Нека ви спомена, че преди да бъде ританата топката, вратарят няма право да мърда от гол линията. Педераска работа!
E, той не е мърдал "от" гол линията, а "на" нея - ама смешно танцуваше laugh.gif
izginaame
Страхотен мач беше, от 3:0 до 3:3 и после и дyзпи, ебаси драмата. tongue.gif Как само се бяха отчаяли английските фенове на полувремето, после всичко се преобърна tongue.gif Страхотна драма и много линейки за тези със слаби сърца tongue.gif
Blashyrkh
Я мълчете, хейтъри такива! Слаб, неслаб Liverpool си извоюва титлата със собствени сили. Много добър мач!!!


Ъоу вилл нежер валк алоне drinks_drunk.gif smile.gif
Svetyl
Аз просто знаех, че ще има дузпи. А Дудек е ебати маймуната... smile.gif И сега какво, Ливърпул спечелиха, а ще играят ли другата година?
Crafter
1. @ Sep Няма правило, което да казва, че вратарят трябва да стои плътно да на гол линията преди дуспата да бъде ипълнена. Има някакво ограничение в метри, не зная какво е. Както и да е - работа на съдията е - не ваша!!!

2. @ Mort Той мърдаше доста. Дори ме учуди, че съдията му позволи толкова много. Това което правеше не беше смешно. Личното ми мнение е по-скоро грандиозно, но това е наистина лично мнение.

3. @ Svetyl Доста тъп въпрос.
Blashyrkh
Цитат(Lord Ash @ May 26 2005, 04:35 PM)
Личното ми мнение е по-скоро грандиозно, но това е наистина лично мнение.

Абсолютно. Разваля концентрацията и оня се сдухва. Това е много добре тактика. Поздравявам Дудек!
Hansi
Цитат(Svetyl @ May 26 2005, 05:01 PM)
И сега какво, Ливърпул спечелиха, а ще играят ли другата година?

О, да. Колко хубаво е една държава да има 4 федерации. wink.gif
Отбор от Уелс дава на Ливърпул мястото си в Шампионската лига

P.S. То и от шампионът на Сев.Ирландия още нищо не са казали. wink.gif

Цитат
BTW - Наясно ли сте с правилата за изпълнение на дузпи? Нека ви спомена, че преди да бъде ританата топката, вратарят няма право да мърда от гол линията. Педераска работа!


Вземи прочети правилата на играта за да не ставаш смешен. Разрешено е на вратаря да се движи както си иска по голлинията, а винаги е можел да прави каквито си иска движения, като само не беше разрешено да си мърда стъпалата, затова и Гробелар правеше подобни маймунджалъци.

Цитат
Гърция спечели европейското, Ливърпул тазгодишната ШЛ... Някой горе обича некадърните отбори 

Милан и Челси са си за разстрел, по-слаб отбор не е ставал шампион в Европа от десетилетия...


Form is temporary, Class is permanent.
Angermeans
Цитат(Hansi @ May 26 2005, 05:23 PM)
Form is temporary, Class is permanent.

Що за класа е отбор, който не е влизал във форма от 15 години насам ?

Отбор с късмет не е задължително отбор от класа, затова нека да видим какво ще сътворят мърсисайдци другия сезон...
Slash
Цитат(Angermeans @ May 26 2005, 09:07 PM)
Що за класа е отбор, който не е влизал във форма от 15 години насам ?

Точно ти с твоя Мелси ли го казваш?!

Естествено, че Дудек действа по правилата, и наистина това негово поведение е много трудно от психологическа гледна точка. Когато линейките са фучали през стадиона заради хора, които са получавали инфаркти, Дудек се държа така, все едно играе контрола а не финал в Шампионската Лига...
feather
Ало, я се осъзнайте mat.gif
Това форум за футбол ли е? Ако не ви изнася - търсете си други начини да си спорите за тия глупости... ranting.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.