Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: tema no259
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
RAPTOR
Ако някой го има и има желание да направим размяна или покупко-продажба, нека ми драсне един PM.
Warrior Of Ice
Е, аз записах само Metallica Live от MTV...

Но сега видях, че това, което търсиш, го има във free.data.bg - остава само да си го изтеглиш. smile.gif
Peter
Ima go rip-nato na http://free.techno-link.com/gen4o/hXc/
Ama 6te ti trqbva nai-veroqtno codec za MPEG2...
SepulTeraHead
А който е с 56К..
Някой да го направи на диск и да ми го даде...
RAPTOR
Ако можех да го изтегля - отдавна да го бях направил. Но към БГ сайтове или не мога да тегля, или тегля с 0,01к = 10 байта. Да не мислите, че ако можех да го изтегля бих дал пари? Явно не ме познавате biggrin.gif . Офертата е валидна до 6 август по обективни причини.
Peter
Az li4no ve4e deistvuvam ( cool.gif ) po sledniq na4in:
otivam v Matrix-a, teglq kvoto mi trqbva i mi go zapisvat na CD (zapisut na edno CD e 3 kinta + kolkoto vreme tam si stoql).
A skorostta im dostiga do 3-4 Mb...

SepulTeraHead, RAPTOR moje i vie taka da napravite... 6te go izteglite dosta burzo.
SepulTeraHead
Тва е добра идея, ама има един малък проблем... Мързи ме да ходя до там unsure.gif
Peter
SepulTeraHead da te zakaram li s li4not si prevozno sredstvo... krakomobil laugh.gif wink.gif
Crafter
ЧИчо ми го има, ама... колк одаваш?
Jicata
Аз го имам MTV Icon-а, и то от доста време на PC-то, но не съм го записвал на диск все-още.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.