Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Dio в България!
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
feather
Айде, всички, които плакаха за него - ето ви! Yeah! icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Ето и инфото

SPARK SPARK
SepulTeraHead
Очаквам с нетърпение някоя рок легенда да забие и на пазара в Люлин... tongue.gif
izginaame
Дано да не е поредния слух tongue.gif
Slash
Каварна... то до гъза ми.

И все пак - Ozzy > DIO.
Alekto
Yo! Tva bilo na rojdeniq mi den. biggrin.gif
Svetyl
No SaXoN sa pyrwi tam!!! smile.gif
Everblack
Dio icon_headbang[1].gif Ако не беше толкова далече и през юли 100% щеше да отида..., но...
feather
@Намали си подписа.

Иначе - Dio icon_headbang[1].gif
Ама Каварна пък sad.gif
InsArtTure
Мноо добре, но как по дяволите решиха да е в Каварна? Кой ще отиде в това село?

Не ми харесва тая работа... mad.gif
InsArtTure
Всъщност ми е ясно. Залагат на близкия курорт,залагат на румънците и т.н.

Концертът в интерес на истината не е "Дио в България", а "Дио В Каварна,България" ако ме разбирате.

Е**чи!
Slash
Цитат(InsArt†ure @ May 29 2005, 06:26 PM)
как по дяволите решиха да е в Каварна?

Много просто... всичко живо е на морето лятото. Но верно е трябвало някъде където има повече хора. Примерно, село Белослав, където баба Кина ще кълчи кълки на DIO. punk.gif
feather
Билета ще струва 15 лева. Информация на сайта на община Каварна. hmm.gif
alpha prime
Цитат(InsArt†ure @ May 29 2005, 07:33 PM)
Всъщност ми е ясно. Залагат на близкия курорт,залагат на румънците и т.н.

Концертът в интерес на истината не е "Дио в България", а "Дио В Каварна,България" ако ме разбирате.

Е**чи!

6ope, wsi4ko li treqbwa da e w sofiq . znae6 li koi grad e do kawarna ?
a koncerta trqbwa da e w sofiq, bylgariq li winagi a 6ope
SepulTeraHead
Спорили сме за това и знаеш отговора - Да!
Валкирия
Не е слух!И ако мога,дигам се до Каварна без да му мисля icon_headbang[1].gif DIO-ТОВА беше един от концертити,които много ме беше яд,че пропуснах..сега имам 2-ри шанс!
Vaskes
Това е ДИО!!! Какво по дяволите, като концерта е в Каварна?? Там съм, а на 19 юли ще намина пак за Deep Purple!! Лятото се очертава да бъде просто нечовешко punk.gif w00t.gif Остава само да дойдат и Accept и Black Sabbath (ама без Ози) да се отбият в Каварна за съвместен концерт с Dio.. icon_headbang[1].gif
Много тъпо, че няма да мога да отида на Saxon, ще се изям от яд, но какво да се прави..
Cynthia
Доста се чудих защо пък в Каварна.
И то не за пръв път чуждестранна група свири там.
Затова попитах един мой приятел, който е от редакторите
на Про-Рок и той обясни, че кмета там е някакъв фен
и явно има доста връзки, та от както е кмет кани групи.
Така че - не се чудете защо --- просто там са поканени. Това е!
Everblack
Цитат(Cynthia @ Jun 2 2005, 12:45 PM)
Доста се чудих защо пък в Каварна.
И то не за пръв път чуждестранна група свири там.
Затова попитах един мой приятел, който е от редакторите
на Про-Рок и той обясни, че кмета там е някакъв фен
и явно има доста връзки, та от както е кмет кани групи.
Така че - не се чудете защо --- просто там са поканени. Това е!

Искам и аз такъв кмет icon_headbang[1].gif Нашият си кани всички местни планета звезди... mat.gif А Каварна ми е само на около 8-9 часа път sad.gif
Vaskes
WE ROCK!!! YOU ROCK!!! DIO ROCKS!!!

Или с други думи - НЯМА ТАКЪВ КОНЦЕРТ!!! Дори само на двете песни на Black Sabbath, които ДИО изпя (Heaven And Hell и Mob Rules) се изкефих с пъти повече отколкото на целия концерт на Black Sabbath (който беше върховен и съм много доволен от него... но просто ДИО изкърти всички мивки по черноморието, отваряйки работа на водопроводчиците и изби рибата в морето, лишавайки от работа рибарите).
Няма друг човек с такъв глас. На тези години изпя някой от най-великите си и трудни за изпълнение песни - всички от обявените плюс една Mob Rules като бонус!! Нямам думи. Изкъртихме се.

icon_headbang[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.