Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Бира
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Svetyl
Кайзер е много зле, излъгах се веднъж да пия. Всеки с вкуса си ден, но това нещо няма вкус... все едно пиеш газирана вода.
````````
Може би определението е близко.. в смисъл.. да.. все ендо Шуменско с малко газирана вода:") Ма не е бира, която може да се пие една след друга много..... цаката на капачките е.... бати сложното нещ. В смисъл яко изглежда.. ма баси трудното за отвинтване. Особено на студена бира.. забрави.. то се хлъзга..
Аз си пия Шуменско.. т'ва е:")
ThE-SaMe-IdIoT
Газираната вода е гадна.
gtzvetkov
Тоника е по-оферта.
ThE-SaMe-IdIoT
Спрайт, спрайт .. wink.gif
````````
Цитронада!

Спрайт - с джин.
Кола - с кола.
Фанта - с водка.
Содата е гадна ^+1

Не става ли въпрос за бира тук?

Бира - с боздуган icon_headbang[1].gif
deebo
Веднъж изпих 10 "камениици" на бързо и ......... drinks_drunk.gif на следващия ден главата ми щеше да се пръсне. От тогава не прекалявам,..... пък и специално тази бира малко я поразвалиха
ViolentBeauty
Не пийте българския Хайнекен!!! puke.gif Няма толкова гадна бира! Онзи ден реших да я пробвам, изпих само 3 тоест 2 и половина и вчера така ме болеше главата, че щях да умра who-let-rip-smiley.png И трябваше да си лекувам с Пиринско biggrin.gif
Danny47
Цитат(ViolentBeauty @ Aug 6 2006, 03:12 PM) *
Не пийте българския Хайнекен!!! puke.gif Няма толкова гадна бира! Онзи ден реших да я пробвам, изпих само 3 тоест 2 и половина и вчера така ме болеше главата, че щях да умра who-let-rip-smiley.png И трябваше да си лекувам с Пиринско biggrin.gif

Викаш - "11то Пиринско пия и не минаа таа глава... ко стаа тука ве?!" biggrin.gif
ViolentBeauty
Уф , мани недей и 12-тото не помага smile.gif smile.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Izkufelia
Кайзера е наистина мноооооого зле puke.gif ,
но за мен бирата на това лято е Калтенберг. Никак не е скъпа, има добър вкус и държи доста пяна.
Колкото до Шуменското - развалиха го копелетата. Сега "специалното" е с качеството на "светлото". Няма пяна, вкусът не е същия- една газирана есенция.
Ако ще пия Шуменско по-добре да джаскам Пиринско определено.
SepulTeraHead
Глупости. Кайзера въобще не е зле.
Svetyl
^Да, ако ти се пие газирана вода не е зле smile.gif
SepulTeraHead
На тебе са ти сипали нещо друго, щото са видяли, че си непълнолетен laugh.gif j/k


Прилича си на Stella.
Svetyl
Е аз от шише я пия smile.gif И недей обижда Стела, баси яката бира е тя! smile.gif
DanceDevil
Най- добрата бира е Almus dry.gif
SteelDragon
Да го онодя тоя с тая анкета! Къде е Пиринско? Или Бълборг - най-добрата БЪЛГАРСКА бира!
Peter
Безалкохолна Каменица и хВОДАх.
Бранник
Туборг и Шуменско, ама гласувах за Туборг! wink.gif Обаче те и двете бири са шуменски! cool.gif
Blashyrkh
В последно време пробвах доста бири, дето не ги бях пробвал преди: Edelwess (бяла или кристална няколко класи над камеарката), Bomardier (НЕчовешка, тъмна), Leffe (много особен вкус има ohmy.gif ), Gosser, Kozel, Dreher, Arany Aszok, Tuborg Gold, Staropramen bock, Stella Artois legere, Borsodi, Amstel bock... Общо взето от изброените лоша няма. Цената е да кажем със 70 80 % над българската - тоест допустима. Определено има каккво да се пробва и има за всеки вкус. bowdown.gif bowdown.gif drinks_drunk.gif
sepulturatr
Пия много бира.Постоянно ,всеки ден.Когато ми скимне.Предпочитам Каменица и Бекс.
dqdo fu4o
Туборг разбирасе smile.gif
Weedsmoker
учудвам се че има толкова малкко галове за Стела артуа тов за мен е наи добрата бира bowdown.gif
noel_f
Аз пия Staropramen и Stela Artois.И с приятели, и сама, когато ми се пие. beer.gif
ManOwaRadO
Напоследък нещо вечер след работа Кайзерите ги обръщам на екс един след друг, трупясвам се и денят завършва с първа програма.
SteamOfBlood
През последните няколко дни ми хареса Бекса и Каменицата happy.gif
brainwash
За мен Staropramen е най-добра, обаче пия много рядко от нея. Най-често се наливам с Шуменско, Арияна или Пиринско.
wqwrrr
Старопрамен, когато съм с приятели. Не пия сам.
FallenAngel
Каменица по всяко време bowdown.gif
Dragontear
АЗ НЕ ПИЯ !!! rolleyes.gif rolleyes.gif
ManOwaRadO
Тоя па! laugh.gif rolleyes.gif happy.gif
alpha prime
откакто спрях да консумирам алкохол( и бира включително) правя изключение само за Бекс и то никога май не я изпивам
SepulTeraHead
Ахахахха. Ти си жена! laugh.gif
alpha prime
аве мамка му ю. не мога да пия вече. Когато се прибрах окончателно казах че няма да близна повече нищо алкохолно и незнам що от тогава просто ми е гадна дори и бирата
SepulTeraHead
Или пък ти е неудобно защото трябва да клякаш в храстите като препиеш с бира навънка? А, госпожице?





Сори. Днеска съм селяк laugh.gif
alpha prime
ся ме ядосваш. Ще взема да доида един ден в софия да се надпиваме и после ще видим кой кляка в храстите tongue.gif
Dragontear
Не се карайте, то си е доказано че бирата те прави по женствен.....

-Между 4-6 бири почваш да се смееш и на най-малките глупости
-Между 7-9 бири започваш да караш точно толкова зле кола
-Между 10-13 бири можеш да пикаеш единствено клекнал (или седнал) laugh.gif
FallenAngel
^ Приемам го лично smile.gif
Arq
Пия само в компания...най-обичам Туборг и Стела. Бекс рядко...иначе като сме някъде навън Каменица... happy.gif
scion_of_storm
^^Недей. laugh.gif
sodomicdream
в интерес на истината не пия много много, но ако пия бира предпочитам да е Тюборг или Бекс. В краен случай загорка. Ако не... Капи портокал biggrin.gif
Iron Maiden
Slash каде е Болярката бре , неме се разбереме така devil.gif
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
comnetbg
Пия бира като има бира laugh.gif иначе яко загорка wink.gif и Бургаското гледам отсъства smile.gif аз си го пия и него иначе wink.gif
peacecrusher
Болярка рлз ;]
Иначе сутрин, обед и вечер бира icon_headbang[1].gif
snowstorm
аз пък пием пиринску, нешо не ма оважавате в таз анкеть
emerald
Загорка
Стела Артоа
Старопрамен
Това са тези, които най-ми харесват, подредени по ред на количеството, изпито от тях.
Направо съм се пристрастила към Загорката, и аз дори не знам защо, но само такава ми се пие. drinks_drunk.gif
noel_f
^И на мен това са ми 3-те любими бири. Stella и Staropramen най-вече bowdown.gif
enemy
то тука не е писана най най най яката бира бе!!!
как не ви е срам да не напишете БУРГАСКО бе suicide.gif
иначе от горе изброените каменица и що годе загорка
Wolfheart
То бургаското вече е толкова бургаско, колкото и аз съм от Силистра.

иначе....Гъзорка!
Reign of Intolerance
Най-хубавата бира е с водка.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.