Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Бира
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Rodd1ck
Загорка и Каменица тъмно и разбира се Леденикааа, от моя край си е. rolleyes.gif
Цветомир
Каменица или Загорка.Пия основно като съм в компания.
enemy
бургаското може да се произвежда в пловдив в завода на каменица но си носи името на най-якия град по цялото черноморие (нищо лично варненци просто морската ни е много по яка) biggrin.gif
иначе наистина бирата е най-добре като е в коктейл с поне още 5 вида твърд алкохол drinks_drunk.gif
Iron Maiden
^ Тц

Или чиста бира да си пийвам или твърд алкохол , никакви комбинации.....
enemy
абе най забавно е като се умесят стабилно ... определено не остават спомени а ако случайно някой се запази той е над кенефа puke.gif
то иначе биричката си върви всяка вечер - хранителна е и като няма пари и за ядене и за бира лесно се ориентираш кое е по добро хах smile.gif
Vlad
Ако целта ти е единствено да се напиеш си зимаш едно спиртче и го сипваш в една бира и си на 6.Хем евтино хем си се напиваш drinks_drunk.gif
tears_of_blood
Гласувах за "Шуменско"...по принцип си пийваме с баба biggrin.gif
Иначе и "Бекс" е готина icon_headbang[1].gif
Iron Maiden
^^ И си изповръщаш червата после....
Arq
оня ден ми разправяха за бирата в Прага...само 6 крони!и мнОооого! перфектна била... искам и аз следващия път с оркестъра там!!! brickwall.gif
DanceDevil
АЛМУС е най-великата бира bowdown.gif
dambov
1 Старопрамен
2 Загорка
noel_f
Цитат(tears_of_blood @ Mar 3 2007, 09:51 AM) *
...по принцип си пийваме с баба biggrin.gif

Като се сетя само в 6 клас как ме учеше да пия пина колада и да пуша laugh.gif Тези навици и досега са ми останали happy.gif А за бирата - пробвали ли те Астика? Хасковска бира; аз специално когато пийна 1 чашка (по-точно чаена чашка biggrin.gif ) и веднага ми се замайва главата, но пък и също толкова бързо ми минава biggrin.gif
rose_of_death
1.Ариана
2.Загорка
Преди чаках да стане поне обяд за да пия една бира, но сега в 12-ти клас бирата заместваше сутрешното кафе(и без това кафето не ми действаше) rolleyes.gif
noel_f
Загорка Златно е прекрасна. Вчера пих за първи път. Нито е много горчива, нито пък много силна. Веднага стана любимата ми бира. wub.gif
Mago De Oz
Бекс ме радва най-много, иначе каквато и да е бира не се отказвам !
Mangalf
марката не е важна - по скоро количеството.

И все пак загорка, защото обикновено я има наливна, а аз все наливна пия.
Gilraen
Различно-гласувах за Шуменско, ама не винаги пия Шуменско. "Запалих" се по него, откакто гледах една реклама с музика от саудтрака на "Смело сърце".
Нямам си точно определено време за пиене на бира. Когато ми е кеф, когато има с кой, понякога сама докато гледам ТВ.
Vermic
Загорка ми е любима.Но заради финансите пия ШШШШШШШШуменско.


Мразя Каменица!
Virgin_Steel
Защо в анкетата няма бира no.gif
Гласувах за Туборг щото тя става...сложете KAISER !!! и Пиринското рулира от година пред Шуменски , Загорки, Каменици , Ариани и другите там бози....
ViolentBeauty
Хихих, Шуменксо, Туборг, Пиринско и Холстен се правят на едно и също място whistle.gif А пък Кайзера е на Загорка и като всички бири правени там, не струва особено sp_ike.gif
pa®tci
URSUS rolleyes.gif
Virgin_Steel
Цитат(ViolentBeauty @ Jul 12 2007, 08:26 PM) *
Хихих, Шуменксо, Туборг, Пиринско и Холстен се правят на едно и също място whistle.gif А пък Кайзера е на Загорка и като всички бири правени там, не струва особено sp_ike.gif

Знаеш ли точно колко общо има къде се прави една бира - НИЩО laugh.gif
pa®tci
^ не си прав, напоследък тука всичките бири станаха еднакво гадни... онзи ден с Деска пихме ШШШШШШШШШШупленско... е нема толкова зле да беше тая бира... по-принцип май само мАрианката си държи едно читаво ниво smile.gif
Wrath_Child
Не сте опитвали китайско пиво, тъй че не се оплаквайте. whistle.gif
Virgin_Steel
^^ Адаш, всички не-народни бири, които се правят тук са под качествен конрол, няма да ти казвам Каменица какви проблеми имаха , като решиха да го заобиколят преди години.
pa®tci
ЗЛЕ са бе човек! Едно време Каменарката беше по-газирана от другите бири, Гъзорката по-киселяк... сега ми имат еднакъв вкус о.О
Dragontear


One Beer To Rule them All!!
ViolentBeauty
Цитат(WrathChild @ Jul 12 2007, 08:35 PM) *
Не сте опитвали китайско пиво, тъй че не се оплаквайте. whistle.gif

Вчера пих индийска бира rolleyes.gif

Пък и да кажа има мноооого общо де я правят бирата, вервай ми biggrin.gif
pa®tci
Цитат(Dragontear @ Jul 12 2007, 08:41 PM) *


One Beer To Rule them All!!


в тоя ред на мисли...

Braindead
Да, Боби, онова Шуменско беше... huh.gif
Ама трябваше онези девойки да ги посритаме мъничко... no.gif
pa®tci
е да, ама нали съм си кРавалер... а и тогава още не се бяхме усетили точно колко СИЛНО да викаме brickwall.gif
LordZombie
Истината е в Немската Бира!!! drinks_drunk.gif
Aggressive Perfector
От всички по много. drinks_drunk.gif
Exhumator
Цитат(LordZombie @ Oct 27 2007, 01:04 AM) *
Истината е в Немската Бира!!! drinks_drunk.gif

Абсолютно съм съгласен, затова гласувах с "други". Любимата ми бира в този ред на мисли е Ердингер, иначе от тези с по-нормалните цени и за по-редовна употреба е Пиринско (основно в стъкло, защото големите разфасовки не са с това качество). Естествено нищо против Бекс и Туборг drinks_drunk.gif
zelatorr
Аз пък си пия Туборг. Но от време на време си взимам някое шантаво кенче от 345 или Била happy.gif
Blashyrkh
Цитат(LordZombie @ Oct 27 2007, 02:04 AM) *
Истината е в Немската Бира!!! drinks_drunk.gif

И колко вида немска бира си пил, за да го твърдиш??
Ludnichar
Загорка рулзЪ! drinks_drunk.gif
misis.pez
Ето за туй си тача скандинавците-щото в 9 век като си харесат бряг,корабите акостират,народа слиза и строи първо пивоварната,а после жилищните сгради и оборите.друг е въпроса ,че тяхната бира доста се различавала от днешната н2о,била бъкана с билки,често пиели греяна бира...ама стига исорически справки.аз обичам Старопрамен,Стела и каменицамакар,че последната е поизхабиха нещо и май Шуменското е по -гот за моментаыа най-гадна е македонската -те имат само" скопско пиво",и златен даб",ама са еднакво гадни
Blashyrkh
^мен Скопското ми хареса. Само 2 дни го пих, но ми остави впечатлени на лека и приятна бира. Нищо повече де.
Ludnichar
Понеже всички пишат за хубава бира, аз ще напиша и коя е най-гадната бира, която съм опитвал през живота си - Йелен Пиво в Белград... Който е бил на Мейдън тая година там знае за какво говоря... puke.gif
_TNT_
Както си говорехме веднъж, Тоше, най-гадната, която аз съм пил беше каменицата на българския концерт на Мейдън... wink.gif
Ludnichar
И аз пих от нея, ама не можеше да се мери с йелен пивото просто! dry.gif
Иначе по принцип много мразя каменица и избягвам да я пия винаги когато мога!


Пък и както вече споменах Загорката рулз и тва е! smile.gif
Pyjamka
Аз напоследък съм се разглезила с Калтенберг и Холстен. Засега обаче знам само едно място в Русе, където ги сервират, и ми е много тежко на душата поради този факт. Иначе утре се очертава ходене до METRO и може да се купи оттам, като се замисля... wink.gif
Mangalf
Хора, никога не си купувайте KAISER. Хем е скъпа, хем е като газирано млекце. Много лемава бира.
scion_of_storm
Една от любимите ми е о.О
Mangalf
Сигурно Загорка Голд ти е другата любима?

Ама кво да очаквам от тебе - ти не пиеш. Но ако пиеше, и Кайзер ти беше от любимите бира, начи си педал.
scion_of_storm
Загорка Голд съкс.
Бее, Кайзер, Холстен, Бекс, Амстел, Туборг и Шуменско + Пиринско харесвам, но си прав, да, не пия особено често smile.gif
Exhumator
Цитат(Mangalf @ Nov 2 2007, 09:19 AM) *
Сигурно Загорка Голд ти е другата любима?

Ама кво да очаквам от тебе - ти не пиеш. Но ако пиеше, и Кайзер ти беше от любимите бира, начи си педал.


Пия ежедневно и много харесвам кайзера!!!
Иначе за Загорка Голд си прав - няма по-голяма боза от нея. За Кайзера обаче не разбирам защо роптаеш, много си е добра drinks_drunk.gif
zelatorr
Кайзерът е хубав. Гърлото на бутилката е по-широко от обикновенното и бирата буквално се излива в устата! bowdown.gif
Mangalf
Цитат(Exhumator @ Nov 2 2007, 05:36 PM) *
Пия ежедневно и много харесвам кайзера!!!
Иначе за Загорка Голд си прав - няма по-голяма боза от нея. За Кайзера обаче не разбирам защо роптаеш, много си е добра drinks_drunk.gif


Ае кайзера не че нещо е лек, ама просто вкуса му е боклучест. Не е така хубав бирен вкус.

Иначе зелатор е прав за отвора.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.