Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Audioscrobbler
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Wolfheart
От тука се регистрирате:

http://www.audioscrobbler.com

От тука си дръпвате плъгин за Winamp:

http://www.audioscrobbler.com/download.php...hp?downloadid=8

Audioscrobbler създава профил с вашите музикални предпочитания, използвайки плъгин за вашия плеър. Плъгина праща името на песента, която слушате в момента към сървъра. Всеки регестриран потребител има страница на сайта, където се показва статистика за най-слушани песни и изпълнители.

моят профил е:

http://www.audioscrobbler.com/user/deadleaves/
feather
Ей гу на и мойто

А иначе, яка е програмката...бре бре, що неща съм слушала laugh.gif
Ro6ava GarGa
Гааааааааааааа.......

иначе това е много смотано защото не мога да си сменя снимкатА:(
Drummer
Имам профил там от една година, ако не и повече, но преди 3-4 месеца го разкарах от WinAmp-а, защото не се разбираха с новата версия и ми правеше мизерии. Пък и си е доста тъпичко това.
RazorJack
Туй нещу не гу кефи рутера ми ...
Sw1tched
Цитат(Ro6ava GarGa @ Jun 4 2005, 12:35 PM)
Гааааааааааааа.......

иначе това е много смотано защото не мога да си сменя снимкатА:(

Яка снимка smile.gif.
Beerzebub
Цък!
darga
click
Crafter
Брао ве smile.gif Едно време не слушаше ли някви пънкарии?
Vaskes
При мен нещо не става, явно не поддържа моята версия на WinAmp smile.gif
xskacorex
http://www.audioscrobbler.com/user/xskacorex/ - interesno mi beshe dokato si go napravya akaunta. sega nishto interesno ne vijdam hah..
RazorJack
Айде и аз се прежалих и сложих Winamp 5 и сега бачка вече. Ама версия 2.80 дето си бях преди си ме кефеше повече ...

Грух
feather
Цитат(Ro6ava GarGa @ Jun 4 2005, 12:35 PM)
иначе това е много смотано защото не мога да си сменя снимкатА:(

Всъщност можеш, но става само като си цъкнеш върху нея. После има опция да я изтриеш и да си браузнеш нова. cool.gif
Warrior Of Ice
Ето го и моят чисто нов профил: http://www.audioscrobbler.com/user/WarriorOfIce. cool.gif

Winamp 5 все пак не е толкова ужасен, колкото ми изглеждаше отначало. wink.gif
SepulTeraHead
Цитат(Warrior Of Ice @ Jul 4 2005, 07:45 PM)
Ето го и моят чисто нов профил: http://www.audioscrobbler.com/user/WarriorOfIce. cool.gif

Chimaira, a? wink.gif

Цитат(Sw1tched @ Jun 6 2005, 10:57 PM)
Цитат(Ro6ava GarGa @ Jun 4 2005, 12:35 PM)
Гааааааааааааа.......

иначе това е много смотано защото не мога да си сменя снимкатА:(

Яка снимка smile.gif.

Фактически, единственото интересно нещо в темата.
Ro6ava GarGa
ехихи...мерси tongue.gif
abductor
Ето го и моя

Между другото ако някой направи група MetalWorld можем да направим статистика какво слушат най-много юзърите biggrin.gif
Warrior Of Ice
Цитат(abductor @ Jul 7 2005, 09:46 AM)
Между другото ако някой направи група MetalWorld можем да направим статистика какво слушат най-много юзърите biggrin.gif

Ето я и групата: http://www.audioscrobbler.com/group/Metal%20World. smile.gif
abductor
Аз се присъединих. Айде, кво чакате, няма да ви отнеме много време, и бездруго имате акаунти.
feather
Яко, бройте ме и мен вече там. headbang[1].gif
````````
Eto tuk
Mort
Вече съм в групата headbang[1].gif
Ro6ava GarGa
ми туу...тъкмо се сетих какво да си пусна..smile.gif
Warrior Of Ice
Трябват ни още четирима, за да може да се състави статистика. wink.gif
abductor
Хайде! Още трима трябват!
Beerzebub
... Още само двама!
Demiurg
За каква статистика става въпрос ??
Warrior Of Ice
Цитат(Demiurg @ Jul 7 2005, 03:41 PM)
За каква статистика става въпрос ??

Нужни са поне десет души в дадена група на Audioscrobbler, за да може да се отчита статистика за това какво са слушали.
Demiurg
Регистрирах се, сложих плъгина, ама нещо не ще да опреснява на страницата какво слушам. Парчето има ID1 Tag... Как да укажа групата (нашата група)???

_________
Тръгна.
Itzo
feather
Цитат(Warrior Of Ice @ Jul 7 2005, 10:01 AM)

Като цъкнеш на този линк би трябвало да ти я даде и да има малко бутонче "join the group". Парчетата ще ти тръгнат сигурно след малко в статистиката - има известно забавяне понякога. Ако си си въвел всичкото инфо за потребителско име и прочее на plug-in-a всичко трябва да е наред. smile.gif
Demiurg
Готово. Имате още един усер ! icon_headbang[1].gif
RazorJack
И аз се Joint-нах biggrin.gif
Само че там съм SpiritShine.
Wolfheart
...А аз съм deadleaves
abductor
Първата седмична класация е факт!
може да я видите тук
В никакъв случай не може да се говори за представителност, тъй както засега сме едва 11 човека. Отново ви приканвам - регистрирайте се и дайте своя глас!
ПС. Кой, по дяволите, е този, който слуша Георги Христов?!? blink.gif biggrin.gif
Ro6ava GarGa
аз си признавам че Атлас,скоро прослушвах аблума The Best Of...
````````
Мен почти не ме е прихванало... само 2 от групите мисля че съвпадаха.:") А Светъл.. ти нали искаше да се прави нещо подобно. ето ти на:)))
Demiurg
Цитат(```````` @ Jul 12 2005, 06:39 PM)
Мен почти не ме е прихванало... само 2 от групите мисля че съвпадаха.:") А Светъл.. ти нали искаше да се прави нещо подобно. ето ти на:)))

E нали това нещо праща ID Tag-а на песента на този сайт, и от това се разбира кой какво слуша. Ако нямаш такъв Таг - нищо не праща. Така предполагам де.
abductor
Цифрите показват колко човека са слушали дадения изпълнител или песен през изминалата седмица, следователно тези, които са слушани само от един човек нямат особени шансове да попаднат в класацията wink.gif . Така седят нещата и с мойте групи smile.gif .
````````
Demiurg имах предвид съвпаднията с общата класация....
Warrior Of Ice
Нещо няма новорегистрирани... Хайде бе, само 11 души от този форум ли са с Winamp 5? wink.gif Plug-in-ът е супер лесен за инсталиране, идвайте! devilsmiley.gif
abductor
Или ви е страх, че на бял свят ще лъсне тайната ви страст към Лепа Брена примерно? biggrin.gif
Wolfheart
Цитат(Warrior Of Ice @ Jul 17 2005, 02:14 PM)
Нещо няма новорегистрирани... Хайде бе, само 11 души от този форум ли са с Winamp 5? wink.gif

Дори не ти е нужен Winamp 5. Аз съм с 2.95 и си върви перфектно.
Warrior Of Ice
Цитат(abductor @ Jul 17 2005, 05:34 PM)
Или ви е страх, че на бял свят ще лъсне тайната ви страст към Лепа Брена примерно? biggrin.gif

Винаги съществува вариантът неудобните/компрометиращите музики да се слушат с друга програма... Така че няма повод за страх. laugh.gif
abductor
Между другото днес излезе и новата класация

На първо място за групи са Sentenced, Nevermore и Arch Enemy.
Най-слушаните парчета за тази седмица са I Am Legend / Out For Blood, My Apocalypse и Enter The Machine, всичките на Arch Enemy. Това е положението.
Ако искате и ваште групи да се появат в класацията - регистрирайте се (просто не мога да си обясня защо не го правите no.gif ).
Wolfheart
Цитат(Warrior Of Ice @ Jul 17 2005, 02:46 PM)
Винаги съществува вариантът неудобните/компрометиращите музики да се слушат с друга програма... Така че няма повод за страх. laugh.gif

...или просто си изключваш плъгина wink.gif
Demiurg
Sentenced !!!!! icon_headbang[1].gif

Чувствам се допринесъл за каузата !! biggrin.gif Благодарение на Wolfheart !
````````
И аз се чувствам част от класацията..много е яко:")) Ама както ме няма в града личната ми класация изостава:")
abductor
Новата класация
На първо място са Battlelore, на второ - Hypocrisy, Nevermore и Kamelot. На първото място за хит на седмицата са Trollshaws, Ghan of the Woods, Gwaith - I - Mirdain и Storm of the Blades, всичките на Battlelore. Интересен е фактът, че някъде на петите места гордо се мъдри Софи Маринова! Метъли... laugh.gif
Slash
Цитат(abductor @ Jul 26 2005, 08:15 AM)
Интересен е фактът, че някъде на петите места гордо се мъдри Софи Маринова! Метъли... laugh.gif

Може би нарочно се слушат такива неща, за да има какво да се коментира, когато излезе новата класация. wink.gif
Wolfheart
Цитат(Slash @ Jul 26 2005, 09:26 AM)
Може би нарочно се слушат такива неща, за да има какво да се коментира, когато излезе новата класация. wink.gif

хм...слуша...не е задължително.
Намаля колонките до край и побегва да пие бира.

Аз тези дни малко ще изостана с бройката, защото на работата съм на друг комп, където няма изход за слушалки.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.