Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Audioscrobbler
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
SepulTeraHead
Аз отдавна не съм виждал някоя от моите банди в топ 10...
Mort
Аз пък отдавна не съм се кефил толкова на класация, всичко вътре ме кефи! icon_headbang[1].gif
Wolfheart
Жалко, че ме домързя да си дооправя плъгина. Иначе щях да изведа Rotting Christ на върха brickwall.gif
Warrior Of Ice
Сега нещата са по-разграничени. Водят Blind Guardian, плътно ги следват Iron Maiden, а трети се нареждат Evergrey. При песните (разбираемо) фаворит е "Nemecic" на Rotting Christ, следвана от още парчета на гърците, както и такива на Swallow The Sun.
noel_f
Аз не искам да си откривам профил, защото ще се отчете и чалгата, която слуша майка ми и ще се изложа blush.gif
Wolfheart
Изтрий таговете на чалга песните и няма да имаш проблем
.....или имаше някаква опция да игнорира песните в дадена директория
Predator-S
Можеш да си изключваш програмата като не си на компа.
Warrior Of Ice
Новата класация е налице! Както се очакваше, първи са финландците Sonata Arctica (все пак се убихме да ги слушаме тази седмица happy.gif). Втори и трети са съответно Iron Maiden и Evergrey. При песните общо взето владеят Battlelore.
lodborg
MАФИЯ! Аз упорствах като най-долнопробен саботьор, но нищо не постигнах...
Dragontear
^^ Аз по рано през тази седмица предположих че така ще стане но някои каза НАДАЛИ!! СЪМНЯВАМ СЕ!! rolleyes.gif rolleyes.gif ...амa явно съм познал... Това е по вина на МИСТИЧНИТЕ ГНОМИ laugh.gif laugh.gif ...пък и аз помогнах стабилно happy.gif

Е лошо няма де... SONATA ARCTICA са култ icon_headbang[1].gif Пък и MAIDEN са там и EVERGREY
това е най -добрата класация която съм виждал досега wink.gif
Ще кажа и още едно предположение, ...че в следващата класация май EVERGREY ще са фаворити rolleyes.gif
Slash
Абе вие сте егати шайката! Аз врътнах 135 пъти The Cranberries за да ви разбия малко хегемонията, но явно само аз съм ги слушал... cool.gif
Warrior Of Ice
През изминалата седмица най-много сме слушали Evergrey (закономерно), втори са Blind Guardian, а за трето място спорят Kamelot, Sonata Arctica и Mors Principium Est. Последните владеят и класацията за песни.
Dragontear
Знаех си аз happy.gif happy.gif Хората си се готвят за концертчетата на 15-ти и 17-ти

пък и не очаквах наистина Dark moor да влезнат в класацията, ама то с толкова як албум е неизбежно просто happy.gif
Warrior Of Ice
Evergrey отново са лидери, този път с много по-смазваща преднина. Следват ги Kamelot и Blind Guardian. При песните е излишно да ви казвам какво е положението - можете да се досетите. happy.gif
lodborg
Стопли ми сърцето класацията тази седмица! Forza Еvergrey! Интересно, че при песните се срещат само такива от "Monday Morning Apocalypse" и "The Inner Circle", което е учудващо. Вярно, че са двата последни албума, но липсват песни като "Blinded", "Solitude Within" и "Mark of the Triangle". Явно хората предпочитат по-новото...
Voodoo_girl
http://last.fm/user/Zombion/
SepulTeraHead
Цитат(lodborg @ Jan 21 2007, 10:30 PM) *
Стопли ми сърцето класацията тази седмица! Forza Еvergrey! Интересно, че при песните се срещат само такива от "Monday Morning Apocalypse" и "The Inner Circle", което е учудващо. Вярно, че са двата последни албума, но липсват песни като "Blinded", "Solitude Within" и "Mark of the Triangle". Явно хората предпочитат по-новото...

Прото хората, които са ги прослушали заради концерта (демек 350 от 400-те души) са си свалили последните албуми, както правят винаги.
InsArtTure
Стефане, ебати песимиста си! biggrin.gif

Аз примерно слушах последните два, защото те ми се слушаха и защото преди това бях въртял до болка първите два. Пък и бива да загрееш с песните, които ще са в сетлистата.

Обаче определено говориш за факти де. Прав си донякъде.

А пък аз с моя дуум, дето няма тагове, защото албумите са тотално неизвестни, изобщо не мога да скробълна какво слушам.
lodborg
@SepulTeraHead - мда, точно затова е, прав си.
@InsArtTure - оправи си таговете. С media library-то на Winamp става за минути. Може да има и някой по-лесен начин, ама не го знам.
Warrior Of Ice
Имаме си класация! Оглавяват я Iron Maiden, следват ги Evergrey, а трети се нареждат Helloween. При парчетата картинката е по-разнородна: води "The Emperor" на Dark Moor, а след нея идват изпълнения на Kamelot, Helloween, Sonata Arctica...
Dragontear
icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Ето това е класацията!!!.....все едно аз съм я подреждал
lodborg
Нещо ми подсказва, че тази седмица съвсем изненадващо в класацията ще се промъкнат Северные Врата, хъхъ.
blame
Аз залагам на Machine Head. happy.gif
lodborg
^Това е ясно! И задължително! Но представи си някакви напълно непознати допреди седмица Северные Врата да щурмуват десятката. Не съм казал, че ще са на върха, но дори и на 9-то място да са, пак ще е изненадващо.
wqwrrr
^ Между другото, чух им две песни. Много са добри! bye.gif Не са баш моя стил, но си ги бива.
KingSlayer
баххти, в скроблера имам един "съсед" финландец с 170К плея и от тях 17К с Bathory bowdown.gif - ебати меняка devil.gif
lodborg
^Да, поредният ненормален чийтър. За какво по дяволите тия хора си мажат акаунтите в ласт.фм - за да докажат, че са големите фенове на някоя група?! Има един Bate_Geno, на който скроблерът му показва, че в рамките на една минута изслушва 8th Commandment на Sonata Arctica 3 пъти. И това не е единично явление - по цели дни бълва някакви 30-секундни версии на песни от по 4 минути нагоре.

Та в крайна сметка не се впечатлявайте толкова от подобни "маниаци".
KingSlayer
Тоя мисля е тру
http://www.last.fm/user/Sotakone
lodborg
Добре де, най-прост пример: почти цялата 2005-та година е слушал по над 2000 парчета на седмица. Една най-обикновена сметка за Март 2005-та например (когато е изслушал 2208 парчета) показва, че трябва да слуша по 21 часа на ден за да му се получи бройката. И това ако слагаме песните по 4 минути средно, а всички знаем, че песните на точно тези банди, които слуша, надвишават осезаемо 4-те минути.

В крайна сметка остават два въпроса, които искам да му задам:
1. Кога намира време да спи?
2. Защо не си изключва никога Уинампа?
KingSlayer
Може да работи във финландското-денонощно ОЧЗ icon_headbang[1].gif
Warrior Of Ice
Над 1500 парчета седмично (което излиза около 15 часа дневно) за мен си е откровен чийт. Но в крайна сметка тези неща са очевидни, а и статистиката човек я води най-вече за себе си...
Dragontear
аз ще ви покажа нещо друго wub.gif

http://www.last.fm/user/Gery_Dickinson/

това е моето девойче гордея се с него wub.gif wub.gif rolleyes.gif
Warrior Of Ice
Дори теб засенчва по фанатизъм. happy.gif
Warrior Of Ice
Венци, не се сбъдна пророчеството ти. dry.gif Клик. Първи са Machine Head, а със сериозна разлика ги следват Kamelot и Evergrey. При песните владее "The Blackening".
SepulTeraHead
Най-сетне да доминира няква група, която съм слушал laugh.gif
lodborg
Напротив, Ицо, пророчеството ми се сбъдна, това което обърка нещата е грешно тагване на песните - 5 човека са слушали Severnye Vrata, а други 6 Северные Врата (както и трябва да бъде). Така че при правилно тагване руснаците щяха да са на 5-то място заедно със Sonata Arctica. smile.gif
emerald
Ех, ако се брояха и моите слушания на Северные Врата, ама аз съм много несериозна и нямам дори профил в ласт.фм.
InsArtTure
Dark Tranquillity в класацията! Юпии!
Beerzebub
Представи си през Април какво ще настане!! smile.gif
wqwrrr
^ Аз през април май друго няма да слушам fun.gif
lodborg
^&^^&^^^ През април се чака и нов Borgir все пак. Но наистина - какво ли ще настане април? А май месец какво ще е!!!

Говорейки за last.fm, погледнете само на какво са го направили днес! Тия се скъсаха да ъпдейтват и преправят!
MadHatter
Няма лошо, приятен е така, дано не забива happy.gif
Reign of Intolerance
Ааа, значи тая простотия дето показва какво си слушал така се казва. ОК.
Dragontear
Гледам че никой не е писал за тазседмичната ни класация... затова аз ще драсна някой ред
На първо място са фаворититите от миналия път MACHINE HEAD, следвани плътно от THUNDERSTONE, а след тях както следва SONATA ARCTICA, EVERGREY, BLIND GUARDIAN
Сред песните отново доминират MACHINE HEAD... Можете да видите ТУК
KingSlayer
Тоя Audioscrobbler е абсолютен тапанар, ако го пипна ши му избия зъбките devilsmiley.gif
Тоз уикенд се спуках да слушам Candlemass и Kreator, а говедото не ми е регнало нищо boxed.gif
KingSlayer
Един по-малко. Плъгините не са достатъчно сигурни за съжаление hmm.gif
Беше ми интересно biggrin.gif
SepulTeraHead
Трябва са са ти попълнение таговете на mp3ките като хората. Не се оплаквай.
KingSlayer
Мани ги таговете, те са ми най-малкият проблем smile.gif
InsArtTure
^Хаха, да не би да забрави да инсталнеш плугина? laugh.gif
KingSlayer
laugh.gif laugh.gif Не бе хора, просто ми прави ГОЛЕМИ дупки в компа cool.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.